• Index
  •  » Mesjasz
  •  » Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

#1 2007-08-12 00:02:42

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

Serdecznie witam wszystkich czytelników forum.
Zgodnie z zapowiedzią, przedstawię pierwszą informację,
która wskaże dowód na autentyczność, jako Mesjasza mojej osoby.

Dla części czytelników, to jedno wskazanie prawdopodobnie
nie będzie wystarczającym dowodem.
Jednak z czasem, gdy kolejne wskazania sumując informacje
utworzą logiczny zbiór, spojrzenie na całą kwestię dowodową będzie inne.
To, że wybieram, jako pierwsze wskazanie dowodowe
moją datę urodzenia wynika z samego charakteru tej rzeczy.
Jak sądzę duża część z Was, rozumie zasadę mówiącą, że nie ma przypadków.
Tak też się wydarzyło wczoraj, przeczytałem post, który poniżej przytoczę.

Asef napisał;
27 „Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.”
W czasie narodzenia Syna człowieczego, będzie olbrzymia burza na całym niebie, od wschodu aż po zachód.

Taka burza była nad ranem, minęła przed wschodem słońca kiedy się rodziłem,

Werset z grupy tych, które mówią o dniach ostatecznych.
30 „Tedyć się ukaże znamię Syna człowieczego na niebie, a tedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemi, i ujrzą Syna człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich, z mocą i z chwałą wielką;”

Znamię Syna człowieczego, ten zwrot może mówić tylko o fizycznym znaku, jaki posiada Mesjasz. Znamię to, odpowiada stanowi na niebie, jaki będzie w ostatnim dniu.
Możecie mi wierzyć lub nie wierzyć, posiadam właśnie takie znamię i jest ono zgodne ze stanem, jaki zaistnieje w owy dniu na naszym niebie.
Jestem zaskoczony dokładnością opisu, pierwszy raz w tej chwili czytam te wersety, a zaskoczenie jest pozytywne.
Teraz przytoczę pierwszy dowód na moją tożsamość.
W zakodowanych liczbach wyrzeźbionych na postumencie w Rennes le Chateau,
jest zaszyfrowana data mojego urodzenia, oto ona;
11 08 1952r. inicjały, które wskazują Mesjasza są całkowicie zgodne z moimi inicjałami.

                                            Pan Syjonu.

Offline

 

#2 2007-08-18 02:37:44

CzlowiekMyślący

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 2

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

Taka burza była nad ranem, minęła przed wschodem słońca kiedy się rodziłem,

Myślisz ,że Ty jeden rodzileś się w czasie takich okoliczności?

Znamię to, odpowiada stanowi na niebie, jaki będzie w ostatnim dniu.

Jak znamię może odpowiadać stanowi na niebie? Cechy fizycznego znamienia i nieba są różne i nie da się ich porównywać. To jak pisać ,że piernik ma cechy wspólne z wiatrakiem. Jesli możesz trochę jaśniej...?

W zakodowanych liczbach wyrzeźbionych na postumencie w Rennes le Chateau,
jest zaszyfrowana data mojego urodzenia, oto ona;
11 08 1952r. inicjały, które wskazują Mesjasza są całkowicie zgodne z moimi inicjałami.

Aby potwierdzić autentyczność tego stwierdzenia musialbym się odnieść do metod rozszyfrowywania tego kodu liczbowego ,ktora jest mi nie znana.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-08-19 15:24:03

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

CzlowiekMyślący

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza
Taka burza była nad ranem, minęła przed wschodem słońca kiedy się rodziłem,
Myślisz ,że Ty jeden rodzileś się w czasie takich okoliczności?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


odp;Nawet tak nie myślałem, lecz jest to jeden z ciągu dowodów.

To tak jak z alfabetem, jedną literę ma wielu w nazwisku,
dwie w określonej kolejności już mniejsza ilość nazwisk posiada.
Długi odpowiednio złożony zbiór liter, będzie posiadało jedno nazwisko.
Dla przykładu; Moja data urodzenia, 11 08 1952r. i burza,
wskazuje dużo mniejszą ilość ludzi, którzy posiadają te same cechy dotyczące postaci.
Znamię to, odpowiada stanowi na niebie, jaki będzie w ostatnim dniu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie Człowiek Myślący:


Jak znamię może odpowiadać stanowi na niebie? Cechy fizycznego znamienia i nieba są różne i nie da się ich porównywać.
To jak pisać ,że piernik ma cechy wspólne z wiatrakiem. Jesli możesz trochę jaśniej...?


