#25 2008-03-06 19:07:33

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Spotkanie z GRYF144

vandargandr napisał:

Ale ja nie jestem ateistą. Ja po prostu uważam, że nie da się i nie można w żadnej znanej nam mierze uważać, że bóg (jakikolwiek) podlega prawom badawczym!

Skoro tak uważasz proszę bardzo. Czy ktoś ci czegoś broni?

vandargandr napisał:

Wiedza pochodząca od boga... K12G proszę cię... Takich co to twierdzili było mnóstwo w dziejach ludzkości i każdy okazywał się oszustem.

Jakieś porównania z Gryfem? bo nie wiem do czego i kogo mam się odnieść.

vandargandr napisał:

Patrz na KK, jak to oni mieli monopol na tę jedyną i słuszną wiarę.

Wciąż mają.

vandargandr napisał:

Przykłady, cytaty? Nie dam się w to wciągnąć.

Pierdzieć w jedną stronę najwygodniej.

vandargandr napisał:

Ty daj mi przykład na to, że Twierdzenie asefa, że gryf jest mesjaszem jest więcej jak na 100% prawdą, bo to właśnie między innymi asef jedzie mi fanatyzmem. Dziecięcym (bo jak wnioskuję po poście, to skoro tata musi go gdzieś zabierać to nie może być w pełni niezależny), ale jednak. Szukać mam cytatów? Ty jak i ja i wieeeele osób tu na 100% wie, że takich cytatów nazbierałoby się mnóstwo. Jedne mniej inne bardziej wyważone, dojrzałe.

A gdzie niby owy fanatyzm się objawia, jakieś przykłady? O niezależności Asefa nie mam prawa się wypowiadać, kieruj je bezpośrednio do Asefa, a nie K12G.
   A skoro znalazło by się tak wiele cytatów, to co za problem, je tu przedstawić, natychmiast stawiało by cię to w lepszej sytuacji. W końcu to 100% chociaż jasnowidz z ciebie marny.

vandargandr napisał:

TAle tu nie o to chodzi. Przekonaj mnie do tezy asefa, że gryf to mesjasz. Przekonaj mnie, że ma rację. Tylko proszę mi nie wklejać postów po million stron, bo nie będę się męczył z czytaniem. Krótko proszę. Pytanie-odpowiedź i vice versa. Dobrze?

Uważasz to forum za przedszkole, gdzie za rączkę weźmie cię każda z osób i oprowadzi po zielonych łąkach?
   Skoro nie masz chęci na czytanie i prowadzenie, poprawnej polemiki, to co ty tu robisz?
   Może raczy wadź Pan przegalopować sie po Forum w pierwszej kolejności. A następnie przystąpić do merytorycznej dyskusji z użytkownikami Forum.

vandargandr napisał:

Żeby nie było. Mnie nie zależy na tym, żeby udowodnić pomyłkę ludziom takim jak asef. Jak "se" wierzy, to niech "se" wierzy. Nawet powiem, że jak okaże się, że gryf jest uzurpatorem, to też nic przeciw niemu nie mam. Trzeba kosić ludzi jak są naiwni. Daje to w ogólnym gatunkowym rozrachunku wspaniałą lekcję dla człowieka. Dlatego też nie wojuję z żadną religią.

Tobie widocznie nie zależy nawet nad rychło kulawą argumentacja z twojej strony, więc o udowadnianiu komu czegokolwiek jest niedorzecznością.
   Kosić można BANEM, kolejne pomówienie z twojej strony zafunduję ci syberyjskie krajobrazy.

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#26 2008-03-06 21:07:57

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Spotkanie z GRYF144

Mesjasz nikogo nie musi przekonywac, że nim jest, ci co mają "uszy" to go rozpoznają, a reszta byc może nie.

Offline

 

#27 2008-03-08 11:04:00

sly6

Kryształ

4817774
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 73

Re: Spotkanie z GRYF144

Panowie bez emocji nie dziwią, mnie pytania vandargard`a, one sie nasuwają na początku, trudno jest przyjąć wypowiedzi Gryfa za pewnik wiedząc jak strasznym śmietnikiem jest internet, nie wytrzymał napięcia i pojechał ludziom po majtach Mnie osobiście również łatwo nie jest przyjąć 100%, myślę że dopiero po spotkaniu z Mesjaszem mógłbym się wypowiedzieć, zweryfikować. Widziałem już naprawdę wiele stron o podobnej tematyce, co powoduje niestety ograniczone zaufanie, nawet zakładając jej (mam na myśli tą stronę ) szczerą prawdę w przekazie, czego bym sobie i innym życzył. Wiele postów jest tak oczywistych że nawet ich nie komentuje dlatego raczej się nie udzielam na forum, generalnie zmierzam do prośby o nie atakowanie się wzajemne nawet jak gość na to załuguje czasami lepiej jest sprawę zignorować, więcej tolerancji Panowie. Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#28 2008-03-08 14:42:51

