• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#73 2007-08-18 00:44:34

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

f.Ap/ zapytanie o piekło
odp.k12G:

Poprzez inkarnacje wprowadzane są ciała astralne w człowieka by służyły duszy wcielanej w tego człowieka.W astralu przebywaja ciała astralne po śmierci jednostki czekajac na nastepną inkarnacje.Piekło jest ulokowane w tym wszechswiecie.


_________________

Offline

 

#74 2007-08-20 15:10:05

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Odp.na pytania z f.Gildia GRYF144.

--------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedzi na pytania.
radan;
1.Czy jeśli nie uwierzymy w wasze... hipotezy, to pójdziemy do piekła, albo spotka nas innego rodzaju kara?
Odp;
Wasza wiara to wasza sprawa, a nagradzacie i karzecie się sam, Bóg tego nie czyni.
Kwestia ta nie dotyczy „Starych dusz”.


2.Czy możesz przedstawić choćby fragment swojego drzewa genealogicznego pochodzący z 6-4 tys. lat p.n.e.?
odp;
Nauka to nie wszystko, były mi potrzebne predyspozycje a predyspozycje tylko z rodów fizyczno - duchowych się wywodzą. Przygotowywaliśmy linię od Adama. To nie był pierwszy człowiek, ani Ewa nie była pierwszą Matką.

Zastanówcie się, jakim sposobem, synowie Adama i Ewy, pierwsze dzieci na ziemi, żyją w już istniejących kulturach społecznych. Jeden z nich jest rolnikiem a drugi pasterzem, skąd kultury społeczne w pierwszej na ziemi rodzinie?

Eden gdzie żyli, był specjalną enklawą a Adam i Ewa urodzili się w istniejącej już społeczności. Zostali wybrani jako protoplasci rodu Dawidowego, który odpowiednio przygotowywany, pozwolił mi, tak rozwinąć świadomość, bym mógł zrozumieć odpowiednią wiedzę.

Niewiele lat minęło, od czasu Edenu, Adama i Ewy, więc z samej natury rzeczy, nie mogą być przodkami wszystkich. Wybrani zostali na przodków rodu Dawidowego, to ten ród w czasie poprzedniego kataklizmu, Noe ratował. Inni ratowali się również, każdy na swój sposób.

3.Czy tworzycie jakąś zorganizowaną grupę?
Odp;
Ruszyłem w drogę sam, czasem kogoś spotkałem, lecz tylko na skrzyżowaniu.

4.Czy możesz przedstawić jakieś niezbite, namacalne wręcz (że tak powiem, empiryczne) dowody na poparcie swoich hipotez.
Odp;
W testamencie zapisana jest data, która dokładnie odpowiada mojej dacie urodzenia. Są tam również wskazane inicjały a wygląda to wszystko w ten sposób.
Data urodzenia zapowiadanego Mesjasza to; 1952r 08 11, jego inicjały, imię; A, nazwisko; S. Inicjał imienia wskazywanej na postumencie królowej z koroną bojową to; M.
Urodziłem się pod taką datą; 1952 08 11 a inicjały mojego nazwiska i imienia to S.A., inicjał imienia mojej żony to; M.

Gdy tam pierwszy raz pojechaliśmy, duch Sauniere czekał na nas. Pokazał nam miejsce w górach, gdzie odnaleźliśmy znaki wskazujące na wejście do grot. Znaki są identyczne z tymi, które opisywane są jako te, które oznaczają miejsce grobu Chrystusa i skarbu świątyni Salomona.

Takich sprawdzających się dowodów jest dużo więcej, jednak wszystko po kolei, w pierwszej kolejności święta geometria. Na taką dziedzinę mojej wiedzy wskazuje testament z publikacją nie będę czekał, bo złośliwi stwierdzą, że po odczytaniu szybko tę dziedzinę starałem się poznać. Nikt mi nie musi wierzyć, obowiązuje wolna wola.


