• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#57 2007-08-07 03:24:11

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

f.gildia.
--------------------------------------------------------------------------------

TomCio odpowiedź;„Projekt Cheops”, pozwolisz, że zapoznam się głębiej z tym tematem i napiszę pełną odpowiedź. Na dzień dzisiejszy, mogę powiedzieć jedno; Byliśmy w Egipcie, między innymi z K12G, 21 czerwca 2005 roku. Był to dzień, w którym Pani Lucyna Ł. Rozpoczynała współpracę z grupą prowadzącą ten projekt. Nagromadzenia tak dużej ilości ciemnych istot duchowych nie widziałem nigdzie.
Projekt jest kontrolowany przez te istoty i według mnie, one wiodą prym i wskazują drogę, ale może grupa sobie poradzi.

Antychryst w pojęciu anty chrystusowy na płaszczyźnie wartości, które przekazywał Chrystus, wskazuje środowiska, które głoszą ideologię niezgodną z przekazem Chrystusa.
Bez wątpienia wszystkie kulty chrześcijańskie, posiadające „pawłowe korzenie” należą do tych środowisk.
Istnieją przekazy, które zapowiadają Antychrysta, jako niosącego miłość, Nostradamus z koleji wskazuje na czas władzy Antychrysta, Która według zapisu w czterowierszach ma trwać 20 i 7 lat.
Co do wskazywania tożsamości, to proszę mi wybaczyć ale na obecny czas powstrzymam się od tej czynności.

P.S.

Harlie 86 x
K12G napisał:
Nie wskazałam tożsamości z istotnych dla mnie powodów ,również nigdzie nie obiecywałam wskazania tej tożsamosci tyle ile mogłam tyle przedstawiłam ciekawość możecie zaspokoić zgodnie ze wskazówkami Forkrula ,uważam że jest to uczciwe i logiczne rozwiązanie.

charlie86
Tak właśnie zrobiłem i stamtąd jasno wynika że antychrystem jest papież, a skoro była mowa o tym że już zmarł, to z całą pewnością chodzi ty o śp. Jana Pawła II.

Tak więc mamy już jedną odpowiedz. Pytanie tylko czemu nie można było tego powiedzieć wprost, zamiast bawić się w jakieś durne podchody, przecież i tak na to samo by wyszło.

_________________

Charlie 86 x odpowiedź;
Z tym wychodzeniem na jedno, w naszym przypadku może być różnie, nasza droga działania posiada różne implikacje i zagrożenia. Dla nas nie wszystko, co jest wprost musi być proste. Proszę brać pod uwagę istotę punktu patrzenia, by właściwie określić punkt widzenia.

P.S.

Barnie
O, no to skoro mesjasz się nam objawił, to ja bym chciał posłuchać o świętej geometrii.
_________________

Barnie odpowiedź;
Sądzę, że pod koniec sierpnia będzie to możliwe. Obecnie muszę się skupić na ukończeniu „Testamentu Boga”, jednak równolegle przygotowuję materiały do publikacji Świętej Geometrii”. Chcę, by ta publikacja była czytelna a to wiąże się z
pokazaniem kilkudziesięciu zdjęć, które przedstawią przestrzenne bryły w serii podstawowych form świętej geometrii.

P.S.

ka-gi
czym jest sumienie?
10 przykazań... a czasy współczesne?

Jak to właściwie jest z Bogiem... wybacza nam i daruje kary, bo nas kocha? Czy jednak wszystko co robimy będzie nam policzone... lub też kara zostanie wym
ierzona za jakiś czas za naszego życia?

o świętej geometrii także chętnie posłucham

Ka-gi odpowiedź;

Sumienie, osobisty sędzia, który w zależności od kilku czynników działa lepiej lub gorzej. Podstawowym czynnikiem, jest nasza własna osobowość, która kształtuje się w zależności od naszych osobistych predyspozycji i środowiska, w jakim budujemy świadomość.
Innym czynnikiem jest nasza predyspozycja losowa, która będąc elementem już wskazywanych osobistych predyspozycji, dodatkowo wpływa na nasze zachowania i odczuwanie.
Trzecim czynnikiem, są wzorce środowiskowe, które odbieramy i oceniamy w stosunku do naszego zachowania.

Dziesięć przykazań; kodeks przekazany w celu wskazania drogi dla tych ludzi, którzy podejmują się przywództwa, lub kapłaństwa.
Ograniczenia wynikające ze stosowania kodeksu, „zmusiły” wskazywane osoby, do innego niż zamiar Boga, zastosowania dziesięciu przykazań. Przykładowy kapłan, zamiast je sam stosować, podjął decyzję o nakazie stosowania ich przez wiernych a sam, zbierał z takiego stanu rzeczy profity.

Bóg nikogo nie każe ani nie rozlicza, dusza osiąga tyle ile dla niej wykona człowiek.
Sprawy zależności dotyczą inkarnowanych istot astralnych, świadomość człowieka z tym nie ma nic wspólnego. Jedno co może mieć wspólne to, to że w pierwszej kolejności nadświadomość zdominuje świadomość a następnie źle pracująca świadomość, przyczyni się do problemów wskazywanych istot inkarnowanych.

