#1 2008-03-18 23:50:09

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

KLUCZ DAWIDOWY

    Klucz Dawidowy.  część I.            Historyczne wskazania na istnienie klucza Dawidowego.

   „Klucz Dawidowy”, „który otwiera a nikt nie zawiera, i zawiera a nikt nie otwiera”. Apokalipsa Św. Jana Rozdz. III werset 7.
   „Lotos” o milionie płatków, odwiecznie wskazywana forma, jej symbol to rozkwitający się kwiat, w którego centrum znajduje się człowiek.
  „Tajemna Geometria” nauka adeptów i tajemnica mistrzów, klucz do poznania siebie i świata.
   „Liczba 21” wielka tajemnica Templariuszy, wskazana wizerunkiem koła kwadratu i prostokąta.
    Te cztery wskazania i wiele innych sytuacji, które odnoszą się do wpływu geometrii na życie człowieka zawsze nurtowały umysły ludzi. Wpływ geometrii miał różny charakter a jego najbardziej znana forma to, pomoc demona Asmodeusza przy budowie świątyni Salomona. Szczególną cechą, która wyróżnia tego demona, jest jego wiedza w zakresie geometrii.
    Czy jego pomoc w budowie świątyni była Salomonowi niezbędna? I drugie pytanie, w jakim zakresie ona wystąpiła?
    Niewątpliwie pomoc ta objawiła się w architekturze tej budowli, jednak uważam, że ta zewnętrzna architektura, była najmniej ważną kwestią pomocy. Geometria to nie tylko architektura, jaką możemy zobaczyć to, przede wszystkim architektura, której człowiek nie widzi swoim wzrokiem.
    Nie widzimy to, nie oznacza, że tego nie ma, istnieje wiele rzeczy, których nie możemy rozpoznać, a które posiadają istotny wpływ na nasze życie. Tego typu rozpoznanie w zakresie wpływu geometrii na życie i to nie tylko człowieka, ale również całego wszechświata, było i jest przyczyną usilnych poszukiwań i wtajemniczeń.

   Klucz Dawidowy jest najszerzej rozbudowanym atrybutem, spośród wszystkich instrumentów eterycznych, jakie mogą być używane na Ziemi. Jednak jego dostępność, jest uzależniona od posiadania szczególnych predyspozycji i nabycia wiedzy, która jest praktycznie niedostępna. Człowiek, który potrafi objąć umysłem wszystkie aspekty klucza dawidowego i będzie posiadał odpowiednie predyspozycje, ma szanse na użycie Klucza Dawidowego.

   Bardzo ważnym warunkiem, jest odpowiedni stan emocjonalny człowieka. Bez odpowiedniego stanu emocjonalnego, człowiek nie skonfiguruje we własnym polu magnetycznym 21 zbiorów lotosu.
   Równie niezbędna jest wiedza potrzebna do zbudowania lotosu, ona musi być kompletna w całym zakresie tworzenia. W pierwszej kolejności jej zakres to cały zbiór, który obejmuje systemy eteryczne człowieka. Następnie otaczająca nas przestrzeń, stopień jej rozpoznania i umiejętność instalacji w tej przestrzeni form eterycznych. Ostatni aspekt tej wiedzy to umiejętność konfiguracji wszystkich instrumentów, które wchodzą w zakres budowy i działania każdego z 21 jego zbiorów lotosu.
    Do zbudowania lotosu niezbędna jest taka dyspozycja pamięci, która na każdym etapie procesu budowy kolejnych 21 zbiorów, przywoła odpowiednią wiedzę dotyczącą stanu i wartości konfigurowanych zbiorów. W zakres stanu i wartości wiedzy dotyczącej instrumentów lotosu wchodzi, rozpoznanie konstrukcji przestrzennej budowy tych instrumentów, ich barwa pole magnetyczne i cechy warunkujące współprace. Pojedynczy instrument, jest złożonym i aktywnie działającym zespołem form eterycznych. Wiele z instrumentów, które wchodzą w skład poszczególnych zbiorów to zakres informacji porównywalny do średniej wielkości książki.


                    Pierwszy aspekt klucza Dawidowego;

   Człowiek; jego emocje i wiedza.

                    Drugi aspekt;
   Geometria; wzorce i ewolucja form geometrycznych.

                    Trzeci aspekt;
   Dźwięk, światło i magnetyzm; w zakresie dyspozycji człowieka.

                     Czwarty aspekt;
   Instrumenty eteryczne; myśli i lotos.


    Pierwszy aspekt klucza Dawidowego – człowiek; jego emocje i myśli.

   Istota klucza Dawidowego w zakresie geometrii, materii eterycznej i wartości emocjonalnej człowieka, musi być spełniona w ich najczystszej postaci.
   Materia emocjonalna, która jest najważniejszym efektem życia człowieka, w przestrzeni geometrycznej lotosu, na polu ewolucji jego form, jest ziarnem. Umiejętność tego siewu, jest ukryta w tajemnicy kształtu, stanu i ruchu. Ale najważniejsze jest ziarno, jeżeli ono nie będzie czyste jak kryształ, nie da żadnego plonu.
   Każda myśl skierowana w pola lotosu, spełnia taką rolę jak ziarno wysiane na dobrze uprawionym polu.
   Człowiek, który chciałby dysponować walorami klucza Dawidowego, musi te dziedziny rozpoznać i zrozumieć. Niezbędne jest objęcie umysłem, wszystkich form w zsynchronizowanym ruchu i przemianie materii.
   


   Drugi aspekt klucza Dawidowego – geometria; wzorce i ewolucja form geometrycznych.

    Podczas przebywania w Ziemi Świętej Templariusze odkryli jakieś tajemnicze informacje. Zakres tych tajemnic musiał być istotny, objawił się jako efekt w ich działaniu na polu materialnym. To, co odkryli związane było ze świątynią Salomona, tu należy dodać, że efekt działania Salomona na polu materialnym, był nieporównywalnie większy.
   Jaki możemy z tego wyciągnąć wniosek?
   Ten wniosek narzuca się sam, Salomon żył i działał w strukturze szczególnej dyspozycji dotyczącej własnego losu. Z natury rzeczy demon Asmodeusz, którego Salomon zmusił do pracy, posiadał większą niż Templariusze, możliwość twórczości w przestrzeni eterycznej a co z tym się wiąże, Salomon działał w lepiej przygotowanym terenie.
   Spadkobiercy Templariuszy, rozczłonkowani w różnych związkach w mniejszym lub większym stopniu starają się naśladować poczynania geometryczne swoich protoplastów.
Jak istotny jest to temat niech świadczy fakt, że kandydaci w takich związkach swój rozwój opierają na opanowaniu tajników świętej geometrii. Dodać należy, że opanowanie tej wiedzy jest warunkiem do stopniowego przechodzenia coraz wyżej w hierarchii związku.
   Jaką wiedzą w zakresie geometrii, dysponują mistrzowie takich związków, jest to, pilnie strzeżona tajemnica? Jeden wniosek możemy wyciągnąć, ta wiedza dotyczy geometrii Lotosu, czwartego aspektu klucza Dawidowego.


                                          Pan Zastępów.Tekst autorski- kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za pisemną zgodą autora.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
properties for sale in cyprus Projekty indywidualne Zbiorniki akumulacyjne ekogroszek wodomierze wrocław cena telekomunikacja w czasie wojny