#1 2007-04-22 23:39:33

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Święta Góra Atlantydów

Święta Góra Atlantów.

                                                       Bugarach.

Góra ta, leży w okolicy Rennes le Chateau, i według opinii wielu ludzi posiada wyjątkowe walory. Informacje o tym, że jest ona uznawana jest za szczególnie oddziaływujące miejsce na ziemi, możemy odnaleźć w różnych publikacjach. Świadczy o tym również zachowanie ludzi, między innymi i takich, których nie można posądzić o brak zrozumienia takiej, istoty rzeczy.
Templariusze, bo o nich mowa, są zgromadzeniem ludzi uważających siebie, za ideowych i kulturowych spadkobierców swoich protoplastów. Byli nimi rycerze żyjący w pierwszych wiekach ubiegłego stulecia. Z publikacji historycznych wynika, że ówcześni templariusze, bardzo mocno interesowali się rzeczami, które można uznać za magiczne, lub chociażby niezwykłe. Istnieją opisane sytuacje, które dowodzą, że te zainteresowania, to nie tylko ich hobby, umieli również korzystać ze szczególnych zdolności, takich jak magia.
    Czy w tamtym czasie, templariusze czcili tę górę jako świętą, nie mam wystarczających informacji, jednak to w tym rejonie powstawały pierwsze komandorie. Można by długo dyskutować, dlaczego w tej okolicy znajduje się kolebka templariuszy. Wielu wskazywałoby swoje racje, dlatego ja również przedstawię moją tezę. Tezę, która obejmuje bardzo długi okres czasu w historii ziemi, dłuższy niż historia templariuszy i dłuższy, niż wiele innych kultur i historii narodów.
Sięga ona swoim wskazaniem, w czasy jeszcze przed potopem. Uzasadnieniem dla tak głębokiego wnikania w czas historii, jest sprawa góry Bugarach. Pierwsze informacje o szczególnym charakter tej góry, pochodzą z cywilizacji żyjących w czasie, przed kataklizmem zwanym potopem.
     Ludzie, już w tamtych zamierzchłych czasach, czcili tę górę. Takie ich zachowanie, musiało wynikać z jakichś ważnych powodów. Należy przyjąć, że te powody to szczególny wpływ tej góry na ludzi, lub zjawiska, jakie były w jej okolicy obserwowane.
Czym powinna charakteryzować się jakaś rzecz lub góra, by ludzie uznali ją za szczególną, lub w wyjątkowym przypadku za świętą?

Obserwowane zjawiska nie występują ciągle, zauważają je lub doznają, tylko niektóre osoby i zo w różnym czasie. Jeżeli takie miejsce objawi swój wpływ na tyle istotnie, by ludzie uznali je za szczególne, wówczas w oczach ludzi będzie ono znane, lub święte. Ocena wykazana przez ludzi, ma swoje przyczyny w obserwowanych, lub odczuwanych zjawiskach. Te z kolei, objawiają taki wizerunek, który powstaje z materialnej przyczyny.
     Przyczyny takich oddziaływań, muszą posiadać jakieś źródło, coś, co inicjuje obserwowane zjawiska. Zakładam, że takie źródło posiada fizyczny charakter, wynikający z dziedziny niematerialnej. Magnetyzm jest niematerialną formą oddziaływania fizycznego. Każda rzecz, a nawet najmniejsza materialna cząstka, posiada swoje pole magnetyczne. Góra zbudowana jest z wielu formacji skalnych, wszystkie one w swoim składzie posiadają określone minerały, tworzące rodzaj skały. Każdy minerał posada własną niepowtarzalną konstrukcję atomową, która jest zespolona i utrwalona w zastygłej formie skalnej. Masa materialna minerału, wiąże przypisany jej potencjał magnetyczny, który uwalnia się wraz z jej cząstkami podczas procesu erozji. Taka erozja jest emanacją materii, określaną potocznie oddziaływaniem kształtu. Góra jest zbiorem różnorodnych form krystalicznych, i jej emanacja jest zależna od składu materialnego.