P.S.


Dr. Crane
Jak możecie zauważyć notka rabina Kaduri bardzo precyzyjnie wskazuje niektóre aspekty mojego postępowania – co jest równoznaczne ze wskazaniem na postępowanie Mesjasza.


Jak to jest? Ty sie zachowujes jak rabin w swej notatce nakazuje, czy tez rabin przewdzial jak bedziesz sie zachowywal?

Cytat:
nadszedł czas bym przystąpił do realizacji kolejnych planów Boga ,które mi jako Ojciec zlecił.


W jaki sposób Bóg to wszystko Ci przekazuje?

Dr. Crane odpowiedź;

Notkę poznałem kilka dni temu, jak miałbym stosować się do wskazań rabina nie znając jej treści.

Piastując w Niebie tak wysoką pozycję mam prawo do specjalnej dyspozycji, co pozwala mi podróżować do ojczyzny duszy.

P.S.


Musley
Mesjasz w Polsce! Ale czad! Jednak naprawdę jesteśmy narodem wybranym!!!

Musley odpowiedź;

Narodem wybranym-- Ale za to jak zniszczonym, kompletna iluzja.

Balum
K12G napisał:
balum-NIE RÓB Z SIEBIE POŚMIEWISKA>

Jezeli masz problemy ze zrozumieniem tekstu ,który czytasz przeczytaj go powoli i uwaznie 10-krotnie a potem dopiero odpisuj....

Czego nie zrozumiałem? To w końcu jesteś czy nie jesteś mesjaszem i facetem?

Balum odpowiedź;
Tak jestem Mesjaszem i jestem facetem, a K12G jest facetką.

Kormak
Balum: jak widać pisze GRYF144, a nie K12G, więc traktuj to tak

Kormak odpowiedź;

Mam teraz okazję podziękować Ci za wyrozumiałość, dziękuję.

P.S.

Balum
Dobrze. To gratuluję GRYFowi144 bycia Mesjaszem i życzę pomyślności na dalszej drodze życia i unikniecia losu Joszuy ha Nocri.
Miałbym też mała prośbę. Ząb mnie boli. Prawa górna piątka. Mógłbyś mi ją uzdrowić na odległość? Przeciez dla Mesjasza to pestka, a będę wdzięczny.

Balum odpowiedź;

Tak dla żartu; jeżeli dla mnie twoja piątka jest pestką, to uważaj byś jej nie wypluł.

P.S.
_________________
Pan Zastepów

Offline

 

#58 2007-08-07 03:31:54

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

f.G.
--------------------------------------------------------------------------------

Duderson
Wyzwoleniec


Wiek: 27
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: Anglia Wysłany: Dzisiaj o godz. 6:11 am


K12G napisał:
Nostradamus-8.98.
Krew ludzi Kościoła poleje się obficie
wiele czasu upłynie, nim jej potok zostanie wstrzymany
Płynie czerwona zupełnie jak woda
Niedola, klęska i żałoba przypadnie kapłanom w udziale

Nostradamus-8.80.
Popłynie krew niewinnych wdów i dziewic
z polecenia wielkiego czerwonego
Zdarzy się wiele haniebnych czynów
Święte obrazy oblewane będą płonącym woskiem
Śmiertelnie przerażeni będą czcili jedynie bożki

A może to wszystko mówi o komunizmie, który przyniósł ze sobą prześladowania chrześcijan, niszczenie kościołów i dzieł sztuki sakralnej? Przepowiednie Nostradamusa są tak mętne, że można je interpretować, jak się chce. Miłej zabawy. Pseudointelektaulny onanizm, i i nic więcej.
_________________
http://s16.bitefight.pl/c.php?uid=26193




To jest opublikowany przez K12G tekst, do którego odniósł się w powyżej wskazanym poście Duderson.

Nostradamus-II.5.73.
Przez samego Boga prześladowany będzie Kościół
Święte Kościoły zostaną ograbione {splądrowane}
Matka wyda na świat dziecko naga w koszuli
Potem Arabowie zjednoczą się z Polakami.

Na rozkaz Boga, Watykan będzie prześladowany przez Jego syna.
Oszukiwani wierni odbiorą to, co ofiarowali.
Wielka matka, urodzi jedno z pięciorga dzieci.
I wkrótce potem, Arabowie zjednoczą się z Polakami.

P.S.
Nostradamus-4.24.
Słychać jak pod ziemią święta dama zmienia głos
Zamiast boskiej inspiracji widać świecący ludzki płomień
dojdzie do tego, że księża własna krwią zabarwią ziemię
Święty Kościół zniszczony zostanie bez krzywdzenia nieczystych.

Z pod ziemi, lub z gruzów jej kultu, Św. Maryja zmienia zdanie,
Już nie mówi o boskości swego syna, tylko, że był wzorowym człowiekiem.
Z tej przyczyny, kapłani chrześcijańscy przedstawią na ziemi nowe zasady.
Religia chrześcijańska zostanie zniszczona, lecz nie będą krzywdzeni wierni.
P.S.


