• Index
  •  » Sekty
  •  » KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

#17 2008-04-14 11:40:13

Lucyfer

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 94

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

”xara” napisał:

właśnie. Jezus  tego nie chciał. Żadna z jego nauk nie mówi, zabijajcie się wzajemnie i strzelajcie samobója w moim imieniu.

Wiedzę o naukach Jezusa czerpiemy z apokryfów.

Texty z ewangelii Judasza, nie umieszczonej w Biblii, brzmią następująco:

Jezus do Judasza:

Ty zaś przewyższysz ich wszystkich. Człowieka bowiem, który (20) mnie nosi, ty ofiarujesz.

I to, co zostało zapowiedziane, spełni się90. Wtedy będą (25) popełniać cudzołóstwa w imię moje. I zabijać będą swoich synów (55,1 [w. 1–8 brak tekstu]91 […] w imię moje. (10) I uczyni […] twoją gwiazdę nad trzynastym eonem”. Następnie Jezus się roześmiał. [Rzekł] Judasz: „Nauczycielu, [„dlaczego śmiejesz się ze mnie?”]. [Jezus odrzekł, mówiąc:] „Śmieję [się nie z ciebie], lecz z błędu gwiazd.

Z powyższych fragmentów jasno wynika iż Jezus doskonale zdawał sobie sprawe jak potoczą się dalsze losy.

Źródła:
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TH … za_04.html
http://www.wtl.us.edu.pl/pdf/zak/Ewangelia_Judasza.pdf

”xara” napisał:

Jak myślisz, czemu ludzie to robią?

Ponieważ tak wygląda hierarchia potrzeb:

http://img388.imageshack.us/img388/7776/744pxmaslowsvgag3.jpg

Ludzie nie krzywdzą się w imię zła tylko dobra.
„Zło” powstaje ponieważ istoty o różnym poziomie świadomości, pragną się rozwijać i zaspakajać swoje potrzeby.

Offline

 

#18 2008-04-14 11:58:40

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

Lucyfer napisał:

Z powyższych fragmentów jasno wynika iż Jezus doskonale zdawał sobie sprawe jak potoczą się dalsze losy.

Jezus mógł wiedzieć, ponieważ był biegły w Piśmie, a o czasach ostatecznych pisało wielu proroków przed nim.


Ludzie nie krzywdzą się w imię zła tylko dobra.
„Zło” powstaje ponieważ istoty o różnym poziomie świadomości, pragną się rozwijać i zaspakajać swoje potrzeby.

Błąd. Ludzie krzywdzą się w imię zła, ponieważ program potrzeb został wprowadzony przez Lucyfera. W środowisku raju człowiek , nie goni za zaspakajaniem swoich pragnień, bo ma wszystko co daje mu szczęście.

Offline

 

#19 2008-04-14 12:02:05

Lucyfer

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 94

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

xara napisał:

O jakich modlitwach mówisz? Proszę o sprecyzowanie.

Wszystko Tobie oddać pragnę


1. Wszystko Tobie oddac pragne
    i dla Ciebie tylko zyc!
    Chce Cie Jezu kochac wiernie
    dzieckiem Twoim zawsze byc!

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

2. Wszystko Tobie oddac pragne
    od najmlodszych moich lat.
    Pomóz Jezu by mnie nie zwiódl
    pokusami swymi swiat.

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

3. Wszystko Tobie oddac pragne,
    w duszy czuje swiety zar.
    To Ty dajesz dziecku swemu
    Twojej laski Bozy dar.

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

Offline

 

#20 2008-04-14 12:38:25

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

Lucyfer napisał:

xara napisał:

O jakich modlitwach mówisz? Proszę o sprecyzowanie.

Wszystko Tobie oddać pragnę


1. Wszystko Tobie oddac pragne
    i dla Ciebie tylko zyc!
    Chce Cie Jezu kochac wiernie
    dzieckiem Twoim zawsze byc!

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

2. Wszystko Tobie oddac pragne
    od najmlodszych moich lat.
    Pomóz Jezu by mnie nie zwiódl
    pokusami swymi swiat.

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

3. Wszystko Tobie oddac pragne,
    w duszy czuje swiety zar.
    To Ty dajesz dziecku swemu
    Twojej laski Bozy dar.

REFREN: ? Serce moje wez, niech Twa spiewa czesc,
                        serce moje, dusze moja, Panie Jezu wez! }x2

Zapytałam o te modlitwy, aby zrozumieć o czym mówisz.
Nie wiem kto napisał powyższe, mogę się tylko domyślać, że jest to pioseneczka kościelna, przezabawna  zresztą

Lucyfer napisał:

Modlitwy kierowane są do Jezusa, nie do Lucyfera.
Ludzie proszą Jezusa o zabranie duszy

Jezus nie chciał, żeby się do niego modlić, ponieważ nie  ma mocy słuchania tych modlitw i ich realizacji. To czy dusza wróci do Nieba zależy tylko od człowieka i jego postępowania. Jezus nie pójdzie do Boga i nie powie- Słuchaj Tato, Stach z Wrocławia, ten co ma kota  gorliwie się modli, wysławia imię moje, niedługo umrze i ja chcę jego duszę z powrotem.
Założenie, że modląc się do Jezusa, dostaniesz się do Nieba jest nieprawdziwe. Tego właśnie chciał Lucyfer. Stworzył religię, która karze się umartwiać, straszy piekłem i jedyną drogą do wybawienia jest poddanie się doktrynom głoszącym grzech, wybawienie z niego poprzez ofiarę Jezusa, zmartwychwstanie i inne bzdury. Ludzie nie wiedzą, nie chcą wiedzieć lub nie potrafia zrozumieć, że modląc się do Jezusa, chodząc do kościoła, poddając się sakramentom, służą właśnie Lucyferowi.

