#9 2008-06-08 10:24:51

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

Pragnalbym podkreslic, ze jeszcze nikogo na forum nie ocenilem a tylko poddaje watpliwosci ich kontakt z Bogiem, a to jest pewna roznica

Ale ja nie napisałam, że kogoś oceniasz, tylko całokształt informacji na forum. Proponuję abyś czytał to co się do Ciebie pisze nie dodawając nic od siebie

Ciesze sie też ze tak gleboko i zadawalajaco odpowiedziales na nurtujacy problem ale czy zawsze przemawiasz zamiast K12G czy wymienionego przez Ciebie Gryfa144? To wyglada jakbys byl czlonkiem jakies "religii" a piszesz o tym ze to one zniewalaja

Odpowiadam, bo mam taką chęć, ponadto forum religie świata, jest stricte pod moją opieką.
Powtarzam, nikt tu nie przedstawia nowej religii a jeśli będziesz sie przy tym upierać przypomnę sobie, że jestem moderatorem i zarzucę Ci oszczerstwo.

Mimo wszystko nic na tym forum nie potwierdza kontaktow z Bogiem. Czesc forum to zlepek wszelkich szalonych ezoterycznych teorii, ktorych jest pelno w internecie To wlasnie przekazal im Bog?

Potwierdza, tylko nie czytasz lub brak Ci zrozumienia.

Pozdrawiam

Offline

 

#10 2008-06-08 22:31:22

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

Bellum

"Medytacja i stany duchowe to jedno.
Podróż nie w stanie duchowym GRYFA144 to drugie.
"
Moze bede sie powtarzal ale podaj jakas podstawe na ktorej to opierasz

"Rzeczywiście w medytacji można spotkać wielu rożnych półbogów astralnych.
W świadomej podroży do "nieba" jaką odbywa GRYF144 jest tylko jeden Bóg ten rzeczywisty.
"
Tyle, ze ten caly astral to tylko ludzki umysl wiec to co tam spotkasz mozesz nazwac jak tylko chcesz. Skad pewnosc ze GRYF144 przekroczyl ludzki umysl i poszedl gdzies dalej?

Xara

"Odpowiadam, bo mam taką chęć, ponadto forum religie świata, jest stricte pod moją opieką.
Powtarzam, nikt tu nie przedstawia nowej religii a jeśli będziesz sie przy tym upierać przypomnę sobie, że jestem moderatorem i zarzucę Ci oszczerstwo."

Pragnalbym tylko podkreslic za nim oskarzysz mnie o oszczerstwo zeby jakis system nazwac religia wystarczy jeden dogmat oparty o jakies irracjonalne przeslanki. U Gryfa144 wystepuje dogmat istnienia Boga, mowi ze to wie ale nie potrafi tego w zaden sposob potwierdzic czyli ma to podteksty religijne.

"Potwierdza, tylko nie czytasz lub brak Ci zrozumienia"

To moze jeszcze instrukcja jak nalezy interpretowac wszystko co sie czyta na tym forum? :>

Offline

 

#11 2008-06-08 23:59:56

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

Tyle, ze ten caly astral to tylko ludzki umysl wiec to co tam spotkasz mozesz nazwac jak tylko chcesz. Skad pewnosc ze GRYF144 przekroczyl ludzki umysl i poszedl gdzies dalej?

Nie jest to weryfikalne dla osób, które nie zostały do przyjęcia wiedzy Gryfa przygotowane. Takie osoby będą potrzebować namacalnych, wręcz materialnych dowodów, jak przykładowo piórko ze skrzydła aniołka
Cała reszta pojmie to na płaszczyźnie zrozumienia.


Pragnalbym tylko podkreslic za nim oskarzysz mnie o oszczerstwo zeby jakis system nazwac religia wystarczy jeden dogmat oparty o jakies irracjonalne przeslanki. U Gryfa144 wystepuje dogmat istnienia Boga, mowi ze to wie ale nie potrafi tego w zaden sposob potwierdzic czyli ma to podteksty religijne.

Mylisz pojęcia. Bóg to nie to samo co religia, religia to nie to samo co Bóg. Religie powstają na bazie wiary, która z czasem staje się  dogmatem. To raz.
Dwa, Gryf nie przyszedł nieść wieści o Bogu, więc zarzucanie, że podpiera się dogmatem religijnym jest naditerpretacją powstałą na wskutek niewiedzy co przekazuje.
Trzy- Gryf nie musi niczego udowadniać. Anielskiego piórka, o którym wcześniej pisałam, nie położy nikomu pod choinką.

To moze jeszcze instrukcja jak nalezy interpretowac wszystko co sie czyta na tym forum? :>

Dostałeś instrukcje wyraźne. Bellum napisał Ci abyś czytał teksty Gryf144 i K12G. Od siebie dodam jeszcze, że dużo informacji wnoszą dyskusje old spirit z forumowiczami.
Tego interpretować się nie da. Albo się zrozumie, albo nie.

Pozdrawiam

Offline

 

#12 2008-06-09 09:08:22

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

"Nie jest to weryfikalne dla osób, które nie zostały do przyjęcia wiedzy Gryfa przygotowane. Takie osoby będą potrzebować namacalnych, wręcz materialnych dowodów, jak przykładowo piórko ze skrzydła aniołka 
Cała reszta pojmie to na płaszczyźnie zrozumienia.
"

AHA. Czyli my jestesmy inteligentni rozwiniecy cala reszta to plebs? Rozumiem, ze zaraz wyciagniesz pewien ezoteryczny argument, ze trzeba przemedytowac 60h zeby zrozumiec Gryfa144 bo wtedy wejdzie sie na wyzszy stan rozumienia(liczba zostala podana jako cos byle jakiego i nie przykladaj do niej wagi ;> ). W dziejach swiata bylo wielu takich szalencow i kazdy ciagnal za soba armie tworzac nowe religie. Skad przekonanie ze tym razem tak nie bedzie? Nie myslisz czasem ze jestes tak ********** oszukiwany ze powinni Ci przykleic na plecach karteczke osiol?

