• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#97 2008-04-13 12:43:50

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

FŻP

Odpowiedź do piotr;
Pozdrawiam cię, „skarbnico tajemnic”.

Piotr napisał, cyt;
„Uchyle Tobie malego rabka tajemnicy. „

" Tutaj wchodzi w gre rozum odznaczajacy sie madroscia:Siedem glow oznacza siedem gor, na wierzcholku ktorych siedzi niewiasta. I siedmiu jest krolow: pieciu upadlo, jeden jest , inny jeszcze nie nadszedl, ale gdy nadejdzie , ma na krotka chwile pozostac" Objawienie Zyda Jana 17:9,10

”Aby zrozumiec symbolike pozytywnych i negatywnych symboli uzytych w objawieniu Janowym ,trzeba zrozumiec inne symbole zawarte w innych wizjach Pism Hebrajskich(a ty probojesz roztrzaskac apokalipse bazujac na swojej "madrosci") Trzeba zrozumiec co wsrod owczesnych zydow one symbolizowaly.”


Poniżej przytaczam trzy wersety z XVII rozdziału z małą uwagą, że to, nie są jeszcze wszystkie informacje o królach.

Obj. Św. Jana, XVII roz.
9. Tuć jest rozum mający mądrość: Te siedm głów są siedm gór, na których ta niewiasta siedzi.
10. A królów jest siedm, pięć ich upadło, a jeden jest, inszy jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, na mały czas musi trwać.
11. A bestyja, która była a nie jest, toć jest ten ósmy, a jest z onych siedmiu, a idzie na zginienie.



Proszą cię byś odkrył jeszcze kawałek tego, rąbka tajemnicy, Twoja mądrości.
Co powiesz o ósmym królu?
Zwróć uwagę, że informacja o nim, jest przytoczona w kolejnym 11 wers. Tego samego rozdziału.
Pan Zastępów.

P.S. Gwoli wyjaśnienia; osoba pisząca posty pod nikiem „Megi”, nie jest autorem odpowiedzi na pytania. Pisze własne posty i wysyła moje teksty, te, które są podpisane; Pan Zastępów.

Offline

 

#98 2008-05-17 11:57:27

Krystyna12345

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 8

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

K12G -to niesamowite.Jednak ja sama, chyba też jestem niesamowita.Doświadczeniem.Jednak nie będę opisywała na forum niczego.Cieszę się że jesteś i mogę czerpać Twojej wiedzy kawałek.

Offline

 

#99 2008-05-24 14:39:54

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Wstęp

Kiara dałem Gryfowi  tekst, który napisałaś na forum PCH do przeczytania, gdyż uznałem, że powinien się do niego ustosunkować ponieważ ma prawo odpowiedzieć na twoje pomówienia względem jego osoby. Poniżej przedstawiam odpowiedzi GRYF144 do ciebie, myślę że wiele ci wyjaśnią.

Bellum

Treść

kiara napisał:

Ja WIEM iz system wartosci ( bo o to glownie chodzi w przekazach od Myslicieli) , to droga bardzo wysoko etycznego zycia. Czego niestety nie moge dopatrzec sie w Twojej i Mesjasza propagandzie wartosci waszej przestrzeni wielobogowej. Tam jest chec dominacji oraz podporzadkowania sie wladzy wszystkowiedzacej jednosce.

--------------------------------------
cyt kiara
"Ja WIEM ..
..wszystkowiedzacej jednosce."


Odpowiedź GRYF144 do Kiara
Wskazujesz swoją wiedzę jako dominującą, widać to w formie zapisania zwrotu  "Ja  WIEM ", jednak wiedzę innych dyskryminujesz. Kiaro niczego mądrego jak do tej pory nie przeczytałem w twoich postach, jeżeli się mylę to przytocz taki tekst.
Jeżeli nie przytoczysz to tworzysz bufonadę.
Nie propaguje przestrzeni wielobogowej, owszem wskazuję na wielość Bogów, lecz zwróć uwagę jeżeli potrafisz to zrobić o jakich Bogach mówię.
Są to postacie ołtarzowe wyeksponowane przez żądnych władzy kapłanów,{min. taką postacią jest Bóg Jezus Chrystus.}a z drugiej strony istnieją postacie astralne, które przez ludzi są nazwane bogami.

