#25 2008-04-16 14:26:17

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania do 100 pytań.

Gryf144, czy mógłbyś odczytac nastepującą tresc Apokalipsy z 21, 1-12

1. Potemem widział niebo nowe i ziemię nową; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęła, a morza już więcej nie było.
2. A ja Jan widziałem ono święte miasto, Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga zgotowane, jako oblubienicę ubraną mężowi swemu.
3. I słyszałem głos wielki z nieba mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi; a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi, będąc Bogiem ich.
4. I otrze Bóg wszelką łzę z oczów ich; a śmierci więcej nie będzie, ani smutku, ani krzyku, ani boleści nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy pominęły.
5. I rzekł ten, który siedział na stolicy: Oto wszystko nowe czynię. I rzekł mi: Napisz: bo te słowa są wierne i prawdziwe.
6. I rzekł mi: Stało się. Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec. Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywej.
7. Kto zwycięży, odziedziczy wszystko i będę mu Bogiem, a on mi będzie synem.
8. Lecz bojaźliwym i niewiernym, i obmierzłym, i mężobójcom, i wszetecznikom, i czarownikom, i bałwochwalcom, i wszystkim kłamcom część ich dana będzie w jeziorze gorejącem ogniem i siarką: Tać jest śmierć wtóra.

Offline

 

#26 2008-04-30 18:23:12

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Pytania do 100 pytań.

1.Czy Jezus był synem Józefa? Czy mamy dowód, ze Józef był z rodu Dawidowego?

2.Jaką misję miał do wykonania Jezus?

thx

Offline

 

#27 2008-05-01 23:06:38

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Pytania do 100 pytań.

Pytanie: od xara

  • Ile lat liczy Sfinks

Offline

 

#28 2008-05-02 10:09:30

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania do 100 pytań.

Na forum przebudzenie.pl, odnośnie odpowiedzi 81:

Strategos  napisał:

CYTAT
Ten czas z kolei, związany jest z przechodzeniem naszego układu słonecznego przez punkty biegunowe galaktyki.


Przez co??? Co to są te "punkty biegunowe"???

Bo nie są to ani bieguny Drogi Mlecznej (bo Słońce okrąża centrum galaktyki w płaszczyźnie równikowej), ani punkty leżące po przeciwnych stronach galaktyki (bo wg obecnego stanu wiedzy okrążenie galaktyki zajmuje Słońcu około 250 milionów lat...

http://www.przebudzenie.pl/index.php?sh … 0&start=60

Offline

 

#29 2008-05-02 12:39:36

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Pytania do 100 pytań.

[Pytania dot. Sfinksa]



Pytania dot. Sfinksa. [Racjonalista]

Osnowa:

  • >wyżłobienia, pozostawia woda równo z powierzchnią zbiornika

    Ciekawe czy jakieś ślady wody są też wewnątrz piramid.

----------------------------------------


radek:

  • Moim zdaniem Sfinks jest skala, ktora ulegala erozji przez dlugi czas. Wiatry wieja dokladanie sfinksowi w twarz. Erozja spowodowala, ze skala nabrala okreslonego ksztaltu zblizonego do Sfinksa, czlowiek dokonal reszty, rzezbiac detale.
    Sfinks nie zostal stworzony w calosci przez lodzi. Ludzie tylko przerobili istniejaca skale.
    Okreslanie wieku Sfinksa na podstawie erozji jego podstawy jest moim zdaniem bledne.

----------------------------------------


MichaQ:

  • Powszechnie wiadomo, że wiatr pustynny unosi drobiny piasku, które uderzają w Sfinksa i piramidy, rzeźbiąc je. Skąd ta woda?

----------------------------------------



Pytania dot. Sfinksa. [Cheops]

hans olo:

  • 2. To co napisałem to tzw. wiedza powszechna. Egipt w IX wieku był pod władzą arabskiego imperium. Arabski podróżnik Al-Ma'mun w 832 roku był pierwszym człowiekiem od upadku imperium rzymskiego, który widział Wielką Piramidę i opisał nienaruszoną wówczas kamienną warstwę błyszczącą jak złoto.

  • Ziemia znajduje się zbyt dalko od centrum galaktyki by mogła przechodzić przez jej biegun.

    wiki napisał:

    Sun's galactic rotation period 220 million years (negative rotation)
    Spiral pattern rotation period 50 million years[2]
    Bar pattern rotation period 15 to 18 million years[2]

    O ja wynika z tego, że piramidy wybudowano miliony lat temu. Widzisz jakie pojęcie ma Twój idol? Po co w ogóle na głupotę odpowiadać? Lepiej zanim sie z nią zgodzisz i będziesz jej tak zaciekle bronić sprawdź podstawowe informacje.