    Są góry, w których wnętrzu skalnym znajdują się duże bryły, jednorodnego minerału. W przypadku, gdy taka bryła jest odpowiednio duża, jej emanacja oddziałuje na przestrzeń wokół góry. Jeżeli taki minerał posiada skład swojej budowy korzystny dla człowieka, może pozytywnie na niego oddziaływać.
    Jeżeli teraz, człowiek znajdujący się w polu takiego oddziaływania posiada w swojej budowie biologicznej takie same minerały, dochodzi do procesu synchronizacji. Jest to najbardziej fizyczna płaszczyzna kontaktu, człowieka i materii nieożywionej. Jednak zakres kontaktu, nie wyczerpuje się na tej płaszczyźnie. Można powiedzieć, że w tym miejscu dopiero się rozpoczyna.
    Jak silny może okazać się kontakt?
    On zależy od wielu czynników, te z kolei wynikają z charakteru emocjonalnego człowieka i składu materii w jego wnętrzu. Człowiek jako ożywiona forma rozwija się w środowisku wodnym, jego emanacja w głównej ilości to woda. Ale ta woda, którą emanuje ciało człowieka posiada w swoim zapisie charakter procesów życiowych tego ciała. Procesy życiowe w poważnej mierze zależą od rodzaju pożywienia. Żywność, która wnosi do organizmu skład materialny, wnosi również wodę pochodzącą z jej procesów życiowych. Zapisane w takiej wodzie informacje, mają poważny wpływ na emocje człowieka a co za tym idzie na jego charakter magnetycznego oddziaływania.
    Jest rzeczą znaną, że są osoby, które posiadają szczególne zdolności i takie, które zdolności paranormalnych nie wykazują. Człowiek posiadający takie zdolności, ma większe szanse by jego pole magnetyczne wpływało na pole innych ludzi lub rzeczy.
     Decydującym procesem fizycznym, który pozwala na taki wpływ jest oddziaływanie magnetyczne. W tym przypadku, występuje wpływ człowieka na magnetyczne otoczenie góry i wpływ otoczenia tej góry na człowieka.

     Istotną cechą wody, która jest podstawowym materiałem składowym „energii” emocjonalnej człowieka, jest jej aktywny charakter magnetyczny. Ta, która przeniknie do obszaru oddziaływania w/w emanacji góry, przyciągnie znajdujące się tam formacje skalne wraz z ich magnetyzmem.
    W taki sposób człowiek, nawet nie wiedząc wpływa na przestrzeń wokół góry. Występują również przypadki zamierzonego wpływu człowieka na otoczenie, taki wpływ może dotyczyć także góry.
    Są różne oddziaływania rzeczy, na ludzi. Występuje wpływ korzystny i wpływ niekorzystny. Te miejsca, które są czczone bez wątpienia emanują pole wpływu korzystnego dla człowieka. I za takie, pozytywnie oddziałujące uznawana jest góra Bugarach.
Jednak wpływ góry to jest jedna strona medalu, za drugą należy uznać wpływ człowieka na pole magnetyczne góry. O wiele częściej doznajemy wpływu rzeczy, natomiast możliwość naszego oddziaływania na nie, jest ograniczona.
    Człowiek jest zbudowany z tak dużej ilości składowej materii i form magnetycznych, że w stosunku do składu materii, z której zbudowane są rzeczy, trudno przyjąć skalę porównawczą. Z takiej formy budowy człowieka można wyciągnąć wniosek, że ma on dużo większą możliwość oddziaływania. Jednak tryb życia i tworzone emocje blokują nas i dyskryminują w stosunku do naszych naturalnych zdolności.

