#1 2007-09-25 11:32:05

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

   Ludzie obudzcie sié !!!  Jest teraz czas na zmiané swiadomosci i dzialanie. Macie mozliwosc wspólpracy z Mesjaszem - czlowiekiem, który jest TU NA ZIEMI TERAZ i oczekuje Waszej pomocy i pelnej wspólpracy.
   Pomyslcie troché o Waszych Duszach zamiast "spac w ziemskich wartosciach" - doskonale ujál to Mesjasz w "Konkluzji do tematu Testament Boga".
   Czy cokolwiek tutaj ma dla Was wiékszá wartosc od Waszej wlasnej Duszy ?
   Jest malo czasu a kara tak jak i nagroda czeka kazdego.

Offline

 

#2 2007-09-26 13:47:15

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Nie lubię Katolicko - chrześcijańskiego języka w stylu perswazji.

Dorothy

Każdy oczekuje takiej współpracy, a czy będzie mu to dane ... to jest "internet" środek największego masywnego przekazu informacyjnego, niestety wciąż drogiego. Nie każdy ma dostęp, czy mam głosić w swoich środowiskach że na Forum pisze "Mesjasz"? wyśmiali by taką osobę, wręcz szyderczo kpili, powiem tak kto znajdzie... A może inaczej "kto szuka ten znajdzie".

Czy ciało jest ważne? owszem, to dzięki niemu się uczę, i wytwarzam pozytywne emocje. Chodź czym są dla duszy te emocje, i być może jaką role odgrywają dla stanu Nieba ... poruszyłem ten temat w "???"

"Jest mało czasu a kara tak jak i nagroda czeka każdego"

Wiesz co jest karą? wypuszczenie Tzw: Lucyfera
A wiesz co jest nagrodą? Tzw: pozbycie się Lucyfera

Offline

 

#3 2007-09-27 12:37:37

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Bellum

  Kara czeka kazdá Duszé jezeli czowiek w którego jest wcielona nie wykona zadania jakiego jego Dusza podjéla sié jeszcze w Niebie.
  Jezeli w pelni sié utozsamisz ze swojá Duszá zrozumiesz, ze cialo to Twoje narzédzie (polecam zapoznanie sié z informacjami zamieszczonymi na forum na temat Duszy) 
  Co masz czynic i na czym powinna polegac Twoja wspólpraca z Mesjaszem ? Kazdy czlowiek sam powinien w sobie rozeznac swoje zadanie.

Offline

 

#4 2007-09-27 13:02:32

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Kara czeka kazdá Duszé jezeli czowiek w którego jest wcielona nie wykona zadania jakiego jego Dusza podjéla sié jeszcze w Niebie.

Ja raczej debatował bym na poziomem technologi jakim dysponuje stan (Niebo), poruszę ten temat w czwartek.

  Jezeli w pelni sié utozsamisz ze swojá Duszá zrozumiesz, ze cialo to Twoje narzédzie (polecam zapoznanie sié z informacjami zamieszczonymi na forum na temat Duszy)

Oczywiście ciało to moje narzędzie, ale bez wiedzy jaką posiadam w stanie (niebo), ja się chcę dowiedzieć jednego, po co dusza, wciela się w ciało na ziemi, a następnie powraca do stanu (nieba), czyż by dusza bez narzędzia nie potrafiła wytworzyć emocji? więc może nie traktujmy ciała jako narzędzie, lecz jako reproduktor emocji, które są niezbędne w informacjach których nie znam a zadałem na nie pytania w "???"

  Co masz czynic i na czym powinna polegac Twoja wspólpraca z Mesjaszem ? Kazdy czlowiek sam powinien w sobie rozeznac swoje zadanie.

Mam wolną wolę, a czy jako dusza też ją posiadam? za pewne tak jest, to ja podejmuję decyzje działania, nade mną nie ma żadnej monarchii, oprócz tajemnicy "nicości", ponieważ wszystko jest materią, a materia nie podlega służbie.

Offline

 

#5 2007-09-29 12:08:44

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Bellum

  Nowo narodzona Dusza wciela sié w cialo czlowieka na Ziemi aby "pozyskac odpowiednie osobiste instrumenty" - pierscienie, które sá jej zmyslami. Inne Dusze wcielajá sié jezeli wyrazá "wolé zmiany stanu instrumentu, który juz posiadajá" - jezeli np. chcá powiékszyc swoje pierscienie oraz - jezeli wyrazá wolé dzialania - wcielajá sié aby wykonac okreslone zadanie - podejmujá pracé na jakiejs planecie wcieleniowej.
  W Niebie "w znacznym stopniu pozbylismy sié skrajnych emocji" dlatego Dusza nie moze powiékszyc ani zbudowac swoich pierscieni - moze to uczynic tylko na planecie w systemie wcieleniowym jezeli zostanie wcielona w czlowieka.
  Czytaj uwaznie teksty na forum.
  Cytaty z tekstu umieszczonego na forum "Cywilizacja Nieba - Jak wyglada zycie w Niebie ?"

