#9 2008-03-08 17:06:02

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

cyt,

Tyle wątków. Mam wiele pytań, ale obawiam się, że jeśli je zadam, zosanę zabanowana. Może będę pytać  dyplomatycznie, jesli można.

odp.

Jeżeli twoje   pytania bedą logiczne, bez kpiny i wulgaryzmów, to napewno nie zostaniesz zbanowana-y.

W jednym zdaniu piszesz, że czytasz i rozmyślasz, w drugim że masz sporo pytań, natomiast w trzecim zdaniu komentujesz że wszystko wiesz więc nie musisz pytać....

Witam i pozdrawiam  cię jak i każdego z forumowiczów.

K12G.

Offline

 

#10 2008-03-08 20:01:58

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

W jednym zdaniu piszesz, że czytasz i rozmyślasz, w drugim że masz sporo pytań, natomiast w trzecim zdaniu komentujesz że wszystko wiesz więc nie musisz pytać....
Napisała Lwica

Owszem, normalnie, jak w życiu.... A skad pomysł na temat wulgaryzmów? Noblesse oblige, ależ SKADZE WULGARYZMY- chyba z "drugiego nieba".

Offline

 

#11 2008-03-08 21:52:32

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

Nie istnieje drugie Niebo chyba mówisz o tej przestrzeni astralnej, która ludzie nazywają niebem, a która rzeczywistym niebem nie jest.

Offline

 

#12 2008-03-09 03:48:23

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

K12G napisał:

Nie istnieje drugie Niebo chyba mówisz o tej przestrzeni astralnej, która ludzie nazywają niebem, a która rzeczywistym niebem nie jest.

To kwestia nazewnictwa.

Offline

 

#13 2008-03-09 12:28:20

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

Bóg to wyraźnie wskazał w Apokalipsie tylko nie taki jak ten twój Jahwe tylko ten prawdziwy.

pozdrawiam.

Offline

 

#14 2008-03-09 13:42:30

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

Witaj Lwica_z_pokolenia_Judy

Offline

 

#15 2008-03-09 15:04:12

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

K12G napisał:

Bóg to wyraźnie wskazał w Apokalipsie tylko nie taki jak ten twój Jahwe tylko ten prawdziwy.

pozdrawiam.

No to w takim razie, ja nie mam więcej pytań.
Rozumiem, ze już nie będzie mi dane czytać na tym forum po tym co teraz  napiszę:


Zal mi ciebie kobieto, bo jesteś totanie zwiedziona i współdziałasz z przeciwnikami Boga Żywego.
Rozumiem, że wierzysz, w to, co piszesz.
Widzisz powiem tak, jeżeli masz jakkąlwiek duchowa orientację, to powinnaś wiedzieć kim jestem.
Jestem narodzona z Ducha Bożego  - corką Bożą. Człowiekiem, ktory doświadczył usprawiedliwienia z wiary w ofiarę  Jezusa Chrystusa.  Jestem narodzoną na nowo chrześcijanką - nie katoliczką- nie chcę  cię obrażac, więc nie powiem, ze nie rozróznisz tych pojęć.
Nie sądzę, zeby twoje serce gotowe było na upamiętanie i zbawczą wiarę w Ewangelie Jezusa Chrystusa.
Jestem ochrzszcona Duchem Bożym i głoszę ewangelię zbawienia w Jezusie Chrystusie wszelkiemu stworzeniu.
Należe do  Nowego Jeruzalem i jeśli się nie upamietasz, to "BIADA ci"


//Czcionkę usunięto

Offline

 

#16 2008-03-09 15:27:19

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

A ciszej nie można? Czy to już trąby jerychońskie?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Strandvilla BĂśrgerende https://www.hotelstayfinder.com/ pakiety wellness Ciechocinek