#1 2008-06-22 22:32:52

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Opisał romans księdza, biskup go wyrzucił

PAP, PU /21:42 onet.pl



Opisał romans księdza, biskup go wyrzucił

Biskup Padwy Antonio Mattiazzo wyrzucił z kościoła przed mszą dziennikarza miejscowej gazety, który przed rokiem pierwszy napisał o zbuntowanym, zakochanym w parafiance księdzu, ojcu jej dziecka.

Wkrótce potem ksiądz został na mocy decyzji papieża Benedykta XVI oddalony ze stanu kapłańskiego.

O incydencie w kościele, w którym pracował były ksiądz, w miejscowości Monterosso di Abano na północy Włoch poinformowała agencja Ansa. Biskup Mattiazzo, składający wizytę duszpasterską w miasteczku, w drzwiach kościoła zapytał głośno, czy wśród zgromadzonych jest dziennikarz Gianni Biasetto, reporter gazety "Mattino di Padova".

Dziennikarz opowiada, że kiedy potwierdził swą obecność, usłyszał od biskupa: "Nie możesz tu być, tu ja rządzę i teraz wyjdź". Następnie reporter został wyprowadzony ze świątyni przy milczeniu ze strony wiernych - relacjonuje Ansa.

- Czuję się obrażony i poniżony - powiedział dziennikarz. - Moją jedyną winą jest to, że wykonałem swą pracę i napisałem prawdę - dodał Biasetto.

Solidarność z dziennikarzem wyrażają przedstawiciele włoskich mediów i stowarzyszenia dziennikarzy.

Modyfikacje pogrubione fragmenty: Nie możesz tu być, tu ja rządzę i teraz wyjdź; przy milczeniu ze strony wiernych

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Melaka Homestay - Bali Residence Hoteller Serbien https://www.ehotelsreviews.com Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik kraków