#1 2008-03-23 01:33:36

Dry007

red

Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 23
Znak zodiaku: Bull

Pytania dotyczące Bestii z Apokalipsy

Przepraszam ,że się wtrące ale czy jeżeli jestem świadom swojej winy i będąc w środowisku niezrozumienia,otoczony murem różnego typu myśli wybawidzielskich ... mam wolną wolę w podejmowaniu decyzji i wyborze drogi swojego postępowania. Oceniając fakty które są zapisywane w ksiągach zwanych "świętymi" czy w innych źródłach starających się określić światopogląd rzeczywistości i PRAWDY. Ale czy prawdą jest ,że ja sam żyjąc "tu i teraz" jestem antychrystem i bestią oraz fałszywym prorokiem gdyż nie jestem na odpowiedniej drodze ku poznaniu samego siebie i nie przestrzegam jedynego prawa [- prawa miłości bliźniego. Każdy inny aspekt jest jedynie odnogą i odkształceniem pierwotnego kierunku celu istnienia.


Ad perpetuam rei memoriam

Offline

 

#2 2008-03-23 21:46:55

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Pytania dotyczące Bestii z Apokalipsy

http://www.niesamowite.fora.pl/religie-i-filozofie,12/propozycja-odpowiedzi-na-100-trudnych-pytan,254.html


dryf

33. Do czego Niebu potrzebny jest świat materialny?



   33/ Świat materialny, inaczej zwany – Wszechświatem, jest niezbędny do tworzenia materii emocjonalnej, w takim celu Niebo go zbudowało. Czynnikiem materialnym w takim wszechświecie, który jest ostatnim ogniwem jego ewolucji i spełnia zadanie całego wszechświata, jest postać fizyczna człowieka. Jednak by człowiek w swojej postaci fizycznej, mógł spełniać to zadanie w odpowiednim stopniu jakości materii emocjonalnej, niezbędne są formy duchowe. W końcowym efekcie ewolucji, powstał człowiek fizyczno – duchowy, narzędzie do tworzenia materii potrzebnej wcielanej w postać człowieka duszy, istoty z nieba.



AnandaNa


34. Czy Bóg pozwala na cierpienie człowieka?



  34/ Cierpienie człowieka jest efektem zakłócenia, naturalnych form jego życia w raju. Cywilizacja ziemska, jest jedną z wielu cywilizacji wcieleniowych w taki sposób w taki sposób zakłóconych. Sedno tego pytania, czy Bóg pozwala na cierpienie, jest bardzo istotną sprawą dla człowieka żyjącego na ziemi w zakłóconej cywilizacji. W niebie, projektując program ewolucji wszechświata a następnie, kiedy wykonywaliśmy aktywację ewolucji, wprowadziliśmy odpowiednie jak myśleliśmy zabezpieczenia. W czasie tych działań nikt nawet nie przypuszczał, że w przyszłości zaistnieje sytuacji, która okaże się przyczyną do postania zakłóceń życiu człowieka. Postać, o którą tak często mnie ludzie pytają- Lucyfer, jest całym winowajcą w sprawie powstania smutku, strachu, żalu, nadziei, litości a przede wszystkim cierpienia i nienawiści.
   Bóg z taką sytuacją się nie zgadza, stąd moja obecna misja wojskowa przeciwko Lucyferowi, przygotowywana dziesiątki tysięcy lat.




35. Czym jest świadomość?


  35/ Świadomość człowieka, jest umysłem fizyczno - eterycznym człowieka. Powstaje w trakcie życia, w procesie doświadczania i trwałego zapisywania w przestrzeni świadomości. W przestrzeni świadomości, są zbierane formy złożone z mikro – kropelek wody, których postać jest uformowana programem myślowym i związanymi, z nim emocjami. Te formy składowe świadomości, są wzajemnie powiązane polem magnetycznym człowieka. Zakres i charakter umysłu świadomości, jest zależny od zdolności percepcji i aktywności zmysłów. Zadaniem świadomości, jest kontrola programów myślowych człowieka, których twórcą jest umysł nadświadomości. W świadomości zawarta jest wola człowieka, instrument, który ma prawo decydować o rodzaju i formie postępowania. Obecnie żyjący na ziemi człowiek ma ten instrument woli poważnie zniewolony a przyczyną tego zniewolenia, jest działania kultów i religii. Ogólnie oceniając sytuację, jaka panuje w cywilizacji ziemskiej, możemy stwierdzić, że religie i kulty są instrumentami wpływu Lucyfera, rozwiniętym w celu zniewolenia człowieka..

36. Czy świat astralny jest zależny od materii czy odwrotnie?


  36/ Pomiędzy tymi dwoma światami, istnieje wzajemna zależność. Świat astralny wyewoluował się ze świata biologicznego w tym celu, by z kolei pomagać w rozwoju świata biologicznego. Zależność współistnienia, posiada szeroki zakres wspólnych dziedzin życia i dalszej ewolucji. Dla biologii najważniejszą płaszczyzną, która nie może się prawidłowo rozwijać bez wpływu aastralu, jest duchowość człowieka.
   Ten aspekt ewolucji wszechświata, jest głównym celem ewolucji i rozwoju duchowych istot astralnych. One w tak wysoko rozwiniętej postaci istnieją tylko dlatego, by mogły wykonywać zakładane dla nich czynności, opiekę duchową nad człowiekiem.


