#9 2008-08-31 21:34:30

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wampiryzm energetyczy

Szukająca Prawdy. Nie wiem gdzie zauważyłaś, że "Oświeceni Ludzie" czerpią energię z innych ludzi. O ile mi wiadomo, a poinformowana jestem bardzo dobrze, możesz mi wierzyć, zaden człowiek stosujący się do praw pracy z energią nie posunie się do wysysania jej z ludzi. Dlaczego? Ponieważ jest to proceder, który automatycznie wyklucza jakiekolwiek oświecenie. Jest to zwykły wampiryzm energetyczny. Człowiek oświecony ( nie lubię tego określenia, właściwie to nie wiem jak się do niego odnosić, ale nie ważne, niech będzie oświecony) nie musi kraść innemu energii, ponieważ ma swoją, czystą. To robią tylko Ci, którzy bez wysysania innych ludzi nie są w stanie funkcjonować. Ponadto zanieczyszczają się bardzo, ponieważ nie wiedzą dokładnie co od kogo ciągną. Są tak zwanym śmietnikiem energetycznym i wierz mi daleko im do "oświecenia" cokolwiek to znaczy, ale mniemam, że oświecony ogólnie przyjęty jest jako "czysty", "prawy" itp

Co do artykułu, który wkleiła gwiazda. Po piersze pisał go niebywaly laik, ponieważ czerpanie energii z przyrody i nie mówię tu o zwierzętach a roślinach (drzewach generalnie), wody, powietrza, ognia, ziemi, nie jest w żadnym przypadku wampiryzmem. To życie w harmonii z naturą. Wszystko co jest nam dane sluży dla nas. Tylko należy z tego rozsądnie czerpać i dawać w zamian. Czerpanie energii z dziecka, jest porównywalne do dzieciobójstwa i ludzie, którzy stosują takie techniki winni być postawieni przed sądem. Na Twoje pytanie o dziecko, odpowiadam - Tak może to zrobić. Moze to zrobić również z super zdrowym dorosłym człowiekiem. I nie ważne czy ma mistrza czy go nie ma.

Trzeba tez wziać pod uwagę, że niektórzy ludzie są tzw. " Nieświadomymi" wampirami energetycznymi. Ale oni nie wyrządzają zbyt wielu szkód. Przed nimi najłatwiej się chronić.

Pozdrawiam

Offline

 

#10 2008-08-31 21:57:54

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wampiryzm energetyczy

Przybysz napisał:

Nie no Xara nigdy nie będzie ułomna, ponieważ się mieni doskonałością jak reszta zwolenników Gryfa144. Piszesz, że nikt nie jest ułomny a zobaczcie, jakie są wasze odpowiedzi do ludzi, ile w nich pogardy dla zdania odmiennego od waszego.

Oczywiście, ze nigdy nie będę ułomna, ponieważ jak już napisałam, nie ma ludzi ułomnych. Czlowiek jest człowiekiem i ma swoją godność. Godność, która powinna automatycznie wykluczać ułomność. Jesli zazdrościsz mi podejscia do tematu człowieczeństwa przestań patrzeć na siebie przez pryzmat ciała, tylko spoójrz glęboko, tam gdzie Twoj siła, Twoje Prawdziwe Ja. Jeśli nie potrafisz, to tkwij w swojej narzuconej przez system ułomności i sie tym masakruj. Twój wybór. Mam to w nosie co robisz ze swoim życiem, swoim ciałem i swoją Duszą. Dla mnie mozesz się codziennie mentalnie batożyć z przeświadczenia własnej ułomności. Co ciekawe zaden człowiek z systemem downa, żaden narodzony z porażeniem mózgowym, nie powie, że jest ułomny. Powie, że jest normalny i szczęśliwy. Nie powie tak póki mu ktoś nie wytkie jego kalectwa, ale ci ludzie i tak wiedzą, ze ich zewnętrzność jest ułomna ale wewnatrz są doskonali i żyją w niebywałym szczęściu. To system, który kontroluje nas narzucił taki sposób myślenia, abysmy czuli się mali, ułomni i żyli w strachu i Ty się temu poddałaś. A tak naprawdę każdy z nas ma wielką siłę, niespożytą energię, wewnętrzną miłość i potęgę. Tylko odebrano to ludziom chlapiąc takie teksty jakie przytoczyłaś. Siej dalej. Na szczęście na świecie nie brakuje przebudzonych i tego nie powstrzymasz, choćbyś się zapeplała na śmierć.

