#1 2008-08-13 17:30:53

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Nie wiem gdzie wsadzic ten temat, ale myśle, że zainteresuje was informacja, że pod koniec czerwca w watykanie zawrzało , a na początku lipca słychać było jęki i wrzaski watykańskich demonów, z których częśc w dziwny sposób została unicestwiona. ktoś oczyszcza Watykan. Świadomie lub nie.

Offline

 

#2 2008-08-17 23:19:54

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Hej Tajfoon28 Miło widzieć Cię z powrotem! Szczerze. To tak gwoli wstępu

Bardzo zainteresowałeś mnie tą informacją. A jeszcze bardziej zainteresowało mnie to, że piszesz jakoby ktoś " oczyszczał Watykan świadomie lub nie" Wiesz... Od Ciebie się tego nie spodziewałam. Oczyszczać można tylko świadomie. Wkrętkę robisz? Chyba za to Cie lubię Nigdy nic niedopowiedziane, co?

A teraz na poważnie. Zechcesz rozwinąć temat? Watykańskie demony widziane przez jasnowidzów całego świata to bardzo dobry temat- powinieneś go znać. Ale unicestwiane watykańskie demony, jest jeszcze lepszy! Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Offline

 

#3 2008-08-18 18:17:09

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Oczywiscie bystra koleżanko Xaro, ze można to zrobić tylko świadomie. Napisałem tak, zeby sprowokować dyskusję Cały proceder musial być dokładnie przygotowany, bo to nie stało się w ciągu jednego dnia, tylko prawie dwóch tygodni. Rozłożenie systemu watykańskiego nie jest proste i nie udało sie , ale czesc poległa. I to wcale nie ta z najnizszych półek. Jestem przekonany, że jedna osoba nie mogła tego dokonać. To było działanie zbiorowe. i oczywiscie sygnał wyszedł skad? Z pępka świata =  Europy.

Offline

 

#4 2008-08-18 19:44:46

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

tajfoon28
Dzisiaj 18:17:09 Oczywiscie bystra koleżanko Xaro, ze można to zrobić tylko świadomie. Napisałem tak, zeby sprowokować dyskusję  Cały proceder musial być dokładnie przygotowany, bo to nie stało się w ciągu jednego dnia, tylko prawie dwóch tygodni. Rozłożenie systemu watykańskiego nie jest proste i nie udało sie , ale czesc poległa. I to wcale nie ta z najnizszych półek. Jestem przekonany, że jedna osoba nie mogła tego dokonać. To było działanie zbiorowe. i oczywiscie sygnał wyszedł skad? Z pępka świata =  Europy.


Tajfoon28

Dlaczego napisałeś "proceder" ? a może "procedura" to chyba lepiej by pasowało.

Może byś odkrył rąbka tajemniczości....

Offline

 

#5 2008-08-18 22:19:08

AGPW

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 6

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

mnie tez ten temat zainteresował. Ciekawe kto za tym stoi o ile to prawda. Jaki to bedzie miało wpływ na losy Watykanu oraz na przeciętnie żyjącego człowieka (np chrześcijanina lub ateistę)

Offline

 

#6 2008-08-18 22:55:33

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Nie spodziewajmy się nagle bezinteresowności kościoła - przecierz nie otworzy  bram i nie sprzeda złota żeby pomóc ludziom w Afryce.

Ale moze przynajmniej te śińce znikną Benedyktowi


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#7 2008-08-20 17:44:19

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

K12G napisał:

Tajfoon28

Dlaczego napisałeś "proceder" ? a może "procedura" to chyba lepiej by pasowało.

Może byś odkrył rąbka tajemniczości....

Proceder nie procedura. Unicestwianie w dosłownym tego słowa znaczeniu, istot astralnych a takimi sa demony nie jest procedurą a procederem. W dodatku precedensowym procederem.


AGWP napisał:

mnie tez ten temat zainteresował. Ciekawe kto za tym stoi o ile to prawda. Jaki to bedzie miało wpływ na losy Watykanu oraz na przeciętnie żyjącego człowieka (np chrześcijanina lub ateistę)

Za tym może stac tylko czterech i piaty. Nie ma nikogo tak silnego jak oni. Przebic się przez ‘bramy’watykanu mentalnie czy astralnie jest niewykonalne dla zwykłego zjadacza chleba.
A jeśli probuje konczy się to obledem lub opętaniem. Każdy jasnowidzacy, kazde medium, każdy czarownik, szaman wie, ze jest to niebezpieczne i nikt tego nie robi.
Mnie nie pytajcie o wplyw. Zapytajcie gryfa i jego małzonke, całuje raczki przy okazji. Może odpowiedza jakie moglyby być związane z tym zmiany. wg mnie kolosalne. Zreszta już zauważalne. Niedługo troche się będzie o tym pisac.

