#9 2008-03-17 18:09:47

Or

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 44

Re: ---Ostatnie pokolenie---

=xara

Or]A z jakich to  różnych ksiag ? moja jest biblia a twoja
i dlaczego tak zniewazacie ludzi kto wam na to pozwolił ja bełkocze a ty  nie bełkoczesz ?
zastanów sie bo widze ze  to co wiecie zakrawa na kpine ale zeby to ukryc  , zniewazacie  rozmóce ?!

Zadna własna Prawda a Biblijna  , nie udało ci sie ze mna ?  no widzi kiara nie zna Biblii i tez ja zbanowaliście
co z waz za istoty astralne jakies ?
Pokaz co potrafisz  , no  odwagi .
Chyba ze mnie zbanujecie z tchorzostwa ?

nie rozwazayłas ZADNEGO  WąTKU  BIBLII  żADNEGO  ! nic ZERO !
czekam

Po pierwsze, mówisz, że posługujesz się Biblią, a nie wiesz co to jest - wydanie biblijne i księga. Księge traktujesz jak Biblię a Biblie jak wydanie. Wyjaśniam Ci zatem, ze Biblia składa się z wielu Ksiąg + Ewangelii + Dziejów Apostolskich + Listów + Apokalipsy. Mówiąc, ze wybierasz cytaty z różnych ksiąg nie mam na myśli, że z różnych Biblii, tylko różnych Ksiąg w owej Biblii zawartych. Łączysz je w sposób tylko sobie znany, nie zachowując kontekstu, że już nie wspomne, że nie piszesz, jaki to cytat (np. Biblia Gdańska, Kor. 1; 5- 15) co tu na forum jest podstawą.
Wydan (przekładów) biblijnych też jest kilka, np. Biblia Tysiąclecia, Biblia Gdańska, Jakuba Wujka, Warszawska itd. Pisze o tym, bo w innym poście moja prośba abyś takową informację podawała, była przez Ciebie nie źle odebrana.

- A kto ci powiedział ,że nie wiem co to jest wydanie - ksiega itp ,
-Wiem z czego sie składa Biblia ,czego  o tobie nie mogę powiedzieć  ,jest to SłOWO BOGA YHVH  Jedynego
Prawdziwego ,bonie masz Zbawiciela takiego jak On ,ale co tymozesz wiedziec o ZBAWIENIU ?

-Wybieram to co wybieram  , przeciez ty to samo zrobiłas w swoim poście ,od czego zaczęłaś - na czym skończyłas ?
-Słusznie łącze tak jak DUCH PRAWDY mi podaje a nie cielesny grzeszny człowiek  bez Ducha Prawdy .
-co na tym forum jest podstawa to ja widze , JAK NIE WIECIE  CO ODPOWIEDZIEC  to  ZNIEWAZACIE
-

Po drugie, nikt Cie nie znieważa, to tylko Twoje subiektywne odczucie.

- subiektywność jest bardzo ważna bo dotyczy mnie  osobiście  , co to za gadanie  - BEłKOT ?
-tak sie odzywacie do tych co tu przychodza - A Z JAKIEJ RACJI , bo sobie nie radzicie ?
-
-

Po trzecie, to bardzo ciekawe, ze wspominasz Kiarę. Jesteś jej emisariuszką?

-Ciekawe ? nojasne  przyjrzałam sie  waszym rozwazaniom ,zmaganiom  i kulturze
-skoroś taka bystra to powinnaś zauważyc ,ze napisałam  - kiara  nie zna Biblii  , nie zauważyłam zeby sie na nia  powoływała .
-emisarjuszka kiary ? tez COS !

Po czwarte, Ty chyba nie znasz pojęcia istota astralna.

chyba nie znam , ale czy powinnam , czy nie wystarczy ze wy wszyscy o tym mówicie ,tos to jakies zło tam
siedzi .

Po piąte, jakiej odwagi ode mnie oczekujesz? Co mam Ci pokazać? Spodziewasz sie z mojej strony jakiejś walki wręcz???

Odwagi  rozważania  wersetów Biblii  ,a nie tak jak to robisz ,drwiąc  co to kto nie wie .

Po szóste, jakiego wątku biblijnego nie rozważyłam? Masz na myśli wątek, czy któryś z Twoich postów, bo to zasadnicza różnica.

Po siódme, na co czekasz?

Czekam  co masz do powiedzenia jaki  temat Biblii ,ktory uważasz ,ze jest żle zrozumiany przez ogół .
Wiele nie rozważyłas ,wiele.

czekam na następne wklejki typu  ,gdzie jest Eden - dla ciebie   zaledwie  raj  jakiś tam
czy  tez  o możliwości widzenia  Prawdziwego Boga  bo jak juz nadmieniłas  YHVH  jest  nie prawdziwym
półbogiem  astralu  . OT madrosc

Offline

 

#10 2008-03-17 18:13:42

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: ---Ostatnie pokolenie---

Or napisał:

Zadna własna Prawda a Biblijna  , nie udało ci sie ze mna ?  no widzi kiara nie zna Biblii i tez ja zbanowaliście
co z waz za istoty astralne jakies ?
Pokaz co potrafisz  , no  odwagi .
Chyba ze mnie zbanujecie z tchorzostwa ?

nie rozwazayłas ZADNEGO  WąTKU  BIBLII  żADNEGO  ! nic ZERO !
czekam

Popracuj nad ortografią - jak i interpunkcją.
Za twoje obecne pomówienie i szyderstwo otrzymujesz ostrzeżenie.


Wątek zamykam na 2 dni

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ spa Ciechocinek pakiety Badania profilaktyczne pracowników