#9 2008-08-20 17:05:32

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

Kollwing, patrząc na nasze życie w aspekcie wiedzy jaką przekazuje nam Gryf, to to życie jest nic nie warte, twoje może być przyjemne, ale pomyśl o miliardach innych ludzi którzy żyją w strachu, biedzie, cierpieniu i depresji. Pomyśl o więzieniach w Tybecie, Chinach, Guantanamo Bay itp. Pomyśl o cierpiących zwierzętach które zostają zabite i zjedzone przez nas. Świat który nas otacza jest skorumpowany, zły i bezlitosny - pragnę aby to się wszystko skończylo po to zaby jeszcze zobaczyć prawdziwy ład i porządek. To co my dostajemy to są ochłapy i resztki tego czego się nie da wydrzeć z naszych żyć. Biedni pracują na bogatych, ja się na to nie godzę przyjacielu.

Jeżeli nawet nic się nie zdarzy w 2012 to będzie tym gorzej bo zdamy sobie sprawę że nie ma rozwiązania na problemy naszego pół-światka nędzy i żalu. Boję się tego co ludzie zrobią z resztą tego co mamy jeżeli nikt ich nie powstrzyma...

Wierz mi Kollwing, lepiej żeby coś się zdarzyło w 2012.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#10 2008-08-20 17:56:38

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

Bez obaw. Zdarzy sie na pewno.

Offline

 

#11 2008-08-23 15:37:23

Kollwing

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 11

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

otóż i ja żyjąc z faktem iż wiem co oferuje nasze życie ciesze sie niesamowicie i doceniam to co los przydzielił dla mnie...
Już teraz mogę zagwarantować że świat będzie musiał sie zmienić.... jednak czy to będzie 2012.....czy można wierzyć że to będzie takie BOOM i nagle wszystko się zmieni....wybije godzina 11:11 GMT 25 grudnia 2012 i naglę zobaczymy coś czego do tej pory nie widzieliśmy...wątpię aby to tak sie wydarzyło....ewentualnie wielki kataklizm- to mnie ucieszy najbardziej, wyjdę przed dom i sam przywitam wodę potopu bo będę pewny że po śmierci dalej będę istniał, jednak jeśli to nie będzie działało w ten sposób, człowiek po prostu upadnie zabijając samego siebie pomału....już teraz wiadomo że ziemia nie wytrzyma dłużej niż 50 lat takiego stylu życia jak prowadzimy.... jeśli to będzie proces wielkich przemian to załapiemy się jedynie na ich początek bo sądzę że będzie on trwał dość długo... jednak co myśleć o samej istocie 2012 czy nie jest on przypadkiem wytworem ludzkiej nadziei który porostu tak jak inne przepowiednie mało zmieniają nasz świat na lepszy

Offline

 

#12 2008-08-30 01:45:55

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

Sama wasza rozmowa o 2012 roku jest zakłamana. K12G pisząc na innych forach o tym roku daje wyraźnie do zrozumienia, z czym się wiąże ta data, podczas gdy teraz jakby się powoli dystansujecie od tego. Albo się coś wydarzy albo nie, sami chyba nie wiecie, co się dzieje nie tylko w waszych głowach. Jednym razem 2012 to katastrofy, kataklizmy a teraz się dystansujecie, czy to rodzaj wybrnięcia z sytuacji, w której rok 2012 nic nie przyniesie poza kolejnym rokiem 2013? Najwyraźniej trzeba sobie przygotować plan awaryjny gdyby 2012 nie wypalił i widocznie tak robicie. Niektóre wasze poglądy i twierdzenia zaczynają się zmieniać jak kalejdoskop, począwszy od słowa mesjasz aż na 2012 skończywszy.

Offline

 

#13 2008-08-30 01:48:27

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

2008-08-19 20:14:54
Kollwing

"...A co jeśli:
istnieje również opcja której nie można wykluczyć skupiając sie na jednym
co jeśli 2012 25 grudnia cały dzień przepłynie spokojnie nie zauważymy nawet jak ziemia się prze-biegunuje ..."


2008-08-19 20:41:00
Xara

"Nic sie nie stanie  Bedziemy żyć sobie nadal. Jak dotej pory "

--------------------------------------------------------------------------

źródło znajduje się na tym forum :
      Index
      » Rok 0...
      » Nadchodzi Koniec Świata?

Wypowiedzi K12G oraz Asefa (http://www.apokalipsy.fora.pl/wasze-pog … html#30191 )

Offline

 

#14 2008-08-30 10:48:12

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

Moja opowiedź znaczyła tyle- Jeśli nic się nie stanie to ""Nic sie nie stanie.  Bedziemy żyć sobie nadal. Jak dotej pory "

Drogi Przybyszu

Offline

 

#15 2008-08-31 22:24:00

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

A ja w poście Gwiazdy odnalazłam Nadzieję.
Nadzieję na lepsze jutro i to nie tylko dla siebie, ale także dla moich dzieci i wnuków. Bo po co zrywać się do ciężkiej pracy (nad sobą czy dla innych), kiedy i tak niedługo miałby nastąpić Koniec. Cieszę się , więc że to tylko koniec ery kłamstwa i oszustwa. Ery, w której człowiek człowiekowi wilkiem.
A że wiedza Gwiazdy pochodzi od masonów, no cóż... każdy z nas żyje tu na Ziemi w jakimś określonym celu.
Sama nigdy nie zrobiłabym takich wyliczeń, wiec dziękuję za przywrócenie mi Nadziei.


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#16 2008-08-31 22:26:49

Kollwing

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 11

Re: Nadchodzi Koniec Świata?

Czy myślisz drogi przybyszu że ktoś tworzy spisek o pseudonimie "2012"

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Pasov Уютная евродвушка в саПОП центре ( ЖК Arman... kaishaku Ciechocinek wellness weekend dla dwojga poxilina wrocław Skup laptopów warszawa