#9 2008-09-10 19:58:01

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Pytania

Adix napisał:

Xara to ,ze mnie nie bawi humor na poziomie dzieci w wieku 10 lat.

A mi się wydawało, że przyszlam do Twojej piaskownicy i Ty mi dałeś wiaderko i łopatkę


Adix napisał:

K12G no to skoro ma taka wiedze to niech sie nia podzieli, o bym zapomnial teraz pewnie jest zajety...

Ma wielką wiedzę, niestety nie jesteś w stanie jej pojąć, chociażby dlatego, że na 3/4 Twoich pytań jest odpowiedź na forum, ale Ty jesteś tak leniwy, że nie chce Ci się poszukać, tylko oczekujesz, że Gry144 zawinie kiecę i natychmiast porzuci wszystko, bo Adix zadał pytania rodem ze "Skandali".

Jeśli do tej pory nie pojąłeś, że Gryf to nie Jezus i nie wrócił nauczać- to zrobił juz Jezus 2000 lat temu z hakiem, to nie zrozumiesz nic. Najpierw pojmij jaka jest istota rzeczy, potem się tu wymundrzaj. A jeżeli chcesz "mesjasza" mistrzunia od nauczania, to napisz do Jezusa z Opola, bo zdaje się, że jest bliższy Twoim oczekiwaniom.

Pozdrawiam

Offline

 

#10 2008-09-10 21:20:07

Dorothy

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 15

Re: Pytania

Adix napisał:

K12G no to skoro ma taka wiedze to niech sie nia podzieli, o bym zapomnial teraz pewnie jest zajety...

Panie Adixie,

Wie pan dlaczego Gryf jest taki zajęty ?  Jest zajęty gdyż wykonuje pracę za większość Starych Dusz - ludzie, którzy powinni wykonywać określone zadania i współpracować z nim teraz w czasach ostatecznych "śpią w ziemskich wartościach", czy się "obudzą" ich sprawa - jeszcze trochę czasu zostało na to by się "obudzić".

Gryf ma wiedzę ogromną - to co jest dla ludzi do zrozumienia i przyjęcia jest na forum do przeczytania - jednak jak słusznie zuważyła Xara  - pan jest zbyt leniwy by poszukać odpowiedzi na większość swych pytań wśród tekstów Gryfa zawartych na forum. Chciałby pan aby przekazał jeszcze wiecej informacji gdy pana "leniwa świadomość" nie przyswoiła sobie tego co jest tu zawarte ? Zakładam, że "sobie nie przyswoiła " bo gdyby sobie przyswoiła - inaczej by pan myślał i pisał.

Całej swojej wiedzy Gryf nigdy nie przekaże nikomu - z jednej prostej przyczyny - żaden człowiek nie byłby w stanie jej przyjąć -   z braku zdolności, które posiada tylko i wyłącznie żyjący teraz na Ziemi Syn Boga.

Offline

 

#11 2008-09-11 03:09:20

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Pytania

Adix, specjalnie dla ciebie nawiązałem kontakt z Nibiranem (wraz z potomkiem) i zgodził się ukazać swoją twarz...

Specjalnie dla Ciebie - jak go przekonałem...? To nie ja, to Ty! Kiedy przejrzał listę Twoich pytań powiedział mi że ludzkość wreszcie osiągnęła poziom zaawansowania kwalifikujący się powyżej upośledzenia umysłowego, jednak ciągle niżej niż to nibiriańska ustawa przewiduje (to ich słowa) dla tego chcieli wynagrodzić postęp - a trzeba zauważyć że twoje pytania zgrały się idealnie z niebiańskim planem...

Dzisiaj miała ruszyć diabelska maszyna LHC, wzmocniona poprzez fale wydobywające sięz burczącego brzucha Walenia Wielkiego, nasz mały światek miał być unicestwiony... Jednak uratowałeś nas, bo pod wrażeniem naszego postępu zdecydowali się piekielną maszynę przekonfigurować w ostatniej chwili więc nie zmieniliśmy się ostatecznie w dziwadełka.

Tak więc, skontaktował się ze mnie Nibirianin kiedy był gotowy już opuścić planetę, to zdjęcie przedstawia Nibiriana wraz z potomkiem zaraz przed odlotem na Nibiru. Wg. ich etykiety potomek ułożył dłoń w pozdrawiający gest i pomrugał oczętami.

Zapowiedział też że niedługo wyśle ziemianom pocztówki z Nibiru, jak tylko skończy się u nich strajk poczty.



















http://img151.imageshack.us/img151/9206/dsc2136ti5.jpg


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#12 2008-09-11 05:32:07

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Pytania

do HJK-V01

Moim zdaniem naruszyłeś Regulamin w par.2 pkt 6.
O ile żartobliwa odpowiedź czy riposta jest jak najbardziej wskazana, to zupełnie niedopuszczalne (moim zdaniem) jest naśmiewanie się z czyichś symboli religijnych.

Być może dla Ciebie to jest śmieszne, ale dla innych wiara czyni cuda.

Proszę tylko o troszkę więcej kultury i pozdrawiam


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#13 2008-09-11 13:50:02

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Pytania

Z naury nie dbam o symbole religijne - uczucia religijne nie są moje, należą do 'odbiorców' i nie czuje się za nie odpowiedzialny.