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Spotkanie z GRYF144

sly6 napisał:

Panowie bez emocji nie dziwią, mnie pytania vandargard`a, one sie nasuwają na początku, trudno jest przyjąć wypowiedzi Gryfa za pewnik wiedząc jak strasznym śmietnikiem jest internet, nie wytrzymał napięcia i pojechał ludziom po majtach

Oczywiście że internet jest gigantycznym śmietnikiem, ma swoje dobre i złe strony.
   Człowiek poważny to człowiek odpowiedzialny, człowiek rozsądny to człowiek rozumny, tych elementów niektórym brak - więc próbują dowartościować własne ego innymi elementami, bynajmniej to nie człowiek dopasowuję elementy do siebie, lecz siebie do elementów.

sly6 napisał:

Mnie osobiście również łatwo nie jest przyjąć 100%, myślę że dopiero po spotkaniu z Mesjaszem mógłbym się wypowiedzieć, zweryfikować.

Gdy znajdę czas i chwilę natchnienia, opiszę moje spotkanie z Mesjaszem. Być może wspólnie spotkamy się u Gryfa.

sly6 napisał:

Widziałem już naprawdę wiele stron o podobnej tematyce, co powoduje niestety ograniczone zaufanie, nawet zakładając jej (mam na myśli tą stronę ) szczerą prawdę w przekazie, czego bym sobie i innym życzył.

A ja ze swojej strony życzę ci byś spotkał się z Gryfem

sly6 napisał:

Wiele postów jest tak oczywistych że nawet ich nie komentuje dlatego raczej się nie udzielam na forum, generalnie zmierzam do prośby o nie atakowanie się wzajemne nawet jak gość na to załuguje czasami lepiej jest sprawę zignorować, więcej tolerancji Panowie. Pozdrawiam wszystkich.

Mógł bym sypać ad hoc Banem - ale to raczej nie było by rozsądne nie uważasz? albo ktoś chce zrozumieć, albo ma jeden cel zagorzały atak, gdzie czasem pękam ze śmiechu czego to ludzie nie wymyślą.

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#29 2008-03-09 11:24:38

VIP_Drughi_Syn_Bogha

Kryształ

Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 3

Re: Spotkanie z GRYF144

Niech byndzie POchwalonhy Jezus Chrystus mój Nauczyciel Mistrz i Brath><!!(*.*) Niech Moc Pokojhu i Miłości<serce> Naszegho Bogha Ojca spłynhie nha Was><!!(*.*)
Kochanhi Anielskhie pozdrowienhia Wam ślę<aniołek><Serce><cmok>
Kochanhi a wpiszcie w google:Romuald Statkiewicz i samhi oceńcie czy jhest thym za kogho siem podajhe<oczko><hehe>(*.*)


Niech Moc Pokojhu i Miłości <serce>Naszegho Bogha Ojca spłynhie nha Was><!!(*.*)

Offline

 

#30 2008-03-09 12:09:30

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: Spotkanie z GRYF144

[Zawartość postu usunięta]

Post niezwiązany z tematem, nie posiada żadnej kwestii merytorycznej wątku.

Administrator

Offline

 

#31 2008-03-09 12:46:16

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Spotkanie z GRYF144

wip--cyt.

Niech byndzie POchwalonhy Jezus Chrystus mój Nauczyciel Mistrz i Brath><!!(*.*) Niech Moc Pokojhu i Miłości<serce> Naszegho Bogha Ojca spłynhie nha Was><!!(*.*)
Kochanhi Anielskhie pozdrowienhia Wam ślę<aniołek><Serce><cmok>
Kochanhi a wpiszcie w google:Romuald Statkiewicz i samhi oceńcie czy jhest thym za kogho siem podajhe<oczko><hehe>(*.*)

odp.

Nie jest tym za kogo się podaje- KŁAMIE_ JEST  SŁUGĄ LUCYFERA-  dowodem na to są słowa chrystusa:

cyt.

23 Tedy jeźliby wam kto rzekł: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie.
24 Albowiem powstaną fałszywi Chrystusowie, i fałszywi prorocy, i czynić będą znamiona wielkie i cuda, tak iżby zwiedli (by można) i wybrane.


MT.24.
A on rzekł: Patrzcie, abyście nie byli zwiedzeni; boć wiele ich przyjdzie w imieniu mojem, mówiąc: Jam jest Chrystus, a czas się przybliżył; nie udawajcież się tedy za nimi.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
K12G.

Offline

 

#32 2008-10-06 08:16:36

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Spotkanie z GRYF144

Witam, dzisiaj właśnie minął rok od kiedy pierwszy raz spotkałem się z Gryfem144 i z jego rodziną

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl Hotel Kenito weekend spa ciechocinek