Pytanie TomCio;
W jaki sposób się kontaktujesz z Bogiem?
Odp;
Jako Pan zastępów dysponuję okrętem, który ma odpowiednią moc do przechodzenia sfery obrzeża Wszechświata i przebycia drogi do Nieba.
Tam kontaktuję się osobiście, na płaszczyźnie dusz, bo tylko dusza może takim okrętem podróżować

Ka-gi
- czy można się dowiedzieć, co takiego znajduje się w skrytce między alfą i omegą; bo ja zwróciłabym na to uwagę...
odp; Tego nie wiem. Realia, które panują tam zdecydowanie ograniczają dostęp do informacji.

„Dawno już tu Go nie ma, może nawet nigdy tu nie był, to nie On tu przychodzi, to my Go nie chcemy.
Nawet wtedy, gdy się modlimy, modlimy się o swoje potrzeby.
Nawet wtedy, gdy się cieszymy, cieszymy się nie z siebie.
Nawet wtedy, gdy pracujemy, pracujemy nie dla siebie.
Patrzymy i co widzimy, nasze potrzeby.
Idziemy i co robimy, zdobywamy je.”



- ja go chcę odkąd pamiętam;
- nie zgadzam się... zwykłe uogólnienie – czytaj autor idzie na łatwiznę;
- cieszę się z siebie;
- pracuję dla siebie... dla innych też, ale jedno nie wyklucza drugiego;
- w życiu zawsze staram się wprowadzać harmonię między moimi i innych potrzebami...

Wartości tekstu z konkluzji do testamentu Boga, który przytoczyłaś, dotyczą większości. Od każdej reguły są wyjątki.

I na koniec... kiedyś (proszę sobie odszukać) zadałam pytanie: kim my jesteśmy? my ludzie... dla Was? Niego? można uzyskać w końcu odpowiedź?
Odp;
Dla Boga człowiek fizyczno duchowy, jest instrumentem do tworzenia odpowiednich emocji. Dusza jako istota z nieba, wcielona w taki instrument, pobiera te emocje.
Człowiek jest finalnym efektem ewolucji Wszechświata, to w celu wytworzenia takiej postaci – instrumentu, buduje się Wszechświaty.

Antonius;
łaska Boża i jej znaczenie w życiu człowieka
odp;
Laska Boża to nic innego jak środowisko życia człowieka w raju.
Na ziemi to środowisko zostało zniszczone wpływem Lucyfera.
W środowisku czystym, jakim jest Raj, człowiek nie posiada potrzeb a co jest z tym związane nie występują w jego systemie psycho emocjonalnym negatywne emocje.
Dla Lucyfera, priorytetem jest, występowanie jak największej ilości negatywnych emocji. Blokuje w ten sposób duszy, drogę powrotu do rodziny w niebie.

-jak wyglądają zależności myśli – emocje
odp;
Myśli są pierwszymi składowymi, w procesie działania drogi psycho emocjonalnej.

Pan Syjonu
_________________
Pan Zastepów

Offline

 

#75 2007-08-20 19:59:03

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odp.GRYFA144 na f.g.

Wysłany: Dzisiaj o godz. 6:33 pm    Temat postu: Odnośnie Maryji i Magdaleny.   

--------------------------------------------------------------------------------

pan_ixs-

Proszę przytoczyć słowny proces dowodowy, który tą tezę obalił, a nie słowa w rodzaju " to jest głupota ", "to jest bzdura", "to jest nieprawda".
są to kpiny a nie dowody.Ja odczytałem cały zapis, precyzyjnie złozony w obrazach,który dopiero po opublikowaniu we francji zostanie zweryfikowany przez historyków i naukowców,o wynik jestem spokojny dokładnie wiem co odczytałem.
Istnieje prawdopodobieństwo że wasze kpiny w stosunku do tego tekstu wynikają z kwesti,że nie przeczytaliście go dokładnie.

