#17 2008-02-20 16:52:57

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

,,Piszesz coraz bardziej nie rozsądnie, zwróć uwagę na prostą sprawę - masą materialną jest wszystko: skała, biologia, powietrze jak również ciała duchowe'

To nie łatwiej jest napisac powietrze? a nie wprowadzac jakies dziwne terminy tylko po to aby to mądrze brzmiało

"Pokrzykiwując" niczego nie osiągniesz. Ale Ty przecież nie chcesz się niczego dowiedzieć, Twym celem jest negowanie a priori bez jakichkolwiek podstaw.

Wiem że w ogóle niczego nie osiągnę w związku z moją działalnością na tym forum. Jestem niewygodny, bo w przeciwieństwie  do was zadaję trudne pytania. Nie zadowala mnie gadanie pozbawione sensu o jakiś tam eterycznych bytach czy innych bredniach. Jeżeli ktoś twierdzi np. że ma słonia w domu, to ja się go pytam jak wygląda ten słoń, co je, ile waży i gdzie on trzyma tego słonia. Kapujecie? jeżeli nie odpowie mi na te pytania to znaczy że kłamie że ma słonia w domu. Kapujecie?jak ktoś mówi że w kosmosie jest jakaś czaarna materia i sprawia wrażenie ze wie o nie j wszystko to ja mu zadaję pytania: z czego jest ta materia, jaka ma gęstość i wszystkie parametry. Kapujecie?

Dlaczego zakładam a priori że Gryf 2 godzin nie wytrzyma bez oddychania?- to proste, bo nie wytrzyma i nie mam jakichkolwiek innych powodów żeby twierdzic że wytrzyma, nie mam nic oprócz słów. Pojemnośc płuc człowieka wynosi 5 litrów, u niektórych ludzi nawet i 10 litrów ale oni trenowali wstrzymywanie oddechu przez całe lata.Człowiek który ma pojemnośc 10 litrów moze wytrzymac nawet 8-9 minut bez oddychania.O dwóch godzinach nie ma wiec mowy

Aha i dalej nie wiem czym jest ta masa materialna. No chyba ze gryf wdycha coś ale nie wie co to właściwie jest. No spoko takie rzeczy niektórym przechodzą przez głowe. Aha zapomniałem dodać że to jest logiczne i spójne. Tylko gdzie jest ta spójność?

Offline

 

#18 2008-02-20 22:54:15

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Ram Bomjon

>Wiem że w ogóle niczego nie osiągnę w związku z moją działalnością na tym forum.

Na czym polega Twoja działalność na tym forum?


>Jestem niewygodny, bo w przeciwieństwie  do was zadaję trudne pytania.

Niewygodny to  moze być fotel u cioci na imieninach.
Twoje pytania nie należą do trudnych, raczej do nierozsądnych, zatem nie odpowiadamy

Offline

 

#19 2008-02-21 13:27:22

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

Moje pytania są niewygodne bo pytam o rzeczy któłre da sie sprawdzić, nie pytam o cywilizację nieba czy walki gryfa z diabłem, bo tego nie można sprawdzić i powiedzieć że jest to prawda czy nie jest. Zadaję normalne rozsądne pyytania które zada każdy samodzielnie myślący człowiek. Ciekawe jest to że K12G i jej mesjasz nie potrafią odpowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania. Gryf relacjonuje swoje przygody, pisze o jakiś tam cywilizacjach nieba podróżach astralnych i innych fantazjach. Jednak jak przyjdzie jakiś sceptyk i zada pytanie banalne w stylu: Jeżeli jadłeś kanapkę to jak ona smakowała i z czego była zrobiona?- to nie usłyszy odpowiedzi, ale zostanie nazwany ortodoksyjną owieczką i przeczyta na forum że zadaje nierozsądne i nielogiczne pytania. Najłatwiej jest przeciez zarzucić komuś a priori albo napisać ze jego postawa wynika z tego że Paweł nienawidził Jezusa. Jedynym człowiekiem na tym forum który przynajmniej próbuje pogadać i włączyć sie w rozmowę jest old spirit, reszta natomiast wkleja tylko artykuły z neta i bredzi coś o darmowych urlopach

Offline

 

#20 2008-02-21 14:39:33

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Ram Bomjon

rozsądny napisał:

Moje pytania są niewygodne bo pytam o rzeczy któłre da sie sprawdzić, nie pytam o cywilizację nieba czy walki gryfa z diabłem, bo tego nie można sprawdzić i powiedzieć że jest to prawda czy nie jest.