Odp; 30 Tedyć się ukaże znamię Syna człowieczego na niebie, a tedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemi,
i ujrzą Syna człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich, z mocą i z chwałą wielką;
odp;W treści wersetu przytoczone słowa Chrystusa, określają stan nieba na dzień ostatni.
Znamię nie odpowiada stanowi nieba, znamię ukaże się na niebie.
Nie będę tego znamienia jeszcze ujawniał, powiem tylko, że jest ono przygotowane genialnie, nie do podrobienia.
W rzeczy samej, w onym dniu będzie taki stan na niebie, jaki już obecnie, wskazuje znamię na mojej ręce.

W zakodowanych liczbach wyrzeźbionych na postumencie w Rennes le Chateau,
jest zaszyfrowana data mojego urodzenia, oto ona;
11 08 1952r. inicjały, które wskazują Mesjasza są całkowicie zgodne z moimi inicjałami.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pytanie Człowieka Myślącego :

Aby potwierdzić autentyczność tego stwierdzenia musialbym się odnieść do metod rozszyfrowywania tego kodu liczbowego ,ktora jest mi nie znana.

Pozdrawiam


Odp;
Przytoczę tekst z postu 18, w którym jest ta kwestia przedstawiona, zdjęcia proszę obejrzeć w poście testamentu.
Fot. nr. 37. Napis na postumencie.

Spróbujmy z posiadanych liczb, złożyć datę urodzenia Mesjasza. Wyrzeźbione cyfry mają specyficzny wygląd, dwie jedynki są identyczne z dwoma literami I w napisie MISSION. Taka forma łączy napis z liczbą w efekcie możemy stwierdzić, że działania Mesjasza w czasie misji na ziemi, będą miały coś wspólnego z ujętą tu liczbą.

Dwie jedynki posiadają płytsze wgłębienia, co odróżnia je od pozostałych i pozwala utworzyć niezależną liczbę 11. Pozostałe cyfry, ósemka i dziewiątka, są głębiej wygrawerowane niż jedynki, ale poza tym każda z nich również posiada swój specyficzny kształt. Taki wygląd cyfrowego zapisu, pozwala na uzyskanie następujących liczb: 11, 8, 9.
1/ Liczba 11.
2/ Liczba   8.
3/ Liczba   9.
Wyrzeźbiona na postumencie liczba, wskazuje na istnienie tych właśnie niezależnych liczb. Jednej liczby możemy być pewni, liczba 8 wskazuje miesiąc urodzenia Mesjasza a związane to jest z Jego znakiem zodiaku.
Pozostały liczby; 11. i 9.
Niewiele by one wskazywały gdyby nie Sauniere i jego data urodzenia;
1852r. kwiecień 11.
Możemy wykonać tylko następujące działanie w dacie urodzenia Sauniere wymieniamy cyfrę 8 na cyfrę 9, którą posiadamy w zapasie.
Jeżeli 11 pozostawimy jako dzień urodzenia a dziewiątkę zamienimy z 8 w roku urodzenia Sauniere, otrzymamy liczbę 1952 08 11.
Data urodzenia Mesjasza; - 11 08 1952r.

Podstawą do obliczenia daty była liczba wyrzeźbiona na postumencie, na dowód, że jest ona autentyczna, wskazują dwie rzeczy.
Na fotografii nr. 38. widnieje taka sama liczba, powielenie w rzeźbach identycznej liczby, zdecydowanie przydaje im autentyczności. Tym bardziej, że gdyby ją traktować jako liczbę przedstawiającą datę, to jej czas już minął i niczego ważnego nie wniosła.

Dodatkowy dowód na autentyczność liczby 1891, znajdziemy w zapiskach a dokładniej w rysunkach Sauniere, fotografia nr.39. Tu jest ona pokazana dwa razy i to w formie lustrzanego odbicia, jako numery stron w książce, która poza tymi dwoma numeracjami innych nie posiada.

Pan Syjonu

Ostatnio edytowany przez GRYF144 (2007-08-19 15:25:19)

Offline

 

#4 2007-09-03 15:43:21

joshua

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 2

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

... a wielu bedzie prorokow falszywych...

Offline

 

#5 2007-09-23 00:54:40

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

joshua napisał:

... a wielu bedzie prorokow falszywych...

Tak. Z pewnością będa to Ci, którzy sami siebie nazywać będą Jezusami lub Ci, którzy cuda czynić będą jednak z wypełnianiem proroctw będzie u nich krucho...

Offline

 

#6 2007-10-19 13:16:15

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza

Raphael-Gryf nie ma czasu czytać, ma sporo innych zajęć.
O modlitwach jest już temat wyjaśniony na forum.
jednak zadałeś kilka pytań zostana ci one wyjaśnione w najblizszym czasie jak Gryf wróci z podróży.

Offline

 
  • Index
  •  » Mesjasz
  •  » Dowody potwierdzające tożsamość Mesjasza
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oceanview House in Panatina Ridge worldhotels-in.com Lodging Mui Ne Oтeли Tossenserdeich https://www.hotelstayfinder.com nocleg w ciechocinku