W twoim zwrocie cyt.
".....Mesjasza propagandzie wartosci waszej przestrzeni wielobogowej."
  mówisz jakobym propagował przestrzeń wielobogową.
Nieustannie  kolejny raz wprowadzasz czytelników w błąd. Przestrzeń wielobogowa, którą wskazujesz jest przestrzenią w cywilizacji astralnej i w religiach ziemskich. Ja nie propaguję tych bogów lecz wskazuje ich istnienie jako niewłaściwe  z punktu widzenia życia człowieka.
Lecz zwróć uwagę na rzecz najistotniejszą, informuję ludzi jakie oczekiwania względem nich pokłada Bóg i mówię o tym, że Bóg nie ma nic wspólnego z istnieniem religii i bogów astralnych.

kiara napisał:

Dla mnie to WY reprezetujecie ASTRAL i malo tego ze ASTRAL , to jeszcze SYNTETYCZNA INTELIGECJE, ktora za wszelka cene che zdominowac Ziemie i zawladnac Ludzkoscia.

odpowiedź GRYF144 do Kiara:
Wskaż jeden mój tekst, w którym jest zawarta forma zawładnięcia człowieka lub zdominowania ziemi. Pamiętaj o jednym, że brak zrozumienia, którym wykazujesz się nagminnie to efekt pracy negatywnego astralu nad twoją świadomością.

kiara napisał:

[b]
Pora to juz powiedziec moja mila Hatszepsut, zadna wysoko rozwinieta Energia-Dusza -Bog ( a dla Was zmienni Bogowie) , ten jest Bogiem kto w danym momecie wyewoluowal najbardziej (posiadl , najwieksza wiedze ), zabawiaja sie wami jak marionetkami.

odpowiedź GRYF144 do Kiara:
Nigdy nie mogłaś zrozumieć kwestii energii i  żyjącej istoty. Energia jest objawem zakłócenia w polu magnetycznym a istota to wyewoluowana forma w materii. Dusza nie może być energią skoro jest istotą. Tak karygodnie błędną ocenę może wytworzyć tylko osobnik o niezbyt wysoko rozwiniętej formie rozumienia rzeczywistości.

kiara napisał:


A Wy na ich zyczenie robicie wszystko co wam kaza ( wlacznie z iloscia dzieci). Kto slyszal zeby jakis Bog kzal mi miec tyle a tyle dzieci ?
Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawe, mysle ze wiedzeni ( wpojona wam wyjatkowoscia) po prostu nie.

odpowiedź GRYf144 do Kiara:
Tworzysz oceny i udajesz litościwą, jednak z twoich tekstów emanuje zupełnie inna wartość. Nie rozumiesz zasad istnienia Boga, Nieba, nie rozumiesz również sposobu jaki przyjął Bóg jaki przyjął by zmienić negatywną rzeczywistość astralną. Masz prawo tego nie rozumieć, jednak zachowuj się jak człowiek a nie  manipuluj informacjami. Co do moich dzieci to proponował bym ci żebyś zajęła się swoimi do tego masz prawo. Co do ilości dzieci i woli Boga w tym względzie przekonasz się w niedługim czasie kto ma rację, ty czy Bóg.

kiara napisał:

Zabawia sie Wami astral , az przykro na to patrzec. Widzisz sam Astral (ta przestrzen) nie jest niczym zlym. Cialo Astralne jest niezbednym cialem eterycznym (utworzenie go ) w drodze rozwojowej kazdej istoty.
Naganne jest to co robia istoty swiadomie wladajace astralem. Zanlokowaly wyjscie z niego i rozszerzaja jego powierzchnie do maksymalnych rozmiarow tworzac w tym obrebie swoj wszechswiat. niestety nie pozwalaja zadnym istota go opuszczac , bo sa im potrzebni niewolnicy do produkcji ENERGII EMOCJONALNEJ,. Poniewaz z tej niskiej wibracji korzystaja do swojego istnienia , oraz tworzenia zageszczonej czarnej materii.

