#1 2008-05-25 13:59:04

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Ząb

W 1985 roku jadac do Laosu w obskurnie wszechśmierdzącym autobusie, siedząc sobie i grając na harmonijce podszedł do mnie zaturbaniony gość. Wyróżniał się od innych bo tam nikt turbana nie nosił no i zastanowiło mnie, ze się nie bał w tej niegościnnej społeczności tak z turbanem na łbie łazić se.
No więc potrzedł i pyta czy mówię po angielsku. No mówię. To on usiadł obok mnie i mówi tak. Przyjdzie dzień kiedy twoje okno się otworzy. A kiedy się otworzy wtedy włożysz to na szyję i dał ząb na rzemieniu. Jak się później okazało to kieł lwa. Pytam i co? A on sam zobaczysz.
Do dzis mam tego zęba. Okno nie raz mi się otworzyło, ale chyba nie o takie okno mu szło. Może coś wiecie po co mi ten ząb?
Pewien polski różczkarz i wahadłowiec powiedział, że ząb ten ma oczyszczającą energię. Co o tym sądzicie? Chyba trafiłem pod dobry adres pytając o to?

Offline

 

#2 2008-07-28 00:22:40

Adix

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 15

Re: Ząb

Pewnie mu chodziło, o to ze zab sluzy do wybijania okien, czyli iz w wypadku ze musisz wyjsc z jakiegos autobusu, czy samochodu rozbijesz okno :]

Offline

 

#3 2008-07-28 18:52:45

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Ząb



Jednak to chyba ma "głebszą głębię", o ile oczywiście tajfoon28, którego z tego miejsca pozdrawiam i zapytuję, czy żyje , pisze prawdę.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://oklahomacitydailynews.online przegrywanie kaset vhs pojechac Is TS2 Space written by AI? ciechocinek hotel wellness weekend spa ciechocinek