Sprawa dla was najbardziej "bolesna",która dotyczy NMP jest prosta rzeczą : Ten kościół pochodzi z innej gałęzi chrześcijaństwa,w której NIE UZNAJE SIĘ MARYJI TYLKO MAGDALENĘ.nie dziwcie się więc, że nie tylko ta figurka nie wskazuje Maryji,ale żaden inny wizerunek tego nie czyni z wyjatkiem drogi krzyżowej.
Proszę was o jedno jeżeli chcecie coś zarzucać moim tekstom to przeczytajcie go dokładnie, a w przypadku wątpliwości przytoczcie treść przez was zastrzeżoną.Bądzie to wówczas z waszej strony uczciwe i godne.
------------------------------------------------------------------------------------
snake pisze :

A "wiedza" mesjasza została już dawno obalona, ale, że do niego to nie dociera to już raczej jego problem, zresztą nie trudno obalić takie perełki jak np. motyw, że biologia ziemska opiera sie na krzemie, może mesjasz powinien ta podstawówkę jednak skończyć wtedy dałoby sie mówić przynajmniej o zaczątkach jakiejś wiedzy

Przeczytaj tekst o Świętej Geometrii jeszcze raz bo go nie zrozumiałeś.
_________________
Pan Zastepów

Offline

 

#76 2007-08-21 11:57:23

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

--------------------------------------------------------------------------------
Odp.na posty z f .gildia. GRYF144


Ligas napisał;
wywiązuje sie dyskusja w której (o zgrozo!) niektórzy zachowują ton wypowiedzi wskazujący na domniemaną prawdziwość głoszonych tu farmazonów. Rozumiem, że lubicie kiedy wszystko ma ręce i nogi i wolicie kiedy wszystko poparte jest solidnymi i logicznymi argumentami,

Odp; Napisałeś pierwszy post, określając swoją wypowiedzią stosunek do moich tematów, które poruszyłem na tym forum.
Mam nadzieję, że w następnych postach będziesz się, starał wnosić dowody na poparcie swoich słów, jak piszesz dowody logiczne.
Taką deklarację tu przedstawiłeś;
cytuję
„Rozumiem, że lubicie kiedy wszystko ma ręce i nogi i wolicie kiedy wszystko poparte jest solidnymi i logicznymi argumentami”

Trzymam Cię za słowo.



Wilk napisał;
A co do faktów odnośnie składu skorupy ziemskiej to nie ma co polemizować, ale czego to niby ma dowieść? Że krzemiany są podstawą ziemskiej biologii? Bo o tym bzdurnym zdaniu z wywodu Gryfa tu rozmawiamy.

I jeszcze raz proszę o cenionych naukowców (może jakiś noblista, skoro to takie przełomowe badania są), a nie takich z szemranych i tułających się po obrzeżach nauki.

A co do faktów odnośnie składu skorupy ziemskiej to nie ma co polemizować, ale czego to niby ma dowieść? Że krzemiany są podstawą ziemskiej biologii? Bo o tym bzdurnym zdaniu z wywodu Gryfa tu rozmawiamy.

Odp; Wilku, czy słyszałeś o tych słowach Boga, „Z prochu powstałeś i w proch się, obrócisz”?



Dr.Crane;
Jak to jest? Czy te davidsy, old spirity, antoniusy mają jakieś swoje dyżury na forum podczas których mają bronić GRYFA i K12G?
_________________

Odp; Mam do doktora pytanie, czy Tobie przeszkadzają?



Tomcio napisał;

davids napisał:
nasze umysły to twory astralne

TomCIo napisał;
Udowodnij!

Odp; A jak myślisz co to jest Nadświadomość i Podświadomość?

davids napisał;
tylko czemu wiedza Gryfa144 obala wszelkie inne?

TomCio napisał;
Z tego co widziałem, to na tym forum obalają jego wiedzę.

