#1 2008-01-05 00:24:47

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Moje sny

Mając jakieś 8-9 lat śniłam o tym , że chodzę po kosciołach i oglądam "groby Jezusa" Nagle dostrzegam, że jestem sama. Jezus leży, wokół niego siano, sala ( grób ) z drewna. Nagle podnosi się i patrzy na mnie z nienawiścią, której opisać nie jestem w stanie. Podchodzi, obejmuje mnie i całuje tak, jak kochanek całuje kobietę, ja uciekam. Ale uciec nie mogłam. Czułam jego oddech i zło z niego płynące...

Kilka lat później śniła mi się Maryja, która zaatakowała mnie kiedy szłam po klatce. poprostu wyszła ze ściany, wyglądała jak obraz z Częstochowy i zaatakowała mnie. Nie pamiętam jak, ale bałam się jej jak najgorszego zła...

Potem miałam sen....ale to może innym razem...

Co o tym myślicie???

Offline

 

#2 2008-01-05 17:45:24

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Moje sny

Pewnie zaraz wszyscy ci napiszą że jest to wina tego ze chrześcijaństwo to samo zło itp. ale nie zwracaj na to uwagi, korzystaj z własnego dośwadczenia i wiedzy, nie daj sobie kitu wcisnąć że np: lucyfer manipuluje ludźmi albo diabły jedzą ludzi. W wieku którym podalaś sny nie sa jeszcze tak ukształtowane, prawie każdy jak byl mały to miał różne dziwne sny, ale tym nie należy się przejmować. Jezeli człowiek jest jescze dzieckiem to wszystko obce wydaje się dziwne i nezrozumiałe, zwłaszcza figury w kościele, takie widoki powodują zawsze jakieś skutki

Offline

 

#3 2008-01-06 02:20:53

Maciej

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 62

Re: Moje sny

rozsadny dlaczego manipulujesz słowami kłamiąc cyt;diabły jedzą ludzi.

Czy ktokolwiek tak kiedykolwiek pisał na forum!!! odpowiedz na pytanie.
Oszczerstwa łatwo ci rzucac na innych. Mam dla cibie cytat: Widzisz drzazgę w oku brata swego, A belki w swoim nie zauważyłes przypadkiem?

Offline

 

#4 2008-01-06 12:20:10

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Moje sny

to był tylko taki przykład, nie twierdzę że ktos to napisal na tym forum

Offline

 

#5 2008-01-06 15:18:47

Deszcz

Agat

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 97

Re: Moje sny

cyt,rozsądnego:

Pewnie zaraz wszyscy ci napiszą że jest to wina tego ze chrześcijaństwo to samo zło itp. ale nie zwracaj na to uwagi, korzystaj z własnego dośwadczenia i wiedzy, nie daj sobie kitu wcisnąć że np: lucyfer manipuluje ludźmi albo diabły jedzą ludzi.

to nie był przykład tylko stwierdzenie;cyt.Pewnie zaraz wszyscy ci napiszą

To tak jakbyś ty wiedział co wszyscy myślą i co wszyscy napiszą,
Czy ty jasnowidzem jesteś?
Albo aniołem stróżem xary?

Offline

 

#6 2008-01-06 18:03:57

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Moje sny

wczoraj na czacie wasz mesjasz kolejny raz przekonał mnie że jest falszywym mesjaszem. Nie potrafił odpowiedzieć na pytanie w którym roku urodził sie Jezus. Niby wie wszystko o niebie, zna boga, wie co i jak, twierdzi że jest panem zastępów, królem królów i kimś tam jeszcze a takich rzeczy nie wie. Pytałem sie również czy ma zamiar kiedys się ujawnić to odpowiedź była: narazie nie, w przyszłości się zobaczy.Jeżeli teraz się boi ujawnić to potem tez sie nie ujawni

Offline

 

#7 2008-01-06 21:33:21

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Moje sny

rozsadny--To, że Gryf nie podał ci daty urodzenia jezusa w twoich oczach eliminuje go jako Mesjasza.
A zastanów się gdyby ci podał to jakbyś ja zweryfikował ?
Poza tym taka data utworzyła by bardzo szeroki konflikt w stosunku do innych dat już znanych i przypuszczanych.
Gryf dlatego nie mówi tej daty by nie tworzyc konfliktów.
Jest to zbyt błacha sprawa, a pytanie w tej kwestii należy do gatunku conajmniej nierozsądnych.
A według zasad na " głupie"pytania sa "głupie" odpowiedzi.

A co do ujawnienia to znowu nie twoja sprawa, to nie ty masz się ujawnić więc nie zajmuj sie tym, kiedy ktoś sie ujawni.

Offline

 

#8 2008-01-07 11:20:39

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Moje sny

"rozsadny--To, że Gryf nie podał ci daty urodzenia jezusa w twoich oczach eliminuje go jako Mesjasza."- no jak najbardziej, jeszcze niczego nie byłem tak pewny
"Poza tym taka data utworzyła by bardzo szeroki konflikt w stosunku do innych dat już znanych i przypuszczanych.
Gryf dlatego nie mówi tej daty by nie tworzyc konfliktów."-- taaa... pewnie już widzę te doniesienia na pierwszych stronach gazet i zamieszki uliczne na całym świecie

Ja nie uważam siebie za mesjasza dlatego mnie ten problem nie dotyczy.Przeciez Gryf zdawał sobie z tego sprawę jak wymyślił sobie że bęzdie mesjaszem to będą problemy

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skup aut gorzów wielkopolski pojechac Is TS2 Space written by AI? nowalia pakiet spa Ciechocinek wodomierze wrocław