#1 2007-10-02 12:14:53

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Pytania

1.W jaki sposób czlowiek moze rozpoznac zadanie, jakiego jego Dusza podjela sie w Niebie?
2.Jaka jest rola intuicji, przeczuc i uczuc w procesie rozpoznawania wlasciwych dzialan i wlasciwej drogi?
3.Co to jest matryca Duszy? Jakie informacje sa na niej zapisane?
4.W jaki sposób informacje z matrycy Duszy przedostaja sie do swiadomosci czlowieka?
5. Czy opiekunowie maja dostep do informacji zapisanych na matrycy Duszy?
6.Czy Dusza przed wcieleniem ma wplyw na uklad losu czlowieka w którego bedzie wcielona i czy ma mozliwosc wyboru cial astralnych i opiekunów?
7.Jakie czynniki / zdarzenia / doswiadczenia powoduja zbudowanie i powiekszenie pierscieni Duszy ?
8. Jak z energetycznego punktu widzenia wyglada proces ich budowania i powiekszania ?
9.Jak powinien zyc czlowiek aby w swym zyciu zbudowac lub powiekszyc pierscienie swojej Duszy ?

Offline

 

#2 2007-10-03 14:58:17

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Pytania

Postaram Ci się odpowiedzieć na te pytania.

1.W jaki sposób czlowiek moze rozpoznac zadanie, jakiego jego Dusza podjela sie w Niebie?

Człowiek może rozpoznać to zadanie, jednak to przychodzi z czasem, masz je wpisane w świadomość. Na etapie rozwoju człowieka, wzbogacisz świadomość. Myślenie o Duszy to jest najważniejsze.


2. Jaka jest rola intuicji, przeczuc i uczuc w procesie rozpoznawania wlasciwych dzialan i wlasciwej drogi?

Dość skomplikowanie ze względu na wrzucenie tych słów w jeden zbiór. Intuicja to kwestia serca, uczucie działa na większej płaszczyźnie. Przeczucie to dość zdradliwe słowo. Właściwa droga to kwestia względna szczególnie dla osoby w misji.

3. Co to jest matryca Duszy? Jakie informacje sa na niej zapisane?

Dusza nie posiada matrycy nie w sensie wcielenia człowieka, matryca to pewne astralne tablice z zapisem, który odczytują istoty astralne, dzięki temu wiedzą co mają robić.

4. W jaki sposób informacje z matrycy Duszy przedostaja sie do swiadomosci czlowieka?

Poprzez właśnie całą obsługę astralną.

5. Czy opiekunowie maja dostep do informacji zapisanych na matrycy Duszy?

Opiekunowie to pomocnicy astralni, nie mają kontaktu z Istotami wcielonymi, mówiąc prosto jedni pilnują połączenia z Dusza, a drudzy obsługa drogi, czakr, i całego systemu energetycznego człowieka.

6.Czy Dusza przed wcieleniem ma wplyw na uklad losu czlowieka w którego bedzie wcielona i czy ma mozliwosc wyboru cial astralnych i opiekunów?

Tak jeśli jest to Dusza w misji, starsza Dusza, to taki wybór jest dokonywany w Niebie, w astralu już czekają wtedy ciała astralne i istoty wcielone, oraz opiekunowie.

7. Jakie czynniki / zdarzenia / doswiadczenia powoduja zbudowanie i powiekszenie pierscieni Duszy ?

Tylko i wyłącznie miłość.


8. Jak z energetycznego punktu widzenia wyglada proces ich budowania i powiekszania ?

Poprzez kumulacje odpowiednich emocji, i ich nagromadzenia następuje chwila, kiedy te energie zamieniają się w miłość i poprzez splot słoneczny idą odpowiednim kanałem astralnym, gdzie następuje jeszcze podwyższenie wibracji. Osoba która jest w misji raczej nie otrzyma tak doskonałych warunków by takie stany czuć często. Z jednej strony należy walczyć o te emocje z drugiej wykonanie zadania jest ważniejsze.