Nostradamus-6.9.
W świętych kościołach dopuszczą się bezeceństw
Mieniac je cnotą, godną najwyższej pochwały
Ten, na którego cześć biją złote medale
Zakończy żywot w niewysłowionych męczarniach.

Świątynie chrześcijańskie będą zbeszczeszczone.
chociaż, mieniły się najwyższą cnotą.
Papież, którego uznaje się za godnego najwyższych zaszczytów,
Straci w oczach ludzi swe zalety.

P.S.
Nostradamus-8.98.
Krew ludzi Kościoła poleje się obficie
wiele czasu upłynie, nim jej potok zostanie wstrzymany
Płynie czerwona zupełnie jak woda
Niedola, klęska i żałoba przypadnie kapłanom w udziale

Zasady chrześcijańskie legną w gruzy.
długo, ta sytuacja będzie bolesna dla wiernych.
Uwolnią się od tych zasad, tak jakby wodą zostali obmyci.
Kapłani w żałobie po matce kościoła, poniosą klęskę.

P.S.

Nostradamus-8.80.
Popłynie krew niewinnych wdów i dziewic
z polecenia wielkiego czerwonego
Zdarzy się wiele haniebnych czynów
Święte obrazy oblewane będą płonącym woskiem
Śmiertelnie przerażeni będą czcili jedynie bożki.

Chrześcijański mit wartości, przypisywany wdowom i dziewicom.
z przyczyny, nowych zasad Boga zostanie zmieniony.
Według wiernych chrześcijańskich, wydarzy się wiele czynów haniebnych.
Palone będą święte obrazy a ludzie w przerażeniu.
zaprzestaną czcić chrześcijańskiego Boga.


Opublikowanych było pięć czterowierszy Nostradamusa, zarówno te, które są polskim tłumaczeniem, jak i te, które są moim odczytaniem z tego polskiego tłumaczenia.
Po wielu postach wszelakiej maści, tekst ten zaginął dla człowieka, który po to wchodzi na forum by przeczytać ciekawe dla niego informacje. Odsunięty został w siną dal, przez wiele innych postów. Odnaleźć mógł go tylko wyjątkowo dociekliwy poszukiwacz informacji.
Ale i ten dociekliwy, powinien być zniechęcony, więc otrzymuje informację jak tylko spojrzy w temat.
O to, co zobaczy; dwa przetłumaczone na polski czterowiersze Nostradamusa, wraz ze stosowną dedykacją, jw. Gdzie pozostałe trzy czterowiersze a przede wszystkim gdzie są czterowiersze odczytane z tekstu przetłumaczonego?
Tekst, do którego się odnosisz nie istnieje w twoim poście.
Odnosisz się do tłumaczenia na polski a zwrotem;


„A może to wszystko mówi o komunizmie, który przyniósł ze sobą prześladowania chrześcijan, niszczenie kościołów i dzieł sztuki sakralnej?”

wskazujesz, poprzez przypisanie do postu, odczytany tekst pięciu czterowierszy.
By wskazywany temat, jeszcze bardziej pogrążyć, dopisujesz epitet, który zarazem okazuje Twoje wysokie wykształcenie i intelekt, dzięki zastosowaniu dwóch błędów w jednym wyrazie. A może Ty jesteś tak doskonałym „hamulcowym”- z wyższej półki, pisząc epitet, celowo wprowadzasz dwa błędy, by w razie czego tłumaczyć się, że to nie to słowo.


„Pseudointelektaulny onanizm, i i nic więcej.”

Post Dudersona, jest szkolnym przykładem manipulacji, obrażania i zrażenia do tematu, wystarczy by zniechęcić każdego potencjalnego czytelnika.

„A może to wszystko mówi o komunizmie, który przyniósł ze sobą prześladowania chrześcijan, niszczenie kościołów i dzieł sztuki sakralnej? Przepowiednie Nostradamusa są tak mętne, że można je interpretować, jak się chce. Miłej zabawy. Pseudointelektaulny onanizm, i i nic więcej.”
Pan Zastępów.
_________________
Pan Zastepów

Offline

 

#59 2007-08-07 15:55:32

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Czym jest UFO?,czy istoty pozaziemskie istnieją?,czy one są złe czy dobre?

Offline

 

#60 2007-08-07 17:19:23

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

na f.Gildia jest zagorzały spór o to kogo nazwać Antychrystem{str.22 temat Mesjasz G.Tajemnic}


A oto moja odpowiedż do tematu
Wysłany: Dzisiaj o godz. 4:02 pm    Temat postu: odp.odnosnie Antychrysta i Biblii.     

--------------------------------------------------------------------------------

Asef--W poście GRYF144 definicyjnie ujął znaczenie słowa ANTYCHRYST
na str.22 tego tematu, Przytoczę ją poniżej:

Antychryst w pojęciu anty chrystusowy na płaszczyźnie wartości, które przekazywał Chrystus, wskazuje środowiska, które głoszą ideologię niezgodną z przekazem Chrystusa.
Bez wątpienia wszystkie kulty chrześcijańskie, posiadające „pawłowe korzenie” należą do tych środowisk.
Istnieją przekazy, które zapowiadają Antychrysta, jako niosącego miłość, Nostradamus z koleji wskazuje na czas władzy Antychrysta, Która według zapisu w czterowierszach ma trwać 20 i 7 lat.
Co do wskazywania tożsamości, to proszę mi wybaczyć ale na obecny czas powstrzymam się od tej czynności.