Odpowiedź GRYF144 do Kiara:
Kolejne twoje manipulacje.
Albo celowo a jeżeli nie to w niezrozumieniu piszesz teksty, które maja na celu poniżenie i wyśmianie. Nie wiem czy ty rozumiesz, że postępujesz jak człowiek o wyjątkowo niskich wartościach moralnych. Insynuujesz rzeczy, które nigdy nie istniały, postępowanie, którego się nigdy nie dopuściłem. Informujesz czytelników w sposób perfidnej manipulacji o tym, co wskazuję. Jeżeli chcesz dowieść mi błędów i jesteś człowiekiem posiadającym godność przytocz mój tekst a potem się do niego odnieść, jeżeli tego nie czynisz skazujesz siebie na wszystkie wyżej napisane określenia człowieka.

kiara napisał:

Moze pora przejzec na oczy i zdjac z nich "okulary" marzen o wielkosci, oraz wyjatkowosc i mesjanizmie?

Odpowiedź GRYf144 do Kiara:
Mam nadzieje, że to nie ty jesteś okulistą, gdyby tak było cały swiat patrzył by krzywo.
Tu wykazałaś się szczególnym okrucieństwem, z wielką przyjemnością pozbawiła byś ludzi nawet marzeń. Nie chce mi się wierzyć, że jesteś kobietą, twoje wypowiedzi wskazują postać "robota astralnego".

kiara napisał:

Przyszloscia Wszechswiata CALEGO jest ROZWOJ , a nie blokada na poziomie EMOCJONALNYM. Rozwojem jest zycie coraz wyzszym systemem WARTOSCI i CORAZ WIEKSZYM POZIOMEM MILOSCI.
ENERGIA MILOSCI , a szczegolnie MILOSCI BEZWARUNKOWEJ , jest tym czego WASI bOgowie nie " TRAWIA", nie potrafia ZYC, i TWORZYC za pomoca BOSKIEJ ENERGII MILOSCI ( JEJ PELNEJ CZESTOTLIWOSCI). Dlatego potrzebuja ludzi -niewolnikow (zatrzymanych napewnym pulapie rozwoju), ktorzy dla nich beda tworzyli ENERGIE EMOCJONALNA.
A Wy caly czas propagujecie ta wiedze , i ten cel zniewolenia ludzkosci.

Odpowiedź GRYF144 do kiara:
Uważasz, ze Bóg nie trawi miłości, jest to herezja z twojej strony.
Bóg nie toleruje miłości bezwarunkowej, dlatego że taka miłość nie posiada odpowiedniego potencjału pozytywnych emocji. Bez warunków, inaczej mówiąc bez środowiska i kontaktów z tym środowiskiem, bez zdarzeń występujących w tym środowisku i głęboko uczuciowych wzorców, które człowiek może odebrać nie powstanie żadna emocja a tym bardziej emocja miłości. Ty cały czas propagujesz ta pustą wartość jaką jest miłość bez warunków. Jest to największa manipulacja  Lucyfera w stosunku do człowieka, który ma prawo tworzyć miłość w swoim systemie psychoemocjonalnym na bazie warunków życia jakie sobie wytworzy i jakie go spotykają. Głosząc miłość bezwarunkową jesteś orędowniczką oszustwa jakie tworzy Lucyfer.


kiara napisał:

Wasz wybor jak chcecie zyc i czym wypelnic swoje istnienie. Jednak nie wmawiaj Ludziom iz EMOCJE oraz ENERGIA EMOCJONALNA, jest wieksza wartoscia od MILOSCI i ENERGI MILOSCI. To jest BZDURA kompletna.

odpowiedź GRYF144 do Kiara:
Wiesz jak należy określić taki tekst : bełkot człowieka nic nie rozumiejącego,  albo celowo działającego, który chce ogłupić ludzi, by do swoich naturalnych form tworzenia emocji miłości dodawali toksyczne myślenie.

kiara napisał:

