#1 2008-08-13 22:19:27

qaz512

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 1

Witam

Chcę przywitać wszystkich i zarazem zapytać czy ogólny światopogląd wyryty przez forum i tworzący forum nie wyprze jak organizm złych bakterii nowej wizji jaką niesie ze sobą GŁĘBOKO WIERZĄCY ATEISTA...
Od razu powiem że postrzegam rzeczywistość oczami naukowca rozumiem świat w dużym stopniu i nie wiem czy nie jest to rozumowanie nieakceptowalne przez że tak powiem związkowców którzy bronią głównej myśli i idei forum...
Swoją obecnością na forum chce dowieść kilku aspektów życia które od dawna spędzają mi sen z powiek a do których nikt ze znanych mi wielkich ludzi nie dotarł...
śmie twierdzić że widzę w egzystencji człowieka dodatkowe aspekty życiowe albo też ich brak... mówiąc dodatkowe chce przez to powiedzieć że nie są one w żaden sposób poruszone przez to forum a nawet ludzkość i też swoim pytaniem chce wiedzieć czy mogę poszukiwać swoich racji na tym że forum po przez pewnego rodzaju ankietę ludzi wyzwolonych czy też mających światopogląd uwarunkowany tylko i wyłącznie po przez własną świadomą wolę....
Chcę prowadzić debatę jednakże w żaden sposób nie przychylać sie do żadnej z istniejących już na tym forum wizji życiowych... gdyż moja jest w 100% nowa, a większość ludzi reaguje negatywnie na nowe wizje jednak sądzę że użytkownikami forum są w pełni wolne umysły dlatego spodziewam się że zaakceptują moje podejście do sprawy
Pozdrawiam
lloKgniw

Offline

 

#2 2008-08-14 11:30:37

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Witam

Witaj

Chetnie wysłucham co masz do powiedzenia. Głos ateisty jest w odpowiednim dziale, więc zapraszam

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-08-14 11:41:03

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Witam

Witaj qaz512

Offline

 

#4 2008-08-14 15:23:00

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Witam

Qaz, jakże iło czytać Twoje słowa

Nie tylko wyrażają zrozumienie światopoglądu który chce uniknąć kłamstwa i manipulacji, ale który pragnie poznania prawdy... Znajdziesz tutaj właśnie to cel egzystencji człowieka, i logiczną prawdę.

"Tak na prawdę pod słońcem, wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną..." - Oczywiście, Bruce Lee


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#5 2008-08-14 19:33:37

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Witam

Qaz512, znalazłem wspaniałe wprowadzenie dla Ciebie, myślę że Ci się spodoba

http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?id=317


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#6 2008-08-14 20:45:28

Kollwing

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 11

Re: Witam

qaz512:
musiałem stworzyć nowego użytkownika, mam nadzieje że nie jest to złamaniem regulaminu....
od teraz użytkownik qaz512 będzie posługiwał się na forum nazwą Kollwing....
Dziękuje za miłe powitanie i jeszcze raz zaznaczam że odtąd qaz512 to Kollwing
Pozdrawiam wszystkich

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ monitoring bydgoszcz olejek herbaciany ciechocinek hotel spa