P.S.


Old Spirit -ja i GRYF144 nie korzystamy z Biblii Tysiąclecia
.
Po wnikliwej analizie B. T. a także innych źródeł doszlismy do wniosku że B.T> jak i inne źródła { np. Biblia Nowego Świata} zawierają w swojej tresci wiele przeinaczeń słów ,niedokładności, dodania lub ujęcia słów{co jest niedopuszczalne} manipulacji tekstami w sposób świadomy lub nieświadomy.
Jedynym tekstem ,który my uznalismy za maksymalnie zbieżny z oryginałem tj. Biblia Gdańska wydana przez Brytyjskie Towarzystwo Biblijne z lat przed 1960r.
_________________

Offline

 

#61 2007-08-08 12:31:16

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Ka-gi napisała;
nie jestem ani kapłanem, ani też przywódcą... nawet nie jestem płci męskiej... odnoszę jednak takie dziwne wrażenie, że dekalog skierowany jest do wszystkich... a skoro tak to wypadałoby odpowiedzieć logicznie na pytanie, a nie pisać informacje, które widzi każdy 15-latek (o ile nie wcześniej)
co do ostatniego zagadnienia... jeeej tzn, że logicznie rzecz biorąc mogę bezkarnie bić, grabić i gwałcić i moja świadomość nawet nie będzie brana pod uwagę? fajno...

to w takim razie jaka jest definicja grzechu? czy w ogóle można mówić o czymś takim... i od czego w związku z tym uwolnił nas Jezus (Twój brat, tak?)???

i czym my właściwie jesteśmy z tą swoją świadomością, która najwyraźniej ma niewiele wspólnego z życiem... stanowimy tylko poletko do gry w szachy istot astralnych?”

Odpowiedź;
Rozumie, że trudno jest przyjąć kwestię, „dekalog nie jest dla wszystkich”, dlatego przedstawię tą sprawę szerzej.
Kodeks, jaki by nie był i czego dotyczył, zawsze znajdzie się ktoś, kto złamie zasady postępowania w kodeksie ujęte. Taka jest natura człowieka a łamanie zasad, związanych z drogą tworzenia w sobie emocji, jest dziedziną delikatnie mówiąc, swobodną z punktu widzenia możliwości zastosowania kodeksu.
W tej kwestii postępujemy tak, jak nam się podoba a raczej, jak zareagujemy na zewnętrzne bodźce.
Środowisko Raju, nie wymagało stosowania tego typu kodeksów, tam nie występują przyczyny do tworzenia negatywnych emocji. Występujące w środowisku Raju, warunki przyczyn emocjonalnych nie są obciążone kwestią nadmiernych potrzeb człowieka. Warunki bytowe zaspakajają wszystkie potrzeby, nie istnieje tam przyczyna zdobywania i obrony.

Na ziemi było nieco inaczej a czasem coraz gorzej. W efekcie wprowadzanych zakłóceń (przez astral), człowiek żyje w kręgu rosnących potrzeb.
Wprowadzenie kodeksu, miało na celu zahamowanie, lub ograniczenie negatywnych wzorców postępowania.
Tu przytoczę najistotniejszą rzecz, istniejącą w ramach ogólnych zasad życia człowieka z punktu widzenia potrzeb Boga.
Tym punktem, jest potrzeba uzyskania przez wcieloną duszę, maksymalnie dużo pozytywnych emocji z zakresu euforii na bazie szczęścia.
Niestety w cywilizacji ziemskiej, ta sprawa potrzeb Boga, psuje się coraz bardziej, obecnie już prawie nie istnieje.
Przepraszam, ale w tym miejscu muszę wprowadzić, „jak to się mówi, wtręta”.
(Ten stan społeczny, najgorszy w historii cywilizacji ziemskiej, istnieje mimo działania tak dużej ilości religii. Kultów, które w imię Boga wskazują wiernym drogę do Nieba i zbawienie. Tylko, po co zbawienie, wystarczy żyć w szczęściu i już nie jest potrzebne żadne zbawienie. W raju te relacje działają prawidłowo, więc program zbawiania w ogóle nie istnieje. Obiecanki cacanki, a ja mam spełnione potrzeby własne i rosną, czym więcej wiernych, tak działa każdy kult i religia.)

Negatywne wzorce postępowania i cel ich usunięcia to zadanie dekalogu – kodeksu.
W tym miejscu, jest sprawa dotycząca kwestii, komu Bóg zleca pokazywanie właściwych wzorców.
Kapłan z natury rzeczy, powinien dać przykład swoją drogą życia, inaczej mówiąc być wzorem postępowania, to dla nich Bóg przysłał dekalog.

                                     P.S.

