• Index
  •  » ???
  •  » Artykuł na temat związany z przyjściem Mesjasza

#9 2007-08-16 23:45:25

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Artykuł na temat związany z przyjściem Mesjasza

Cześć ka-gi,

widzisz najpierw musimy siebie zmienić, pewne zmiany i ich skuteczność wymaga znajomości psychologii. Oraz dogłębnej analizy danej osoby. Zapewne miałaś pewną wiedzę na temat tej osoby, jednak wyraźnie widzę tutaj powiązania emocjonalne między Wami to bardzo utrudnia sprawę. Do tego często dochodzą rożne sprawy związane z naszymi ciałami astralnymi. Zablokowanie świadomości. itd. Kiedyś myślałem, że robie wiele dobrego dla równie mi bliskiej osoby, zerwała ze mną kontakt w dość okrutny sposób. Takie lekcje życiowe dają wiele dobrego, jednak rzeczywiście powinniśmy wybierać lepsze doświadczenia życiowe. Pewne punkty zwrotne w naszym życiu są już ułożone, jednak nadal mamy wolną wole, której naruszyć u drugiej osoby nie wolno. Życie odbywa sie na bardzo wielu płaszczyznach stąd można się zagubić. Zastanawia nas czemu niektórzy ludzie potrafią być dla nas okrutni, to sprawia, że sami czasami się tacy stajemy, lub buntujemy się, czy reagujemy w dość ostry sposób na nasze otoczenie. Zranione serce boli. Wielu ludziom trudno podejść do życia jak żołnierzowi na misji wojennej, który jest "bez uczuć". Każdy z nas ma pewien sposób na swoje życie, spotkanie dwóch osób o dość silnych osobowościach doprowadza zazwyczaj do stwarzanie u jednej z nich czującej się słabiej reakcję buntu, co później właśnie przeradza się często w negatywne uczucia, wrogość, nienawiść. Proponowałbym się odciąć od tej osoby, gdy istnieją takie zabarwienia emocjonalne możliwe jest na długo zapadnięcie w pamięć tej znajomości i niemiłych odczuć, stąd czujesz smutek. Nikt Ci nie każe o niej zapominać, jednak wybaczenie oraz odpowiednie ustosunkowanie się tak by nie tworzyć w sobie negatywnych odczuć jest wymagane w takiej sytuacji. Pomocne byłoby odcięcie energetyczne, co nie oznacza wcale "zobojętnienia" na drugą osobę


Pozdrawiam

Offline

 

#10 2007-08-17 08:12:49

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Artykuł na temat związany z przyjściem Mesjasza

hej davids

dzięki za odpowiedź... niestety nie wprowadza niczego nowego w moim życiu, ponieważ już się odcięłam, bo osoba ta wystarczająco mnie zatruwała...
hmm co do wiadomości z psychologii... mam taki dar... i wiedzę też... tyle że dopiero od niedawna jestem dorosła... i ciągle się uczę... niestety czasem bardzo boleśnie

@ ego - nie uważasz, że Mesjasz w swoich wypowiedziach na forach nie za bardzo jest przywiązany do swojego ego? zresztą tak jak i jego żona?

i takie małe pytanko: nie jesteś aby księdzem albo może byłeś w seminarium... lub w jakiś sposób jesteś/byłeś powiązany z tego typu działalnością?

Ostatnio edytowany przez ka-gi (2007-08-17 17:53:40)

Offline

 

#11 2007-09-22 22:29:29

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Artykuł na temat związany z przyjściem Mesjasza

Wypowiedzi powinny być obiektywne.Przywiązanie do własnego ego w związku z wypowiedzią podczas odpowiadania na pytania mogło by tą obiektywność zakłócić.

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Artykuł na temat związany z przyjściem Mesjasza
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kołaczyce spa Ciechocinek pakiety Badania profilaktyczne pracowników