#9 2008-03-09 04:40:24

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: kwestie i pytania

gwiazda napisał:

Sztuką poznania  jest Treść , dialog i wrażliwość Odbiorcy.Lwica_z_pokolenia_Judy--Jak więc widzisz swoje możliwości poznawcze skoro zasłaniasz się Tajemnicą i nie wnosisz żadnej treści do Dialogu.

Gwiazdo, tekst na temat PYCHY, który został przez Ciebie zacytowany powyżej - popieram w całej rozciągłości  - trudno się  z tym nie zgodzić.


Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie. (...)  Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,  bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Ewangelia Mateusza 24 (Biblia Warszawaska)

Przecież nie będę prowadzić "DIALOGU" z kimś, kto naucza samego Jezusa.

cyt.
GRYF posiada zdolność podróżowania swoją Duszą np. do Nieba i dzięki temu wie jaki jest jej tam status. Dzięki temu wie, że jego Dusza jest starszą bratnią Duszą Duszy Jezusa. Wie też, że gdy jego Dusza przed wcieleniem w jego ciało (GRYFA) była w Niebie - nauczała Duszę, która była wcielona w ciało Jezusa.

Jeżeli ktoś mówi mi, na przyklad, że  "Jest Bogiem" - to głupotą byłoby mu zaprzeczać.
Więc korzystam z danego mi prawa WOLNEJ WOLI - nie będę nic wnosic do tak zwanego "DIALOGU"

"Bowiem nawet Głupiec, gdy milczy - uchodzi za mądrego"
Dla was mogę być głupcem - nie mam nic przeciwko temu.

Offline

 

#10 2008-03-09 04:49:28

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: kwestie i pytania

Zresztą wpadłam tu tylko poczytać, skoro już i tak ktoś dał mi linka. Mogłam cicho siedzieć i się nie odzywać, tylko sobie czytać. Ale, tak jakoś mam, że jednak się witam czasem. I to byłoby na tyle. Mam sporo pracy na moim wlasnym forum i też mam misję do spełnienia, ale to moja misja ( podobnie jak Gryf ma swoją), wiec nie będziemy sobie przeszkadzać.

Offline

 

#11 2008-03-09 17:24:39

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: kwestie i pytania

Lwica_z_pokolenia_Judy napisał:

też mam misję do spełnienia, ale to moja misja ( podobnie jak Gryf ma swoją), wiec nie będziemy sobie przeszkadzać.

odp.Lwico...

26 Faryzeuszu ślepy! oczyść pierwej to, co jest wewnątrz w kubku i w misie, aby i to, co jest z wierzchu, czystem było.
27 Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iżeście podobni grobom pobielanym, które się zdadzą z wierzchu być cudne, ale wewnątrz pełne są kości umarłych i wszelakiej nieczystości.
28 Także i wy z wierzchu zdacie się być ludziom sprawiedliwi; ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i nieprawości.
29 Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż budujecie groby proroków, i zdobicie nagrobki sprawiedliwych,
30 I mówicie: Byśmy byli za dni ojców naszych, nie bylibyśmy uczestnikami ich we krwi proroków.
31 A tak świadczycie sami przeciwko sobie, że jesteście synowie tych, którzy proroki pozabijali.
32 I wy też dopełniacie miary ojców waszych.
33 Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?
34 Przetoż oto ja posyłam do was proroki, i mędrce, i nauczone w Piśmie, a z nich niektóre zabijecie i ukrzyżujecie, a niektóre z nich ubiczujecie w bóżnicach waszych, i będziecie je prześladować od miasta do miasta;
35 Aby przyszła na was wszystka krew sprawiedliwa, wylana na ziemi, ode krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zacharyjasza, syna Barachyjaszowego, któregoście zabili między kościołem i ołtarzem.
36 Zaprawdę powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na ten naród.
37 Jeruzalem! Jeruzalem! które zabijasz proroki, i które kamionujesz te, którzy do ciebie byli posyłani: ilekroć chciałem zgromadzić dzieci twoje, tak jako zgromadza kokosz kurczęta swoje pod skrzydła, a nie chcieliście?
38 Oto wam dom wasz pusty zostanie

Źródło: Biblia Gdańska/Ewangelia wg św. Mateusza 23

Offline

 

#12 2008-03-09 17:28:43

Lwica_z_pokolenia_Judy

2 - ostrzeżenia

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 27

Re: kwestie i pytania

gwiazda napisał:

Lwica_z_pokolenia_Judy napisał:

też mam misję do spełnienia, ale to moja misja ( podobnie jak Gryf ma swoją), wiec nie będziemy sobie przeszkadzać.

odp.Lwico...