    Jednostki, które w jakiś sposób oddziaływają lub obserwują szczególne zjawiska, przyczyniają się do tworzenia mitów i szerokiego zainteresowania wskazywanym miejscem. Takim mitem i tajemnicą owiana jest góra Bugarach. W stosunku do innych tego typu miejsc na ziemi, Bugarach posiada przewagę w czasie. Pierwsze informacje na jej temat pochodzą z okresu przed potopem. Już w tamtym czasie ta góra była uważana za świętą.     Gdy spojrzymy z punktu widzenia obecnej cywilizacji ziemskiej i sytuacji człowieka wierzącego w Boga, należy wyciągnąć określone wnioski. Według wiernych nad wszystkim pieczę posiada Bóg, i takie wydarzenia jak potop, występują z Jego woli.
    Historia, którą wskazuje moja teza, swoim czasem sięga poza potop. To w tamtym okresie istniał biblijny Raj, enklawa, którą przygotowano dla inicjacji rodu zwanego dawidowym.
Półtora tysiąca lat przed potopem i kolejne dwanaście tysięcy lat do dnia dzisiejszego, biegł czas, który teraz kończy się Dniami Ostatecznymi.
    Czemu miał służyć ten czas i wszystkie poczynania, które z biegiem lat zostały dokonane?
    Wydarzenia, które wskazuje teza dotyczą w głównej mierze narodu izraelskiego. Lecz w ostatnich dwóch tysiącach lat, w planie Boga wystąpią również inne narody. Taką latarnią, która przez tysiące lat czekała jakby uśpiona, by spełnić swoje zadanie jest góra Bugarach
   
które miała powierzone jeszcze przed potopem. Jej czas latarni to ostatnie dwa tysiące lat
erunek geograficzny dla rodu Dawidowego jest góra Bugarach. Tu w jej okolicy dziesięć kilometrów na północ od góry Bugarach
zina Chrystusa i Magdaleny.
by zagrożony ród mógł przetrwać ostatnie dwa tysiące lat. Czas dla niego najbardziej niebezpieczny, bo w obliczu drapieżnego kultu, potomkowie trzynastego pokolenia nie mieli szans na przetrwanie.
    Przez dwa tysiące lat w czasie, gdy inne gałęzie tego rodu dawały wiele królów w całej europie, ta jedna najważniejsza dla Boga przetrwała w ukryciu. Ostatnie kilkaset lat na północy europy. Tak góra Bugarach wskazując na Rennes le Chateau leżącą na północ od jej lokalizacji, wskazuje kierunek i określenie z przepowiedni. Określenie „północ” często przewija się w przepowiedniach, dla przykładu przytoczę tylko jedno „Lew Północy”.http://img483.imageshack.us/img483/7327/graro4.jpg

http://img518.imageshack.us/my.php?image=graro4jl4.jpg

Góra  Bugarach

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-04-24 18:06:15)

Offline

 

#2 2008-08-19 23:25:32

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Święta Góra Atlantydów

{Tekst poniższy jest poprawiony i uaktualniony jego pierwowzór to tekst znajdujący się powyżej}.http://www.eioba.pl/files/user5948/obrazek3ug1.pngRodzina Chrystusa i Magdaleny w opiece góry Bugarach.

Święta Góra Atlantów.

Bugarach.
    Góra ta, leży w okolicy Rennes le Chateau, i według opinii wielu ludzi posiada wyjątkowe walory. Informacje o tym, że jest ona uznawana za szczególnie oddziaływujące miejsce na ziemi, możemy odnaleźć w różnych publikacjach. Świadczy o tym również zachowanie ludzi, między innymi i takich, których nie można posądzić o brak zrozumienia takiej, istoty rzeczy. Współcześni templariusze, bo o nich mowa, są zgromadzeniem ludzi uważających siebie, za ideowych i kulturowych spadkobierców swoich protoplastów, zakonu templariuszy z przed kilkuset lat. Byli nimi rycerze żyjący w pierwszych wiekach ubiegłego stulecia. Z publikacji historycznych wynika, że ówcześni templariusze, bardzo mocno interesowali się rzeczami, które można uznać za magiczne, lub chociażby niezwykłe. Istnieją opisane sytuacje, które dowodzą, że te zainteresowania, to nie tylko ich hobby, umieli również korzystać ze szczególnych zdolności, takich jak magia.
    Czy w tamtym czasie, templariusze czcili tę górę jako świętą, nie mam wystarczających informacji, jednak to w tym rejonie powstawały pierwsze komandorie i obecnie jest tam największe ich zgromadzenie. Można by długo dyskutować, dlaczego w tej okolicy znajduje się kolebka templariuszy. Wielu wskazywałoby swoje racje, dlatego ja również przedstawię moją tezę. Tezę, która obejmuje bardzo długi okres czasu w historii ziemi, dłuższy niż historia templariuszy i dłuższy, niż wiele innych kultur i historii narodów.
Sięga ona swoim wskazaniem, w czasy jeszcze przed potopem. Uzasadnieniem dla tak głębokiego wnikania w czas historii, jest sprawa góry Bulgarach. Pierwsze informacje o szczególnym charakter tej góry, pochodzą z cywilizacji żyjących w czasie, przed kataklizmem zwanym potopem.
     Ludzie, już w tamtych zamierzchłych czasach, czcili tę górę. Takie ich zachowanie, musiało wynikać z jakichś ważnych powodów. Należy przyjąć, że te powody to szczególny wpływ tej góry na ludzi, lub zjawiska, jakie były w jej okolicy obserwowane.
Czym powinna charakteryzować się jakaś rzecz lub góra, by ludzie uznali ją za szczególną, lub w wyjątkowym przypadku za świętą?

