#1 2007-06-19 16:43:31

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Serdecznie Witam!!

Mam na imię Dawid. Proponuję by wszyscy sie zwracali do mnie po tym wlaśnie imieniu lub po nicku.
Jestem tu na Ziemii by pomóc w przemianach.
Powoli wracam do sił i czuje sie coraz bezpieczniej.
Ciesze się, że będę sie mogł tutaj wspólnie z wszystkimi uczyć i zdobywać wiedzę.

Witam Wszystkich!!!.

Offline

 

#2 2007-06-19 23:07:20

Deszcz

Agat

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 97

Re: Serdecznie Witam!!

Witamy Cię

Offline

 

#3 2007-06-20 19:32:58

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Serdecznie Witam!!

hallo!

Czy ta twoja podróż była międzygalaktyczna ,że straciłeś siły ?

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2007-06-20 21:53:35

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Serdecznie Witam!!

hallo!!

Trudno mi teraz mówić jaka to była podróż w każdym razie pełna niebezpieczeństw. Zmęczony raczej psychicznie niż fizycznie choć to drugie również sie zdarzało. Czuję się Ziemianinem na chwilę obecną, jak pracownik na wyjeździe. Choć energetycznie silnie związany z Galaktyką Andromedy, ale przecież to nie istotne - Dusza z Nieba. Co do międzygalaktycznych podróży to raczej mnie nie męczą, bo staram sie odwiedzać miejsca w których sie dobrze czuję, aczkolwiek nie do końca potrafie np. nazwać miejsce które odwiedzam. Jeszcze musze sie mnóstwo nauczyć. Życie w obecnym świecie jest również bardzo niebezpieczne, co objawiało się dużą ilościa ataków na mnie różnych istot czy nawet ludzi, ataki były na wielu poziomach. Więc czasami męczyła mnie podróż od babci do domu, a odległość jest niespełna 4km. Po prostu trudno sie odnależć osobie która nie wie kim jest a zawsze jednak wyprzedza o kilka kroków innych, którzy to znowu mnie nie rozumieli a przez to różnie reagowali. Więc była to podróż w różnych kierunkach w różne miejsca a to wszystko by ochronić swoje emocje i wykonać misje, ale ta wiedza, że robi sie to dla Duszy swojej myśle, że do tego wystarcza.

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2007-10-05 22:47:25

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Serdecznie Witam!!

Chciałem podziękować za współprace z tym forum, pozdrawiam, życzę udanych misji, Dawid

Offline

 

#6 2007-10-11 22:41:29

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Serdecznie Witam!!

Cześć Dawids
Widzę,że wybrałeś astral twoja wola.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mesjasz.pun.pl masaże w Ciechocinku