Odp; Wskaż, proszę gdzie to widziałeś, mam prawo do obrony.

davids napisał;
No widzisz to co sobie wytłumaczyłeś swoją religia?

TomCio napisał;
Ja? A ja pisałem, że ja sobie coś wytłumaczyłem? Napisałem, że ludzie sobie czasem coś tłumaczyli. Np. kiedyś w starożytnym Egipcie, jak było zaćmienie słońca to sobie wmawiali, że bóg słońca się wkurza, co nie?

Odp; W starożytnym Egipcie, podczas zaćmienia słońca ludzie sobie nie wmawiali, że Bóg się wkurza, tylko im wmawiano.

zaba30 napisał:
Tak sobie to czytam o Mesjaszu i myślę że to jest prawda mam takie przeczucie że to jest prawdziwy Mesjasz , który żyje w obecnym czasie.

TomCio napisał;
Wyloguj się!
Następny... Po co tu wchodzicie?
Myślicie, że jak będzie was więcej i napiszecie, że mu wierzycie, to my przestaniemy obalać jego teorii i zaczniemy mu wierzyć ?

Odp; Tomcio pilnujesz porządku na forum?
A co do moich teorii, jak do tej pory żadnej nie obaliliście.

Pan Syjonu
_________________
Pan Zastepów

Offline

 

#77 2007-08-21 14:09:46

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

--------------------------------------------------------------------------------

Panie ixs-wskaż jaki błąd i jakie kłamstwo popełniłam w/g ciebie???

W temacie "czasy Ostateczne" zostało to jasno określone przez GRYFA,
albo nie czytałeś tego ,albo czytasz a nie wiesz co czytasz. Dla jasności tematu przedstawię ci jeszcze raz to co było juz napisane:
Cyt:wypowiedź GRYF144:
--------------------------------------------------------------------------------

pan_ixs-

Proszę przytoczyć słowny proces dowodowy, który tą tezę obalił, a nie słowa w rodzaju " to jest głupota ", "to jest bzdura", "to jest nieprawda".
są to kpiny a nie dowody.Ja odczytałem cały zapis, precyzyjnie złozony w obrazach,który dopiero po opublikowaniu we francji zostanie zweryfikowany przez historyków i naukowców,o wynik jestem spokojny dokładnie wiem co odczytałem.
Istnieje prawdopodobieństwo że wasze kpiny w stosunku do tego tekstu wynikają z kwesti,że nie przeczytaliście go dokładnie.

Sprawa dla was najbardziej "bolesna",która dotyczy NMP jest prosta rzeczą : Ten kościół pochodzi z innej gałęzi chrześcijaństwa,w której NIE UZNAJE SIĘ MARYJI TYLKO MAGDALENĘ.nie dziwcie się więc, że nie tylko ta figurka nie wskazuje Maryji,ale żaden inny wizerunek tego nie czyni z wyjatkiem drogi krzyżowej.
Proszę was o jedno jeżeli chcecie coś zarzucać moim tekstom to przeczytajcie go dokładnie, a w przypadku wątpliwości przytoczcie treść przez was zastrzeżoną.Bądzie to wówczas z waszej strony uczciwe i godne.
skaż jaki błąd jakie kłamstwo???

------------------------------------------------------------------------------------
a oto moja odpowiedź: K12G

W tamtej kulturze jest Magdalena,tak jak w Polskiej kulturze jest Maryja.
Należy zauważyć że,Magdalena to jest inna kobieta w tamtych czasach żyjąca i będaca u boku Jezusa i więcej czasu z nim spędzająca. Maryja to jest matka Jezusa,natomiast Magdalena była jego żoną,jego przyjaciółką i jego matką chrzestną,stąd też wynikają problemy w zrozumieniu postaci z niejasności,przekłamań i niedouczenia kopistów piszących teksty biblijne.

