#9 2008-01-07 12:43:45

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Moje sny

Jak to mówił Hans Kloss: ,, nie ze mną ten numery Bruner"

Offline

 

#10 2008-01-07 16:14:54

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Moje sny

To, ze bedzie pisać w gazetach to ty sobie wymyśliłeś, Gryf mówi o konfliktach na dużo mniejszej skali.
A poza tym jak chcesz wykazać swoją kulturę - to wykazuj się kulturalnymi  a nie cynicznymi postami.
Jeszcze jedno czyż nie pomyliłeś tematów? Jest to temat dotyczący snów xary.

Offline

 

#11 2008-01-26 12:12:22

Touldie

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 18

Re: Moje sny

Administrator:
Czy ktokolwiek tak kiedykolwiek pisał na forum!!! odpowiedz na pytanie. - że diabły jedzą ludzi

Deszcz:
to nie był przykład tylko stwierdzenie

Do obu Panów - jest zasadnicza różnica pomiędzy przypuszczeniem, a stwierdzeniem. Jest zasadnicza różnica pomiędzy tym, co ktoś mógłby napisać, a tym, co ktoś napisał. Powinniście to dostrzegać, skoro jesteście moderatorami.

K12G:
Gryf dlatego nie mówi tej daty by nie tworzyc konfliktów. Jest to zbyt błacha sprawa, a pytanie w tej kwestii należy do gatunku conajmniej nierozsądnych. A według zasad na "głupie" pytania sa "głupie" odpowiedzi.

1. Czy GRYF tego chce czy nie chce, pośrednio lub bezpośrednio wywołał swoimi naukami (wiedzą) konflikty pomiędzy ludźmi i nadal będzie wywoływać. To jest nieuniknione. Nie przewidział takiego scenariusza wydarzeń w szczególności, gdy mowa jest o KK i sfałszowanej Biblii?
2. Nie lubisz Rozsądnego? Twoja odpowiedź nie była miła i wskazywała na oznaki frustracji.
3. Rozumiem również, że jeśli zadam pytanie, to mogę spodziewać się takiej właśnie odpowiedzi - "to jest błacha sprawa" lub "głupie pytanie"? W zasadzie, skąd o tym możesz wiedzieć? Zakładanie z góry, że coś jest głupie lub błache może wskazywać na wiele rzeczy: między innymi na posługiwanie się uprzedzeniami.


http://img136.imageshack.us/img136/2312/banerekgi6.png

Offline

 

#12 2008-01-26 15:36:26

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Moje sny

Touldie napisał:

1. Czy GRYF tego chce czy nie chce, pośrednio lub bezpośrednio wywołał swoimi naukami (wiedzą) konflikty pomiędzy ludźmi i nadal będzie wywoływać. To jest nieuniknione. Nie przewidział takiego scenariusza wydarzeń w szczególności, gdy mowa jest o KK i sfałszowanej Biblii?

Brak chęci zrozumienia rodzi konflikty. Idąc swoja drogą (Jezus nie przewidział głupoty ludzi - co ty na to).

Touldie napisał:

2. Nie lubisz Rozsądnego? Twoja odpowiedź nie była miła i wskazywała na oznaki frustracji.

Powiedz mi Touldie; jakimi środkami himen20 - zweryfikował by odpowiedź K12G, (gdyby podała mu datę).
"Powiedz mi Touldie również co K12G ma na celu - wobec himena20".

Touldie napisał:

3. Rozumiem również, że jeśli zadam pytanie, to mogę spodziewać się takiej właśnie odpowiedzi - "to jest błacha sprawa" lub "głupie pytanie"? W zasadzie, skąd o tym możesz wiedzieć? Zakładanie z góry, że coś jest głupie lub błache może wskazywać na wiele rzeczy: między innymi na posługiwanie się uprzedzeniami.

Touldie; a czy ty przypadkiem, nie za szybko podwinąłeś własny ogon, a cudzy już gryźć byś chciał?

Pozdrawiam Bellum

Offline

 

#13 2008-01-26 21:34:46

Touldie

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 18

Re: Moje sny

Bellum,
Zapytaj Jezusa.
Zapytaj Himena20.
Zapytaj K12G.

Mój ogon ma się znakomicie :-) O gryzieniu cudzego nic mi nie wiadomo. BTW, Bellum, od kiedy "robisz" za rzecznika K12G?


http://img136.imageshack.us/img136/2312/banerekgi6.png

Offline

 

#14 2008-01-26 22:46:58

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Moje sny

Touldie napisał:

Bellum,
Zapytaj Jezusa.
Zapytaj Himena20.
Zapytaj K12G.

Mój ogon ma się znakomicie :-) O gryzieniu cudzego nic mi nie wiadomo. BTW, Bellum, od kiedy "robisz" za rzecznika K12G?

Jestem w szoku...

Powiem to jasno i klarownie, kolejne wypowiedzi niezgodne z regulaminem, będą fundowały trzy dniowy urlop.

Pozdrawiam Serdecznie

Offline

 

#15 2008-05-27 01:54:22

Półwilk

Kryształ

Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 8
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Moje sny

Xara napisał:

Mając jakieś 8-9 lat śniłam o tym , że chodzę po kosciołach i oglądam "groby Jezusa" Nagle dostrzegam, że jestem sama. Jezus leży, wokół niego siano, sala ( grób ) z drewna. Nagle podnosi się i patrzy na mnie z nienawiścią, której opisać nie jestem w stanie. Podchodzi, obejmuje mnie i całuje tak, jak kochanek całuje kobietę, ja uciekam. Ale uciec nie mogłam. Czułam jego oddech i zło z niego płynące...

Wnioskuję że twój indywidualizm, brak zrozumienia misterium śmierci Jezusa, możliwe że jakieś wewnętrzne zahamowanie, czas bliski pierwszej Komunii Świętej, wiek 8 – 9 lat obfituje w mocne wrażenia, które towarzyszą nam w tym okresie życia.
Myślę że powinnaś przeanalizować odczucia, które towarzyszyły tamtemu okresowi twojego życia.

Xara napisał:

Kilka lat później śniła mi się Maryja, która zaatakowała mnie kiedy szłam po klatce. poprostu wyszła ze ściany, wyglądała jak obraz z Częstochowy i zaatakowała mnie. Nie pamiętam jak, ale bałam się jej jak najgorszego zła...

Niezaprzeczalnie kościół wpłynął na ciebie, zakładam że podświadomie hamujesz swoją relację z nim, toteż  stąd ostre i sprzeczne odczucia ujawniające się we śnie.

Xara napisał:

Co o tym myślicie???

Myślę że powinnaś udać się do jakiegoś kościoła, posiedzieć w nim w ciszy, może przejrzeć też drogę krzyżową, zastanów się wtedy, co w nim mogło takie sny przywołać.
Mam nadzieję że rozwiejesz swoje przeszłe wątpliwości i uzyskasz spokój, którego jak widzę potrzebujesz, skoro w myślach wciąż wracasz do tamtych snów.

Offline

 

#16 2008-05-27 14:04:02

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Moje sny

Półwilk, nie będe rozbierać całej Twojej wypowiedzi. Powiem krótko, czytając Cię nie mogłam zdjąć z twarzy uśmiechu.
Całość Twojego wywodu a w szczególności ostatnią poradę wysłałeś/łaś pod zły adres.

Też mam radę- nie baw się w psychologa

Pozdrawiam

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ Lodging Dassia berlin-hotel.pl masaże w Ciechocinku