#17 2008-06-10 23:00:13

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Logika

Kr0pElka, nie lubię się wtrącać, ale na temat rozsądnego muszę się wypowiedzieć. Możesz mi wierzyć, że nie przyszedł na to forum, zeby się czegoś dowiedzieć i zapoznać. Nie przyszedł też tu dyskutować merytorycznie. Przyszedł z zamiarem wykpiewania, drwin, obrzucania inwektywami itd. Zapytasz skad ta pewność. Już spieszę z odpowiedzią. Otóż rozsądny to jeden z userów, który razem ze mną na innym forum wykpiwał w niewybredny sposób Gryfa, old spirit, K12G, Belluma i Asefa. Tak, tak, dobrze przeczytałaś. Razem ze mną. Wtórowałam mu miesiacami, nawet uknuliśmy wspólnie z kilkoma innymi osobami niecny plan przeciwko Gryfowi. Rozsądny bardzo mnie wtedy szanował i wszystko było ok. Ale, któregos dnia, coś się we mnie "przebudziło" i z dnia na dzień zmieniłam zdanie. Nie chce teraz tego opisywać. To było jak...kurcze trywialne słowo, ale jedyne jakie przychodzi mi do głowy - "olśnienie". Przestałam stać po stronie Rozsadnego, zaczęłam rozumieć olda, Belluma, Gryfa, K12G, Asefa zanim ich jeszcze poznałam. Przyszłam tu na forum pod innym nickiem. Rozsadny przyszedł za mną. Nie mógł się pogodzić z tym, ze nagle zmieniłam zdanie. Ubzdurał sobie, że:
1. Byłam na tamtym forum podstawiona
2. Gryf mnie zahipnotyzował
3. Zwariowałam
i inne. Nie mógł się zdecydować, pisał na pw zapytania. W końcu zaczął atakować mnie. Jego obecnosć na tym forum była tylko chęcią wylania fekaliów. Uwierz mi, bo go znam. Nie doczytałaś kilku tekstów w jego wykonaniu, dlatego nie masz całego obrazu jego osoby.

Dlatego przykład rozsądnego jako pokrzywdzonego nie jest trafiony w żaden sposób.

Pozdrawiam

Offline

 

#18 2008-06-10 23:14:43

kr0pElka

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 20

Re: Logika

Droga Xaro, szanuję Twoje poglądy i dziękuję za komentarz. Moją intencją było wskazanie wszystkim użytkownikom forum, że podstawą efektywnej komunikacji/wzajemnego zrozumienia jest uszanowanie drugiego człowieka, dopiero kolejnym warunkiem jest klarowny sposób wypowiedzi. Niezależnie od pochodzenia, wyznania, czy poglądów winniśmy odnosić się do siebie z szacunkiem i z życzliwością. Szczególnie ważne jest, aby ludzie, którzy mają do zakomunikowania innym pewną wiedzę, robili to przejrzyście i z wyczuciem. Kiedy Gryf pisał tekst o miłości, czyż nie kierował się nią wobec bliźnich? Chciałabym by piękne słowa pisane przez ludzi, którzy stanowią niejako wzór na tym forum, były nie tylko teorią, a poparte odpowiadającą im postawą.
Nie chcę analizować dogłębnie intencji i zachowań Rozsądnego. Nie mnie osądzać kogokolwiek. 
Mogę jedynie wesprzeć radą, aby nie dać się sprowokować, a co najważniejsze nie być sprawcą prowokacji. Wypowiadajmy się w sposób łagodny, otwarty i nie narzucający. Każdy ma swój rozum i winien robić z niego właściwy użytek.
Wszyscy tu na Ziemi jesteśmy uczniami. Kwestia tylko jak uważnie pobieramy lekcje. A lekcje te są naszymi osobistymi i nikomu o tym sądzić.
Pozdrawiam.

Offline

 

#19 2008-06-11 09:25:44

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Logika

Kr0pElko już kiedyś tu na forum z kimś rozmawiałam na ten temat. Przyznaję Ci rację. Tylko, że to musi działać w obie strony. Niestety tak nie jest. Zdecydowana większość osób wchodzących na to forum to prześmiewcy. I nie chodzi tu o sceptyków, tylko o zwykłych awartuników. Jestem tu zaledwie od czterech miesięcy i wierz mi, że mam dosyć udowadniania, że nie jestem wielbłądem, że Gryf to nie Guru, że nie przyszedł zwiastować nowiny, że nie jesteśmy sektą, że nie jestem zmanipulowana, itd. itp....
Dlatego też rozumiem niektóre restrykcyjne zachowania administracji.
Proszę abyś tego nie odbierała jako mowa "moderatora" w obronie kolegów po fachu. Mówię tak, bo tak czuję i to samo napisałabym jakiś miesiąc temu, kiedy obok mojego nicka, nie było jeszcze tego przydomku.

Pozdrawiam

Offline

 

#20 2008-06-16 18:44:39

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Logika

Koleżanko Kropelka, co racja to racja. Niektórym na tym forum woda sodowa do głowy uderza, że strach się bać cokolwiek napisać. Mówiac wprost bez zawijania bawełny na bułę- Bellum vel Smok, to terrorysta forumowy, Kier nie potrafi złożyc zdania po Polsku, K12G, odpowiadając zawsze ma pretnsję, jest zimna jak lodowisko na mistrzostwach świata w jeździe figurowej!

Offline

 

#21 2008-06-16 23:11:10

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Logika

tajfoon28 napisał:

Koleżanko Kropelka, co racja to racja. Niektórym na tym forum woda sodowa do głowy uderza, że strach się bać cokolwiek napisać. Mówiac wprost bez zawijania bawełny na bułę- Bellum vel Smok, to terrorysta forumowy, Kier nie potrafi złożyc zdania po Polsku, K12G, odpowiadając zawsze ma pretnsję, jest zimna jak lodowisko na mistrzostwach świata w jeździe figurowej!

Jednak nie jest aż tak strasznie, jakby mogło Ci się wydawać - to w końcu piszesz.
Pouczanie i przestrzeganie regulaminu to nie terroryzm. To granica gdzie kończy się widzimisię a zaczynają zasady. K12G to nie piec węglowy gdzie w zimę grzeje a w lato chłodzi.
Czyżby woda sodowa pozostawiła za dużo bąbli bo rosną wraz z każdą twoja podróżą (...)?
Na koniec, prosiłbym o przytoczenie postów w których to K12G zawiera rzekome pretensję wobec (...) Piszesz "zawszę" więc zapewne zrobisz to niczym start boeinga.

Pozdrawiam Serdecznie

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne kaishaku Ciechocinek wellness weekend dla dwojga poxilina wrocław Skup laptopów warszawa