#1 2008-08-31 00:42:47

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Problemy techniczne z umieszczeniem postów

Proszę o wyrozumiałość Administracje, mam jakiś błąd w oprogramowaniu i nie mogę wkleić całego postu, stąd występują one jeden po drugim, nie ma też możliwości edycji na tym forum.

Offline

 

#2 2008-08-31 08:10:14

sly6

Kryształ

4817774
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 73

Re: Problemy techniczne z umieszczeniem postów

Przybysz nie ma edycji postu ponieważ nie można by wtedy się "przegadywać", a od pewnego czasu odnoszę wrażenie iż idzie własnie tylko o to - o cytowanie i komentowanie jakże wyniosłe i mądre przesłania w tym zawarte są - takie typowe polskie piekiełko

Offline

 

#3 2008-08-31 10:53:30

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Problemy techniczne z umieszczeniem postów

Sly6, nie ma edycji, ponieważ dyskutanci, po tym jak ktoś im odpowiedział, edytowali swoje posty, zmieniając kompletnie formę odniesienia do tematu, nie mówiąc już o przekręcaniu swoich własnych wypowiedzi, tak, że odpowiedź na daną treść stawała się nieadekwatna. To jest powód braku edycji, a nie to co sobie umyśliłeś
Na wielu forach internetowch nie ma tej opcji i nikt nie płacze, że to niesprawiedliwe. Ale w razie co służę chusteczkami ewentualnie Melisą.

Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2008-08-31 16:01:19

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Problemy techniczne z umieszczeniem postów

Osobiście słyszałem iż edycja została usunięta bo była możliwość usuwania postów, zdaje się nie tylko swoich, ale także i innych, co stało się z postem K12G czy też Gryfa144. Choć być może był to jakiś moderator/administrator. Tego nie wiem


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#5 2008-08-31 16:53:47

sly6

Kryształ

4817774
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 73

Re: Problemy techniczne z umieszczeniem postów

wiedziałem że Ty mi odpiszesz Pozdro.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Skała https://www.hotels-world.pl/ Hotels Friesenheim https://www.hotels-world.pl Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik kraków