• Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

#49 2007-07-31 16:26:37

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

ok... to mam takie zwykłe, normalne pytanie...
przyjmijmy, że Mesjasz jest Nim naprawdę... i że ma tu do wykonani jakąś misję bojową...
a co z nami... normalnymi ludźmi...
bo nie wiem, czy mam zakładać rodzinę, czy za kilka lat będzie wielkie boom i po krzyku...
a jeśli nastąpi owo boom, to co potem? jak to się ma do życia codziennego...
czy nastąpią jakieś istotne zmiany w funkcjonowaniu ludzi... może coś nam się włączy w tej puszce... skoro wykorzystujemy tak mało jej możliwości?
takie... zwykłe pytania egzystencjalne
pozdrawiam

Offline

 

#50 2007-07-31 19:26:01

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Witam ka-gi,

Spotkania odbywały sie w Krakowie, na pierwsze zostałem szczęśliwie zaproszony przez znajomą, która je organizowała, sama jednak się rozchorowała i nie przyszła, jednak mi się udało dotrzeć. Mesjasz wtedy odpowiadał na zadane mu pytania. Niesamowite to było.

Co do Twojej obawy o przyszłe wydarzenia to rzeczywiście sprawa dość dyskusyjna. Po pierwsze to ja bym proponował wyrobić w sobie myślenie o "tu i teraz", wtedy będzie łatwiej Ci zobaczyć jak zareagować na tak niepewną przyszłość. Poprzednie pokolenia miały ten komfort nie myślenia o przyszłości w tych kategoriach w młodym wieku. Na tym forum został już poruszony ten problem, pozwolę sobie zacytować K12G:

vNa początku teza w skrócie :
"By uzyskać możliwosc uratowania się w sytuacji ,która jest prorokowana
należy odpowiednio przygotować swoje emocje.
Człowiek nie bedzie mógł tworzyć w sobie negatywnych emocji.
Nie będzie mógł odczuwac strachu i smutku.
A konstrukcja całego jego systemu emocjonalnego musi posiadać charakter umozliwiający tworzenie pozytywnych emocji ."
______________________________________
Przekazałam istote tematu wzór stanu emocjonalnego człowieka
jaki powinien zaistnieć na czas hipotetycznej zagłady.
Prosze o ustosunkowanie się do tej informacji.
W zależności od stanu zrozumienia będą przekazywane następne informacje.

A czy zakładać rodzinę? Jeśli ja miałbym opowiadać na to pytanie to - TAK, nawet gdyby miało być wielkie boom to czy nie warto spędzić nawet te kilka lat z rodziną, wytwarzając w swym splocie miłość?

Pozdrawiam

Offline

 

#51 2007-07-31 21:21:40

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

dzięki za odpowiedź
a można jeszcze prosić o coś więcej z tych wykładów... np. tematyka... czego się tam dowiedziałeś?

widzisz... co do rodziny... jestem kobietą i raczej ciężko jest oglądać swoje dzieci w chorobie, bólu i cierpieniu...

a do założycieli forum... wszystko fajnie i pięknie... tylko jak to osiągnąć, gdy człowiek był wychowywany w Polsce...
jak przygotować emocje, aby nie zawodziły????

Offline

 

#52 2007-08-01 15:40:35

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

ok to jeszcze jedno pytanko...
po co na Ziemi występują rośliny zawierające substancje halucynogenne?
taki kaprys, przypadek czy może coś więcej...??????????????????????????

Offline

 

#53 2007-08-01 17:16:22

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Cześć Ka-gi,

Nie było jednego tematu spotkania, rozmowa jak już pisałem polegała na odpowiedziach na zadane pytania Mesjaszowi. Czego się dowiedziałem? To dość osobiste pytanie, na które nie odpowiem, gdyż taki kontakt bezpośredni daje dużo więcej niż odpowiedź na pytanie. Na pierwszym spotkaniu było nas 10 osób, co okazało się pełnią - ta liczba właśnie to oznacza. Jest to wiedza, której jeszcze nie było w tym Wszechświecie. Powiem Ci, że pierwsze spotkanie było kilka lat temu, spotkanie trwało około godziny, a ja do dzisiaj próbuje zrozumieć niektóre odpowiedzi i wprowadzać je w swoje życie.