9. Jak powinien zyc czlowiek aby w swym zyciu zbudowac lub powiekszyc pierscienie swojej Duszy ?

Odpowiedź wyżej.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-10-03 18:04:23

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Re: Pytania

Prosze aby na te pytania odpowiedzial GRYF144.

Offline

 

#4 2008-02-01 00:01:22

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania

Bardzo interesujące pytania,  również czekam na odpowiedzi od Gryfa144.

Offline

 

#5 2008-03-13 19:53:21

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania

I mam kolejne pytanie takie:
Gryf na jednej z rozmów na czacie napisał, że Niebo nie jest źródłem Duszy , co to znaczy ? czy Niebo nie jest tym do którego Dusze wracają po śmierci ciała ? i nie można tego nazwac źródłem z kąd pochodzi Dusza ?
Czy może chodzi to żródło jak to urządzenie które tworzyło Dusze ? czy co dokładnie ??

Offline

 

#6 2008-03-13 21:09:46

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Pytania

Asef, wszystkie zapisy z czatów mamy na forum. (Nie wiem czy z ostatnim Bellum już sobie także poradził). Tak więc przytocz konkretny cytat z kontekstem.

Offline

 

#7 2008-04-13 01:50:09

Fakir

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 4

Re: Pytania

Ja pozwolę sobie dodać swoje pytanie . W jednej z wypowiedzi czatowej przeczytałem że dusza ludzka jest śmiertelna  jak wszystko co żyje. Chciałem zauważyć że owszem co prawda tak jest w przypadku organizmów biologicznych ,ale jeśli chodzi o energię to jak dowodzi fizyka  ; energia nigdy nie zanika może  zmienić swoją postać ale nie zaniknie /nie umrze .....  a jak do rzekomej śmiertelności i duszy ma się spawa Boga o którym pisze Gryf144 czy to znaczy że ta dusza kiedyś umrze ?
Dalej idąc Bóg jak Absolut  nie może być produktem ewolucji/przydatku -Bóg Absolut  jest ,był od zawsze ...jeżeli jakaś istota nie była pierwsza  przed zawirowaniami ewolucyjnymi to nie jest to Bóg Absolut --ponieważ tutaj pojawia się pytanie  kto stworzył  tę pierwotną ewolucję ..

Offline

 

#8 2008-04-13 10:08:58

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Pytania

Fakir napisał:

Ja pozwolę sobie dodać swoje pytanie . W jednej z wypowiedzi czatowej przeczytałem że dusza ludzka jest śmiertelna  jak wszystko co żyje. Chciałem zauważyć że owszem co prawda tak jest w przypadku organizmów biologicznych ,ale jeśli chodzi o energię to jak dowodzi fizyka  ; energia nigdy nie zanika może  zmienić swoją postać ale nie zaniknie /nie umrze .....

Dusza nie jest nieśmiertelna. Nie jest też energią a bytem zrodzonym z 3 ojców,  najczystszą krystalicznie rozwiniętą formą życia.
Jednakże jej żywot jest tak długi, że z perspektywy nas – ludzi, można mówić o jej wieczności.

a jak do rzekomej śmiertelności i duszy ma się spawa Boga o którym pisze Gryf144 czy to znaczy że ta dusza kiedyś umrze ?
Dalej idąc Bóg jak Absolut  nie może być produktem ewolucji/przydatku -Bóg Absolut  jest ,był od zawsze ...jeżeli jakaś istota nie była pierwsza  przed zawirowaniami ewolucyjnymi to nie jest to Bóg Absolut --ponieważ tutaj pojawia się pytanie  kto stworzył  tę pierwotną ewolucję ..

Bóg Cywilizacji Nieba, a o takim tu mówimy, nie jest Absolutem. Czegoś takiego po prostu nie ma. Absolut to wymysł astralny.
Władca Nieba to stanowisko zmienne, obejmuje je dusza, która ma największe pierścienie. Dusza ta, jak wszystkie inne jest śmiertelna.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wniosek upadłość wrocław instalacja systemów alarmowych bydgoszcz instalacja alarmów bydgoszcz agencja ochrony bydgoszcz weekend spa ciechocinek