#25 2007-09-20 21:00:16

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Asef - Dzisiaj 15:55:54 - [ 1013 ChatBox Postów ]

bellum byl na chwilkę


Asef - Dzisiaj 15:57:50 - [ 1013 ChatBox Postów ]

bo tak napsiał : " Bellum - Dzisiaj 14:01:45 - [ 342 ChatBox Postów ] Asef wydaje mi się a nawet sądze, że cżłowiek nie był by sobą gdyby nie czuł smutku, a czemu? patrzac na cierpienie, ma niby odczuwać radośc? wycie, i cierpienie, to uczucie radości? lęku się można pozbyć, to twoje ego, tylko żę nie czucie lęku to równiez gwóźc do szybkiej trumny "

Offline

 

#26 2007-09-24 12:27:03

Thotal

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 3

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Nie można odczuwać bólu, jednocześnie, bezmyślnie się uśmiechając...

Miłość i strach, to dwie najpotężniesze siły, które stanowią o jakości życia każdego człowieka.
Podsumowując waszą dyskusję powiedziałbym tak, jeśli umieramy z uczuciem miłości do otaczającego nas świata, docieramy do źródła miłości, czyli Boga. Umierając w poczuciu strachu, zagubienia, sami skazujemy się na nikłą możliwość uczestniczenia w obszarach, gdzie dominuje Miłość.

Offline

 

#27 2007-09-24 18:54:32

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Bardzo błędny opis oparty na jakiejś wiedzy astralnej, miłość nie jest przeciwstawna strachowi, stoi po prostu na przeszkodzie ku miłości, pisząc, że to najpotężniejsze siły nadajesz jej wartości, i sam utrudniasz się pozbycia lęku, to co napisałeś jest pewną techniką myślową proponowaną przez nauczycieli, którzy to niestety raczej nie mieli wglądu w całość, więc błądząc po astralu dotarli do takiej filozofii, zrobiłeś dużą prace zawierając w tym zdaniu właśnie całą kwintesencje tego błędu myślowego. Miłość wytwarza się z pozytywnych emocji, jest to kolejny przykład zbłądzeniu w astralu, podajesz sposób na otwarcie się na energie astralne, które to często są podstawiane jako miłość, charakteryzuje się to tym iż odczuwasz taką energie w sposób ciągły co z miłością nic wspólnego nie ma, prawdziwa objawia się jako emocjonalne uniesienie chwili nagromadzonych pozytywnych emocji. Źródłem miłości nie jest Bóg, wręcz przeciwnie to swojej Duszy masz dawać miłość a nie na odwrót, oddawanie miłości innym ludziom kończy sie co najwyżej chwilowym stanem szczęścia u nich. To znów Lucyferyczna pułapka astralu polegająca na tym iż dają energie astralne, pozytywne emocje wykorzystują do swoich celów, a w ten sposób odbierają możliwość Młodej Duszy powrotu do Nieba, lub nie wykonania zadania przez starsze Dusze.

Co do lęku to jak już tutaj było pisane po prostu zapomnieć o przyczynie.

Offline

 

#28 2007-09-24 23:58:41

Thotal

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 3

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

To, co napisałeś, to błędny opis oparty na jakiejś wiedzy astralnej...

Offline

 

#29 2007-09-25 09:54:58

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Thotal podaj jakikolwiek dowód na to co napisałeś? Potrafisz zrozumieć różnicę między astralem pozytywnym a negatywnym? Powiedzieć czym się różnią energie astralne od miłości? Jak wytwarza się miłość, w swoim zdaniu zaprzeczyłeś całkowicie pozytywnym wartością, poddając sie manipulacji astralnej i jeszcze mi odpowiadasz, że to moja wiedza jest oparta z astralu a w Twoich słowach jest tyle lęku, że prawie spadłem z krzesła. Lęk to typowo astralna negatywna energia.


Nie bój się.

Pozdrawiam

Offline

 

#30 2007-09-25 18:01:01

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Euforię lub stan wytwarzania pozytywnych emocji dla własnej duszy, we mnie wywołuje, wiedza, bez kłamstw, i pytania na które nikt nie zna odpowiedzi, do chwili gdy sam odnajdę odpowiedź.

