#1 2008-05-03 21:03:50

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

fragmenty

Projekcja astralna ma wiele aspektów, które są czasem źle rozumiane. Niniejsza praca ma na celu rzucić nieco światła na to zagadnienie i wyjaśnić, na czym ono naprawdę polega.

CZYM JEST WYMIAR ASTRALNY?

Astral jest wymiarem najbliższym światu fizycznemu. Pokrywa nasz świat niczym wielka mentalna sieć, łapiąc i zatrzymując wszystkie myśli. Jego zawartość została stworzona przez zbiorową świadomość umysłu wszechświata. Zwiera wszystkie myśli, wspomnienia, fantazje i sny każdej żywej istoty. materiał zawarty w tym świecie, na mocy prawa podobieństwa (podobne przyciąga podobne), rozwarstwia się i tworzy osobne warstwy lub skupiska. Te skupiska myśli są zwane potocznie planami astralnymi, światami astralnymi lub rzeczywistościami astralnymi.
Świat astralny składa się z materii astralnej,,którą opisuje się krótko jako to, co w umyśle. Świat ten jest niezwykle wrażliwy na myśl i może być kształtowany w dowolny sposób. Kreacje te mogą być tak doskonałe, że staną się nieodróżnialne od rzeczywistości.
Najlepszym wyjaśnieniem tego może być porównanie materii astralnej z nienaświetloną, bardzo czułą taśmą fotograficzną. Gdy film zostaje wystawiony na światło i skoncentrowany na właściwym obszarze przez soczewkę aparatu, na taśmie niezwłocznie pojawia się wskutek reakcji chemicznych idealny obraz rzeczywistości. Podobnie, gdy materia astralna jest wystawiona na działanie myśli, skoncentrowana przez soczewkę umysłu, niezwłocznie powstaje idealny obraz rzeczywistości dzięki reakcji materii astralnej z myślą. Spójność i trwałość jakiejkolwiek kreacji w astralu zależy w dużej mierze od siły umysłu dokonującego tworzenia.

SNY
Oto jak podświadomość tworzy sny: Przenosząc się podczas snu w astral, może stworzyć dowolny scenariusz, jaki tylko sobie zażyczy. Jest to jej sposób rozwiązywania problemów i porozumiewania ze świadomą częścią umysłu. Tworzy serię spójnych myślowych scenariuszy i projektuje je w astral, gdzie się utrwalają. Następnie świadomy umysł przeżywa i ogląda te scenariusze podczas snu. Przypomina to oglądanie wcześniej nakręconego przez kogoś (podświadomość) innego filmu na ekranie (w świecie astralnym).

MYŚLOKSZTAŁTY.
Jakikolwiek nowy obiekt w świecie fizycznym jest asymilowany przez pewien okres czasu również w świecie astralnym. Myślokształt go reprezentujący najpierw "rośnie" w najniższej części astralu, blisko wymiaru fizycznego, a w miarę upływu czasu staje się coraz to trwalszy. Jak każdy myślokształt, rośnie tym szybciej, im więcej uwagi się mu poświęca.
Im "wyżej" posuwamy się w głąb astralu, tym mniej znajdziemy myślokształtów przypominających fizyczne przedmioty, takie, jakie znamy. Materialne obiekty muszą trwać przez bardzo długi czas, zanim nabiorą swojego kształtu i zaczną istnieć w wyższych warstwach astralu.
Czy próbowaliście kiedyś poruszać się nocą po obcym domu? Uderzaliście się o wszystko. Ale w miarę, jak poznajecie dom, w waszym umyśle pojawia się mentalne wyobrażenie waszego otoczenia i możecie poruszać się sprawniej. Im dłużej przebywacie w tym domu, tym silniejsze się to wyobrażenie staje. Proces narastania myślokształtów w astralu jest czymś podobnym. Działa to również w drugą stronę: jeżeli jakiś przedmiot przebywał gdzieś bardzo długo i w astralu urósł bardzo mocny jego myślokształt, to po usunięciu lub zniszczeniu tego przedmiotu jego myślokształt wciąż będzie trwał.( W astralu można na przykład znaleźć w swoim mieszkaniu meble, których się już dawno pozbyło, wymieszane z tymi, które są obecnie. Dzieje się tak dlatego, że choć przedmioty zostały usunięte, ich myślokształty jeszcze nie do końca wygasły)