  Dusze, które podejmá sié wykonania okreslonych zadan - stajá sié za nie w pelni odpowiedzialne.
  Wykonanie zadania jest rzeczá nadrzédná nad powiékszeniem pierscieni, czyli dzialanie w zakresie pelnego zrealizowania podjétego zadania powinno byc dla czlowieka najwazniejsze.
   W przypadku tej misji, która dzieje sié obecnie i która jest misjá wyjátkowá w historii Nieba kara dla Duszy jesli czlowiek nie wykona jej zadania oraz nie podejmie wspólpracy z Mesjaszem, chociaz wie o Jego istnieniu i o istnieniu misji bédzie polegala na odeslaniu takiej Duszy do Piekla.
   Jest to swiadome podpisanie cyrografu.

Offline

 

#6 2007-09-29 19:08:00

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

A taka dusza co się wcieliła z tym zadaniem do wykonania, to jako człowiek wie, że ma do wykonania tą misję ? czy nic nie wie ? bo np zapomniała ? albo jakieś złe wpływy były.

Offline

 

#7 2007-09-30 12:52:46

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Nowo narodzona Dusza wciela sié w cialo czlowieka na Ziemi aby "pozyskac odpowiednie osobiste instrumenty" - pierscienie, które sá jej zmyslami. Inne Dusze wcielajá sié jezeli wyrazá "wolé zmiany stanu instrumentu, który juz posiadajá" - jezeli np. chcá powiékszyc swoje pierscienie oraz - jezeli wyrazá wolé dzialania - wcielajá sié aby wykonac okreslone zadanie - podejmujá pracé na jakiejs planecie wcieleniowej.

Rozumiem że mam zgadywać jakie mam zadanie, którego się podjołem w stanie (niebo) by wykonac je na ziemi .... Czy może to też część nauki .... i pozyskiwania pierścieni .....

  W Niebie "w znacznym stopniu pozbylismy sié skrajnych emocji" dlatego Dusza nie moze powiékszyc ani zbudowac swoich pierscieni - moze to uczynic tylko na planecie w systemie wcieleniowym jezeli zostanie wcielona w czlowieka.
  Czytaj uwaznie teksty na forum.
  Cytaty z tekstu umieszczonego na forum "Cywilizacja Nieba - Jak wyglada zycie w Niebie ?"


Coś im nie wyszło, jeżeli na ziemi pozbyto by się skrajnych emocji, jaki pożytek miała by dusza.
Rozumiem więc, że Pozytywne Emocje dają życie tak jak Negatywne Emocje jedno bez drugiego nie może istnieć.

Dusze, które podejmá sié wykonania okreslonych zadan - stajá sié za nie w pelni odpowiedzialne.
  Wykonanie zadania jest rzeczá nadrzédná nad powiékszeniem pierscieni, czyli dzialanie w zakresie pelnego zrealizowania podjétego zadania powinno byc dla czlowieka najwazniejsze.


Czt to zadanie polega na odgadnięciu jakie mam wykonać zadanie ... czy to niedopracowana technologia .... {}

   W przypadku tej misji, która dzieje sié obecnie i która jest misjá wyjátkowá w historii Nieba kara dla Duszy jesli czlowiek nie wykona jej zadania oraz nie podejmie wspólpracy z Mesjaszem, chociaz wie o Jego istnieniu i o istnieniu misji bédzie polegala na odeslaniu takiej Duszy do Piekla.
   Jest to swiadome podpisanie cyrografu.


Piękło to miejsce z negatywnymi Emocjami, wniskóje to z wypowiediz Mesjasza, życie tam toczy się normalnie. Tyle że z Negatywnymi Emocjami.

Piekło - Niebo [a jak brzmią prawidłowo nazywy, nie te w jakich określamy je tu na ziemi].

Do tej pory nie mam żadnego znaku, sygnału o celu mojej misji, może jestem pierwszą wcieloną dopiero duszą ............. Czy mesjasz i jego zadanie jest moją misją hmm ..... być może tak ... być możę nie ....

Wcielanie to dzieło twórców, oni za to odpowiadają, na deser dali lucyfera.

Offline

 

#8 2007-10-02 12:24:28

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Re: LUDZIE OBUDZCIE SIÉ !!!

Asef

  Dusza nie staje sie czlowiekiem tylko zostaje w niego wcielona.
  Skieruj swoje pytanie do K12G lub GRYFA.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ weekend spa ciechocinek