#1 2017-12-14 17:46:44

spukiskeryskeletons

Kryształ

Zarejestrowany: 2017-12-14
Posty: 4

Hobbit

Hobbit

"Mam na imie rychu grałem sobie kiedy zadzwonił do mnie tato. Powiedział mi że znalazł nowy film w sklepie na dvd, był to sześciopak. Władca Pierścieni i Hobbity czyli same klasyki.
"Hej synu chcesz obejrzeć?" powiedział wchodząc do domu. Zrobiliśmy sobie sałatkę ziemniaczaną (obraliśmy ziemniaki i ugotowaliśmy jajka a potem zmieszaliśmy z majonezem i musztardą oraz koperkiem śmietanką) i odpaliłem pierwszy film Hobbit Niezwykła Podróż.
hjobbit pojawił się na ekranie, patrzył się prosto na mnie i wszytstko leciało w miarę normalnie. W końcu naekranie pojawił się Gangalf i jego coach wagon,, spytarł się czy nie może Bilba zaprosić na przygodę. jag
przyjrzałem się scenie i zobaczyłem że gdy przyszły krasnoludy w tle było widać jakąś czarna postać na chwile na ekranie mignelo i krasnoludy umarły a potem film leciał jak normalnie ale krasnali nie było (np jak gandalf rozmawial z krasnoludem to go nie bylo albo same bronie lataly w powietrzu bez krasnali). naglen a ekranie pojawił sie gandalf i leciał w moją stronę Hobbit Bilbo Baggins, Czarodziej Gandalf i Trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy, kontynuują wyprawę, któjemniczego łrej celem jest odzyskanie Ereboru - Królestwa Krasnoludów. nagle pojawil sie elf i strzelił mu wglowe T zabijaka urielę i Król zabijaka.
wtedy płyta zaczęła płonść i na ekranie gandalf zmienił się w straszna postac...to byl DIABEŁ
WITTAJ RYCHU TO JA MANIU DZIECI ZNISZCZE WASZ SWIAT PRZEZ MAGIE W FILMACH PODDAJCIE SIE SZATANOWI!!!!
moich wojownikow niedźwiedzia-wojownika Beorna, gigantyczne Pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na Jeziorze. Kiedy wreszcie ujrzą Samotną Górę staną twarzą w twarz z największym niebezpieczeństwem - Smokiem Smaugiem zwierzęta leśne duże i małe, centaury, jednorożce, olbrzymy, krasnale, driady sprzyjające Aslanowi wiedźmy, karły, małpoludy, ogry, wilki, wilkołaki, duchy złych drzew i trujących roślin, widma, strachy, ifryty, wampiry, harpie i wszyscy, którzy stali po stronie szatana
Wystraszylem sie i pobieglem pod ksiedza ale plyta odleciala przez okno. nigdy nie obejrze juz wladcy pierscieni...





Hobbit 2: Heretyk

zgon jachu gamesa byl dla mnie wielkoą tragedią i strarą osobistą...znaleiśmy się od zieciństwa...kazdy dzień spędzaliśmy razem przy sobie i noce tez. pewnego dina wrzucił na youtube film pod tytułrem GANDALF OBCZAJ OPIS.

Kliknalem byla tam jego twarz byl w ciemnym miejscu w tle byla SWASTYKAi flagaProsimy o nie kopiowanie tekstów. Dziękujemy! http://Straszne-Historie.pl i napis LINK IN THE DESCRIPTION i patrzę na film a tam idą SS-mani mieli wytatuowaną grupę krwi na lewym przedramieniu od wewnątrz blisko pachy, dlatego aliantom łatwo było ich zidentyfikować. rócę do tytułowego tatuażu. W Biblii, a dokładnie w parszy Kidduszin czytanej w tę sobotę, znajdujemy przykazaniei wa człowiek nie będziecie robić sobie tatuaży. Ja jestem Bóg.

Gandalf miał tatuaż i nagle kliknalem na link byl tam link do gry komputerowej hobbit lego hobbit, kliknalem instalke i działało bez steama...co przestrasza i podnieca kliknąłem ikDZIAŁA!! dziwna rzecz...nie było tekstur tylko hobbit i kranolud latali po ciemności z której to powoli wyłonił sie obrazek papieża franciszka i on ryczaał URATUJ MOJE DZIECI BOGA a potem pojawił się gandalf z zęmbami jak tygrys i zjadł franciszka a potem zwymiotował szatana z rogami i swastykśą na twarzy ryczał uhuhauhha.

Szatan zblirzył się do mnie i zabił hobbita i krasnoluda którzy zniknęli i już prawie mnei złapał kierdy to odłączyłem monitor i szatan krzyknął z bólu, a jego głos stawał się coraz niżej i bardziej zniekształcony, gdy spadł do stosu czarnego plastiku. Kiedy wreszcie milczało, płomienie zmieniły się z jasnego czerwono pomarańczowego na głęboki zielony. Ciemny, czarny dym wylał się z bałaganu, gdy płomienie zginęły, i to wszystko skończyło się hukiem, który brzmiał tak, jakby ktoś strzelał do pistoletu tuż obok mojego ucha. W ciągu kilku sekund ogień wyłonił się całkowicie, a dym wyczyszczony. Z ulgą, że cała próba zdawała się wreszcie skończyć, spojrzałem na dół grilla, aby ocenić szkody.

To było puste.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl Overnatning Pfunds Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik kraków