Obserwowane zjawiska nie występują ciągle, zauważają je lub doznają, tylko niektóre osoby i to w różnym czasie. Jeżeli takie miejsce objawi swój wpływ na tyle istotnie, by ludzie uznali je za szczególne, wówczas w oczach ludzi będzie ono znane, lub święte. Ocena wykazana przez ludzi, ma swoje przyczyny w obserwowanych, lub odczuwalnych zjawiskach. Z kolei te zjawiska musza być charakteryzowane jakimiś postrzegalnymi przez człowieka cechami fizycznymi.
     Przyczyny takich oddziaływań, muszą posiadać jakieś naturalne źródło, jednak coś wyjątkowego, co inicjuje obserwowane zjawiska. Zakładam, że takie źródło posiada fizyczny charakter, wynikający z dziedziny niematerialnej. Magnetyzm jest niematerialną formą oddziaływania fizycznego. Każda rzecz, a nawet najmniejsza materialna cząstka, posiada swoje pole magnetyczne. Góra zbudowana jest z wielu formacji skalnych, wszystkie one w swoim składzie posiadają określone minerały, tworzące rodzaj skały. Każdy minerał posada własną niepowtarzalną konstrukcję atomową, która jest zespolona i utrwalona w zastygłej formie skalnej. Masa materialna minerału, wiąże przypisany jej potencjał magnetyczny, który tworzy okresloną formację a uwalnia się wraz z jej cząstkami podczas procesu emanacji lub erozji. Taka erozja emanacja materii, jest potocznie określana oddziaływaniem kształtu i rodzaju. Góra jest zbiorem różnorodnych form krystalicznych, i jej emanacja jest zależna od składu materialnego skał.

    Są góry, w których wnętrzu skalnym znajdują się duże bryły, jednorodnego czystego w swoim rodzaju minerału. W przypadku, gdy taka bryła jest odpowiednio duża, jej emanacja oddziałuje na przestrzeń wokół góry. Jeżeli taki minerał posiada skład swojej budowy korzystny dla człowieka, może pozytywnie na niego oddziaływać.
    Jeżeli teraz, człowiek znajdujący się w polu takiego oddziaływania posiada w budowie swojej materii biologicznej takie same minerały, dochodzi do procesu synchronizacji. Jest to najbardziej fizyczna płaszczyzna kontaktu, człowieka i materii nieożywionej. Jednak zakres kontaktu, nie wyczerpuje się na tej płaszczyźnie. Można powiedzieć, że w tym miejscu dopiero się rozpoczyna.
    Jak silny może okazać się kontakt?
    Jest rzeczą znaną, że są osoby, które posiadają szczególne zdolności i takie, które zdolności paranormalnych nie wykazują. Człowiek posiadający paranormalne zdolności, ma większe szanse by jego pole magnetyczne zsynchronizowało się z miejscem mocy, będzie je lepiej odczuwał i postrzegał.
     Decydującym procesem fizycznym, który pozwala na taki wpływ jest oddziaływanie magnetyczne. W tym przypadku, może występowa wpływ człowieka na magnetyczne otoczenie góry i wpływ otoczenia tej góry na człowieka.

     Istotną cechą wody, która jest podstawowym składnikiem materii emocjonalnej człowieka, jest jej aktywny charakter magnetyczny. Ta, która po wyparowaniu przeniknie do obszaru oddziaływania góry lub innego kształtu, również innego człowieka w określony sposób wpłynie na to środowisko odpowiednio je zmieniając.
    W taki sposób człowiek, nawet nie wiedząc wpływa na przestrzeń, w której się znajduje. Występują również przypadki zamierzonego wpływu człowieka na otoczenie, taki wpływ może dotyczyć także góry.

