#1 2008-07-04 19:28:43

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Metoda B.S.M

Metoda B.S.M. lub metoda bioemanacyjnego sprzężenia z mózgiem jest sposobem samoleczenia i leczenia, polegającym na przywracaniu tzw. równowagi wewnętrznej organizmu poprzez wykorzystanie naturalnego promieniowania dłoni (ciała) przykładanej do głowy nad ośrodkami kory mózgowej zawiadującymi chorymi częściami ciała.

Metoda została opisana w 1974 przez Polaka, Eugeniusza Uchnasta, a następnie przez Piotra Lewandowskiego. Zakłada, że człowiek posiada tzw. pole L - pole elektromagnetyczne, pole życia. Jeśli pojawiają się w nim zmiany - człowiek choruje. I odwrotnie: jeśli człowiek choruje, pole to się zmienia. Trzymanie dłoni na głowie w zalecanej przez twórców metody pozycji (nad ośrodkami zawiadującymi chorymi częściami ciała) ma oddziaływać na pole i pobudzać organizm do regeneracji. Założenia metody B.S.M. wykazują podobieństwo do biorezonansu.

Według twórców metody jej stosowanie nie wymaga wiary w wyleczenie, ani predyspozycji.


Skuteczność

Nie zostały przeprowadzone żadne naukowe badania potwierdzające skuteczność metody B.S.M.

Natomiast istnieje bardzo dużo relacji osób, które stosowały tę metodę na sobie lub swoich członkach rodziny, ze skutkiem pozytywnym. Metoda jest kontrowersyjna ze względu na olbrzymi konflikt interesów pomiędzy medycyną akademicką, firmami farmaceutycznymi a zwolennikami tej metody oraz ze względu na brak teorii tłumaczącej zjawiska zachodzące podczas jej stosowania.
źródło

http://img359.imageshack.us/img359/8871/b2764595d651b782f0ad424db5.jpg


Ze swojej strony dodam, ze książkę tę zakupiłam w 1998 roku(zapłaciłam za nią 7,50 Do tej pory mam paragon jako zakładkę . No dobra, ale nie o tym chcę. Otóż moja mama latami cierpiała na bezsenność. Nigdy nie poddała się leczeniu farmakologicznemu, bo bała się uzależnienia od proszków nasennych. Poczytała książeczkę, zastosowała się do wskazań i przestała cierpieć na bezsenność Nie wiem, jak to działa na znacznie poważniejsze przypadłości. Na bezsenność działa napewno

Offline

 

#2 2008-07-28 00:39:51

Adix

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 15

Re: Metoda B.S.M

A czy to ma cos wspolnego z Astralem?

Offline

 

#3 2008-07-28 09:16:48

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Metoda B.S.M

Nie. Z polem magnetycznym człowieka i jego własną energią.

Offline

 

#4 2008-08-17 13:25:38

Jerzy Karma

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 15

Re: Metoda B.S.M

Człowiek też nie ma nic wspólnego z astralem. Ma za to "pole magnetyczne człowieka" i "własną energię".
;-)
Dla tych, którzy na to nie wpadli - żartuję :-)

Astral wszystko przenika.

Offline

 

#5 2008-08-17 13:27:02

Jerzy Karma

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 15

Re: Metoda B.S.M

Upss.......
Pisząc "wszystko" - miałem na myśli rzeczy widzialne przez człowieka:-)

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bielsko-biala.szamba-betonowe.com przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz usuwanie adblue komornik apelacja warszawska