#1 2007-08-06 19:42:20

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Witam !

Witam wszystkich forumowiczów dla jasności sytuacji na forum  założyłem własny nick GRYF144 ; K12G jest zbyt mocno obciążona nadmierną ilością postów.
W najbliższym czasie  odkryję część informacji wskazujących na mnie jako Pana Zastępów lub Pana Syjonu.
Jednak proszę  o cierpliwość ,obecna sytuacja jeszcze na to nie pozwala.. Jak możecie zauważyć notka rabina Kaduri bardzo precyzyjnie wskazuje niektóre aspekty   mojego postępowania – co jest równoznaczne  ze wskazaniem na postępowanie Mesjasza.
Jestem Polakiem  aczkolwiek pochodzę z Rodu Dawidowego ,linia tego Rodu prowadzona od 13,5 tyś. lat miała na celu wyeksponowanie postaci człowieka ,którego cechy pozwolą na zrozumienie najgłębszych tajemnic ewolucji i wiedzy  spoza kanonów nauki.
Obecnie w tym zakresie moja edukacja została zakończona , nadszedł czas bym przystąpił do realizacji kolejnych planów Boga ,które mi jako Ojciec zlecił.

Offline

 

#2 2007-08-06 20:23:00

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Witam !

Witam

Offline

 

#3 2007-08-06 22:00:57

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Witam !

Wi-taj

Offline

 

#4 2007-08-07 02:44:00

Dr_Jacek

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 1

Re: Witam !

Witaj Wodzu !

Offline

 

#5 2007-08-07 03:54:08

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Witam !

Witaj!! Mesjasz we własnej osobie na forum!! (Szczerze, to jeszcze jakoś tak nie jestem do tego wszystkiego całkowicie przekonany, ale jak widzę coraz mniej we mnie braku przekonania). Zwróćcie uwagę jakie mamy czasy, zakładając, że to jest ten właściwy, jedyny i prawdziwy Mesjasz - to jakie powinno być powitanie?? To znamienne, że przychodzi skromnie, bez huku fanfar i zjednoczonego głosu całej ludzkości w gromkim Ave!!! Podobnie w cichości przyszedł jego brat, niewielu za nim poszło, a inni zgotowali mu kaźń. Obecnie starszy brat przychodzi i podobnie jak młodszy - rozmawia ze wszystkimi, nie oczekuje czołobitności, a kult nazywa wypaczeniem, które od Lucyfera pochodzi. Dlaczego przybywa? Jaki jest cel jego misji? Tego jak mniemam dowiemy się wprost od samego Mesjasza.

Jeszcze raz witam i życzę zrozumienia przez ludzi oraz wypełnienia zadania!

Ostatnio edytowany przez old spirit (2007-08-07 03:55:43)

Offline

 

#6 2007-08-07 16:19:04

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Witam !

Oldzie - czytaj i sluchaj a napewno dowiesz dlaczego tu jest ? jaki jest cel? i wielu innych informacji.
Ja osobiście się cieszę że Gryf144 jest z nami i będzie osobiście odpowiadał na ważniejsze tematy.Wartościowo ujęta jest tu wiedza ,którą można byłoby przekazać również anonimowo.
Długo zastanawiał się nad ujawnieniem i gdyby nie pewne okoliczności to może doszło by do tego dopiero na krótko przed 2012.
Pozdrawiam serdecznie Pana Syjonu.........

Offline

 

#7 2007-08-07 21:30:35

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Witam !

"zakładając, że to jest ten właściwy, jedyny i prawdziwy Mesjasz - to jakie powinno być powitanie??" - a jeśli założymy, że nie, to co czeka ludzi, którzy za nim pójdą i będą nazywać Mesjaszem?

Ostatnio edytowany przez ka-gi (2007-08-07 21:30:59)

Offline

 

#8 2007-08-11 03:26:52

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Witam !

    PODNIEŚCIE BRAMY CZOŁA WASZE
     PODNIEŚCIE BRAMY ODWIECZNE
     BO IDZIE KRÓL CHWAŁY!



     Tym przywitaniem składam życzenia 55 rocznicy urodzin MESJASZA>

   
       K......12...G.....

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ olejek herbaciany ciechocinek hotel spa