. Stare myślokształty nie podążają za swoimi fizycznymi partnerami, gdy ci zostają przemieszczeni. W astralu zaczynają narastać nowe myślokształty, podczas gdy stare powoli niszczeją. Im dłużej coś przebywało w jakimś miejscu, tym silniejszy będzie reprezentujący to myślokształt. Tyczy się to także budynków i geologicznej budowy terenu. Możesz dokonać projekcji na park i znaleźć tam dom, most, strumień, wzgórze itp, co do którego jesteś pewien, że go tam nie ma. One istniały kiedyś. W im wyższe warstwy astralu wchodzisz, tym starsze myślokształty tam znajdujesz, wydając się posuwać wstecz w czasie.
Szybkość wzrostu myślokształtu zależy od ilości poświęcanej mu uwagi. Na przykład sławny obraz, uwielbiany i oglądany przez miliony i zajmujący sporo miejsca w ich umysłach będzie miał o wiele silniejszy myślokształt niż zwykły obraz wiszący w czyjejś sypialni i oglądany przez niewiele osób. Ilość myślokształtów zależy także od tego, jak daleko jesteś od wymiaru fizycznego. Jeśli jesteś bardzo blisko świata materialnego, jak w projekcji w czasie rzeczywistym lub OOBE, znajdziesz niewiele myślokształtów - jeśli w ogóle jakiekolwiek. W OOBE w czasie rzeczywistym nie jesteś zupełnie w świecie astralnym, lecz istniejesz jako astralna forma w sferze przejściowej między światem fizycznym a astralnym.

WIZJE ASTRALNE
W ciele fizycznym mamy 220 stopniowy kąt widoczności, to znaczy jeśli widzimy to, co przed nami, nie możemy jednocześnie widzieć tego, co jest za nami. W astralu mamy WIĘCEJ niż 360 stopni widoczności i możemy widzieć jednocześnie ze wszystkich stron. Jest to widoczność sferyczna. Podczas projekcji nasze przyzwyczajenia skłaniają nas do koncentracji na tylko jednym kierunku patrzenia, tam, gdzie czujemy, że jest nasz "przód". Wciąż dociera do nas widok z tyłu, góry, dołu, lewa i prawa, ale umysł nie jest w stanie tego wszystkiego naraz zasymilować. Kłóci się to z jego wieloletnim przyzwyczajeniem do ograniczonej widoczności. Sferyczna widoczność to tak, jakby zamienić się w jedno wielkie, obdarzone niezliczonymi źrenicami oko, które może widzieć we wszystkich kierunkach - z tyłu, przodu, góry, dołu, prawa, lewa - ale to wszystko naraz!
W świecie astralnym nie masz żadnych fizycznych narządów, np. oczu. Jesteś niematerialnym punktem świadomości przemierzającym przestrzeń. Nie dotyczy cię grawitacja ani inne prawa fizyki. W tym stanie nie ma góry i dołu, prawa i lewa, przodu i tyłu. To tylko przyzwyczajenie całego życia próbuje wymusić na tobie pojmowanie świata w taki sposób podczas projekcji.( ..podczas projekcji zatracasz swój naturalny punkt widzenia)

KREATYWNA MOC WIZUALIZACJI.
Podświadomy umysł ma znacznie większe możliwości wizualizacyjna niż świadomy. Różnica jest taka, jakby porównać superkomputer z dziecięcym kalkulatorkiem. W astralu, podczas projekcji lub świadomego śnienia, gdy świadomy umysł zachowuje swoją świadomość, ta różnica może wprowadzić wielkie zamieszanie. Podświadomy umysł podczas projekcji kipi tuż pod powierzchnią, cała jego kreatywna moc aż rwie się do działania, do tworzenia, i uczyni to, jeśli damy mu najmniejszą szansę. Ta różnica w mocy kreacji, połączona wieloletnim nawykiem przedniej widoczności, jest przyczyną "efektu Alicji w Krainie Czarów,gdzie wszystko jest możliwe, ale nie zawsze przyjemne.
"Efekt Alicji" może się przytrafić na wiele sposobów.Wielu dokonujących projekcji w jakimś tam momencie straciło nad nią kontrolę. Przedmioty zaczynały pojawiać się i znikać i ogólnie rzecz biorąc wszystko robiło się jakieś dziwne. Przyczyną tego jest to, że zdolności twórcze podświadomości są w takiej sytuacji niezwykle pobudzone - i zaczyna tworzyć i niszczyć rzeczy oraz kierować się w inne obszary astralu, co niedoświadczonemu projektującemu sprawia wielkie trudności.

UTWORZONE MYŚLOKSZTAŁTY
Podczas projekcji można użyć swojego świadomego umysłu do tworzenia obiektów. Trwałość tych myślokształtów zależy od siły  zdolności wizualizacji, a także od tego, ile czasu i wysiłku włożono w kreację.

