#1 2007-08-28 00:03:07

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Naukowcy odkryli dziurę w kosmosie

Amerykańscy astronomowie odkryli olbrzymią kosmiczną dziurę - ale nie czarną - w której zupełnie nic nie ma. Badali promieniowanie i w części kosmosu niedaleko naszej galaktyki odkryli miejsce, z którego nie dociera nic. Nie ma tam gwiazd, czarnych dziur czy planet. A dziura we wszechświecie jest olbrzymia, bo liczy aż miliard lat świetlnych.

Astronomowie z uniwersytetu stanowego w Minnesocie drapią się po głowach. Z czymś takim jeszcze się nie spotkali. "Nie wiemy nawet, jak to nazwać" - mówi telewizji Fox News profesor Lawrence Rudnick, który zjawisko odkrył.

W gigantycznym fragmencie przestrzeni, przez który światło podróżuje przez miliard lat, nie ma nic. Naukowcy podejrzewają, że może to być jakieś zupełnie nowe zjawisko, o którym nic jeszcze nie wiemy.


Źródło: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab … leId=57851

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem ciekaw co to może byc ? może przejscie między tymi 63 wszechświatami jak myślicie ? a jak na temat by mógł odpowiedziec Mesjasz ?

Offline

 

#2 2007-08-28 00:57:35

Maciej

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 62

Re: Naukowcy odkryli dziurę w kosmosie

Wiesz Asef z ciekawości pytałem go{Mesjasza} czy wie co to jest nawet się nie zastanawiał jak mi o tym opowiedział: Na razie mogę jedynie napisać tak; że wie co to jest i zgadza się to w 100% z jego teorią ewolucji wszechświata.

Offline

 

#3 2007-09-09 18:18:59

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Naukowcy odkryli dziurę w kosmosie

Ja też chce wiedzieć. może to stan materi

Offline

 

#4 2007-11-19 22:02:51

Niet

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 4

Re: Naukowcy odkryli dziurę w kosmosie

To pewnie tylko pustka. Nie jedna taka jest we Wszechświecie.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa nowalia pakiet spa Ciechocinek