#1 2007-08-11 03:13:21

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Król Chwały -Pan Zastępów.

--------------------------------------------------------------------------------

Ja K12G nie jestem Mesjaszem,tylko Go reprezentuję - przekazuje informacje od niego.
Niezależnie od tego czy je przyjmiecie czy też nie,jest to wasza wola i wasza sprawa.

Odp.od Mesjasza:

Pomazaniec - inaczej naznaczony, dotyczy człowieka, który zostanie poddany procedurze wyróżnienia i w związku z tym, będzie piastował odpowiednią pozycję społeczną. Pomazańcem nie można określać, żadnej postaci, której charakter życia i działania na Ziemi jest kontynuacją podjątego zadania w Niebie. Taką postacią, był Jezus Chrystus a obecnie ja spełniam swoim charakterem i życiem, takie zadanie. Posiadam odpowiednie do tego zadania atrybuty i osiągnąłem potrzebną wiedzę. Jednym z moich tytułów, jest pozycja Pana Panów i Króla Królów, natomiast Mesjasz, jest tytułem uogólnionym stworzonym dla ułatwienia komunikacji. Wynika z tego problem, nikt poza tym ogólnym tytułem, nie może rozpoznać, wszystkich wartości Syna Boga. Ludze nie zdają sobie sprawy, że przede wszystkim jestem dowódcą wojsk Nieba, Panem Zastępów.



Psalm 24 jasno pokazuje, moją pozcję w stosunku do całego Wszechświata, jak i w stosunku do naszej i pozostałych, cywilizacji wcieleniowych - "Ziemi".


Księga Psalmów Psalm 24

1. Dawida. Pieśń. Pana jest ziemi i wszystko, co ją napełnia, okrąg świata i mieszkający na nim.

2. Gdyż On na morzach ją osadził i nad rzekami ją utwierdził.

3. Kto wstąpi na górę Pańską, i kto stanie na miejscu Jego świętym?

4. Człowiek niewinnych rąk i czystego serca, który duszy swojej marnościami nie zaprzątał i nie przysięgał zdradliwie.

5. Ten otrzyma błogosławieństwo od Pana i nagrodę od Boga, zbawiciela swego.

6. Takie jest pokolenie szukających Go, szukających oblicza Twego, Boże Jakuba.

7. Podnieście, Bramy, czoła wasze. Podnieście się, bramy odwieczne, niech wejdzie Król chwały!

8.Kto jest ten Król Chwały? pan mocny i potężny ,Pan potężny w boju.

9.Podnieście,bramy,czoła wasze! Podnieście się,bramy odwieczne, niech wejdzie Król Chwały!

10. Kto jest ten Król Chwały? Pan zastepów,On to jest Król chwały.


Psalm mówi o pokoleniu, które żyje obecnie na ziemi, dowodem na taką interpretację jest zwrot z 6 wersetu "Takie jest pokolenie szukających Go". Ci, którzy odnajdą Go i będą żyli według zasad spisanuch w 4 wersecie, dostaną się do Syjonu - Świętego miasta Jeruzalem. Syjon opisany jest w 3 wersecie. Cztery ostatnie wersety wskazują jak bardzo jest zaślepiony, człowiek obecnie żyjący na ziemi. Dowodem na to zaślepienie, jest zwrot "Podnieście, bramy, czoła wasze. Podnieście się, bramy odwieczne," zwrot ten jest powtórzony dwukrotnie, dowodzi to, jego niezwykłej wagi. Obecnie żyjący ludzie nie są w stanie rozpoznać i zrozumieć Mesjasza, bo zaślepieni są tysiącem różnych informacji, ujętych w Biblii i teologii, wskazywanych przez kulty i religie.

Psalm, mówi, że Ten, który przychodzi jest Dowódcą wojsk Nieba, dowodem są zwroty; "Pan mocny i potężny, Pan potężny w boju." i "Pan zastępów, On to jest Król chwały".
Król chwały, na ziemi ten zwrot oznacza człowieka, który w jakiejś dziedzinie jest ponad wszystkimi, w tym przypadku chodzi o jego wiedzę.

Offline

 

#2 2007-08-13 11:46:13

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Z tym Syjonem to mam pytanie,czy to będzie ta świątynia w Jeruzalem,i że jak tam będzie można wejsc?,po czym będzie sprawdzane,że ktoś jest czysty? i może tam wejsc?
Czy będzie trzeba tam isc,czy ludzie tam bedą nagle teleportowani?

Offline

 

#3 2007-08-18 23:59:11

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Asef pewne rzeczy są tajemnicą nie moge przedstawiać opisu Syjonu ani rzeczy ,które tam będą.
Co do " czystości"   -  emocjonalnie trzeba być pozytywnym.

Offline

 

#4 2007-08-19 00:11:26

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Pozytywnym ale w jakim sensie, że jak ?

Offline

 

#5 2007-08-19 00:32:25

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Nie można odczuwać strachu, niepokoju,smutku,nienawiści.

Offline

 

#6 2007-08-19 09:58:18

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

A z kąd taka koncepcja się bierze ?, z Bibli ?

Strach, przecież wiadomo, że każdy człowiek się czegoś boi a tu może stracic pracę, a tu może nie pójsc mu egzamin, a tu np nie pójdzie na wojne bo się boi, a tu zaraz ktoś wyskoczy z ulicy z bronią w ręku,  gdzie indziej pies wyskoczy z kłami chcacy osobę pożrec to co taki człowike nie powinine uciekac tylko sie dac pożrec psu, przeciez wiadomo, że w takiej sytuacji każdy by sie bał i czułby strach, albo by spotkał kilku ludzi którzy nie są  przyjażnie nastawienie i wie ze spotkanie z nimi może spowodowac lęki, obawy, tak więc nie ma człowieka co by nie odczuwał strachu, to jak to można rozumiec ? ? ? ?

Niepokój przecież wiadomo, że każdy odczuwa jakiś lęk to ze sprawdzianu że komuś nie pójdzie to z tego ze w pracy nie pójdzie nie tak jak trzeba, jak pies szczeka głośno to sie przecież czuje niepokój, że zaraz wyskoczy to jak znowu można to rozumiec ? ? ? ?

Smutek przecież każdy ma jakiś smutek a to ktoś mu umrze, a to jest jakiś biedny,żebrak co nie ma rodziny i leży biedny przecież też jest smutny, albol stracił pracy i nie ma gdzie isc, albo ktoś komuś zabrał dzieci, albo komuś kogoś ukradł, przecież wiadomo, że każdy by płakał albo się smucił to jak to można rozumiec ? ? ?

Nienawisc no to ja to rozumiem, akurat.

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-08-19 10:13:34)

Offline

 

#7 2007-08-19 20:54:07

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Asef- zasady są zadadami.
Ja pisałam o zasadach.

Offline

 

#8 2007-08-19 22:36:42

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Król Chwały -Pan Zastępów.

Nierozumiem przecież się nie da tak wogule nic nie odczuwac, w jakim stopniu ? ,jak najmniejszym czy jak ? ?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-08-19 22:50:51)

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com https://www.hotels-world.pl/ Innkvartering Tsjad Hotels Liberia https://www.hotelstayfinder.com/ hydraulik rembertów hotel spa na weekend w Ciechocinku komody z drewna odgrzybianie ścian warszawa Skup laptopów ursus