#9 2008-08-27 18:22:50

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Witam serdecznie !!!

Nick szukająca prawdy to pod natchnieniem Xary blogu? Jaki był wczesniejszy? btw- myślisz, ze pod tym głupawym płaczliwym tekstem, ukryjesz ironię?
Panowie i panie, dajcie sie rolować dalej.

ola!

Offline

 

#10 2008-08-27 19:37:05

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Witam serdecznie !!!

"Siostra Jezusa???" - taki był wcześniejszy.

Offline

 

#11 2008-08-27 19:43:44

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Witam serdecznie !!!

tajfoon
Od kilku lat szukam... i tak trafiłam na to forum i na blog Xary. O mój poprzedni nick zapytaj administratora, po prostu nie został zaakceptowany. Cieszę się, że Ty już znalazłeś ! Pozwól i mnie odnaleźć swoją drogę. pozdrawiam


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#12 2008-08-28 04:30:02

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Witam serdecznie !!!

Witam,

Mam nadzieję że rzeczywiście szukasz prawdy...

Prawda ma wiele form, ale ostatecznie istnieje chyba tylko jedna, rzeczywistość. Jeżeli otworzysz umysł, a potem oczy, to zobaczysz prawdę... Jednak czasem może zamknąć się twoje serce po ujrzeniu rzeczy których widzieć nie chciałabyś. Innym razem, zaspokoi cię jedynie wiara w to że prawdę znasz, nie szukając dalej tkwisz w przekonaniu które prawdą nie jest. Jest jeszcze prawda personalna, "każdy ma swoją" to nasze wartości - to co czyni cię szczęśliwą.

Jeżeli jednak chcesz poznać tylko siebie, i to jest dla ciebie prawdą, to jesteś w dobrym miejscu, dowiesz się wielu rzeczy o swojej naturze których nie usłyszysz nigdzie indziej...

Tak więc jeżeli pragniesz prawdy... przygotuj się, bo czeka cię nezła przejażdżka

Powodzenia.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#13 2008-08-28 13:45:56

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Witam serdecznie !!!

Xara, tajfoon, HJK_V01
Chciałabym naprawić gafę, którą popełniłam już przy pierwszym spotkaniu. Teraz, czytając posty na forum, wiem że trafiają tu różni ludzie i Wasze obawy, że pojawiła się kolejna "nawiedzona" są uzasadnione. Przyznaję sama zasłużyłam sobie na takie przyjęcie. Aby Was uspokoić napiszę kilka słów o sobie, swoich intencjach i oczekiwaniach. Urodziłam się w rodzinie, w której matka jest zagorzałą katoliczką a ojciec ateistą . Jako dziecko z radością biegałam do kościoła, później już tylko na wyraźne żądanie matki. Dorosłe
życie upłynęło mi na walce o przeżycie dla mojej wielodzietnej rodziny. Nie było w nim miejsca na wykształcenie czy choćby oczytanie.  Wigilia 2001 roku przyniosła mi traumatyczne wydarzenia - nie wiem "nawiedzenie" czy "opętanie". Wyjaśnienia szukałam u lekarzy i wróżek.Nie znalazłam. Wtedy też pojawiło się zainteresowanie Biblią. Sięgam po nią i odkładam, bo wśród tych wszystkich opowieści nie mogę odnaleźć swojego Boga, któremu na imię MIŁOŚĆ
Czego tutaj szukam? Chciałabym pozbyć się strachu przed karą Boską, który jest głęboko zakorzeniony w moim sercu "dzięki" wychowaniu i naukom KK.
Jestem wdzięczna za to że mogę tutaj skorzystać z owoców Wasze ciężkiej pracy, Waszego doświadczenia i wykształcenia. Dziękuję i pozdrawiam


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#14 2008-08-30 22:18:46

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Witam serdecznie !!!

Znajdziesz Prawdę...

Nie jako pierwsza, i z pewnością, nie ostatnia

Jest to z pewnością jak najwłaściwsze miejsce dla Ciebie, czuć to

Witam Cię serdecznie, i powodzenia na Twojej drodze.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ProdĂĄvĂĄme a distribuujeme ĹželezobetonovĂŠ Ĺžumpy hotels-world.pl Bissau Royal Hotel spa Ciechocinek pakiety Badania profilaktyczne pracowników