Miłość hmm nie czuje w niej żadnej pozytywnej energii, miłość istnieje przez pewien czas, porównuje ją do "zauroczenia" fascynacji, krótki stan uciskania w żołądku i euforii szczęścia i tajemniczości jaki fascynacja objawia.

Czy odczuwam lęk? każdej nocy, każdego dnia, miesiąca oraz roku, lęk mnie nie opuszcza, chodź go nie chciałem, nie chcę i nie będę chcieć, ale jest czy lęk może chronić? może, a czy zabić? również, a nie odczuwanie lęku, może chronić? może, a może zabić? może.

Czy lęk to ostrożność? czy instynkt, ludzki czynnik obronny?
Gdy czujemy zagrożenie, nasze zmysły się wyostrzają, jesteśmy silniejsi, szybsi, skuteczniejsi, decyzje podejmujemy niezwykle szybko.

A gdyby nie było lęku jak by wyglądało ludzkie życie?
Skoro lęk był również w Niebie (chociaż nie znam prawdziwej nazwy, określenia, struktury tego stanu oprócz ziemskiego). To pojawił się nie tylko tam ale i w całym wszechświecie, to tak jak (Błąd i uczenie się)
Czy Jedząc nie znany mi owoc robie błąd? czy podejmuje naukę?

Czy jeżeli czuje zagrożenie mam się lękać, i poddać instynktowi który przygotuje mnie do obrony? czy stać po prostu stać?


Ja się uczę i nauki nie skończę do póki nie osiągnę stanu doskonałości.
A skoro jesteśmy to kto wie jakie tajemnice istnienia nas zaskoczą.

Offline

 

#31 2007-09-26 00:51:05

Thotal

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 3

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Davids, gdybyś miał wgląd w całość, nie poddałbyś krytyce czegoś, o czym masz nikłe pojęcie...
Bełkot o pozytywnym, bądź nie, astralu wcale mnie nie satysfakcjonuje.

Swojej duszy nie muszę ofiarowywać miłości, bo moja dusza ją doskonale zna i pamięta. Moją rolą jest przypomnienie i doświadczenie miłości w ciele fizycznym. Nie mówię tu tylko o miłości cielesnej, seksualnej, związanej z różnicą płci. Miłość to zjawisko o wiele bardziej rozległe.

Barierą do powracania do źródeł ( miłości ) jest strach. I tu zgodzę się z Tobą na temat wpływu astralu, na jakość odczuwania miłości.

Moja świadomość już dawno wyzwoliła mnie z bezproduktywnego i szkodliwego strachu, pisząc  o tych sprawach, mam tylko na celu uświadomienie ich innym.

Pozdrawiam  Thotal

Offline

 

#32 2007-10-18 15:26:31

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: L...u..z...i..k - rozmowy forumowiczów...

Bellum - 2007-10-16 16:36:09 - [ 563 ChatBox Postów ]

Em hmm by dzień święty świecić ^^?


Bellum - 2007-10-16 16:36:36 - [ 563 ChatBox Postów ]

Nie wiem co to może być Deszcz znowu szyfrem pisze


Asef - 2007-10-16 20:10:18 - [ 1227 ChatBox Postów ]

Może chodzi o Papieża Polaka,bo to on w któryms tam roku dostał został postrzelony bo był postrzelony a apotem uluczony i dzisiaj chyba jest rocznica jak został Papieżem.


Asef - 2007-10-16 20:10:45 - [ 1227 ChatBox Postów ]

I  to niby ma byc te wielkie święto ? nic o tym nie wiem, dla mnie to dzień jak co dzień.


Bellum - Wczoraj 13:57:03 - [ 563 ChatBox Postów ]

RAdze się zapoznać z działaniami JP II, nie był taki święty jak myślicie.


Asef - Wczoraj 14:40:40 - [ 1227 ChatBox Postów ]

podobno to był Antychryst.