JAK ZACHODZI PROJEKCJA?
Podczas snu do głosu dochodzi ciało energetyczne, znane także jako eteryczne lub jako powłoka energetyczna. Rozszerza się i otwiera, aby zebrać i zakumulować energię. Zazwyczaj ciało to może to uczynić tylko podczas snu. Gdy już się otworzy czakry zbierają energię, w formie materii eterycznej, do ciała energetycznego. Podczas tego procesu "naładowywania" ciało astralne odłącza się i przebywa w świecie astralnym, gdzie może tworzyć i przeżywać sny. Jeżeli to oddzielenie zachodzi świadomie, można w jakiś sposób to kontrolować. Wtedy staje się to OOBE, projekcją astralną bądź świadomym śnieniem. Uwaga: OOBE nieznacznie się różni od projekcji astralnej lub świadomego śnienia z powodu obiektywności obserwowanych wydarzeń i tego, że dzieje się to w czasie rzeczywistym. Dzieje się tak dlatego, że ciało astralne zawiera wiele materii eterycznej, która je "przywiązuje" do świata materialnego.
ŚWIADOME ŚNIENIE
Zachodzi, gdy osoba śniąca ma pełną świadomość tego, że śni. Może wtedy mieć pewien rodzaj świadomej kontroli nad przebiegiem snu lub może zamienić to doświadczenie w projekcję astralną. Świadome śnienie jest bardziej podobne do projekcji niż do OOBE, ponieważ poczucie czasu i rzeczywistości są zaburzone.
Wszystkie te trzy rodzaje projekcji są ze sobą blisko związane, tj. wszystkie zawierają oddzielenie ciała astralnego od fizycznego i doświadczanie rzeczywistości innej niż ta, której doświadcza ciało fizyczne.


PROJEKCJA ASTRALNA
Zachodzi, gdy ciało astralne przenosi się w wymiar astralny, który znacznie się różni od naszego. Czas jest zaburzony i może być rozciągnięty, tj. godzina w astralu może być równoważna kilku minutom w świecie rzeczywistym, zależnie od tego, w jakiej części astralu się znajdujesz. Rzeczywistość jest płynna i zmienna.

MATERIA ETERYCZNA
Jest ona zwana także siłą życiową i jest to substancja generowana przez wszystkie żywe istoty. Jest to substancja będąca na pograniczu świata astralnego i materialnego, w części materialna, w części astralna. Posiada wagę. Jest to bardzo wyrafinowana substancja będąca na pograniczu materii i energii i jest podobna do swojej bardziej materialnego odpowiednika, ektoplazmy.
Wykonano obszerne badania nad masą materii eterycznej; łóżka umierających w szpitalach były umieszczane na czułych wagach, a sami chorzy byli podłączani do przyrządów śledzących ich procesy życiowe. W każdym przypadku dokładnie w momencie śmierci obserwowano nagłą utratę wagi w wysokości około ćwierci uncji. Było to spowodowane opuszczeniem ciała przez dużą ilość materii eterycznej w chwili śmierci. Podobnie dzieje się w przypadku OOBE w sytuacji śmierci klinicznej, gdy ciało wierzy w to, że umiera. Nagły, duży transfer materii eterycznej w astral jest początkiem procesu umierania.

EKTOPLAZMA
W podobny sposób badano ektoplazmę. Umieszczano medium na podobnie czułej wadze i kazano im wytworzyć ektoplazmę na szali innej, równie czułej wagi. Medium traciło na wadze w taki sam sposób, w jaki ważona ektoplazma na niej zyskiwała. Gdy medium z powrotem absorbowało ektoplazm do swojego ciała, proces ten zachodził w odwrotną stronę. Ektoplazma jest wytwarzana przez czakry, część materialnej masy ciała medium zamienia się w inną substancję - ektoplazmę.

MIĘDZYWYMIAROWE ISTOTY
Pozbawiona ciała istota - jak na przykład ciało astralne - aby móc funkcjonować w świecie materialnym, w czasie rzeczywistym, potrzebuje określonej ilości materii eterycznej - bez niej jest wciągana do wymiaru, z którego pochodzi. Materię eteryczną może uzyskać tylko od żywych mieszkańców świata materialnego

