#1 2007-04-20 23:28:24

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Jak wygląda ?

Dusza

Najczystsza krystalicznie rozwinięta forma życia.
W odniesieniu do koloru posiada całe spektrum błękitu.
W środowisku wszechświata może przebywać tylko w osłonach .
Znaną na ziemi osłoną jest ciało i duchowość człowieka .
Wcielane w ciało istoty w formie duszy Jezus określił jako istoty równe BOGU.
Dusza swój kształt dopasowuje do formy fizycznej i duchowej człowieka.
Procedura wcielania przygotowywana przez astralny system opieki.
Przychodzi na ziemię pozyskać energie emocjonalną.
Jakość energii to stan objawiający sie na poziomie "eufori energii miłości ".
Treść Ap. odnosząca sie do duszy 5 werset 2 rozdziału cyt."Pamiętaj tedy skądeś wypadł ".

Offline

 

#2 2007-06-25 17:30:51

Wiedźma

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 2

Re: Jak wygląda ?

Jeżeli dobrze rozumiem, jesteśmy tu aby nasza dusza pozyskała jak najwięcej czystej energii emocjonalnej. Tylko jak to zrobić w naszej fizyczności? Tak łatwo ulegamy bezsilności, złości i innym negatywnym emocją. I skąd mam wiedzieć czy moja dusza nie nagromadziła już dużego balasty złych emocji? A może nie ma podziału na dobre i złe emocje? Pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-06-28 18:44:33

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Jak wygląda ?

Re. Jesteśmy tu? Najważniejszym jest, by dobrze zrozumieć istotę duszy. Takie zrozumienie pozwoli nam, przyjąć właściwą pozycję w stosunku do naszego życia i naszego otoczenia. Jesteśmy tu, jest pojęciem bardzo szerokim i stawia nas wobec całej rzeczywistości ziemskiej.
   By człowiek mógł powiedzieć, zgodnie ze swym myśleniem i osobowością,- jestem tu w duszy-, czuję się tą duszą -i oczekuję na spełnienie zakładanych potrzeb,- musi utożsamić się z duszą.
   By to wykonać, należy wykluczyć utożsamianie się z ciałem fizycznym.
   Należy również wykluczyć utożsamianie się z różnymi stanami duchowymi.
   Dusza jest całkowicie niezależną istotą, która nie oczekuje takich wartości jak; mądrość, oddanie się Bogu, wielbienie Boga czy nirwana.
   Dusza oczekuje na duże ilości energii emocjonalnej, której skład krystaliczny odpowiada tej z poziomu euforii w stanie szczęścia lub w stanie miłości.
   Jeżeli będę mógł powiedzieć, -jestem w duszy,- to wszystkie problemy świata będą działać na mnie tak samo jak wiatr, którego nie było a teraz jest i za chwilę o nim zapomnę. Wpływy zewnętrzne nie spowodują we mnie innych reakcji emocjonalnych niż złość, którą szybko przetransformuję w radość.
   Człowiek, jeżeli chce powiedzieć o sobie, że spełnia wolę Boga, musi spełnić potrzeby własnej duszy. Wytworzyć dla niej w swoim systemie psychoemocjonalnym maksymalnie dużo emocji na poziomie euforii szczęścia. Jednak do tego niezbędna jest pozycja odniesienia swojej osobowości do poziomu duszy i utożsamienie się z tym poziomem.
   Uznanie ciała fizyczno-emocjonalnego i struktur duchowych jako narzędzi, które mnie służą, mnie jako duszy, ale również mnie jako posiadaczowi ciała, posiadaczowi nadświadomości i podświadomości, bo te umysły również są narzędziami duszy.
   Jeżeli dobrze to utożsamienie spełnimy to te narzędzia, będą naszymi narzędziami, będziemy żyjąc w tych narzędziach czuli jak nam służą. Co jeszcze ważniejsze, będziemy umieli zarządzać i dysponować nimi w bardzo skuteczny sposób w celu wybrania najlepszej drogi.
   W konkluzji, jedynym skutecznym sposobem, na bezpieczne z punktu widzenia emocji, życie na ziemi, jest utożsamienie się z własną duszą.

Offline

 

#4 2007-07-02 10:18:46

Wiedźma

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 2

Re: Jak wygląda ?

Dziękuję za odpowiedź, wiele mi wyjaśniła. Zapewne będę miała jeszcze nie jedno pytanie, ale muszę najpierw przemyśleć i odnieść do swojego życia te wyjaśnienia. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Offline

 

#5 2007-07-23 23:30:09

romanmystic

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3

Re: Jak wygląda ?