Jednak nie wmawiaj Ludziom iz  .EMOCJE oraz ENERGIA EMOCJONALNA, jest wieksza wartoscia od MILOSCI i ENERGI MILOSCI."

odpowiedź GRYf144 do Kiara:
W tym cytacie wykazałaś się kompletnym niezrozumieniem, nie powinnaś pisać na ten temat bo robisz wielką szkodę ludziom. Emocje nie mogą być większe ani mniejsze od miłości bo są objawem tego zbioru uczuć, jest to tak wspólna rzecz jak "deszcz i woda".
Z deszczu jest woda a z uczuć, które tworzą miłość są emocje o odpowiednim potencjale.

kiara napisał:

Jezeli juz zrozumialas roznice miedzy przekazem przestrzeni ktora reprezetujecie, a przekazem MYSLI MYSLICIELI. To powinnas WIEDZIEC ze Energie , ktore propaguja WOLNOSTOJENSTWO jako priorytet ISTNIENIA , POSZANOWANIE ZYCIA JAKO PRIORYTET ISTNIENIA nie beda nikogo namawialy do WOJNY, WALKI, ZABIERANIA Z ZIEMI ( WBREW JEJ WOLI) NIKOGO.

odpowiedź GRYf144 do Kiara:
Przestrzeń nie przekazuje wiedzy, jest wręcz odwrotnie - by poznać przestrzeń jest potrzebna wiedza. Tak więc nie mogę reprezentować przestrzeni, ale wiedz, że ją poznaje dzięki mojej wiedzy szczególnie dzięki św. geometrii.
W odpowiedziach na 100 pytań rozwijam tezę Platona w stosunku do pierwotnej materii i w stosunku do przestrzeni. Proponuje by twoi mądrzy myśliciele zarzucili mi błąd.
Twoja wypowiedź, że myśliciele przekazują przez ciebie informacje chcą rozwinąć wartości pozytywne pośród ludzi jest czysta iluzją. Dowodem jest już kwestia miłości bezwarunkowej - tworu próżnego nie posiadającego żadnej wartości a więc szkodzącego człowiekowi.

kiara napisał:

KAZDY MA PRAWO REALIZOWAC SWOJ ZAMYSL ZYCIA TAK JAK WYBIERA WOLNA SWOJA WOLA ( jezeli przekroczy obowiazujace prawo) PONIESIE KONSEKWECJE.

odpowiedź GRYf144 do Kiara:
Masz rację, każdy poniesie konsekwencje swojego postępowania, zarówno w myślach jak i w czynach.

kiara napisał:

Mysliciele nikogo nie wysysaja energetycznie, wrecz przeciwnie zasilaja energia. Czynia to tylko i wylacznie na prosbe kazdego indywidualnie. Moze sprobuj z NIMI porozmawiac, mysle ze Ci to wyjasnia bez problemu.

odpowiedź GRYf144 do Kiara:
Mylisz się i to poważnie, jeżeli będzie potrzeba przedstawię dowody.

kiara napisał:

Natomiast droga zyciowa Eli , jest Jej wyborem i nalezy to uszanowac.Jak komus z nia nie po drodze to zmienia sciezke i idzie w inna strone

odpowiedź GRYF144 do Kiara:
Masz rację jej droga jej wybór, ale jakie problemy tworzy ludziom i to nie z własnej woli tylko z woli myślicieli.

kiara napisał:

"Milo pozdrawiam , zycze wielu owocnych przemyslen."

Również pozdrawiam i życzę rozumnych przemyśleń.

Pan Zastępów

Offline

 

#100 2008-07-12 14:13:34

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Odpowiedź old spirit na post leniucha z PARANORMALNE.EU



leniuch napisał:

Proszę bardzo oto „błędy, nielogiczności” mesjasza o które apelowałeś Asef .
[color=#FFCCFF]Czy to wystarczy? Ta ogromna wiedza to lekka przesada Asef. Rozpisywanie się o bataliach w kosmosie wielu autorów przerabiało pomijając już scenariusze filmowe oraz światy kreowane przez reżyserów. Wyobraźnia jest super i naprawdę robi wrażenie jak dobrze napisana książka, ale przy czymś co nie jest wymyślone, wykreowane przez tego Asef którego nazywasz mesjaszem gubi się i to bardzo. Przykładem niech będzie właśnie ta Biblia, w której się pogubił.
Przyjął określenie Mesjasz jako swoje twierdząc, że nie nazywa się Chrystusem chociaż to jedno i to samo. Ma nie czynić fałszywych znaków, które miały by zwodzić, a wstawia zdjęcia róż próbując nimi potwierdzić swoje pochodzenie. Jedno mówi, drugie robi.