Offline

 

#62 2007-08-10 04:46:10

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Pyt.f .W. o trójce św.

odp.Gryf144

Wieloletnie doświadczenie nauczyło Mnie logicznego rozwiązywania ,odkodowywania,stopniowannia tematów,szukania wartościowych kontekstów między wyrazowych.Wiem że Kościół Kat.przyjął Dogmat o Trójcy Świętej.Lecz nigdzie nie ma logicznego wytłumaczenia tego tematu.w/g mnie trzeba uzyć tu Kodu stopniowania ,który po dokładnej analizie pokrywa się z opisami Nieba w Biblii. tzn.BÓG-Najwyższa Istota w Niebie,WŁADZA NIEBA. OJCIEC -Głowa Rodziny. SYN - Członek Rodziny. BOŻY -tak Syn jak i Ojciec posiadaja wartośc równoznaczna Bogu. DUCH -forma życia w Niebie . ŚWIĘTY -najwyższa forma duchowa. Można tu przytoczyć przysłowie ludowe Tak Jak ina Górze ,Tak i na dole.A więc w niebie też sa rodziny.A BÓG jest Ojcem w jednej z nich ,Chrystus jest jego Synem.


czy to oznacza że uznajesz osobowość Ducha Świętego?

czy to oznacza że uznajesz Syna za osobę Boską bądź boską, niższą od Ojca?
czy Syn jest wg Ciebie Stwórcą czy stworzeniem?
I czy Duch Św. jest Stwórcą czy stworzeniem?

Należy rozdzielić Ducha od Świetego.Duch to nie jest osobowość tylko forma życia w niebie. Świety jest to stan życia w niebie .Syn-jest równy Bogu w formie życia ,ale nie w hierarchii,tak jak Syn do Ojca.Syn nie jest ani Stwórcą ani stworzeniem jest taką samą istotą jak Ojciec czy Bóg.

Niewystarczy wierzyć że to jest słowo Boga ,trzeba być tego pewnym.Świadczy to o jakości informacji otrzymanych.Jeżeli jest jakakolwiek wątpliwość w temacie lub wywołuje to konflikt to nie są słowa od Boga.czyż nie lepiej zapomnieć o wszystkim co jest niepewne ? i iść czystą drogą do Boga ? doznałem w woli Boga by naukowo go poznać i opisać.

odp. na pyt. Mirka;J 2;19-22. Jezus rzekł ;zburzcie tę świątynie,a Ja w 3 dni ją odbuduje ; w tych słowach Jezus przekazał informacje by ludzie zburzyli wszystkie świątynie lub by ich nie budowali .Jedyną świątynią Boga na ziemi jest przyroda.dowodem na to są słowa Jezusa "a Ja w 3 dni ja odbuduję " -W 3 dniu stworzenia powstała przyroda i o takiej światyni mówil Jezus. Gdyby miał budować świątynie z kamieni to 3 dni by mu nie wystarczyło, natomiast gdyby budował cudem -po co mu wówczas 3dni czasu? uczynił by to w jedna chwilę.||||| Drugie pyt. dot. Duszy Jezusa.\Dusza Jezusa podlega takim samym prawom życia jak kazda inna dusza w niebie .w chwili śmierci Jezusa jego dusza została odprowadzona do nieba gdzie zaraz po powrocie spoykała się z duszą Boga. dowód na to zam. w obj Sw.Jana;1w 1r -jest zapisana inf.cyt;"objawienie Jezusa Chrystusa,które mu dał Bóg" Dusza Chrystusa popowrocie do nieba otrzymuje od Duszy Boga przygotowaną treść obj. wraz z poleceniem by przesłał ja na ziemie. nie ma czynić tego osobiście lecz przesłać przez swego anioła .Kolejnym dowodem są słowa z tego samego wersetu;'aby okazał sługom swoim rzeczy które sie w rychle dziać mają- a on je oznajmił i posłał przez anioła swojego słudze swojemu Janowi'.wtym wersecie są informacje ktore świadczą ze Dusza Jezusa żyła po jego śmierci izyje nadal.

Nowy testament jest napisany jeszcze bardziej wieloznacznie ,tylko z niektórych jego części biorę przykład ,gdyż reszta jest przekłamaniem i przeinaczeniem.W\g potrzeb poszczególnych Papieży [papas-ojciec] [tytuł przynależny Bogu] na co są dowody w historii. slowa o świątyni ciała powstały po ukrzyżowaniu Chrystusa ,natomiast słowa o 3 dniach za jego życia . W\g zasad logiki nie można ich łączyć bo jedno jest Chrystusowe ,inne jego uczni . Jak wiem równierz uczniowie bardzo wieloznacznie przedstawiali wartości o Chrystusie.a pozostałe niewygodne prawdy należało odsunąć w zapomnienie.

czytelnicy Pytają;co to jest Wielki Babilon?w\g słów Boga zapisanych w Ap.Św,Jana jest to Watykan .Natomiast Nierządnica alias Wszetecznica w/g SŁow Boga zapisanych wzaszyfrowanej treści Apokalipsy Św.Jana-jest to Chrześcijaństwo.

