#1 2008-09-01 00:00:02

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Jako Doskonałość Roku 2008 czuję się zobligowana do przekazania tej informacji, którą wykryłam i wybadałam sama. Żaden naukowiec mi nie podskoczy, bo jakom, że Doskonałość Roku 2008, jestem w posiadaniu niezbitych dowodów na potwierdzenie swojej tezy.
Przebiegunowanie ziemi tylko w miesiącu sierpniu miało miejsce już ponad 7 razy!.

Dowody:

Uczestnik forum loguje się z Polski, poczym 3 godziny później pisze z USA.
Kolejny niby inny loguje się z USA poczym pisze z Norwegii dzień później.
Kolejny uczestnik loguje się w Polsce, następnie pisze z Indii.
Kolejny uczestnik pisze z miasta Rydzyka pierwszego posta, poczym następnego dnia  pisze z USA, żeby kolejnego dnia napisać z Londynu!
Jeszcze inny pisze z Polski a już za kilka godzin pisze UWAGA z Białorusi, poczym znów z USA niespełna 5 godzin później.
Jeden z uczestników pisze, że wchodził na www. jakieś, poczym okazuje się, że z tego miejsca nikt nie wchodził, ale o treści poinformowany jest dokładnie. Znaczy, że bieguny się w między czasie przestawiły bo on czytał z tego samego miejsca, w którym jest, ale przed przebiegunowaniem a potem pisał już po przebiegunowaniu.

Zatem zastrzegam sobie prawa do tego odkrycia. Uważam za wielce stosowne powiadomić o tym zajściu administrację Busha a przede wszystkim Pentagon. Mam nadzieję na jakieś wynagrodzenie za wstrzymanie prac nad bunkrami na Alasce oraz w Norwegii, jak też na Nagrodę Nobla za odkrycie stulecia.

Autor artykułu czyli Doskonałość Roku 2008 = Xara, zastrzega sobie prawa do niego, pod rygorem restrykcji zawartych w Ustawie o Prawach Autorskich.

Offline

 

#2 2008-09-01 00:26:18

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Trzeba tylko jeszcze wykazać że przebiegunowanie ziemi i lokacja "z internetu" są powiązane, i masz już Nobla


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#3 2008-09-01 00:44:28

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Cholera.. ale rzeczywiście coś mi tutaj śmierdzi ostatnio z tym internetem... Przed godziną cośnie tak było z zegarami tutaj, a i kilka dni temu jakieś dziwne objawy były. Zobaczymy jak to się rozwinie... ale nie wiem czy to przebiegunowanie Xara, to raczej zostało by natychmiastowo wykryte, w końcu to są bieguny ziemi, północ południe, żelazne jąrdo ziemii, nie mozna tego przegapić.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#4 2008-09-01 01:40:48

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Interpretacja zakończenia Kalendarza Majów mającego zakończyć swój cykl w roku 2012 jest wynikiem domniemania oraz teorii nieznajdujących potwierdzenia w żadnych źródłach, iż ma to być koniec świata lub zagłada ludzkości. Cykl się kończy a Majowie nic poza kalendarzem nie zostawili a przynajmniej nie wiadomo nic o końcu świata z samego kalendarza. Jakby ktoś spisał wydarzenia astronomiczne w kilkaset lat w przód zauważyłby, że kiedyś cykl się rozpoczął i musi się zakończyć rozpoczynając tym samym kolejny cykl wydarzeń astronomicznych, gdzie w tym koniec świata?

Offline

 

#5 2008-09-01 05:15:57

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Może i tak Przybyszu, ale można poddać logicznej analizie system ich kalendarza i tym samym dojść do bardzo zaskakujacych wniosków. Oglądałem jeden taki wykład, nie pamiętam już dokładnie co ma się zmienić, ale chodziło o ewolucję świadomości. Z resztą zakładając oczyszczenie/zmiany mozemy dojść do wniosku że przez jakiś czas pożegnamy sięze "starym światem".

2012 to nie tylko majowie, ale także inne kultury i przepowiednie. Po za tym ich system jest tak precyzyjny i zadziwiający, że nasuwa założenie iż jest bardzo precyzyjny i wiarygodny. Jak mówiłem ,nie pamiętamjóż wszystkich materiałów na temat końca kalendarza, ale oznaczo on na pewno coś więcej niż "ok, nie planujemy już nic po za 2012 bo to i tak jeszcze długo, długo przed nami, dokończymy robotę za sto lat...". I o ile się nie mylę, łączy się z końcem kalendarza jakaś przepowiednia, obietnica, albo dokładnie wyliczenie przejścia w kolejny etap świadomości we wszechświecie, co nieuchronnie jest końcem świata starego, a początiem nowego,i co ma kolosalne znaczenie.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#6 2008-09-01 18:01:32

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Koleżanko Xara, zapomniałaś dodać, ze przebiegunowania owe tak liczne dotyczą tylko dwóch osób a jednej w szczególności.

Offline

 

#7 2008-09-01 18:09:20

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Przebiegunowanie ziemi było w sierpniu - udowodnione!!!!!!!!

Przybysz napisał:

, gdzie w tym koniec świata?

A kto powiedzial, ze to ma oznaczac koniec swiata? O litości! tumany sobie tak nazwały to zjawisko a głupi ludzie powtarzają. Wiecie co znaczyłby koniec świata? Planeta musiałaby się rozwalić na kawałki, w pył. Tylko tak świat mógłby sie skończyć.! To co mówia podania to nie zaden koniec świata, zarosnięte mchem mózgi. Komu odkurzacz?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprzątanie obiektów bydgoszcz kaishaku Ciechocinek wellness weekend dla dwojga poxilina wrocław Skup laptopów warszawa