Zapomniałeś wskazać na miejsce w którym GRYF144 pisze o sobie, że jest Mesjaszem i wymaga, by w taki sposób się do niego zwracano. Choćbyś nie wiem jak się wytężał - nie znajdziesz takiego fragmentu. Wszyscy, którzy go znają mówią mu po imieniu i on uważa to za właściwe. Nie szuka poklasku i czołobitności - przeciwnie - uważa, że ten, który pożąda takich wartości postępuje niewłaściwie.

leniuch napisał:

Sorry za to, ale tyle pisania o logicznym myśleniu i ogromnej wiedzy jaką posiada, a nic konkretnego nie ma poza zabawą w pisanie opowiadań fantastycznych.

Druga sprawa. Wyrażasz się w tonie twierdzącym, że GRYF wymyślił sobie wszystko o czym mówi i pisze. Możesz podać źródła na których się opierasz, by tak sądzić? Porównywanie wiedzy Gryfa do twórczości SF jest chybione z głównie z powodu różnicy fundamentalnej - Gryf podaje swą wiedzę i mówi o jej źródle, zapewnia o pochodzeniu jej z samego źródła, z miejsca - w którym wszyscy mamy swój początek. Twórcy SF mówią coś zupełnie odwrotnego. Powszechnie wiadomo, że treści, które oni przekazują są przez nich zmyślone. Wiedza Gryfa dotyczy fundamentalnych kwestii odnośnie celu życia człowieka, jego pochodzenia, określenia kim jest, a także dotyczy wszystkiego co nas otacza. Gryf przekazuje szczegółowo zasady i prawa rządzące Wszechświatem i dotyczące istot żywych. Oczywiście nie chcę nikogo zapewniać, że to wiedza rzeczywista, a nie zmyślona - jakakolwiek bowiem szczegółowość, rozległość, itd, itp. - nie stanowi kryterium realności przekazu. Interesuje mnie jednak Twoja pewność, że GRYF najzwyczajniej zmyśla. Stawiasz tezę, której nie bronisz - jednak zawsze możesz to uczynić a mi pozostaje jedynie czekać.

O jakie konkrety Ci chodzi? Chcesz się dowiedzieć co robić, jak żyć? Gryf przekazuje informacje o zasadach postępowania i konsekwencjach ich łamania, tam znajdziesz mnóstwo konkretów. Zaznaczam, by nie było jakichś nieporozumień, że w internecie wszystkiego nie ma, jednak dociekliwi uzyskują tyle informacji ile potrzebują.

Trzecia sprawa. Pędy róży i porównania do postaci rodziny Gryfa. Ponownie twierdzisz, iż Gryf po prostu oszukuje. Można poznać kryterium, które daje Ci taką pewność?

leniuch napisał:

Asef historyjki są ok., ale przesadzacie trochę z tym mesjanizmem, chociaż całkiem prawdopodobnym jest fakt celowego zwrócenia uwagi poprzez mesjanizm na coś co ma związek z ezoteryką, podróże tego Gryfa144 do nieba, coś podobnego opisują ludzie z doświadczeniami Oobe, walki w przestrzeni tej nie cielesnej tak to chyba było przedstawiane, które od jakiegoś czasu są opisywane w internecie przez Asef. Może łatwiej będzie napisać od razu o co chodzi i kierować się w stronę właśnie ezoteryki i wszystkiego co się z nią wiąże zamiast ogłupiać ludzi.