W kulturze szczególnie południowej Francji z mojej wnikliwej analizy tematu rozmów z ludźmi z tamtego regionu to Magdalena jest tam czołową postacią w ich umysłach, na obrazach, ikonach ,figurkach,na tamtejszych portalach nikogo nie dziwi Wysoki Status Magdaleny która w ich mniemaniu jest boginia,Sophia i naczyniem Graala,u nich Maryja to plan dalszy ,natomiast w naszym kraju jest odwrotnie.



-------------------------------------------------------------------------------------
Dla ciebie śmieszne tezy,a dowiedz że tak się nie dzieje;teorie należy obalić a nie wyśmiewać -teoria wyśmiana jest tylko teorią wyśmianą a nie obaloną.
_________________

Offline

 

#78 2007-11-12 14:02:36

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Odp. do ekuu zfn na prosbe Asefa.

Po pierwsze
ja widziałam to znamię. Po drugie nie ma drugiej takiej osoby urodzonej na pół.od Lublina, która posiadała by kompletna wiedze jaką posiada Mesjasz. Po trzecie dr psychiatrii przychodzili na wykłady do Mesjasza aby pogłebić swoja wiedzę na temat np. systemów psychoemocjonalnych w człowieku,które wykładał ów pan. {takze ten problem,masz juz z głowy}. Po czwarte w przepowiedniach, proroctwach, Rennes le Chateau jest wiele innych dowodów potwierdzajacych tozsamość. A teraz ostatnie widze że lubisz mysleć przynajmniej akcentujesz tą strone u siebie udowodnij, że masz racje. Iż choc kapinke wiedzy posiadasz jaką posiada Mesjasz- to proste na forum mesjasz jest pytanie od Mesjasza w temacie św.geometria"..D. Mechilzedek.."dla śmiałków takich jak ty- udowodnij, że nie rzucasz oszczerstwami na prawo i lewo ale,że coś wiesz i masz rację.Zaznaczam,że jest to pytanie dla ludzi logicznie myślących.

Offline

 

#79 2007-11-12 14:08:07

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Post napisałam na prosbe Asefa na FN.

co ja na to....

Ekuu
- wiesz co mi się podoba, że trzymasz porządek robisz to
doskonale i nie dziwię ci sie wcale...

Mam kilka odpowiedzi przeczytałam posty i omało nie pękłam ze śmiechu, ludzie czy zastanawialiscie się kiedys co wy piszecie
lub czytaliście swoje posty?


darqu - Z kim chcesz walczyć?
A może potrzebny ci miecz kuty?

Orka wodna -Wynurz się,lepiej dostrzeżesz to czego pod wodą
nie widzisz.

himen20
- Z przykrością dla ciebie stwierdzę że
rzeczywiscie jest...

jest tylko jedno takie łóżko na świecie, ale nie martw
się mam pomysł: zbuduj sam może jaki pomysłowy
Dobromir z ciebie będzie.


Klejcun
- Watpliwy jesteś od tych twoich wątpliwosci.
Jednak wyobraź sobie,że on nie wierzy, że jest mesjaszem
on to wie.

A wiesz czym się to różni???

Wierzy ten kto nie ma wiedzy bo nie wie
Pozostaje mu więc wierzyć.
natomiast ten kto WIE nie musi WIERZYĆ bo on WIE>


Hrymr
- Piszesz numerów seryjnych... A masz nick?? pewnie masz,
nie możliwe żebyś na imię miała Hrymr ???
Wiesz ja też mam nick i muszę cię zmartwić,że to nie jest
nr seryjny...a napewno nie diesla.
Piszesz,że te dzieci cierpią...A znasz je???
Widziałas ich cierpienie? A może jasnowidzem jesteś?
Albo nowe wcielenie Sybilli?
Czy ty na pewno czytałas te posty?
Czy bierzesz to z bajki o Jasu i Małgosi?