A to przykład zdrowego rozsądku?

rozsądny napisał:

Zadaję normalne rozsądne pyytania które zada każdy samodzielnie myślący człowiek.

Odpowiadam rozsądnie na twoje posty. I może cię zaskoczę, ....... ale również robię to samodzielnie.

rozsądny napisał:

Ciekawe jest to że K12G i jej mesjasz nie potrafią odpowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania.

PODSTAWOWE PYTANIA - Jakie?

rozsądny napisał:

Gryf relacjonuje swoje przygody, pisze o jakiś tam cywilizacjach nieba podróżach astralnych i innych fantazjach. Jednak jak przyjdzie jakiś sceptyk i zada pytanie banalne w stylu: Jeżeli jadłeś kanapkę to jak ona smakowała i z czego była zrobiona?- to nie usłyszy odpowiedzi, ale zostanie nazwany ortodoksyjną owieczką i przeczyta na forum że zadaje nierozsądne i nielogiczne pytania.

Co by było gdyby.

rozsądny napisał:

Najłatwiej jest przeciez zarzucić komuś a priori albo napisać ze jego postawa wynika z tego że Paweł nienawidził Jezusa. Jedynym człowiekiem na tym forum który przynajmniej próbuje pogadać i włączyć sie w rozmowę jest old spirit, reszta natomiast wkleja tylko artykuły z neta i bredzi coś o darmowych urlopach

Skoro są wolne miejsca, to chyba dobrze że funduję  wakacje ludzie narzekają na zbyt drogie ceny biletów, ale jak im się funduje za darmo to też źle.

Pozdrawiam i życzę również Rozsądnych wypowiedzi.

Offline

 

#21 2008-02-21 21:29:11

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

"PODSTAWOWE PYTANIA - Jakie?"

Ehh powtórzę więc kolejny raz: z czego składa sie ta materia która wdychał gryf i czym ona jest?

W dziale ??? zadałem podobne pytania dotyczące czarnej materii i do dziś nikt nie odpowiedział. Nikt tzn gryf i K12G. Nie wiem co tu jeszcze napisać, rozmowa z tobą jakoś się nie klei, niewiele napisałeś

Offline

 

#22 2008-02-21 23:33:04

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Ram Bomjon

rozsądny napisał:

"PODSTAWOWE PYTANIA - Jakie?"

Ehh powtórzę więc kolejny raz: z czego składa sie ta materia która wdychał gryf i czym ona jest?

W dziale ??? zadałem podobne pytania dotyczące czarnej materii i do dziś nikt nie odpowiedział. Nikt tzn gryf i K12G.

WSZECHŚWIAT>> To jest odpowiedni dział, ku zadaniu ów pytań.

rozsądny napisał:

Nie wiem co tu jeszcze napisać, rozmowa z tobą jakoś się nie klei, niewiele napisałeś

Zdrowy rozsądek mi na to nie pozwala. Trzymaj się meritum tematu.

Offline

 

#23 2008-02-22 12:59:18

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: Ram Bomjon

świetnie! jest tu ktoś z kim można normalnie pogadać?

Offline

 

#24 2008-02-22 18:32:40

Maciej

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 62

Re: Ram Bomjon

To jest temat - Ram Bomjon- rozsądny tu zadawaj pytania odnośnie tego tematu, inne pytania kieruj do innych działów.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NaĹĄe septiky jsou vyrobeny z prvotřídnĂ­ho Apartment near Grace Bay Beach https://www.berlin-hotel.pl/ Hotels Pesaro https://www.ehotelsreviews.com/ masaże w Ciechocinku