Uważam też że cuda nie pocodzą z zewnątrz poprzz symbole, a z wewnątrz - z własnej inicjatywy, tak samo jak negatywne rzeczy w naszych życiach. Tak więc S.P. - nie mam kontroli nad tym w co wierzysz i jak, ani Ty nad tym co w mojej głowie.

Tak więc, nie mów że naśmiewam sięz TWOICH symboli religijnych, mnie nie interesuje czy są Twoje, moje, czy 90% polaków - mam prawo do naśmiewania sięz czego zechcę, i naśmiewam sięz symbolu który jest domeną publicznąwidać, a nie konkretnie z TWOJEGO czy KOGOŚ innego symbolu.

7• Chamstwo, wulgaryzm, oszczerstwo, pomówienie, kłamstwo czy też kłamliwe insynuacje, kpiny czy bezmyślne stosowanie tekstów ad hoc o apriorycznym charakterze, będą karane zablokowaniem możliwości pisania na forum (ban).

11• Post o zawartości reklamowej / erotycznej / szydzącej / makabrycznej / trudnej do właściwego zrozumienia, pod względem błędów ortograficznych, lub braku zastosowania właściwej interpunkcji w zdaniu /  kolorystyki uniemożliwiającej właściwe odczytanie tekstu, w wątku czy też wypowiedzi, zostanie usunięty, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie. W powielanych następstwach wyżej wymienionej kwestii użytkownik zostanie usunięty z forum.

A teraz mi powiedz który z tych naruszyłem, byc może inny punkt. Tylko uważam że pochopne jest wyciąganie iż był to atak na kogoś w szczególności - jak powiedziałaś była to żartobliwa odpowiedź, na równie żartobliwe pytanie. 

Ostatecznie napisz do Moderatorów/Administratora i powiadom go o moim naruszeniu, tak będziesz miała pewność że już  więcej nie tknę żadnych symboli religijnych tutaj.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#14 2008-09-11 14:48:28

Szukająca Prawdy

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 14
Znak zodiaku: waga tygrys

Re: Pytania

HJK-V01

Nie napisałam, że uraziłeś moje symbole (chociaż muszę przyznać, że wychowywałam się w otoczeniu Takich właśnie symboli), tylko że człowiek kulturalny powinien uszanować wyznanie, wiarę czy religię (a co za tym idzie i symbole) innych ludzi.
Tak, w pierwszym momencie pomyślałam że to jest "chamstwo lub kpina" z Twojej strony, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że z ciekawością zaglądam na polecane przez Ciebie linki i sama sobie zrobiłabym krzywdę.
Dlatego napisałam do Ciebie (teraz załapałam, że mogłam to zrobić na priv - przepraszam
Generalnie chodzi mi o to, że na forum zaglądają różni ludzie - może tak jak my kiedyś, robią dopiero pierwsze kroki, i nie chcę aby odbierali nas (ja też jestem użytkownikiem tego forum ) jako bandę ludzi bez czci i wiary.

Mnie najbardziej cieszą żarty z samej siebie, jak żartuję z kogoś zawsze mam obawy czy nie przeginam

Pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś się poznamy i dogadamy


Nie CzyŃ Drugiemu Co Tobie NieMiŁe

Offline

 

#15 2008-09-11 15:21:21

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Pytania

A ta tuba, w której to coś rozkraczone siedzi, służy do teleportacji?

Offline

 

#16 2008-09-11 16:27:28

Adix

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 15

Re: Pytania

No to tak,  Dorothy ja nie chce by gryf przekazal mi cala swoja wiedze bo wedlug "was" jestem na to nie godny, ale ok ja chcem by mi przekazal zaledwie maly kawaleczek 0.000001 procenta a nawet promila, odpowiadajac na zaledwie kilka pytan. No ale Gryf jako syn Boży nie ma zamiaru sięujawnic , a w celu obronienia świata zakłada forum(haha) na którym reklamy nie pozwalają niczego przeczytac.

@HJK_V01 jak widac posty Xary obudzily w was skrywane dziecko... a tak wogóle skoro zaczeliscie wykjazywac swoją "mądrosc" no to i ja się przyłącze:D No a więc złota zasada: "Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja wolność, i obrazanie innych" a wy czyli ta fanatyczna grupa ludzi obrazacie grupy religijne przerabiajac symbole wiary. A co do tego postrzegania, to w prawie nie liczy się to w jaki sposób ty coś postrzegaszale liczy sięto w jaki sposób postrzegają inni twoją wypowiedz bo dając przykład:
Idzie prezydent przez miasto a ty wyskakujesz walisz go w twarz i co wtedy? ty jako scfany lisek wymigujesz sie od kary mówiąc ,że u ciebie w domu tradycją jest walenie po ryju nowych gości i co wtedy sąd? uniewinnia cię? NIE! skazuje na odśiadke za napad na urzędnika państwowego.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels www.hotels-world.pl Ferienhaus Gezeiten - Uns Huus an t KĂźst hotels-world nowalia pakiet spa Ciechocinek