• Index
  •  » ???
  •  » W jaki sposób powinny być prowadzone dyskusje na tym forum?

#25 2008-06-02 09:51:22

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: W jaki sposób powinny być prowadzone dyskusje na tym forum?

Gwiazda cyt.W dniu dzisiejszym w temacie „weryfikacja mesjaszy-argumenty za i przeciw” wkleiłam post zgodnie z tematem,miałam możliwość pisać zarówno „za” jak i „przeciw” I cóż mój post został przeniesiony do kosza. (Po moim poście i przeniesieniu go, uniemożliwiono dokonanie wpisu w tym temacie).
http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?id=724
Zadaję pytanie, dlaczego? Przecież napisanie „przeciw” zostało zachowane w treści mojego postu, o co tu chodzi stosujecie cenzurę? W jakim celu zakładacie taki temat, w którym nie można pisać?


Być może niedopatrzenie aministracji forum nie dopisało, że dział weryfikacja będzie posiadał tabelę i posty bedą wpisywane dopiero po zrobieniu tabeli.

Post nie wkleiłaś zgodnie z tematem gdyż to nie była Weryfikacja tylko celowe,świadome działanie manipulacyjne nasycone kłamstwem, kpiną, ośmieszeniem o charakterze zawistnym.
Post dostal miano paszkwila gdyż pod taka kategorię  się jedynie zaliczał.


kycznaj cyt.wszystkim jest dane to rozpoznać ,kto jest pod władzą szatana nigdy tego nie zauważy.

Gwiazdo nie wiem, ale chyba nie zauważyłaś lub nie przeczytałaś tekstu dokładnie właśnie ty jesteś w takiej samej sytuacji jaka przedstawił Kycznaj.
Działasz przeciwko Synowi Boga łamiąc  nakazy Boga podane w Apokalipsie niczym nie różniąc się od tych, którzy są "ślepi" i "nie mają uszu". Widzisz źdźbło w oku brata swego, a w swoim  oku wielkiej belki nie zauważasz


Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » W jaki sposób powinny być prowadzone dyskusje na tym forum?
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alberghi India Alloggio Salinas nocleg w ciechocinku