//Administracja cenzuruję wulgaryzm

"Mylisz pojęcia. Bóg to nie to samo co religia, religia to nie to samo co Bóg. Religie powstają na bazie wiary, która z czasem staje się  dogmatem. To raz."

To na pierwszy raz przeczytaj jeszcze raz to co napisalem Mowie tam o dogmacie Boga, a nie ze religia i Bog to jedno ;]

"Dwa, Gryf nie przyszedł nieść wieści o Bogu, więc zarzucanie, że podpiera się dogmatem religijnym jest naditerpretacją powstałą na wskutek niewiedzy co przekazuje.
Trzy- Gryf nie musi niczego udowadniać. Anielskiego piórka, o którym wcześniej pisałam, nie położy nikomu pod choinką.
"
Smiech czy placz? Wyprowadzimy nowa teorie o tym, ze najlepiej grzyby rosnac na glebie zawierajacej wysokie stezenie promieniotworczego izotopu jakiegos pierwiastka. Tez niczego nie musze udowadniac i powiedziec, ze Ci co znaja sie na temacie beda wiedziec. Co nie zmienia faktu ze nadal to jest belkot pelen bzdur ;> I prosze niech przemowi Gryf144 w swojej obronie bo mam dosyc wymanipulowanych jednostek szeregowych, ktore sa tylko i wylacznie miesem armatnim dla owego guru

//Administracja udzielam upomnienia za złamanie punktu "7" cz. (1)

"Dostałeś instrukcje wyraźne. Bellum napisał Ci abyś czytał teksty Gryf144 i K12G. Od siebie dodam jeszcze, że dużo informacji wnoszą dyskusje old spirit z forumowiczami.
Tego interpretować się nie da. Albo się zrozumie, albo nie.
"

Tylko jeden punkt patrzenia narzucony przez Gryfa144 i K12G, a potrzebuje instrukcji poniewaz moj punkt patrzenia krzyczy: BZDURA!! a widzac wasze motywy chce krzyknac BIEDNE ZMANIPULOWANE DZIECIAKI Czyli jak z ta instrukcja bo moj punkt spojrzenia na to wszystko moze byc sprzeczny z wami ;>

//Administracja udzielam upomnienia za złamanie punktu "7" cz. (2)

Offline

 

#13 2008-06-09 12:46:42

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Wiara lub jej brak

Darek napisał:

Tylko jeden punkt patrzenia narzucony przez Gryfa144 i K12G, a potrzebuje instrukcji poniewaz moj punkt patrzenia krzyczy: BZDURA!! a widzac wasze motywy chce krzyknac BIEDNE ZMANIPULOWANE DZIECIAKI  Czyli jak z ta instrukcja bo moj punkt spojrzenia na to wszystko moze byc sprzeczny z wami ;>

Nic nie jest na forum NARZUCONE. Możesz czytać forum ale nikt do czytania cię nie zmusza.
  GRYF144 i K12G podają informacje, jednak wcale nie musisz z nich korzystać. Twój punkt widzenia może być sprzeczny z naszym, chociażby dlatego, że nie wszyscy maja "uszy" jak mówi Apokalipsa.

Pozdrawiam Serdecznie

Offline

 

#14 2008-06-09 13:26:48

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

Cóż moge nie czytac ale czytam bo jest umiejszczone w miejscu publicznym i kazdy moze je przeczytac, a niektorzy nawet moga uwierzyc, a to jest jednoznaczne z robieniem im krzywdy przez pana Gryfa144 i K12G no i oddzial administratorow takich jak ty, ktorzy pozwalaja na szerzenie tego typu tresci.

Oczywiscie to jest typowe wytlumaczenie religijne ale na serio pier... mnie co pisze w waszej Apokalipsie, a interesuja mnie fakty. Potrafisz pokazac jakis fakt? Czy wasz mesjasz dokonal jakiegos uzdrowienia, wypedzil jakiegos demona?

Offline

 

#15 2008-06-09 13:28:33

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

Mieszanka chrzescijanstwa i New Age nie jest zadnym przeslaniem od Boga a wykorzystaniem przez inteligentna jednostke pewnych dawnych schematow zeby stworzyc na pozor cos nowego i manipulowac slabymi i nieporadnymi. Gratuluje "mesjaszowi" takich zdolnosci wplywu na umysly innych. Podziwiam i zazdroszcze

<niech ktos weźnie i to sklei w calosc>

Offline

 

#16 2008-06-09 14:00:16

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Nie mam teraz czasu odnieść się do wszystkich wymiocin, na które sobie pozwoliłeś, na prędce odpowiem Ci jednak na to jedno pytanie.

Derek napisał:

Oczywiscie to jest typowe wytlumaczenie religijne ale na serio pier... mnie co pisze w waszej Apokalipsie, a interesuja mnie fakty. Potrafisz pokazac jakis fakt? Czy wasz mesjasz dokonal jakiegos uzdrowienia, wypedzil jakiegos demona?

Tak, nie jednego. Dokonał też uzdrowienia. I to Ci powinno wystarczyć. Jeśli chcesz możesz sobie pofantazjować na ten temat lub napisać komiks.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl Alloggio Salinas ciechocinek nocleg