37. Czy istnieje ewolucja, jeśli tak to, jaki jest jej cel?

   37/ Wszechświat ewoluuje od momentu rozwinięcia się pierwszych form, które powstają z przyczyny oddziaływania przygotowanego do tego celu środowiska. Wszystkie kolejne etapy ewolucji, są efektem poprzedzającego ich powstanie, stanu fizycznego. Proces ewolucji, może być oceniany różnorako w zależności od przyjęcia określenia stanu wielkości poszczególnych etapów. Etapy, które wskazują powstawanie najmniejszych pierwotnych form, takich jak pojedyncze i najmniejsze z całej grupy materii dźwięku, kuliste sfery dźwięku, lub pierwociny fotonów światła, są najmniejszymi krokami ewolucji wszechświata. Ale te procesy występują w mniejszym lub większym nasileniu w całym okresie życia wszechświata.
   Celem ewolucji wszechświata jest efekt w postaci życia człowieka, na wielu planetach w całym wszechświecie.


38. Dlaczego Bóg ST jest inny niż Bóg NT?

   38/ Obie postacie wizerunków Boga są różne z przyczyny potrzeb kultowych. Jednak żadna z tych postaci nie przedstawia we właściwy sposób Boga z cywilizacji nieba. Bliższy w stosunku do stanu rzeczywistego jest wizerunek z NT. Jednak nie jest to zasługa ludzi, którzy taki wizerunek tworzyli, tylko wiedzy o swoim ojcu, jaką wniósł Jezus. Wizerunek postać Boga wskazywany w ST, nie wnośi informacji zgodnych ze stanem rzeczywistym.
Annagret

39. Czy bóg potrafi kochać, kocha człowieka w sposób bezwarunkowy?


   39/ Bóg odnosi się wartościowo i uczuciowo do człowieka w sposób odpowiedni, do charakteru działania, postaci człowieka w stosunku do duszy. Biorąc pod uwagę fakt, że człowiek jest narzędziem z punktu widzenia Boga, uczucia, jaki On będzie kierował w stosunku do tej postaci, będą odpowiadały tej hierarchii wartości. Jest to rodzaj uczucia bezwarunkowego w stosunku do postaci, która będzie gościła przez określony czas inną duszę z nieba, czyniąc w tym okresie ważną dla niej usługę.


40. Jeśli jego miłość jest tak wielka, że obejmuje również Lucyfera to, dlaczego ma wysyłać wojsko by toczyć jakąś z nim walkę?


   40/ Wielka miłość w funkcjach psycho – emocjonalnych w duszy a więc i u Boga, już nie występuje. Skrajne wartości emocji i uczuć, są przyczyną „wypalania” się ciała i skracaniem życia. Dusze żyjące w niebie w świadomy sposób pozbawiły siebie takich zdolności emocjonalnych, poprzez ograniczenie aktywności zmysłów w aspekcie uczuciowym. Wielka miłość, jak i każdy inny objaw emocji już w populacji żyjących w niebie istot nie występuje.
   Bóg nie jest w stosunku do Lucyfera nastawiony uczuciowo, traktuje go jak każdą inną duszą, które żyją w niebie. Sprawa związana z wysłaniem misji wojskowej przeciwko Lucyferowi, nie jest formą zemsty, czy agresji. Mam zadanie przywrócenia początkowego ładu ewolucyjnego we wszechświecie.


Nah

41. Czy Lucyfer może się nawrócić?



   41/ Jednym z moich celów, jest spowodowanie by wszystkie dusze a w tym i Lucyfer, powróciły do nieba. Podejmowałem już działania w tym kierunku, jak do tego czasu bezskuteczne. To „nawrócenie” polegało by na decyzji, którą musi podjąć każda dusza o zmianie swojego charakteru postępowania emocjonalnego.


2 PARANORMALNE


Galkas



42. Skad biorą sie duchy na ziemi ,skoro Bóg w całej swojej miłości powinien ich przyjąć do królestwa bożego?

   42/ Duchy, które możemy rozpoznawać na ziemi, nie mogą być zabrane do nieba. Są to istoty astralne, które nie pochodzą z nieba, nawet ich korzenie nie sięgają tamtej cywilizacji. Ich ojczyzną jest Środowisko wszechświata, tu powstały, żyją i wraz z końcem ewolucji zakończą istnienie.


[color=#FFCC00]
13 Znajomi. pl

<3Mordred [/color]



43. Skąd niby, psze pana, wiesz czego oczekuje Bóg?

   43/ Taką wiedzę nabyłem w trakcie rozwoju mojej osobowości, który jest związany z potrzebą wykonania misji, jakiej się podjąłem, by ją wykonać tu na ziemi. Jednym z elementów mojej edukacji, były podróże do nieba. One to, pozwoliły mi poznać nie tylko potrzebę Boga, ale również wiele spraw związanych z życiem tej cywilizacji, o których informacje często przekazuje w odpowiedziach na pytania.

                                          Pan Zastępów.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Ferienhaus Sielperle hotelstayfinder.com Hotels Ujjain nowalia pakiet spa Ciechocinek wodomierze wrocław