    Jednostki, które w jakiś sposób oddziaływają lub obserwują szczególne zjawiska, przyczyniają się do tworzenia mitów i szerokiego zainteresowania wskazywanym miejscem. Takim mitem i tajemnicą owiana jest góra Bułgarach. W stosunku do innych tego typu miejsc na ziemi, Bułgarach posiada przewagę w czasie. Pierwsze informacje na jej temat pochodzą z okresu przed potopem. Już w tamtym czasie ta góra była uważana za świętą.

     Gdy spojrzymy z punktu widzenia obecnej cywilizacji ziemskiej i sytuacji człowieka wierzącego w Boga, należy wyciągnąć określone wnioski. Według religii, nad wszystkim, co istnieje piastuje opiekę i pieczę Bóg. Wszystko co się dzieje, również takie wydarzenia jak potop, występują z Jego woli.
    Historia, którą wskazuje moja teza, swoim czasem sięga poza potop. To w tamtym okresie istniał biblijny Raj, specjalna enklawa przygotowana dla inicjacji rodu zwanego Dawidowym.
Półtora tysiąca lat przed potopem i kolejne dwanaście tysięcy lat do dnia dzisiejszego, biegł czas, który teraz kończy się Dniami Ostatecznymi.
    Czemu miał służyć ten czas i wszystkie poczynania, które z biegiem lat zostały dokonane?
    Wydarzenia, które wskazuje teza dotyczą w głównej mierze narodu izraelskiego. Lecz w ostatnich dwóch tysiącach lat, w planie Boga wystąpią również inne miejsca i narody. Taką latarnią, która przez tysiące lat czekała jakby uśpiona, by spełnić swoje zadanie jest góra Bulgarach

       Została obarczona zadaniem, które miała powierzone jeszcze przed potopem. Jej czas latarni,

http://www.eioba.pl/files/user5948/obrazek2cb0.pngto ostatnie dwa tysiące lat. Swoją niezwykłą mocą i górującą ponad innymi szczytami sylwetką, zachęciła Żydowskich uciekinierów do osiedlenia się w tym górzystym regionie. Dwa tysiące lat temu swoją magiczna mocą, zwabiła rodzinę Jezusa Chrystusa. Był to zamierzony przez Boga, kierunek geograficzny dla rodu Dawidowego, kierunek, który wskazywała góra Bulgarach. Tu w jej okolicy dziesięć kilometrów na północ od tej niesamowitej góry osiedliła się rodzina Chrystusa i Magdaleny.
   Tu w miejscu górzystym i odludnym a zarazem bezpiecznym, przygotowane zostało schronienie. Schronienie dla zagrożonego rodu, by mógł przetrwać ostatnie dwa tysiące lat. Czasu dla niego najbardziej niebezpiecznego, bo w obliczu drapieżnego kultu, bez skutecznego ukrycia potomkowie trzynastego pokolenia, nie mieli szans na przetrwanie.
    Przez dwa tysiące lat w czasie, gdy inne gałęzie tego rodu dawały wiele królów w całej europie, ta jedna najważniejsza dla Boga przetrwała w ukryciu. Jednak ostatnie kilkaset lat już nie tu w Langwedocji, tylko na północy europy w Polsce. Tak góra Bułgarach wskazując na Rennes le Chateau leżącą na północ od jej lokalizacji, wskazuje pólnocny kierunek określenie z proroctw. Określenie „północ” często przewija się w przepowiedniach, dla przykładu przytoczę tylko jedno „Lew Północy”.
   Ta magiczna moc góry Bulgarach, również w to samo miejsce, przyciągnęła z dalekiej północno wschodniej europy wojowniczy naród – Wizygotów. Przyciągnęła tylko w tym celu, by oni mogli ukryć w rejonie gdzie żyła rodzina Chrystusa Skarb Świątyni Salomona. Skarb, który w tym czasie złupili w stolicy imperium Rzymskiego.Pan Zastępów.


© Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
properties for sale in cyprus Zbiorniki akumulacyjne savo transport www.domki-letniskowe.biz.pl