Oto Metody Deszyfrujące o które pytałeś Pawle r -Wykonać Nakaz Boga ;Zastosować się do wersetu 18 i 19 -22rozdziału.Następnie technika 1-prosta logika
Odnośnikiem do Apokalipsy jest niewątpliwie głęboka wiedza i w związku z nią, umiejętność odnalezienia pisemnych zależności. Te klucze posiadają dwie cechy: 1 aspekt wartości, 2 aspekt zasad stosowania.
Odnośnikiem do stosowania tych metod, będzie odczytanie 18 wer. XIII rozdz. dotyczące liczby Bestii.
Apokalipsa prawidłowo odczytana jest kompletnym tekstem, gdzie wszystkie informacje do siebie pasują, a treść Objawienia świadczy w sposób prosty i logiczny, wręcz naukowy o rzeczywistości Czasów Ostatecznych i stanu społeczno emocjonalnego.

Apokalipsa rozdz,I, wers.5. "I od Jezusa Chrystusa ,który jest onym świadkiem wiernym pierworodnym z umarłych , i ksiązęciem królów ziemi - który nas umiłował, i omył nas z grzechów krwią swoją - " Teraz odczytamy zaszyfrowaną treść tego wersetu . pierwszy zwrot " I od Jezusa Chrystusa" bez dodatkowych informacji niewiele mówi jest wręcz wyrwany z kontekstu. Należy odszukac kontekst pasujący do tego zwrotu. W pierwszej kolejności szukamy w wersetach poprzednich .Czwarty i trzeci werset wnoszą podobne informacje - i tak w trzecim można odczytać zwrot "Błogosławiony" , a w czwartym " łaska wam i pokój niech będzie od tego,który jest, i który był, i który przyjsć ma ." Połączmy taraz te trzy zwroty w jednym temacie;(będzie to temat dotyczący pozdrowienia dla ludzi na ziemi, od różnych postaci z nieba} Błogosławiony - jest to pozdrowienie od Boga. ;{następne pozdrowienie} i od tego który przyjść ma-pozdrowienie od Syna Człowieczego;{i trzecie pozdrowienie} i od Jezusa Chrystusa-świadka wiernego apokalipsy. Odczytana została informacja kontekstowa zwrotu :"I od Jezusa Chrystusa". Ps.W tej grupie kontekstowej został odkryty bardzo ważny dowód .Świadczy on że na ziemie nie powraca Chrystus tylko inna postać z nieba.Jezus Chrystus jest tylko świadkiem wiernym objawienia Św.Jana.logiczny dowód na takie stwierdzenie znajduje się w chronologicznie zapisanych pozdrowieniach;pierwsze pozdrowienie jest od Boga jako najwyższej istoty z nieba,drugie pozdrowienie od tego ,który ma przyjść {pozdrowienie zapisane jako drugie w kolejnosci ,świadczy że ta postać jest wyzej w hierarchii niż Chrystus}.I ostatnie pozdrowienie jest od Jezusa Chrystusa{jest on jednym z młodszych synów Boga ,a dowód na takie stwierdzenie będzie w dalszej treści wersetu } Cały odszyfrowany tekst wersetu jest zbyt obszerny by ująć go w jednym poście . jeżeli dalej będziecie zainteresowani tematem to przekaże wam dalszą odszyfrowaną treść tego wersetu.Cała odszyfrowana treść Objawienia Św, Jana to jest grubo ponad 1000 stron.

Pan Sebastian pyta o Arkę Noego w czasach dzisiejszych- o ile mi wiadomo to wejście do SYJONU będzie się odbywało na krótko przed 2012.Żeby tam wejśc trzeba być godnym wejscia i.mieć Białe Szaty jak pisze AP.Św. Jana nie chodzi tu o ubranie lecz o czystą świadomość.

Witaj gryf144,
można poprosić o rozwinięcie tej myśli z Twojej strony ? Jak obliczyć 2012 ? Może na podstawie kalendarza Majów ?
Słyszałes coś o niby rozsypanej planecie ?
Pozdrawiam
><

odpowiedż : 2012 to nie tylko kalendarz Majów przede wszystkim zapisy w Egipcie ,międzyinnyni Patryk Geryl[Proroctwo Oriona na2012],przekazuje odczytane informacje z historii cywil.Atlantydów .Tamta cywilizacja przeżyła 3 kataklizmy tego typu jak kolejny,który zapowiedzieli.A ma się onwydarzyć 21.12.2012.Jest to proces astronomiczny któremu poddawana jest cyklicznie nasza gwiazda ,pozbywa się ona w ten sposób n admiaru ciężkiej materii,którą przyciąga przez prawie 12 tyś.lat. Pracuję również na polu fizyki -dalszy tekst jest mój autorski na bazie danych techn.poprzednich zjawisk tego typu ;[Cyklicznie powtarzające się plamy na słońcu są to wybuchy ,które wyrzucają lżejsze cząstki z powietrza .takie wybuchy [plamy słon.]1-razowy wybuch reguluje stały ciężar gwiazdy jako zegara wszechświata,który musi być precyzyjnie wywarzony].Data 2012 wynika z cyklu plam słonecznych ,[.ten cykl obl.Atlantydzi.w wyniku tak potężnego uderzenia silnie naładowanych magnetycznie elektronów żelazne jądro ziemi obróci się ,biegun ustawi się w innym położeniu.].Arka Noego była w okresie poprzedniego tego typu kataklizmu; ratunkiem dla określonej grupy ludzi w czasach obecnych ma być ARKA_SYJON. W AP. Św. Jana wskazana grupa ludzi którzy mogą wejść.{ Napisane to jest w skrócie,gdyż pełne okreslenie tematu zajęło by wiele stron. }

Offline

 

#63 2007-08-10 15:17:31

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Asef pytania;
Bo mi sie narodziły pytania na które nie jestem wstanie odpowiedzieć.