Choroba, cierpienie, ból  - nie muszą one być w ogóle negatywnie widziane. To, że jesteś kobietą nie oznacza, że masz cierpieć. Kobietą w związku ze swoim cyklem biologicznym zostało wpojone iż to one mają cierpieć, przecież to one miesięcznie przeżywają "ból" i one rodzą dzieci. Ale ka-gi to tylko ból fizyczny a nie cierpienie. Tak samo jak i mąż czy dziecko nie może Ci dać miłości tak samo nie powinni spowodować Twojego cierpienia. Miłość się wytwarza w Tobie, nie zostaje przekazana jak np:. zwykła energia, którą może Ci ktoś przesłać, to zdecydowanie coś więcej. Mąż czy dziecko może spowodować nagromadzenie się w Tobie tak dużej ilości pozytywnych emocji, radości, że w wytworzysz właśnie tą sumę energii pozytywnych jaką jest miłość.To stawia człowieka jako Istotę indywidualną, czyż to nie piękne?

Urodzenie się w Polsce daję duże możliwości wytworzenia w sobie pozytywnych emocji. To, że trudno u nas znaleźć pracę, czy mamy taki rząd, nie ma wiele wspólnego z emocjami. Równie dobrze mogłabyś poznać osoby w innym kraju, które by Ci utrudniały działanie systemu emocjonalnego. Tutaj raczej jest problemem Lucyfer i jego ludzi czy istoty z astralu, które właśnie lubią manipulować tak człowiekiem by ten system emocjonalny człowieka nie działał najlepiej. Do tego jest potrzebne odpowiednie zabezpieczenie. Zresztą nie sądzisz, że coś w tym kraju musi być wyjątkowego skoro żyje tutaj Mesjasz?

"po co na Ziemi występują rośliny zawierające substancje halucynogenne?" - pytanie typu dlaczego ludzie wyglądają tak a nie inaczej a pies nie ma dwóch ogonów:-) Żartuje, zapewne dla różnorodności fauny i flory. Mamy zioła, które leczą to i mamy rośliny, które zawierają halucynogenne substancje. Niektóre plemienia daleko od cywilizacji potrafią je odpowiednio wykorzystywać, jednak dla większości ludzi jest to zdecydowanie niebezpieczne. Mają  także właściwości leczące, zauważ, że medycyna nie poznała jeszcze mechanizmów działania psychiki człowieka.

Offline

 

#54 2007-08-01 20:22:29

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

toteż Mesjasz powinien to wiedzieć... więc pytam Jego

co do dzieci... chodzi mi o to, że masz dziecko, które powstało z Ciebie i przez 9 miesięcy nosisz je przy sobie... później też zbytnio się nie oddalacie...
cieszycie się razem... zresztą z mężem też... a później widzisz te osoby w bólu i cierpieniu... to podwójna dawka dla żony i potrójna dla matki... bo raczej przebiegunowanie (które tu wieszczy K12G) nie będzie miłe dla rodzaju ludzkiego, jak i dla żadnego innego...

hmm... i jak zwykle niczego nie można się dowiedzieć... Jezus i jego apostołowie chociaż nie kryli swoich nauk...
a tu widzę... było super, ale... zachowam to dla siebie...
nie chodzi mi o wątki osobiste... tylko życiowe... bo chciałabym poznać nauki z innych wymiarów...
też chciałabym poukładać ten chaos w sobie...

Offline

 

#55 2007-08-01 21:56:37

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

O grzybki to prosze zajrzeć do encyklopedii albo zapytać profesorów .
Uważam że dawids doskonale napisał post wyręczając mnie , gdyż nie mam w ogóle czasu.
A jakie to nauki przekazali apostołowie Jezusa? manipulacje biblii? cz w/g ciebie to jest nauka ?
Co do przebiegunowania to tylko wspomniałam - a nie wieszczę ,to już inni wieszczą zajrzyj na strony internetowe , a znajdziesz tego setki.

Offline

 

#56 2007-08-02 07:59:05

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

taaaak nie ma jak rozmowa na poziomie... chcę się czegoś dowiedzieć... bo widzisz, nie mam pojęcia, jaka nauka jest właściwa...
znaczy, ze nawet tego nie można być pewnym... cóż może nie trzeba było wszystkich w błąd wprowadzać...
bo niektórzy zaczynają Ci wierzyć... nie ładnie...
co do grzybków... to tylko domysły... zresztą pytałam o roślinki, nie o grzybki
dla mnie to istotne... ponieważ odkąd pamiętam fascynuje mnie Dzieło Stworzenia, więc nie wiem, dlaczego tak się unosisz...

Ostatnio edytowany przez ka-gi (2007-08-02 08:01:27)

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
here leotti.pl pozycjonowanie stron katowice piosenka o pisance ciechocinek hotel wellness