Pozdrawiam.

Offline

 

#11 2008-08-31 23:40:02

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Wampiryzm energetyczy

Kto jest najlepszym dawcą? Idealnymi dawcami są ludzie o dobrze rozwiniętym ciele astralnym posiadający dużo energii. Ludzie emocjonalni, poeci, pisarze, malarze etc.Ludzie w dobrych nastrojach, 'kipiący energią'.

Ludzie zdenerwowani, gniewni, przestraszeni, też wydają się dobrymi dawcami, ale uwaga, taki typ energii, może się okazać toksyczny, a jego absorpcja, może się skończyć blokadą ciała astralnego!

Nie proponuję Ci żadnego "kodeksu". Sam decyduj, czy będziesz się karmił w sposób etyczny.

Pobieranie energii.

Pobieranie energii to proces kilku-etapowy.

1. Wycisz zmysły fizyczne, chodzi o ograniczenie dostępu bodźców fizycznych do mózgu. Skup się na ciele astralnym kierując uwagę jakby 'w głąb' ciała fizycznego. Poczuj ciało astralne wewnątrz ciała fizycznego.




Xaro

Uspokoiłaś mnie, zapewniając iż w kręgach ludzi świadomych swojej energii są też wyznaczone zasady etyki.

Jednakże, proszę przyznaj że przytoczony przeze mnie cytat jest normalną instrukcją obsługi "stoliczku nakryj się"
A pozostawiony bez komentarza (co mnie troszkę zdziwiło) może być bardzo niebezpieczny dla wielu istnień ludzkich.

Mam jeszcze prośbę, gdyby ktoś posiadał jakieś linki do tematów o ochronie dzieci przed wampiryzmem energetycznym, to polecam się serdecznie.

DO WSZYSTKICH EWENTUALNYCH BIORCÓW!!!! (tych na łapu capu)
Uważajcie skąd czerpiecie, bo możecie nabawić się niestrawności!!! 

Pozdrawiam


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#12 2008-08-31 23:44:14

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Wampiryzm energetyczy

Coś mi nie wyszło z tym cytowaniem
Cytat pochodzi z postu "wampiryzm energetyczny" użytkownika Gwiazda

Pozdrawiam


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#13 2008-09-01 00:11:20

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wampiryzm energetyczy

Spoiler:

Przyznaję - jest taką instrukcją. Wejdź w linka artykułu. Sama okreslisz skąd tę wiedzę pobrano i gdzie szuka swoich wklejek użytkownik - "Gwiazda"

Osobiście radzę unikać takich stron, których w necie jest pełno a na ziemi nie brakuje ludzi parających się Czarną Magią, czy też jak kto woli Negatywną Stroną wykorzystywania energii.

Ostatnio edytowany przez Xara (2008-09-01 00:12:02)

Offline

 

#14 2008-09-01 00:13:56

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wampiryzm energetyczy

Edytowałam i wyskoczył jakiś Spojler ????? he he Nie wiem o co biega, ale to nie do Ciebie, że spojler jesteś

Offline

 

#15 2008-09-04 17:53:06

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Wampiryzm energetyczy

Dalsza dyskusja, niezgodna z tematem została przeniesiona na adres: [STRONA]

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
4529711 ochrona bydgoszcz agencja ochrony bydgoszcz malowanie elewacji warszawa cennik Hydraulik Kraków Nowa Huta Koszty Reklamy w Google liczniki na wodę wrocław