#17 2008-03-09 16:07:44

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

cyt.lwjcy


Zal mi ciebie kobieto, bo jesteś totanie zwiedziona i współdziałasz z przeciwnikami Boga Żywego.
Rozumiem, że wierzysz, w to, co piszesz.
Widzisz powiem tak, jeżeli masz jakkąlwiek duchowa orientację, to powinnaś wiedzieć kim jestem.
Jestem narodzona z Ducha Bożego  - corką Bożą. Człowiekiem, ktory doświadczył usprawiedliwienia z wiary w ofiarę  Jezusa Chrystusa.  Jestem narodzoną na nowo chrześcijanką - nie katoliczką- nie chcę  cię obrażac, więc nie powiem, ze nie rozróznisz tych pojęć.
Nie sądzę, zeby twoje serce gotowe było na upamiętanie i zbawczą wiarę w Ewangelie Jezusa Chrystusa.
Jestem ochrzszcona Duchem Bożym i głoszę ewangelię zbawienia w Jezusie Chrystusie wszelkiemu stworzeniu.
Należe do  Nowego Jeruzalem i jeśli się nie upamietasz, to "BIADA ci"

odp.

cyt.  Jestem narodzona z Ducha Bożego  - corką Bożą. Człowiekiem

Napisałaś że nie jesteś katoliczką tylko chrześcijanką nie ma różnicy pomiedzy ślepcami  z tej czy z tej sekty.
Ty zaślepiona jestes w szczególny sposób, mozna porównać ciebie do ortodoksa, który zawsze głowę trzyma przed szeregiem.
Wskazujesz swoje pochodzenie z ducha swiętego a więc powielasz jedno z największych kłamstw chrzescijaństwa, które wskazuje na takie samo poczęcie Jezusa.
W stosunku do takich pogladów nie ma odpowiedzi, na twój stan zniewolonego umysłu dodatkowo wskazują twoje ostatnie słowa z postu:

cyt.  Należe do  Nowego Jeruzalem i jeśli się nie upamietasz, to "BIADA ci"


p.s.Mówisz, ze należysz do Nowego jeruzalem -nawet sobie nie zdajesz sprawy jak szybko się ono zestarzeje.
Pozdrawiam i zyczę ci powrotu do swiadomości człowieka jakiej by sobie Bóg zyczył.

Offline

 

#18 2008-03-09 16:07:56

Raphael85

Agat

Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 89

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

DO LWICA Z POKOLENIA JUDY




Elżbieta czy to Ty jesteś ? Ty tak piszesz z taką PYCHĄ , Jesteście razem z Vip i dlaczego Takie Echo bije od waszych wypowiedziach ? Echo ,ponieważ nikt nie słucha nie ma nikogo ... czy może taki masz cel  .   


.

Offline

 

#19 2008-03-09 16:08:37

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

[/b] Ciiiiiiiiiiii, to mówią w KK, żeby  nie zdenerwować kościelnego. A w Kościolach Pełnej Ewangelii krzyczą NA CHWAŁE PANA ZASTEPOW, ale nie tego tutaj - samozwańczego  ..."pana", tylko jakich zatepów?

Offline

 

#20 2008-03-09 16:19:04

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

Jeżeli wyrażasz określenie dotyczące postaci to kultura wymaga wskazać dowody, chyba że tylko mielesz a nie wiesz skąd ziarno i jakie plony.

Offline

 

#21 2008-03-09 19:24:53

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Ktoś mi podrzucił tego linka

Lwico otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kołaczyce ehotelsreviews Strandvilla BĂśrgerende Alojamento Udawalawe Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik kraków