Asef - Dzisiaj 07:11:23 - [ 1227 ChatBox Postów ]

Dodałem na forum swoje spotkanie z Mesjaszem


K12G - Dzisiaj 15:08:20 - [ 448 ChatBox Postów ]

Witam was opowiem wam fajne zdarzenie,które dzis miało miejsce,była u mnie jesdna pani w pewnej sprawie i mówi tak : wie pani ja tak dużo sie modlę a ja na to A do kogo się pani modli?Ona:do aniołków Ja: A dlaczego?


K12G - Dzisiaj 15:10:28 - [ 448 ChatBox Postów ]

Ona: wie pani juz nastały czasy ostateczne a ja czekam na syna człowieczego a jeszcze go nie ma i nie wiem kiedy przyjdzie czy zdaży? nigdzie go jeszcze nie widać a ja bym chciała żeby już był i dlatego tak się ciągle modlę.


K12G - Dzisiaj 15:13:42 - [ 448 ChatBox Postów ]

Na to ja odpowiadam:a co by pani zrobiła jakby juz był na ziemi? Ona: proszę pani ale gdzie jest bo ja go nie widziałam. Ja:Widzi pani w bibli napisane jest : wszelkie oko go widziało..jedli znim ,pili z nim ago nie zobaczyli..Ona : no tak.


Bellum - 2007-10-16 16:36:09 - [ 563 ChatBox Postów ]

Em hmm by dzień święty świecić ^^?


Bellum - 2007-10-16 16:36:36 - [ 563 ChatBox Postów ]

Nie wiem co to może być Deszcz znowu szyfrem pisze


Asef - 2007-10-16 20:10:18 - [ 1227 ChatBox Postów ]

Może chodzi o Papieża Polaka,bo to on w któryms tam roku dostał został postrzelony bo był postrzelony a apotem uluczony i dzisiaj chyba jest rocznica jak został Papieżem.


Asef - 2007-10-16 20:10:45 - [ 1227 ChatBox Postów ]

I  to niby ma byc te wielkie święto ? nic o tym nie wiem, dla mnie to dzień jak co dzień.


Bellum - Wczoraj 13:57:03 - [ 563 ChatBox Postów ]

RAdze się zapoznać z działaniami JP II, nie był taki święty jak myślicie.


Asef - Wczoraj 14:40:40 - [ 1227 ChatBox Postów ]

podobno to był Antychryst.


Asef - Dzisiaj 07:11:23 - [ 1227 ChatBox Postów ]

Dodałem na forum swoje spotkanie z Mesjaszem


K12G - Dzisiaj 15:08:20 - [ 448 ChatBox Postów ]

Witam was opowiem wam fajne zdarzenie,które dzis miało miejsce,była u mnie jesdna pani w pewnej sprawie i mówi tak : wie pani ja tak dużo sie modlę a ja na to A do kogo się pani modli?Ona:do aniołków Ja: A dlaczego?


K12G - Dzisiaj 15:10:28 - [ 448 ChatBox Postów ]

Ona: wie pani juz nastały czasy ostateczne a ja czekam na syna człowieczego a jeszcze go nie ma i nie wiem kiedy przyjdzie czy zdaży? nigdzie go jeszcze nie widać a ja bym chciała żeby już był i dlatego tak się ciągle modlę.


K12G - Dzisiaj 15:13:42 - [ 448 ChatBox Postów ]

Na to ja odpowiadam:a co by pani zrobiła jakby juz był na ziemi? Ona: proszę pani ale gdzie jest bo ja go nie widziałam. Ja:Widzi pani w bibli napisane jest : wszelkie oko go widziało..jedli znim ,pili z nim ago nie zobaczyli..Ona : no tak.


K12G - Dzisiaj 15:22:54 - [ 449 ChatBox Postów ]

JA:A gdyby się okazało że widziala go juz pani? Ona:najpierw radosna potem zbladła na końcu popukała sie po głowie i powiedziała ze to nie mozliwe bo ona wciąż czeka.


K12G - Dzisiaj 15:24:52 - [ 450 ChatBox Postów ]

Ja na to :widzi pani wszyscy czekaja ale jak by mieli go zobaczyć to i tak by nie uwierzyli Ona: No tak.Wyszła zmieszana,

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Limanowa pakiety wellness Ciechocinek