1. Czy jeżeli w kosciołach wszyscy się modlą,np modlą sie "Wierzę w Boga",albo "Ojcze Nasz" to czy to są modlitwy do Boga?
Odp. Modlitwy z natury budowy człowieka fizyczno – duchowego, biegną do Jego opiekunów duchowych.
Modlitwa „Ojcze Nasz”, sama w sobie nie może być skierowana do Boga. W jej treści jest ujęty zwrot kierunkowy, „i nie wódź nas na pokuszenie”, Bóg nikogo nie wodzi na pokuszenie, czyni to Szatan.

2.Czy powinno się modlic do Boga?
Odp. Człowiek posiada w swojej naturze, potrzebę opieki, modlitwa pozwala dowartościować zespół poczucia bezpieczeństwa.

3.Czy Bóg czegos od nas oczekuje,chce abyśmy go chwalil?,czy nic nie chce?
Odp. Oczekuje tylko jednego, by człowiek żył w stanie szczęścia w takim stanie spełnia potrzebę wcielonej duszy, jest to jedyna potrzeba Boga względem człowieka.

No tak jak narazie tyle.

1.    Ale co przyjmujesz,za Wszechświat? całą pustą nieskończoną przestrzen,czy to co w niej jest?,czyli planety,galaktyki?
2.    odp. Wszechświat to zbiór wyewoluowanych form materii, (od dźwięku i światła, poprzez układy gwiezdne do człowieka), który żyje w przestrzeni kulistej wypełnionej siatką złożoną z czarnych Perełek i ich magnetyzmu.

2. Skoro zbudowała to Cywilizacja Boga,to w trakcie budowy nie było 
          Wszechświata?,tak więc gdzie byli jak to budowali skoro nie było jeszcze tego  Wszechświata?,w innym Wszechświecie
       
                 Odp. Byli tam, gdzie są i teraz w swojej cywilizacji Niebie.







Thorgal 181

old spirit zgadzam się na merytoryczną i wnikliwą dyskusję, bo takiej bym jak najbardziej oczekiwał od kogoś kto wychodzi z taką 'inicjatywą' jak K12G&Mesjusz. W zakresie mojego horyzontu myślowego mieści się możliwość dostąpienia także dzisiaj wielkiej doskonałości dlatego jestem otwarty... Ale nie naiwny 

Bo powiedz sam skoro już dane jest ci obserwować na innych forach to rzekomo "sensacyjne odkrycie" czy nie wydaje ci się, że ten cały ich przekaz jest ...taki płytki i obwarowany ciemnotą? Tak jakby cały ten przekaz skierowany był tylko do polskich babci różańcowych, które mdleją na widok malowanych figurek z jakichś kościółków z koziej woli. Albo do ludzi którzy nic nie wiedzą o kosmogonii, koncepcjach, teoriach powstania Wszechświata itp.

Oczekiwałbym czegoś bardziej wszechstronnego od mesjasza. Tymczasem ich odpowiedzi (często mówione w różnych osobach) są trochę jak dla niedouczonych dzieci, a tam gdzie się trafi jakaś sposobność głębszej polemiki to stosują prostackie uniki i teksty w stylu: "siły ciemności tylko czekają na takich jak ty". A zaraz potem przejawiają gotowość do dyskursu z 10 biskupami "by im pokazać i udowodnić komu służą" ! Rany przecież to jest przejrzyste. No sam powiedz czy na innych forach też uciekali się do takich marnych sztuczek?

Moja opinia? Niedorobione to wszystko. Brakuje w całym przekazie odniesienia się do wszystkich ludzi na globie; prymitywizm przekazu przemawia za zwykłym przypadkiem umysłowym. Grupą docelową jest wyraźnie tzw. społeczność "chrześcijańska" [najwięksi naiwniacy pod Słońcem  ] (czyli katolicy, protestanci itp) i to do tego z Polski. Innymi słowy to 'zjawisko' wygląda na lokalnego mesjasza ... co w dzisiejszej dobie jest moim zdaniem niewystarczające i zasługuje na darmowe miejsce w lokalnym szpitalu bez klamek.

Wiadomo że w dzisiejszych czasach kiedy 'człowiek rozumny' (czytaj człowiek nie jednej książki) słyszy taką 'nowinę' to chciałby znać szczegóły i odniesienia do całości. To podstawy. A tutaj mamy bla bla bla wszechświat to, wszechświat tamto ... co to kogo obchodzi? Ja chce wiedzieć w jaki sposób ten mesjasz doszedł do swojej realizacji i jak to wygląda z dalszej perspektywy, czym jest jego realizacja, jaką ma władzę nad sobą i otoczeniem, co teraz robi, czym się zajmuje, jak wygląda jego ścieżka, czego oczekuje, czy wie już czego chce? Itd... itd... Jest tego wiele. Póki co ich misyjność jak na razie sprowadza się do interpretacji malowanych szopek - interpretacji oczywiście na swoją korzyść. Bez jaj.

