#9 2008-02-17 21:30:09

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

,,Ostatnia bitwa, którą prowadził Pan Zastępów okazała się tak trudną, że prowadzący zmuszony był do osiągnięcia szczególnych efektów procesu oddechowego i mentalnego.
W końcowej fazie bitwy przekroczył 2 godzinny czas bez wydechu.
Masa materialna wdychana była niezbędna do tworzenia form na poziomie eterycznym."

tak jasne bitwa heheh a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Z kim walczył gryf? z diabłem i jak wyglądała ta walka? bili sie na widły w piekle? heheh.Mam uwierzyć że 2 godziny wytrzyma bez oddychania? nie wymagaj ode mnie takiej naiwności. Masa wdychana??? o czym ty mówisz? chyba że nazywasz powietrze masą materialną

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOTKA MODERATORA - Pouczenie

Czy tobie Rozsądny tęskno za uprzednio mienionym urlopem.

Moderator: Bellum
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Offline

 

#10 2008-02-18 22:36:02

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ram Bomjon

rozsadny--- bitwa częściowo jest opisana w dzale --Miecz Oriona.
Poza tym nikt w nic  nie każe ci wierzyć,  ja tylko odpowedzałam ci na twój post i opisałam fakty. Twoja sprawa czy wierzysz czy nie.

Offline

 

#11 2008-02-19 16:46:25

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

Ja mam w domu lódź podwodną ale nie musicie w to wierzyć. Chociaz moze niektórym łatwiej jest uwierzyć ze Gryf potrafi wytrzymać 2 godziny bez oddychania niz w to że ja mam łódź.W końcu ja nie jestem synem boga

Offline

 

#12 2008-02-19 20:32:16

Raphael85

Agat

Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 89

Re: Ram Bomjon

ROZSĄDNY ... 

Kiedyś w jednej powojennej starej komedii polskiej  pt: " Szczęściarz Antoni " tytułowy bohater miał w pokoju czołg , zrobił sobie z niego segment ...

TOBIE  "rozsądny" wierzę że masz łódź podwodną bo taki z Ciebie "nurek" ,że wszystko jest możliwe ...

Offline

 

#13 2008-02-20 11:22:48

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

Widze że K12G ma  was chyba za debili. Napisała jakąś historyjkę o wdychaniu masy materialnej i na tym sie skończyło. Pytałem sie czym jest ta masa ale nie uzyskałem odpowiedzi. Jeżeli gryf podróżuje do nieba tylko duchowo to jakim cudem wdycha jakąś masę materialną? gdzie ją wdycha? Ziemska atmosfera składa sie z powietrza, i wszyscy je wdychamy. Nie wiem więc skąd gryf bierze sobie tą materię. Wydaje mi się ze K12G nie zastanawia się w ogóle nad tym co pisze, tylko wklepie coś w klawiature tak ad hoc i czeka aż wyznawcy to przeczytają i będą zachwycać się majestatem swojego pana. Widocznie nie oczekuje od was samodzielnego myślenia.

Offline

 

#14 2008-02-20 12:49:08

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Ram Bomjon

rozsadny cyt.

Widze że K12G ma  was chyba za debili

Skończył ci się rozsądek zaczynasz używać inwektyw.

cyt, wdycha jakąś masę materialną

Piszesz coraz bardziej nie rozsądnie, zwróć uwagę na prostą sprawę - masą materialną jest wszystko: skała, biologia, powietrze jak również ciała duchowe.

Pomyśl trochę  jeżeli jesteś rozsądny, a nie chlapiesz "jęzorem" bez zastanowienia.

Offline

 

#15 2008-02-20 13:49:41

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Ram Bomjon

rozsądny napisał:

Wydaje mi się ze K12G nie zastanawia się w ogóle nad tym co pisze, tylko wklepie coś w klawiature tak ad hoc i czeka aż wyznawcy to przeczytają i będą zachwycać się majestatem swojego pana. Widocznie nie oczekuje od was samodzielnego myślenia.

Himen20 czy jak wolisz Rozsądny - Nowa struktura, stary fundament.

Daję ci 5 dni, na to byś wyargumentował powyższy cytat, (Wyznawcami: swojego pana)

I ustosunkował się do niego.

Regulamn mówi, że 1 użytkownk ma jeden nick proszę się to tego zastosować.

Offline

 

#16 2008-02-20 16:09:03

old spirit

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 227

Re: Ram Bomjon

rozsądny napisał:

Z kim walczył gryf? z diabłem i jak wyglądała ta walka? bili sie na widły w piekle? heheh.

Nie wierzę, że prezentujesz aż tak niski poziom i obojętne w tym momencie teraz jest to, czy się nabijasz, czy przedstawiasz kompletną indolencję w temacie, który próbujesz poddać "analizie". Gryf walczył na poziomach astralnych, a Diabeł o którym piszesz nie ma bezpośredniego dostępu do tych poziomów, bo jest Duszą. Dusze bytują w innych częstotliwościach wibracji energetycznej. Mowa oczywiście o energiach nie namierzalnych za pomocą współczesnych narzędzi fizycznych.

Mam uwierzyć że 2 godziny wytrzyma bez oddychania? nie wymagaj ode mnie takiej naiwności.

Nikt tutaj nie wymaga od Ciebie czegokolwiek prócz kultury i merytorycznego ustosunkowywania się w tematach, w których powziąłeś decyzję aby zabrać głos.

Masa wdychana??? o czym ty mówisz? chyba że nazywasz powietrze masą materialną

"Pokrzykiwując" niczego nie osiągniesz. Ale Ty przecież nie chcesz się niczego dowiedzieć, Twym celem jest negowanie a priori bez jakichkolwiek podstaw.

Pozdrawiam

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dąbrowa Górnicza Szamba betonowe Starogard Gdański Hafenresidenz FĂśrdeglĂźck UbytovĂĄnĂ­ Německo nowalia pakiet spa Ciechocinek