Offline

 

#21 2008-04-14 12:38:34

Lucyfer

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 94

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

xara napisał:

W środowisku raju człowiek , nie goni za zaspakajaniem swoich pragnień, bo ma wszystko co daje mu szczęście.

1 Pragnienie "dułgowiecznosci" powstalo w niebie

GRYF 144 napisał:

Czas zmiany, który był przełomowy dla cywilizacji nieba to okres, w którym postanowiliśmy zmienić zasady osobistego życia w aspekcie emocji. Poprzez pewne procesy, ograniczające istniejący uprzednio stan działania emocjonalnego w znacznym stopniu pozbyliśmy się skrajnych emocji.

I tym samym powstał rozłam i dyscharmonia, ponieważ ograniczenie emocji wiązało sie z usunienciem 3 dolnych pierścieni, czyli odpowiedników 3 dolnych ludzkich czakr.

GRYF 144 napisał:

<GRYF144>Blokada nigdy nie jest korzystna.

Niestety do blokady doszło:

GRYF 144 napisał:

Środowisko nieba jest otwartą przestrzenią i życie obok siebie istot, które eksponują taki rodzaj emocji, jakiego chcieliśmy się pozbyć zakłócało, nowy stan całego środowiska nieba.Podjęliśmy decyzję o utworzeniu bezpiecznego środowiska życia dla Lucyfera i Jego grupy dusz. Z powodu otwartości środowiska w niebie,enklawę dla tych dusz wybudowaliśmy we Wszechświecie.

I tak strach przed śmiercią stał sie podstawową przyczyną konfliktów.

Offline

 

#22 2008-04-14 13:15:43

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

Lucyfer napisał:

Pragnienie "dułgowiecznosci" powstalo w niebie

I tym samym powstał rozłam i dyscharmonia, ponieważ ograniczenie emocji wiązało sie z usunienciem 3 dolnych pierścieni, czyli odpowiedników 3 dolnych ludzkich czakr.

I tak strach przed śmiercią stał sie podstawową przyczyną konfliktów.

Odcięcie 3 dolnych pierścieni odpowiadających za negatywne emocje, nie powstało z pragnienia długowieczności.
Zabieg ten miał prowadzić do pozbycia się skrajnych emocji, które mogły być przyczyną  konfliktów. Przedłużenie życia Dusz było jego skutkiem.

Offline

 

#23 2008-04-14 14:42:08

Lucyfer

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 94

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

Czy aby na pewno nie chodziło o długowieczność?

<GRYF144>Lucyfer- Niebo jest najwyżej rozwinięta cywilizacją- tam forma życia, dusza żyje wiele bilionów lat w przeliczeniu na czas ziemski (Dłużej niż wszechświat). To jest wymiernikiem jakości rozwoju cywilizacji.

xara napisał:

Odcięcie 3 dolnych pierścieni odpowiadających za negatywne emocje, nie powstało z pragnienia długowieczności.
Zabieg ten miał prowadzić do pozbycia się skrajnych emocji, które mogły być przyczyną  konfliktów. Przedłużenie życia Dusz było jego skutkiem.

Zabieg który miał pomóc, spowodował jeszcze wiekszy konflikt

To jest myślenie w stylu odetne sobie ręce to nie będe miał czym kraść .

Offline

 

#24 2008-04-14 15:44:06

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY

Lucyfer napisał:

Czy aby na pewno nie chodziło o długowieczność?

<GRYF144>Lucyfer- Niebo jest najwyżej rozwinięta cywilizacją- tam forma życia, dusza żyje wiele bilionów lat w przeliczeniu na czas ziemski (Dłużej niż wszechświat). To jest wymiernikiem jakości rozwoju cywilizacji.

xara napisał:

Odcięcie 3 dolnych pierścieni odpowiadających za negatywne emocje, nie powstało z pragnienia długowieczności.
Zabieg ten miał prowadzić do pozbycia się skrajnych emocji, które mogły być przyczyną  konfliktów. Przedłużenie życia Dusz było jego skutkiem.

Zabieg który miał pomóc, spowodował jeszcze wiekszy konflikt

To jest myślenie w stylu odetne sobie ręce to nie będe miał czym kraść .

Ponieważ powołujesz się na słowa Gryfa144, błędnie je interpretując, odpowie Ci On sam lub K12G.

Offline

 
  • Index
  •  » Sekty
  •  » KOŚCIÓŁ: JEGO FAŁSZYWE PODSTAWY
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ 4-persoons appartement met een mooi uitzicht ciechocinek nocleg