Proponuję obejrzeć filmy: "Mr Jones", "Lot nad kukułczym gniazdem", "Dom wariatów" ... to tak na początek wówczas będziemy mogli lepiej zrozumieć istotę tego 'sensacyjnego odkrycia'.

A pozatym ten cały Pan Zastępów nie ma poczucia humoru, a więc:
'K12G&Mesjusz' nie wysilajcie się na odpowiedzi, bo i tak i tak was znów ludzie ukrzyżują  Tylko tym razem za wstecznictwo i niedojrzałość do czasów. To już nie średniowiecze i ludzie czytać sami potrafią. O kosmosie też już wiemy.


Thorga 181 napisał;
old spirit zgadzam się na merytoryczną i wnikliwą dyskusję, bo takiej bym jak najbardziej oczekiwał od kogoś kto wychodzi z taką 'inicjatywą' jak K12G&Mesjusz. W zakresie mojego horyzontu myślowego mieści się możliwość dostąpienia także dzisiaj wielkiej doskonałości dlatego jestem otwarty... Ale nie naiwny 


Odp. Więc otwórz swoje horyzonty i otwartym tekstem napisz z kim Chcesz dyskutować.
Twój post to nic innego jak poniżanie człowieka, kim by on nie był. Przyjąłeś formułę dyskusji poprzez inną osobę, przypuszczam, że wynika to z twojego obrzydzenia do tak miernych w wartości przekazu, adwersarzy.
Mam nadzieją, że rozumiesz zasady dyskusji, która dotyczy treści napisanej. W pierwszej kolejności, wskazujesz tekst, następnie wnosisz do tego tekstu własną lub przytoczoną ocenę a dopiero w tym miejscu, żądasz dyskusji (przepraszam ale z Twojego postu wyciągnąłem wniosek, który wskazuje na taką formę postępowania), żądanie i szkalowanie.

Twój zwrot z treści postu, świadczący o moim wykształceniu, lub niedouczeniu;
„Oczekiwałbym czegoś bardziej wszechstronnego od mesjasza. Tymczasem ich odpowiedzi (często mówione w różnych osobach) są trochę jak dla niedouczonych dzieci,”
Dobrze trafiłeś, nie posiadam ziemskiego wykształcenia, jedynie 12 lat uniwersytetu w Niebie, wybacz ale tam nie wydają papierowych dokumentów w rodzaju świadectw.

Na swoje trafne stwierdzenie, znajdziesz potwierdzenie dotyczące mojego wykształcenia, które wskazuje rabin Kaduri.
Musisz pilnie odrobić tę lekcję, bo świadectwo rabina jest pośrednie w stosunku do mojego wykształcenia.

Offline

 

#64 2007-08-11 01:28:58

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

F,niewyjasnione Wcielenie Chrystusa Były Milicjant z Rosjii.
moja odp.

Właściwie to mnie zatkało że kolejny gość z piekła się objawił.

Narobiło się tych Mesjaszy ...

Wiecie co? powiem wprost : cały Testament Boga ,który publikuję na forum
dotyczy Mesjasza ,od dziś po kolei będą ujawniane dowody wskazujące na tożsamośc i autentyczność Mesjasza żyjącego obecnie na ziemi; Polaka z rodu Dawidowego.W bibli jest napisane że wielu będzie Chrystusów ,będą czynić cuda.I ci są fałszywi.
A czym się różni ten ,którego osobiście znam?
1. nie czyni cudów.
2.nie tworzy kultu.
3. nie oczekuje pokłonów .
4.posiada ogromną wiedze jakiej nikt na ziemi nie posiadł i nie posiądzie.
5.nie przyszedł tu dla zabawy ,tylko dla ciężkiej pracy i wykonania misji.
6.A co najwazniejsze jako jedyny Mesjasz na świecie nigdy nie nazwał siebie wcieleniem Chrystusa{zrobili to wszyscy inni pozostali}!!!
7.Jest najstarszym Synem Boga w niebie ,Jezus to jego młodszy brat{Ap.św. Jana}
8.Nazywa siebie -Panem Zastepów.Panem Syjonu,Królem Królów zgodnie z zapowiedziami w Ap.Psalmach i innych księgach ;które mówią że to nie Chrystus przyjdzie na ziemię.
9.Oprócz wiedzy ma znamiona rodowe,znamiona zapowiadane w biblii i wiele innych dowodów potwierdzających tożsamość.
10.to o nim mówi Testament Boga w Rennes le Chateau.
11.Wszyscy na ziemi poszukują Graala .TO on Król Graala jako jedyny opisał i zrobił fizycznie wszystkie struktury świętej geometrii.

Od 11.08.2007. będe publikowała niektóre z serii dowodów tożsamości Pana Zastepów.

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-08-11 02:58:43)

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
eggy.pl pistolety co2 nocleg w ciechocinku