Dusza bez miłości jest pusta, jest skurczona a ciało fizyczne jest podatne na stres. Pamiętam kiedy podczas wielkiej radości duszy że dbałem o nią , zaczęła nieśmiało mi się ukazywać w postaci wielu barw takie było to piękne że już chciałem zasnąć i się nie obudzić przeżycie duchowe trwało 2 dni:) miało to miejsce kiedy czytałem św Augustyna "wyznania" później miałem mocne załamanie duchowe itd zacząłem znowu szukać to co utraciłem i miałem sen był On w marcu 2005r, że znajduję się wśród wielu ludzi mówiących różnymi językami a tu nagle wyłania się łódź a na tej łodzi widzę oblicze papieża który mi błogosławi nic nad ranem obudziłem się i powiedziałem matce że jadę na spotkanie młodych miałem niewiele czasu w sierpniu miało się to odbyć więc pomyślałem że w zamian pojadę do zakonu (mało znanego przez świeckie osoby też O nim się dowiedziałem przypadkowo) na rekolekcje które odbywały się w lipcu trwały 3 dni, które nauczyły mnie odkryć miłość Boga do nas. Zostałem dzień dłużej na prośbę generała zakonu w 4 dzień złożył mi propozycję czy bym się nie wybrał z nim na spotkanie młodych do KOLN ma jedno miejsce wolne normalnie trafił mnie w samo sedno miałem na przygotowanie 2 tygodnie wróciłem do domu po 4 dniach cały dzień był pochmurny wracałem pociągiem cały czas krążyły mi w głowie modlitwy śpiewy łacińskie i cały czas czułem że dziś się coś ważnego się wydarzy i że zaświeci słońce wróciłem do domu i zacząłem płakać samoistnie krople łez były wielkie zacząłem śpiewać łacińską pieśń która w zakonie wywoływała u mnie dziwne przyjemne dreszcze powoli przed przed moimi oczami zaczęła ukazywać się postać pełny blask wokoło miałem szczere wyrzuty że nie jestem godzien taki grzesznik itd po chwili ukazała się w całym majestacie Maryja w koronie nic nie mówiła tylko wlewała mi swoją miłość zacząłem się kurczyć poza dziecka w łonie matki a tu nagle poczułem boski palec na sercu jak zaczyna kaleczyć mi serce a serce płonęło miłością jak się to skończyło za horyzontu zaczęło świecić słońce. Tą ranę duchową miałem przez kilka dni dopóki nie zgrzeszyłem.

P.S.
W KOLN byłem i nad Renem w Dreźnie papież przepływał łodzią:))
  Opisał bym jeszcze inne przeżycia jak wychodzenie z ciała fizycznego spotkanie ducha dziewczyny która zmarła dzień wcześniej wyniku potrącenia samochodem którą nie znałem wcześniej a podałem opis i okazało się że to była koleżanka mojej znajomej o której się mi objawiła przestraszona bo nie wiedziała co się stało i błądziła po znajomych dzień później miała się żenić, (dawniej trenowałem wiedzę tajemną, która przyczyniła się paradoksalnie do tego że na nowo odkryłem katolicyzm)
   miałem wówczas dwie drogi albo zakon albo małżeństwo i co wybrałem?????

Offline

 

#6 2007-07-24 21:04:08

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Jak wygląda ?

Wybrałeś zaślubiny, jednak mistycyzm, jaki głęboko tkwi w twojej świadomości, potrafi oderwać Cię od rzeczywistości. Te epizody, które opisujesz, są dowodem, na twoją głęboką duchowość. Na takich przypadkach zawsze żerują systemy religijne, jeżeli człowiek tak uduchowiony potrafi obronić się przed indoktrynacją, ma szansę na prostą drogę do Boga.

Offline

 

#7 2007-07-24 23:31:04

romanmystic

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3

Re: Jak wygląda ?

Zawsze odrywałem się od "rzeczywistości" choć tutaj pojawia się paradoks duchowość jest rzeczywistością dla tych co wierzą. Duchowość pochłaniała mnie bardziej niż inne nauki. Od dziecka biblię czytałem, jako jedną z wielu baśni później pęd mojej duszy był do magii wiedzy tajemnej, dochodzeniu do tego dlaczego chrześcijanie i inne religie nie rozumieją prostej zasady miłości i zawsze miałem tęsknotę poznać prawdziwą miłość aż do dnia w którym ją doznałem z resztą do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego akurat mnie było to dane i czemu miało to służyć a minęło już prawie 2 lata od tej duchowej ekstazy. Co do żerowania systemów religijnych Ja bym stanowił zagrożenie dla kościoła gdyby się dowiedzieli, że tutaj żyje taki jeden który miał objawienie maryjne niby jak miałbym to udowodnić??? to jest niezależne ode mnie ja mogę tylko starać się rozpieścić duszę miłością i to tylko od niej zależy czy coś mi pokaże a to wymaga znalezienia dużo wolnego czasu dla siebie i ich oczy też musiały by być miłością przepełnione inaczej nic nie zobaczą bo nie wierzą. Jedynie uwierzyła mi jedna zakonnica, która wyczuwała podczas jednej z małych pielgrzymek  kultu "HK", że zajmowałem się magią ah ta kobieca intuicja i się jej zwierzyłem, wytłumaczyłem jej jak dzięki wiedzy tajemnej zrozumiałem czym jest dusza i jak wykorzystując naszą podświadomość komunikuję się z Bogiem jeśli jest przepełniona miłością. Kiedyś może opiszę jak demon z pentagramem odwróconym na szyi mnie przestraszył i dlaczego zrezygnowałem z zakonu:) oraz jak w nocy kiedy moja narzeczona spała zadawałem jej pytania myślami i jak Ona mi odpowiadała wymawiając słowami, na drugi dzień nic nie pamiętała lepsze to niż wykrywacz kłamstw

Offline

 

#8 2007-08-05 12:14:19

L33

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 4

Re: Jak wygląda ?

Mam pytanie odnośnie OOBE ( out of body experience, doświadczenie poza ciałem) czy warto to praktykować i czy można uznać to za źródło czerpania wiedzy duchowej? Czy też nie tędy droga?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Torre Annunziata olejek herbaciany ciechocinek hotel spa