Offline

 

#8 2008-08-20 20:44:59

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

tajfoon28 napisał:

Za tym może stac tylko czterech i piaty. Nie ma nikogo tak silnego jak oni. Przebic się przez ‘bramy’watykanu mentalnie czy astralnie jest niewykonalne dla zwykłego zjadacza chleba.

tajfoon28 napisał:

Nie jestem wybrańcem. Nie jestem tez ta wybitna jednostka, o której pisałem. Jestem facetem, który szuka piątego, ale do tego dojdziemy.
Jako obsesyjny maniak wszystkiego co nieznane, nierozpoznane jeżdżę duzo po świecie. Na Kostaryce, w pewnym wszechmistycznym miejscu spotkałem człowieka. Polaka. Jako, ze sciagam jak magnez ludzi mi podobnych, rozumiesz chyba o czym mogliśmy rozmawiać.
Od niego dowiedziałem się o Prawie Pięciu. To oni są tymi wybitnmi jednostkami. O ile wiadomo gdzie jest czwórka, tak nie wiadomo gdzie jest Kwintesencja. Do czego dążę....

Czterech wybrańców, jeden na wschodzie- tego przybliżyłem, reszty przybliżać nie bede, drugi na zachodzie, trzeci na południu,czwarty na północy. "Czterech umrze w dniu gdy  Kwintesencja się ujawni".
Tych czterech to wybitne jednostki mogące poruszać się we wszechświecie i poza wszechświat. Xara to nie Obee. Obee to przy tym latawiec. Są tu by energią zabezpieczać drogę Kwintesencji. Wszyscy czterej to pustelnicy. Ludzie nie mając nigdy kontaktu z cywilizacją, każdemu z nich zmarła rodzina, każdy z nich ma taką samą historię życia.

To tak pokrótce. Polak ten( od 1975 ma obywatelsto USA i tam mieszka) - wielki jasnowidz, mistrz magii, jasnosłyszący miał możliwosć spotkać  w pewnych niesprzyjających okolicznaściach ( pod koniec lat 80 wiesz co się tam działo) owego człowieka. Tamten wyjawił mu część tajemnicy.

To co ja nazwałem szczegółami, to tylko szczegóły ogólnego zarysu, nie szczegóły - szczegóły, bo ich nikt nie zna prócz Czterech i Kwintesencji.

Myślisz, ze dlaczego tu trafiłem? Dlaczego kiedy wpisałem w google Kwintesencja otworzyło mi się forum na którym to w pierwszym dziale jest zamknięty wątek o Waszym Mesjaszu? Zakładałem zawsze , ze jesli czterech jest na czterech stronach świata, tak Kwintesencja musi być w środku. A my gdzie jesteśmy jak nie w pępku świata?

-> http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?pid=2678#p2678



Tajfoon28, może koniec tej tajemniczości. Przytaczam ten tekst, ponieważ znów nawiązałeś to czterech i piątego

Mam w związku z tym kilka pytań:

1.czy czterej wiedzą o sobie?
2.czy czterej wiedzą o piątym?
3.czy piąty wie o czterech?
4.czy czterej wiedzą co robią i po co?
5.czy piąty wie co robi i po co?
6.skąd to wszystko wiesz?

Wybacz, ale należy nam się jakaś odpowiedź. Ty się domagałeś odpowiedzi i dostałeś. Oddaj nam sprawiedliwość.

P.S. Nie ustosunkowałeś się również do pytań, które padły do Ciebie w innych działach i tematach.
Jeśli masz problem z ich odnalezieniem, służę pomocą.
Może już pora zacząć grać w otwarte karty?

Ostatnio edytowany przez Xara (2008-08-20 20:58:22)

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce monitoring bydgoszcz monitoring bydgoszcz firma sprzątająca bydgoszcz hydraulik rembertów hotel spa na weekend w Ciechocinku komody z drewna odgrzybianie ścian warszawa Skup laptopów ursus