  • Macie w ogóle pojęcie, że odpowiadają za to Arabowie, którzy uznali, że jedyne co było w nich cenne to kamienna warstwa wierzchnia?

----------------------------------------


TYsiEK:

  • Panowie spójrzmy na to z takiej strony że aby zbadać wiek skał najlepiej było by obserwować zachowanie w ich zmianach przez parędziesiąt tysięcy lat. A ta teoria to jest tylko przypuszczenie więc zgadzam się z tym że nie ma na to żadnych dowodów i nie ma sensu otwierać nowego tematu.

----------------------------------------



Pytania dot. Sfinksa. [FŻP]

sceptnick:

  • To jakieś kompletne bzdury. Zalecam postudiowanie podstawowych pojęc z zakresu petrografii, takich jak struktura, tekstura i skład mineralny, z sedymentologii, takich jak warstwowanie, uławicenie, spoiwo, wietrzenie fizyczne i chemiczne oraz co nieco nt. materiału, z jakiego budowano obiekty w Starożytnym Egipcie, w tym Sfinksa i Piramid w Gizie. Proponuję też nie wpychac Ziemi w jakieś bieguny Drogi Mlecznej, bo Ziemia znajduje się w peryferyjnej częsci jednego z ramion galaktycznej "spirali". Proponuję także rzucic okiem na wyniki pomiarów magnetycznych w poprzek ryftów oceanicznych oraz datowanie takich zdarzeń, jak incydenty i epoki magnetyczne. Zalecałbym zajęcie się najpierw literaturą faktu, a nie fikcją, o ile nie zaznacza się wyraźnie na początku tekstu, że jest to własny pomysł autora na bajkowe wizje rzeczywistości. EOT

----------------------------------------



[Pytania dot. Propozycji 100 pytań]



Pytania dot. Propozycji 100 pytań. [Cheops]

thurgon:

  • określ zatem początek czasu jako takiego

----------------------------------------


ptak:

  • Czy istnieje miłość bezwarunkowa? Czy Bóg kocha bez warunków?
    Jak kocha i jak potrafi kochać człowiek?

Offline

 

#30 2008-05-12 18:36:32

lol.o0p.s

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 3

Re: Pytania do 100 pytań.

Nie wiem czy temat jest dobry, ale zapytam tutaj:

Dlaczego Mejsasz Gryf (Oby Allach dał mu sto lat życia) swoje objawienie... tfu, Przenajświętsze Objawienie, zamieszcza na darmowym pun.pl? Czy Pana Zastępów nie stać na wydanie 10 (słownie: dziesięciu) złotych na zakup domeny .pl? Czy może jest to taka zamierzona skromność będąca odpowiednikiem biblijnego osiołka?

Offline

 

#31 2008-05-14 01:34:09

ophiel

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 2

Re: Pytania do 100 pytań.

Może moje pytanko do Mesjasza Gryf (oby Allah i jw.)

Ile lat ma obecna inkarnacja Mesjasza? [nie dodajemy lat spędzonych w astralu ani tych stworzonych przez LSD]

i drugie: jako Hyperspace Engineer po Wizji Merkawy zapytuje: Czym jest Most do Świątyni?

(poruszamy się po systemie judeo-chrześcijańskim, więc pytanie z drugiego szczebla drabiny Jakubowej jak najbardziej ma sens chyba w tym przypadku)

Offline

 

#32 2008-05-21 23:29:17

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Pytania do 100 pytań.

Z tematu: Pochodzenie człowieka ze środowiska stadnego z rozmów z Panem Zastępów

17:00:26 <Bellum>Od stadności małp do środowiska człowieczego: Jakie są zasady i cechy takiej Evolucji

17:02:54 <GRYF144>Bellum- Zasadą jest dalszy rozwój tej społeczności, który bedzie przebiegał w zmienionych warunkach środowiska, te nowe warunki stwarza raj- enklawa wyodrebniona na planecie. Cechy - istoty tam umieszczone będą rozwijały się na poziomie wrazliwości emocjonalnej.

Moje pytanie do tego:

17:20:59 <Asef>co to znaczy rozwijac się na poziomie wrażliwości emocjonalnej ? ?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Porto Torres UbytovĂĄnĂ­ Kamloops kaishaku Ciechocinek wellness weekend dla dwojga poxilina wrocław Skup laptopów warszawa