Zapewniam cię, że te dzieci nie cierpią- a jezeli ich nie
znasz to nie wypowiadaj się bo bluźnisz przeciwko Bogu.
I nie współczuj potomkom Rodu Dawidoego,potomkom Jezusa
a raczej sobie.

mho- Piszesz,że masz wiedze? to może ty mysza i w bibliotece
ksiązki podjadasz?

Ponawiam pytanie do ciebie i do innych:

Na forum mesjasz jest zadanie geometryczne dla ludzi mądrych i takich,
Którzy się za nich uważają , by mogli wykazać swoje cechy wielkości na
polu nauki, nie ma tam wymagań stosowania wzorów i obliczeń; wystarczy logika i mądrość lub logika i spostrzegawczość.
Cyniczni twórcy paszkwili tez mają realną szanse na zbudowanie swojej wielkości na polu wiedzy.
Zadanie jest w temacie Św. geometria pt"Mechilzedek.."


Wicia -masz racje, oczy szeroko otwarte...tylko żeby nie wyskoczyły proponuję spreżyny.

jacek- Czy wiesz, że sw Paweł {SzaweŁ}był prokuratorem rzymskim
i scigał Jezusa przez 6 lat po ukrzyżowaniu?
A czy ty wiesz że załóżył on sektę Pawłową?
a wiesz kogo pokroił na kawałki dosłownie na kawałki?
Pierwszego ogłoszonego świętym chrześcijańskim.
Wiesz co się stało z Szawłem jak zobaczył Jezusa pod
Damaszkiem? stracił mowę, wzrok i słuch na dwa lata-
dziś byśmy to nazwali szp. psychiatrycznym.
A później co? Później załoźył sektę Pawłową na gruncie
swojego prokuratorskiego wykształcenia..

Napisalam tutaj odpowiedzi na prośbe Asefa.

Nadmienię jeszcze, że forum WWW. Mesjasz.pun.pl to nie jest ani instytucja typu chrześcijaństwo gdzie trzeba płacic za możliwość korzystania z wiary, ani żadna sekta, która wymusza cokolwiek .Forum powstało po to żeby przekazać informacje , których nie posiada żaden inny człowiek i nigdy nie posiadał. Jest więc wolna wola wszystkich ,wolny wybór, kto chce niech czyta kto nie chce niech tego nie czyni. Wyśmiewcy maja prawo do paszkwili aczkolwiek nie wiem czy honorem człowieka jest budowanie SWOJEJ WIELKOŚCI na takiej formie wypowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mają uszy i tych bez uszu...


K12G.

Offline

 

#80 2007-11-18 03:04:08

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odp. z f.n.{jefrey}


cyt ."Baczcie, żeby was kto nie zwiódł. Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą... I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu" (Mt 24, 4-5.11).
Słusznie napisałes lecz twoje zaślepienie nie pozwala ci zrozumiec tego co napisał Mt; bo cała zasada chrześcijańskiej religii opiera sie na zaślepieniu owieczek, gdybyś miał oczy otwarte to byś zrozumiał tekst, w którym jest napisane że wielu będzie Chrystusów, którzy zwiodą; a gdybyś nie tylko widział a jeszcze był mądrym to przed wydaniem opinii zapoznał byś sie z tematem dotyczacym Mesjasza, odnalazł byś informacje, że nigdy sie nie podawał za Chrystusa lecz za jego starszego brata z królewskiej rodziny Boga w Niebie.

A co do zwodzenia to on raczej odrzuci kogoś niż miałby zwieźć.

U Jego boku moga być tylko tacy, którzy w 100% wierzą w siebie jako człowieka wolnego i z jasnym umysłem.

Przytoczę ci teraz jedna z przypowieści Mesjasza:

Ślepiec zwraca się do filozofa:
- Ale ja nic nie widzę
On mu na to:
-Nie musisz niczego ogladać
<JESTEŚ CZŁOWIEKIEM BĄDŹ SOBĄ>



K12G.

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kanał betonowy wodoszczelny o Charmant T1 avec vue sur marina nowalia pakiet spa Ciechocinek