Przekazywanie informacji nazywasz ogłupianiem ludzi? Czy istnieje jakiś obowiązek zawierzenia w jakikolwiek system wiedzy przekazywany na Ziemi, odnoszący się do istnienia bytów ontologicznych? Nie, nie istnieje. Kto więc próbuje ogłupiać ludzi 'leniuchu'? Gdybyś bliżej zaznajomił się z treściami, które przekazuje
Gryf, pewnie lepiej zapoznałbyś się z jego poglądami i wiedział, że uważa on ezoterykę za zjawisko, które oparte jest na negatywnych wartościach. Cel ezoteryki jest zgoła odmienny od lansowanego przekonania jej zwolenników. Tak uważa Gryf a ja podzielam jego zdanie, bowiem poznałem ten system (ezoteryka), na tyle, by taki pogląd wyrażać. Jeśli więc sugerujesz, że Gryf chce zbliżyć ludzi do ezoteryki, to zdradzasz jedynie swoją niewiedze odnośnie prezentowanych przezeń wartości. Jeśli chcesz merytorycznie dyskutować w obliczu przekazu Gryfa - musisz go odpowiednio poznać.

leniuch napisał:

Czy to teraz kwestia naiwności czytających Asef, że ktoś uwierzy w te mesjańskie treści, skoro cała reszta jest niczym nowym nawet dla osoby średnio zorientowanej w zjawiskach typu Oobe lub interesujących się ezoteryką?

W myśl Twojego toku rozumowania najwłaściwszym kryterium na bazie którego należy pokładać wiarę w jakiś przekaz jest jego totalnie nowe oblicze, w niczym nie przypominające czegokolwiek z czym mieliśmy do czynienia wcześniej. Takie kryterium jest kulawe. Musiałbyś bowiem wykazać, że wszystkie bez wyjątku aspekty różnych systemów wiedzy są zupełnie fałszywe.

leniuch napisał:

Fałszywy, prawdziwy mesjasz czy tam prorok lub inne dziwadło to bez znaczenia. Jeśli ktoś uznaje się za osobę o ogromnej wiedzy i strzela takie gafy, twierdząc przy okazji, że wszystko jest logiczne to okłamuje samego siebie lub chce się nieźle pobawić.

Rozumiem, że poniżej zaprezentowałeś owe gafy, jak dotąd bowiem jeszcze niczego nie wykazałeś. Czytam więc dalej.

leniuch napisał:

Na pohybel tym wszystkim „komandosom”, którzy by się nie pojawili to zawsze walczą ze złem, mają coś więcej do powiedzenia niż Jezus lub nim są we własnej osobie, teraz doszedł jego brat hurra.gif , albo są wcieleniami proroków lub bogów zbawiających świat od złego za pomocą medytacji, a żaden nie ruszy tyłka np. do krajów gdzie panuje zaraza i głód, ponieważ tam nie ma internetu i TV żeby mogli sobie upuścić nadmiernej ilości mocy zbawczej do walki ze złem, Lucyferem albo jeszcze bardziej wyszukanym sposobem działać.

Jeśli o Gryfa chodzi to z medytacją zupełnie nie trafiłeś. Wypowiadam się tutaj w kontekście wiedzy Gryfa, tak więc, by wciąż tego nie powtarzać, powoływać się na nią, po prostu będę wyrażał swoje zdanie, które w obliczy dyskutowanych problemów jest zbieżne z tym, co przekazuje Gryf. Tak więc "zbawienie" jest wartością iluzoryczną, celowo ukutą przez kapłanów w konkretnych celach, które wiążą się z dbaniem o swe partykularne interesy. W obecnym czasie nie sposób jest wszystkim pomóc (bieda i ubóstwo). Rolą Gryfa jest poprowadzenie pewnych zadań celem doprowadzenia do sytuacji w której nie będzie już tego całego bestialstwa, bałaganu, itp. To jednak proces rozciągnięty w czasie. Nie istnieje istota, która jednym pstryknięciem mogłaby załatwić wszystko. Zadanie o którym mówię będzie prowadzone nie na planie fizycznym a duchowym. Gdy tam sytuacja się ustabilizuje, wtedy pozostałe plany uzyskają równowagę.

leniuch napisał:

Jeśli ktoś ma cel i ma przemawiać do ludzi i do ich rozumu to robi to bez nazywania się mesjaszem.

