#1 2007-04-24 11:22:54

Anioł

Kryształ

Skąd: Nowe Jeruzalem
Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 4
WWW

Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.
(BW)

Proroctwo zapowiada pojawienie się księcia Michała i nastanie z tego powodu wielkiego ucisku na ziemi jakiego jeszcze nigdy nie było na ziemi. A zatem będzie to największe wydarzenie w historii ludzkości. Czy takie proroctwo można przegapić? Jezus też w to wierzył że tak będzie i wspomniał o tym:Mat. 24:21-22
21. Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
22. A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Jakie dni Jezus miał na myśli mówiąc że będą one skrócone a nie porzedłużone? Zapewne miał na myśli proroka Daniela:Mat. 24:15
15. Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa
(BW)

A więc uważając tak jak Jezus przykazał na ohydę spustoszenia w wielkim ucisku musimy zajrzeć do księgi Daniela i zobaczyć o jakie dni mu chodziło.
Dan. 12:11-12
11. Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni.
12. Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.
(BW)

A więc te dni Jezus miał na myśli że będą skrócone, te 1335 dni wielkiego ucisku. Ze względu na wybranych te 1335 dni będą skrócone, czyli będzie ich o wiele mniej niż pisze prorok Daniel. W tym czasie Jezus wybierze sobie ludzi do zbawienia i ze względu na tych wybranych te dni będą skrócone.
Mat. 22:14
14. Albowiem wielu jest wezwanych, ale mało wybranych.
(BW)
Mat. 24:31
31. I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
(BW)

Zatem czekamy na rozpoczęcie się tych dni i wybrania ludzi w czasie żniwa świata z tego całego świata do przeżycia nadchodzącej zagłady.
Mat. 13:30
30. Pozwólcie obydwom róść razem aż do żniwa. A w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopki na spalenie, a pszenicę zwieźcie do mojej stodoły.
(BW)
Mat. 13:38-40
38. Rola zaś, to świat, a dobre nasienie, to synowie Królestwa, kąkol zaś, to synowie Złego.
39. A nieprzyjaciel, który go posiał, to diabeł, a żniwo, to koniec świata, żeńcy zaś, to aniołowie.
40. Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.
(BW)

Ostatnio edytowany przez Anioł (2007-04-24 11:24:33)


Jan. 16:13
.., Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi.

Offline

 

#2 2007-04-24 21:05:16

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Anioł

Mesjasz odpowiedział Ci już,w jednym  temacie,dzis odpowie Ci także na kolejny Twój temat - teksty biblijne.
Nie wiem dlaczego się tak upierasz przy swoim,zamiast przyjąć słowa Mesjasza.Jest to człowiek z "krwi i kości " normalnie żyjący na ziemi,z tym że nie przyszedł tu na ziemie w czsach ostatecznych :"posprzątać" po kataklizmie, tylko przyniósł ogromna wiedzę "kto ma uszy... "
Spierasz się z nim czyzbyś uważał że On nie wie co robi?
Czy naprawdę tak trudno zrozumieć że On już żyje ,jest wśród nas?
Wiedzy z nieba od Syna Boga nie jest wstanie zrozumiec nikt ,można ja tylko przyjąc kub nie.
Na forum postanowilismy nie włanczać tematów innych forumowiczów bo robi sie z tego bałagan,mozna zadawac pytania,lub teksty biblijne{czyste} bez ich tłumaczenia. Mesjasz na nie odpowie.
Syn Boga poszukuje współpracowników ,ale niezbędnym jest uznać wartość jego wiedzy ;nieporównywalna do wiedzy jakielkolwiek cywilizacji czy ludzi

Offline

 

#3 2007-04-24 22:14:39

Anioł

Kryształ

Skąd: Nowe Jeruzalem
Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 4
WWW

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

K12G napisał:

Anioł

Mesjasz odpowiedział Ci już,w jednym  temacie,dzis odpowie Ci także na kolejny Twój temat - teksty biblijne.
Nie wiem dlaczego się tak upierasz przy swoim,zamiast przyjąć słowa Mesjasza.Jest to człowiek z "krwi i kości " normalnie żyjący na ziemi,z tym że nie przyszedł tu na ziemie w czsach ostatecznych :"posprzątać" po kataklizmie, tylko przyniósł ogromna wiedzę "kto ma uszy... "
Spierasz się z nim czyzbyś uważał że On nie wie co robi?
Czy naprawdę tak trudno zrozumieć że On już żyje ,jest wśród nas?
Wiedzy z nieba od Syna Boga nie jest wstanie zrozumiec nikt ,można ja tylko przyjąc kub nie.
Na forum postanowilismy nie włanczać tematów innych forumowiczów bo robi sie z tego bałagan,mozna zadawac pytania,lub teksty biblijne{czyste} bez ich tłumaczenia. Mesjasz na nie odpowie.
Syn Boga poszukuje współpracowników ,ale niezbędnym jest uznać wartość jego wiedzy ;nieporównywalna do wiedzy jakielkolwiek cywilizacji czy ludzi

Wspominasz o wiedzy to przekaż tę wiedzę której nikt nie zna. Chętnie posłucham.


