#9 2007-09-23 00:43:32

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

ka-gi napisał:

ka-gi napisał:

ale widzisz, znam bardzo dużo teorii na ten temat... chciałabym poznać tę właściwą

fajnie... mogę cytować samą siebie... kto tu nie czyta postów???

zauważyłam, że udziela się odpowiadając na pytania... i prosi o nie... więc?

Na chat boxie - tak. Co tydzień. Jednak, w tym przypadku (czarne dziury), jego wiedza jest zbieżna z naukowymi hipotezami, dlatego wciąz obstaję przy swojej poprzedniej propozycji - zaznajom się z owymi hipotezami, jeśli chcesz poznać zdanie Gryfa dotyczące czarnych dziur.

Czytnie postów, a odpowiedzi na nie - to kolosalna różnica. Uważasz np., że na każdy post, który jest w stosownych tematach wstawiany na gildzie (np. temat off topic) - nalezy odpowiadać?

Offline

 

#10 2007-09-23 13:36:48

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

ka-gi napisał:

ale widzisz, znam bardzo dużo teorii na ten temat... chciałabym poznać tę właściwą

do skutku...

to nie jest forum gildii...

Offline

 

#11 2007-09-23 16:37:25

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

Rozumiem Cię już. Chcesz wiedzieć, która z teorii funkcjonujących wśród świata nauki, dotycząca czarnych dziur jest tą właściwą. W takim razie pozostaje jedynie czekać na odpowiedź. Nie interesował mnie ten temat, tak więc nic nie mogę powiedzieć. Nie pytałem o to.

Offline

 

#12 2007-11-19 21:55:27

Niet

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 4

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

K12G
A co z ciemna energią? Nie ma jej we Wszechświecie?

Offline

 

#13 2007-12-17 21:48:35

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

Ciekawie pytanie, może warto by było zrobic czat z Mesjaszem na temat Wszechświata ?

Offline

 

#14 2007-12-28 15:38:34

Niet

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 4

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

Jestem za:)

Offline

 

#15 2008-01-06 20:02:38

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

Niet- Jest to czarna energia, a nie ciemna a dokładnie nie jest to energia tylko materia, wystepuje ona w całej przestrzeni wszechswiata , zajmuje ok.70% całej masy wszechświata.

Offline

 

#16 2008-01-07 12:53:47

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Pytania do tematu jak powstał wszechświat?

No to można znaleźć w internecie, teorie o ciemnej energii nie są żadną nowością
Szacowany udział ciemnej energii i ciemnej materii w energii Wszechświata: 73% to ciemna energia, 23% to ciemna materia, 3,6% to międzygalaktyczny gaz, a 0,4% to gwiazdy, które obserwujemy.  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_energia
tak ciężko niektórym z was wpisać na google ciemna energia?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com spa Ciechocinek pakiety Badania profilaktyczne pracowników