26 Faryzeuszu ślepy! oczyść pierwej to, co jest wewnątrz w kubku i w misie, aby i to, co jest z wierzchu, czystem było.
27 Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iżeście podobni grobom pobielanym, które się zdadzą z wierzchu być cudne, ale wewnątrz pełne są kości umarłych i wszelakiej nieczystości.
28 Także i wy z wierzchu zdacie się być ludziom sprawiedliwi; ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i nieprawości.
29 Biada wam, nauczeni w Piśmie i Faryzeuszowie obłudni! iż budujecie groby proroków, i zdobicie nagrobki sprawiedliwych,
30 I mówicie: Byśmy byli za dni ojców naszych, nie bylibyśmy uczestnikami ich we krwi proroków.
31 A tak świadczycie sami przeciwko sobie, że jesteście synowie tych, którzy proroki pozabijali.
32 I wy też dopełniacie miary ojców waszych.
33 Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?
34 Przetoż oto ja posyłam do was proroki, i mędrce, i nauczone w Piśmie, a z nich niektóre zabijecie i ukrzyżujecie, a niektóre z nich ubiczujecie w bóżnicach waszych, i będziecie je prześladować od miasta do miasta;
35 Aby przyszła na was wszystka krew sprawiedliwa, wylana na ziemi, ode krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zacharyjasza, syna Barachyjaszowego, któregoście zabili między kościołem i ołtarzem.
36 Zaprawdę powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na ten naród.
37 Jeruzalem! Jeruzalem! które zabijasz proroki, i które kamionujesz te, którzy do ciebie byli posyłani: ilekroć chciałem zgromadzić dzieci twoje, tak jako zgromadza kokosz kurczęta swoje pod skrzydła, a nie chcieliście?
38 Oto wam dom wasz pusty zostanie

[/size=18]
Człowiek patrzy na to, co ma przed oczyma, a Pan patrzy na serce. Jesteś Panem? Albo czy masz dar rozrózniania duchów?  Ja Penem  - nie jestem, ale dar mam. Zostań przy swoim.
[/size]

Offline

 

#13 2008-03-09 21:44:34

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: kwestie i pytania

Lwica_z_pokolenia_Judy napisał:

Człowiek patrzy na to, co ma przed oczyma, a Pan patrzy na serce. Jesteś Panem? Albo czy masz dar rozrózniania duchów?  Ja Penem  - nie jestem, ale dar mam. Zostań przy swoim.[/b][/size]

odp.Lwico

1 J 4

1 Najmilsi! nie każdemu duchowi wierzcie; ale doświadczajcie duchów, jeźli z Boga są. Bo wiele fałszywych proroków wyszło na świat.
2 Przez to poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, iż Jezus Chrystus w ciele przyszedł, z Boga jest.
3 Ale wszelki duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus w ciele przyszedł, nie jest z Boga; ale ten jest on duch antychrystowy, o którymeście słyszeli, iż idzie i teraz już jest na świecie.
4 Wy z Boga jesteście, dziateczki! i zwyciężyliście ich; iż większy jest ten, który w was jest, niż ten, który jest na świecie.
5 Onić są z świata; przetoż o świecie mówią, a świat ich słucha.
6 My z Boga jesteśmy. Kto zna Boga, słucha nas; kto nie jest z Boga, nie słucha nas. Przez to poznajemy ducha prawdy i ducha błędu.

Biblia Gdańska/Pierwszy List św. Jana 4

Ps.
    Pan Patrzy w serca , nie trzeba być Panem żeby dostrzec w kimś serce . Inni próbują je wystawić na pokaz ale dla kogo dla Pana ? Skoro on widzi serca ? Więc DLA KOGO Lwico pokazujesz swoje serce i swoje "dary" ... Dla Pana ,któremu ufasz i wszystko widzi  , czy starasz się chwalić nim przed Ludźmi ?

Pozdrawiam

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wołów weekend spa ciechocinek