#25 2008-06-27 21:48:20

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Bogowie oraz wierzenia w mitologii sumeryjskiej

sly6 napisał:

Zadałem sobie trud i przeczytałem krytykę Pana Krzysztofa wklejoną przez Xarę, ważne są inne zdania, niestety ten Pan albo nie przeczytał całości albo czytał pobieżnie i chyba tak był zacietrzewiony iż nie bardzo zrozumiał kwestię legendy Annunaki dotyczącą powstania naszego układu słonecznego. Lubię poczytać dobrą krytykę, ale taką po której nie trzeba szukać w necie danych naukowych na obalenie krytyki. Jest w niej jednak kilka słów które są zastanawiające.
Niestety słabo prosiłbym o innych krytyków Xaro

Sly6, wkleiłam tylko opinie innych, nie napisałam, że się z tym zgadzam Jeśli się z czymś zgadzam lub nie, zawsze dopisuje coś na poczatku lub na końcu artykułu, który wklejam. Natomiast jeśli jestem neutrealna co do danej wypowiedzi-> milczę Swoim postem chciałam tylko pokazać zdanie innych.

Dodam tylko, że pomimo iż wypowiedź Pana Krzysztofa krytykuje się na "Racjonaliście"(myślę, że tam zajrzałeś ) są publikacje dość tęgich głów, które potwierdzają część jego domniemywań. W najbliższym czasie postaram sie je wkleić, choć nie ukrywam, że nie mam czasu na szukanie, ponieważ ten temat stał mi sie obojętny jakieś 10 lat temu, zanim został tak bardzo rozpowszechniony i nie chciałabym zawracać sobie nim głowy.  Ale jak mówię(piszę) postaram się nie być gołosłowną.

Nie zmienia to jednak faktu, że na podstawie własnych doświadczeń, których jeszcze nie opisałam (noszę się z takim zamiarem, być może opiszę to na blogu, być może tutaj), teoria, że ludzie to twór istot pozaziemskich, jest dla mnie nielogiczna, nieprawdziwa czyli nie do przyjęcia.

Pozdrawiam

Offline

 

#26 2008-06-28 00:31:25

sly6

Kryształ

4817774
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 73

Re: Bogowie oraz wierzenia w mitologii sumeryjskiej

Ten uśmieszek na końcu mojego postu świadczy o tym że, Cię nie atakuję, każde zdanie jest ważne i trzeba je brać pod uwagę, ale powtarzam naprawdę dobrze jest krytykować lecz po uprzednim przeczytaniu zagadnienia - dogłębnie - tyczy się to Pana Krzysztofa jakoś tam ( nie mam głowy do nazwisk ) a jeżeli idzie o "tęgie głowy" no cóż, czasami zdanie zmieniają, nawet takie zatwardziałe i skostniałe jak te w Watykanie. "Tęgie głowy" żyją z wydawania opinii których łatwo obalić nie dadzą - życie, kasa, prestiż - kto mówi prawdę ? Kto ma świerze spojrzenie ? Czas pokaże

Offline

 

#27 2008-08-13 17:42:08

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Bogowie oraz wierzenia w mitologii sumeryjskiej

Xara napisał:

Nie zmienia to jednak faktu, że na podstawie własnych doświadczeń, których jeszcze nie opisałam (noszę się z takim zamiarem, być może opiszę to na blogu, być może tutaj), teoria, że ludzie to twór istot pozaziemskich, jest dla mnie nielogiczna, nieprawdziwa czyli nie do przyjęcia.

Pozdrawiam

Masz tego bloga? podasz linka?

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl https://www.ehotelsreviews.com/ weekend spa ciechocinek