Właśnie proszę Cię o wskazanie - w którym to miejscu Gryf nazywa siebie Mesjaszem. Wobec tej nazwy narosło już tyle nieporozumień, że aż dech zapiera. Jeśli zostaniesz wybrany jako członek Rady Osiedlowej na przedstawiciela w celu załatwienia jakiejś sprawy w Urzędzie Miejskim to jesteś Mesjaszem tejże Rady Osiedlowej. Dusza Gryfa także jest taką wybraną spośród innych członków pewnej Rady i w taki sposób należy rozumieć to słowo, w żaden inny. On ma coś tutaj do załatwienia i tyle. Nie będzie ingerował w jakiekolwiek wartości w człowieku.

leniuch napisał:

Historia pokazała już osoby, które ciągnęły za sobą tłumy bez nazywania siebie bratem Jezusa, Mesjaszem, Panem Zastępu.

Otóż to a działalność Gryfa prowadzona jest w taki sposób, że żadnego tłumu za sobą nie ciągnie. Mogą się znaleźć co najwyżej tacy, którzy podzielają jego poglądy, adoptują wiedzę do swej osobowej rzeczywistości co nie wiąże się z jakimikolwiek negatywnymi wartościami. Mogą być tacy, którzy na polu informacyjnym będą z nim współpracować a w przyszłości ewentualnie spróbują wziąć udział w przeprowadzeniu zadania na planie duchowym, które nie wiąże się z jakąkolwiek medytacją, modlitewnym zawodzeniem, czy jakimiś rytuałami. To zwykła praca na bazie umysłu i innych wartości w człowieku.

leniuch napisał:

Kiedy zaczyna tłumaczyć (tak jakby ktoś nie potrafił przeczytać) treści z tej Biblii to pewnie liczy, że nikt nie potrafi czytając rozróżnić liczby mnogiej od pojedynczej.
Asef może przeoczyłeś te wszystkie niedociągnięcia, albo liczyłeś, że nikomu nie będzie się chciało o nich pisać. Przegoniłeś mojego lenia na dzień dzisiejszy i można było odpisać.

To zabawne, że ktoś, kto informacje zahaczające o sferę ducha zalicza do SF sam bawi się w jasnowidza Ty już z góry wiesz na co liczy Gryf gdy coś przekazuje
Jeśli o liczbę mnogą chodzi - nie zrozumiałeś przesłania. Chodzi w tym wypadku o symbolikę, a tam - liczba pojedyncza, czy mnoga - często ma drugoplanowe znaczenie.

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#101 2008-09-30 13:54:08

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odpowiedź K12G post odnosi się do otwarcia BRAM- wątek Egipt
-------------------------
W związku z ostatnim postem odpowiem tak: nie ma na co czekać jak już napisałam co miało zostać otwarte -zoatało otwarte przez odpowiednią osobę i nie przypadkowo lub celowo w samorozwoju rozwiniętą. Do tego są potrzebne predyspozycje, które posiada tylko jedna osoba co wskazane jest przepowiedniami:

Proroctwa O Maitreji cyt.

Skarb powraca z Zachodu. Po górach zapalają się ognie radości. Spójrzcie na drogę - idą niosący Kamień. Na szkatułce znaki Maitreji.
Święte Królestwo wskazało termin, kiedy należy rozesłać kobierzec oczekiwania. Znakami Siedmiu Gwiazd otwarta zostanie Brama.
"Ogniem objawię moich posłańców. Zbierzcie zapowiedzi waszego szczęścia!"

--------------------------------------------

Channeling od Doroty - powiązany z 14.10.2008
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=123.0

cyt. Dorota:   DOROTA: W jakim miejscu jest ta BRAMA ??
--------------------------------------------
Pozdrawiam K12G.

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Świebodzice Hotels Kyrgyzstan Innkvartering Tsjad Lodging Germany ciechocinek nocleg