Jan. 16:13
.., Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi.

Offline

 

#4 2007-04-25 00:01:00

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Aniele
Ja K12G nie jestem Mesjaszem ,tylko Go reprezentuje.
tak o tym Mesjaszu dziesiatki zapowiedzi jest, aczkolwiek ,głęboko ukrytych w różnych przepowiedniach.Ukryte zostały dlatego by nikt nie mogł ich zniekształcić.Teraz gdy już Mesjasz żyje i dziala zgadzaja się one w 100% z Jego wartościami.a co do znaków to Mesjasz juz ich dokonuje, lecz nie myśl że ,będą to jakies czary czy czrodziejskie działania,przepowiednie jasno mówią,że Mesjasz nie będzie czynił cudów ,cuda maja czynić w/g tych przepowiedni fałszywi prorocy.
Co do znaków to Mesjasz przedstawi wiele takich wartości ,których nikt nie przedstawił do tej pory.
Np.Czy ktoś zdaje sobie sprawe jak powstał wszechwświat,? Czy ktos wyobraza sobie jak przebiegała ewolucja człowieka?
Czy zdaje sobie ktoś sprawe z istoty i zasad ewolucji istot duchowych?
Czy wogule ktokolwiek rozumie jak te wszystkie 3 formacje współgraja ze soba.
Co do Michała to zastanów sie jeszcze ,ale tak poważnie sie zastanów nad tekstami ,w których Michał jest opisany,wyciagnij wnioski z kontekstów tych opisow.I wierz mi że nie porzynosi Ci zaszczytu przed Bogiem wspominanie Michała.

By nie być gołosłownym, wykażę, jakie muszą być spełnione warunki, które umożliwią kontakt z Niebem i nabyciem tego typu informacji. Dodam tylko, że dzięki temu kontaktowi, wiem jak przedstawiają się zasady życia w cywilizacji Nieba i jak to życie wygląda. Poznałem zasady i potrzebę budowy takiego obiektu, jakim jest Wszechświat, zasady jego ewolucji i całokształt istnienia człowieka, jako celu dla twórców z Nieba.

Pierwszym warunkiem, który musiał być spełniony, jest moja osobista zdolność, na poziomie percepcji i inteligencji. Do jej wytworzenia, potrzebne było aż trzynaście i pół tysiąca lat. W tym czasie, linia genetyczna, zarówno na poziomie fizycznym jak i psycho - emocjonalnym, była odpowiednio prowadzona.

Drugim warunkiem, było takie pokierowanie losami rodu Dawidowego, bym mógł urodzić się w Polsce, i w odpowiednim czasie. Jest to istotne dla zamierzeń, jakich podjąłem się tu na ziemi. Ważny jest tu język a dokładniej, jego kwiecistość wyrazu i charakter ludzi żyjących w tym narodzie.

By był spełniony trzeci warunek, w odpowiednim czasie musiałem przejść specjalne szkolenie. Gdy ukończyłem trzydzieści trzy lata, doszło do szczególnego kontaktu duchowego, który nazywam przymierzem. Po nim w czasie dwunastu lat, odbywał się proces wspomnianego szkolenia, którego efektem była zmiana mojego myślenia. Cały proces przebiegał na poziomie filozoficzno logicznym, z uwzględnieniem osiągania pozytywnych wartości emocjonalnych. Obecnie dysponuję, tak rozwiniętą percepcją i pamięcią, że mogę przeniknąć każdy interesujący mnie temat. Natomiast moja pamięć jest tak rozbudowana, bym nie musiał niczego zapisywać.
P.S.
Ps.Pozdrowienia od Pana Syjonu i przekazuje Ci zyczenia owocnego zrozumienia Istoty Boga i Człowieka.Jednak nie licz na to ,że tą istotę znajdziesz w biblii ,do tego trzeba mieć specjalne predyspozycje-które ma tylko i wyłacznie Syn Boga.

Offline

 

#5 2007-08-12 19:43:56

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Czyli można przypuszczac,że Michał będzie człowiekiem na ziemi i jakimś złym przywódcą? Co spowoduje,że będzie wielki ucisk?,a na czym by mógł polegac ten ucisk?

Offline

 

#6 2007-08-19 00:08:38

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Michał nie będzie już brał udziału w czasach ostatecznych,dlatego że został odprowadzony do nieba.
Wielki ucisk polega na rozwoju cywilizacji XXw tzn wyzysk człowieka przez człowieka.

Offline

 

#7 2007-08-19 00:13:27

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Czyli chodzi tu o np. wykorzystywanie jednego człowieka przez drugiego dla swoich potrzeb ?

Offline

 

#8 2007-08-19 00:30:17

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Proroctwo Biblijne z księgi Daniela

Wyzysk człowieka przez człowieka.Praca ciężka,obowiązki, wyścig "szczurów".

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alberghi India Uniikki, kodikas ja supermukava huoneisto... berlin-hotel.pl Hotele Niemcy Hotels Georgia pakiety wellness Ciechocinek