#1 2008-09-18 20:19:51

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

CZY TEGO POSZUKAJĄ WTAJEMNICZENI?

CZY TEGO POSZUKAJĄ WTAJEMNICZENI?Część ISpirala życia.Złota proporcja i efekt zwoju ewolucji. Spirala biegnąca po przestrzeniach sferycznych, na sferze kulistej uzyskuje styk z jej powierzchnią na 14 stopniach długości.http://www.eioba.pl/files/user5948/slonecznik01dn22.pngStała struktura geometryczna wszelkich form materii stałej, zabezpiecza w sposób trwały już wyewoluowaną postać. Czy to będzie pierwiastek, czy forma bardziej złożona, jeżeli występuje w postaci materii stałej, jest swego rodzaju zapisem efektu działania procesu ewolucji materii. Skała jest „matką brzemienną”, która zachowuje formę geometryczną materii, by potem wespół z wodą jako glina przekazać tę formę biologii w jej procesie ewolucji.
  Skalne formy krystaliczne w środowisku wodnym, pod postacią drobin mineralnych (biblijny proch), będą przyczyną reakcji tego środowiska na światło i dźwięk. Z przechwytywanych drobin materii, sfer dźwiękowych i fotonów światła, będą powstawały kolejne zbiory, które w przyszłych reakcjach, wzajemnie korelując utworzą formy życia biologicznego.
  Krystaliczna forma materii a w szczególności, jej odmiana regularna (święta geometria) na bazie swojej formy i wzajemnych proporcji, umożliwia powstawanie przestrzeni sferycznych. Te formy kuliste sfer, które odnoszą się bezpośrednio do złotej proporcji, przekazują informacje dotyczące jej proporcji w świat ruchu i życia biologii. W powstającej materii biologicznej, pośród wszystkich wirujących objawów życia, te wiry, które wynikają ze złotej proporcji, są czynnikiem odwzorowującym potrzeby twórców wszechświata.
  Wiry istniejące, jako efekt oddziaływania sfer i spiral, występują na każdym poziomie materii ożywionej. Stan wzajemnej równowagi pomiędzy wirami, pozwala na zachowanie stanu rozwoju, natomiast dysproporcja, przyczynia się do zmian istniejącej postaci.


Spirala życia.Konfiguracja spiral, jest efektem wpływu kilku czynników występujących w środowisku ewolucji wszechświata. Zaliczam do nich; dynamikę ruchu spirali, (przyczyny najbardziej istotnej), formy geometryczne materii stałej (nieożywionej) w przestrzeni przebiegu spirali i wpływu pola magnetycznego na jej przebieg.
  Spirala, którą przedstawiam posiada konfigurację optymalną z punktu widzenia potrzeb budowniczych wszechświata. Takie stwierdzenie jest poparte dwoma istotnymi aspektami.
  Pierwszy aspekt, to formy geometryczne, które pozwalają wytrasować spiralę życia. Tu bazą jest kwadrat i ewolucja jego kształtu według zasad złotej proporcji. Kolejna formą geometryczną są okręgi, których średnica jest wynikiem ewolucji kwadratu. Spirala biegnie po obwodzie okręgów, stykając się z każdym kolejnym na długości 14 stopni jego okręgu.
  Drugi aspekt odnajdujemy w rysunku finalnym, który przedstawia grafikę do złudzenia przypominającą wygląd rozłożenia ziaren w słoneczniku. Tylko właściwa forma spirali taki obraz może wyeksponować.

  Przedstawię teraz kolejne etapy powstawania grafiki, która w efekcie ukaże nam spiralę życia zgodnego z potrzebą twórców.


http://www.eioba.pl/files/user5948/ewolucjakwadratowcsa8.pngRys. 1 Ogólny widok ewoluujących kwadratów i powstających na ich bazie okręgów. W naturalnych warunkach, tam gdzie powstają spirale w miejscu okręgów występują wirujące sfery. Są one nasycone drobinami materii, tworząc coś w rodzaju „cienkiego balonika” wokół swej krystalicznej bazy.http://www.eioba.pl/files/user5948/sferycuf3.pngRys. 2 Na tym rysunku doskonale można zaobserwować jak duża jest ekspansja w przestrzeni, każdej kolejnej sfery.http://www.eioba.pl/files/user5948/spiralazyciacic7.pngRys. 3 Tu z kolei można zobaczyć z jakiego miejsca i w jaki sposób rozpoczyna bieg spirala życia.http://www.eioba.pl/files/user5948/spiralacpm7.pngRys. 4 Lustrzane odbicie jednego segmentu spirali. Ten rysunek ukazuje, pustą przestrzeń w miejscu, gdzie zgodnie z zasadą istnieją mniejsze segmenty spirali.http://www.eioba.pl/files/user5948/biegspiralicrc6.pngRys. 5 Lustrzane odbicie w rzucie płaskim zbioru spiralnego, czyli biegu spirali.

http://www.eioba.pl/files/user5948/slonecznkcwm9.pngRys. 7 Wizerunek słonecznika. Taki efekt powstał, po obróceniu spirali w obwodzie okręgu. Spirala jest powielona 72 razy, co daje kolejne przesunięcie o pięć stopni. Zwój spiralny, widoczny w rodzaju spiralnego tunelu. Czy tak może wyglądać zwój spiralny Czarnej Dziury?© Powyższy tekst jest tekstem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu.
© Powyższe fotografie są autorstwa GRYF144
Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sennik ananas projektowanie Sarbinowo wakacje savo przeciw pleśni Serwis laptopów warszawa