#9 2008-08-20 22:16:46

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

cyt.
Proceder nie procedura. Unicestwianie w dosłownym tego słowa znaczeniu, istot astralnych a takimi sa demony nie jest procedurą a procederem. W dodatku precedensowym procederem.

Proceder jest to niekorzystna forma niszczenia. Czyżbyś uważał, że demony to wartościowe  istoty?



cyt.
Za tym może stac tylko czterech i piaty. Nie ma nikogo tak silnego jak oni.

Czy tych czterech posiada taką moc aby wykonać takie działania?

cyt.
Mnie nie pytajcie o wplyw. Zapytajcie gryfa i jego małzonke, całuje raczki przy okazji. Może odpowiedza jakie moglyby być związane z tym zmiany. wg mnie kolosalne. Zreszta już zauważalne. Niedługo troche się będzie o tym pisac.


Mam zapytanie a skąd masz informacje, że coś takiego miało miejsce w Watykanie?

Pozdrawiam i liczę nna szczere  i jasne odpowiedzi.

K12G.

Offline

 

#10 2008-08-21 18:05:56

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Koleżanko Xara, czterej wiedza o Piatym. Tylko maja się nie ujawniac. Ich zadaniem jest pomoc w sferze ponadziemnej i duchowo – astralnej. Piaty nie wie o nich. Gdyby wiedział podjał by próbe odszukania ich. A to chyba zakłóciloby jego działania. Wiec  dziala w pojedynke. Czterej nie wiedza o sobie. Odkrycie całej czwórki zajęło pewnemu człowiekowi pól zycia. Najpierw trafila na jednego. Kilka lat poźniej przypadkiem trafil na identycznego człowieka, tylko w innej szerokości geograficznej. Potem usłyszał przypowieść o czterech i piątym . wiec zaczal szukac i trzeciego i czwartego. Znalazł wszystkich. Pytasz skąd to wiem. Przeciez pisalem, ze podróżuje, ze spotykam ciekawych ludzi zgodnie z moimi zainteresowaniami.
Nie ma wątpliwości , ze ten zapowiadany w przepowiedniach świata już jest. I jest w europie z cala pewnościa. Być może nie wie, ze ma potężnych pomocników.

Koleżanko K12G- a Ty skąd wiesz o Watykanie? Ode mnie czy wiedziałaś wcześniej. Jak myślisz ile jest ludzi na swiecie chcących powalić kościół? Jak myślisz co robią? Włamuja się mentalnie w rózne miejsca i zbieraja informacje. Az dziw mnie bierze, ze takich ludzi nie spotkałaś. Chociaz spotkalas,  tylko mnie teraz podchodzisz. Że niby w niewiedzach jestes. Sprytnie, tylko mnie nie oszukasz. Jestem na to za stary.
Zacznijcie czytac gazety, bo ktoś odwalił kawał roboty. Skutki już są. Ciekawe tylko gdzie te pieniądze zawrócą. Skoro nie trafily do Watykanu, musza gdzieś trafić. Myśle, że będą zaplatą dla tych, którzy dokonali tych małych - wielkich zmian.
Czy uwazam, że unicestwianie demonów jest złe? Tak uważam. Podczas egzorcyzmów prawdziwi szamani, nie niszcza choć mogą unicestwic demona. Oni go uderzają swiatłem przewartościowując nature. I tak demon staje się np. opiekunem duchowym lub nawet przechodzi do wyższego astrala jako istota jasniejaca! Unicestwianie demonow jest wyjściem ostatecznym, moim zdaniem niewybaczalnym.

Offline

 

#11 2008-08-21 23:15:21

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Może podał byś o jakie gazety chodzi- jakiś konkret.

cyt. tajfoon 28

Czy uwazam, że unicestwianie demonów jest złe? Tak uważam. Podczas egzorcyzmów prawdziwi szamani, nie niszcza choć mogą unicestwic demona. Oni go uderzają swiatłem przewartościowując nature. I tak demon staje się np. opiekunem duchowym lub nawet przechodzi do wyższego astrala jako istota jasniejaca! Unicestwianie demonow jest wyjściem ostatecznym, moim zdaniem niewybaczalnym.



O ile wiem nawet i szamani nie mogą umicestwić demona gdyż oni tak jak i księża i inni je tylko odganiają- odsuwaja w inne miejsce skąd taki demon może powrócić lub nie, lub znaleźć sobie innego lokatora bądź lokum.

Demon jest to istota równa klasy półbogowi astralnemu tylko z gruntu negatywna, istoty z tych poziomów nie przejmują roli opiekunów, one albo sieją albo niszczą.

Zarówno jak tych dobrych  tak jak i tych złych nie można zmienić  tzn. tych dobrych na zło a tych złych na dobro.
Takie wartości dla tych istot są stałe nabyte w procesie powstawania.
O ile ja wiem demon nie może  nigdy stać się opiekunem duchowym.
Demona nie można zmienić.


Pozdrawiam K12G.

Offline

 

#12 2008-08-27 18:17:06

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Ależ koleżanko K12G! Demony w  żadnym razie nie są równe półbogom. Są z niższej półki, ewoluują z godform czyli z form posłanych przez bogów maści wszelakiej. Przynajmniej ja taką wiedze posiadam od lat, zreszta wielokrotnie potwierdzoną.

Jakie gazety czytać? wszystkie. I wyciągać wnioski.

ola!

Offline

 

#13 2008-08-31 18:43:00

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Gryf posiada dokładne informacje co do ewolucji  i klasy form astralnych.

Co do gazet to obecnie u mnie kiepsko z tym z braku czasu...

Offline

 

#14 2008-09-01 17:59:20

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Czy Gryf zechce podzielić się swoją wiedzą dotyczącą hierarchi astralnej? Chętnie dowiedziałbym się o poziomach. Różne są szkoły co do ich liczby i gęstości. Mogę liczyć na odpowiedz?

Offline

 

#15 2008-09-12 23:14:52

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: poczatek lipca- Watykan, skowyt demonów

Co do hierarchii, o która pytasz niewątpliwie GRYf144 odpisze ci w wolnej chwili.
Natomiast co do twoich "wiadomości z Watykanu' masz ogólnie dobre informacje, mam nadzieje że podzielisz się z nami kolejnymi "nowinkami" z tego miejsca, gdyż myślę ze będzie jeszcze nie jedna "nowinka".
pozdrawiam K12G.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Bissau Royal Hotel hydraulik rembertów hotel spa na weekend w Ciechocinku komody z drewna odgrzybianie ścian warszawa Skup laptopów ursus