PRZEPŁYW ENERGII

Sławny "Srebrny Sznur" czyni więcej niż tylko wiązanie ze sobą dwóch ciał. Jest zarazem przekaźnikiem, wzdłuż którego między ciałem fizycznym a subtelniejszymi ciałami przepływa energia i informacje. Niektórzy dokonujący projekcji go widzą, inni nie. Czasem jest widziany jako wychodzący z pępka, czasem z czoła. To, gdzie sznur jest widoczny, zależy od tego, która czakra jest najbardziej aktywna. Ma tu też znaczenie - poprzez moce twórcze podświadomości - pogląd dokonującego projekcji na to, w którym miejscu ów sznur być powinien; dzięki uprzejmości podświadomości może być on wszędzie, gdzie tylko uwierzysz, że jest.
Gdy ciało astralne wejdzie w wymiar astralny, musi mieć stały i obfity dopływ energii astralnej z czakr, aby móc się w ten wymiar "wtopić". Dobra pamięć astralna zależy w dużej mierze od ilości dostępnej energii. Jako że wymiar astralny jest naturalnym środowiskiem ciała astralnego, nie zostanie ono z niego wypchnięte za brak energii; podobnie, jak w świecie fizycznym osoba nie jedząca lub nie śpiąca przez kilka dni nie rozpuści się i nie zostanie przeniesiona do innego wymiaru - lecz stanie się słaba i nie będzie w stanie w pełni aktywnie uczestniczyć w otaczającym ją świecie.
Do czego to się sprowadza: astralny umysł musi mieć dużo energii, aby dostarczyć silnych, wyraźnych wspomnień.. Te astralne wspomnienia muszą być na tyle silne, aby dobrze się wyryć w fizycznym umyśle.

WYŻSZE POZIOMY I ICH STREFY GRANICZNE
Powszechnie używane nazwy siedmiu poziomów istnienia- to - od najniższego na najwyższego - fizyczny, astralny, mentalny, buddyczny, atmiczny, Anupadaka i Adi. Te wyższe wymiary mają strukturę podobną do astralnego, ale na znacznie wyższym poziomie świadomości i są od niego zupełnie oddzielone. Pomiędzy różnymi wymiarami są obszary graniczne, zwane czasem niższymi planami.
Dobrą analogią jest tutaj budowa ziemskiej atmosfery: jeżeli powietrze atmosferyczne miałoby być astralem, to stratosfera byłaby obszarem granicznym, a próżnia kosmosu wymiarem mentalnym. Przy pomocy samolotu(ciało astralne) możesz poruszać się w atmosferze; do wzlecenia w stratosferę potrzebna jest już bardzo silna maszyna, ale żeby podróżować w kosmosie, potrzebujesz statku kosmicznego (ciało mentalne). Podobnie do podróży w różnych wymiarach potrzebne są różne z naszych subtelniejszych ciał.
Ciało astralne ma wstęp do stref granicznych, do niższego planu astralnego (tuż poniżej astralu) i wyższego planu astralnego (tuż powyżej), jeżeli zawiera w sobie odpowiedni rodzaj energii. Aby znajdować się na pograniczu wymiaru fizycznego i astralnego, musi mieć w sobie energię eteryczną, aby istnieć na pograniczu wymiaru astralnego i mentalnego musi zawierać energię mentalną.


PROJEKCJA W WYŻSZE WYMIARY

Jeśli dostatecznie kontroluje się czakry, można wygenerować energię potrzebną do wkroczenia w owe wyższe wymiary. Wytworzenie określonej energii wzniesie świadomość do jej poziomu i pobudzi odpowiednie ciało subtelne. Zazwyczaj osiąga się to poprzez medytację rozszerzającą świadomość i zaawansowane praktyki z czakrami. Wtedy świadomość może doświadczyć wyższych poziomów istnienia. Jeżeli dostępne będzie wystarczająco wiele energii, dokonujący projekcji może przenieść odpowiednie ciało od razu w przypisany temu ciału wymiar.

POROZUMIEWANIE SIĘ Z DUCHAMI
Podświadomość wytwarza myślową namiastkę, kopię tej osoby; może ona zostać namalowana w sposób perfekcyjny poprzez wspomnienia zawarte w podświadomości. Lecz jeśli istnieje miłość lub stosunek emocjonalny między dokonującym projekcji a ową stworzoną osobą, duch tej osoby jest wciągany do scenariusza i wykorzysta tę możliwość, by się porozumieć.
W sferze granicznej między astralem a wymiarem mentalnym znajdują się wspomnienia wszystkiego, co się kiedykolwiek zdarzyło, niczym olbrzymia, mentalna książka historyczna. Znajdują się tam również prawdopodobne "ciągi dalsze" zdarzeń i można w ten sposób w pewnym sensie zajrzeć w przyszłość (do czego są potrzebne pewne zdolności jasnowidzenia).
Jeżeli znajdzie się w tym miejscu, zazwyczaj dostrzeżesz te wydarzenia, które mają wokół siebie najwięcej energii. Dlatego też najłatwiej zobaczyć wojny i katastrofy. Otaczająca te wydarzenia energia sprawia, że przysłaniają one inne, nie budzące takich emocji wydarzenia.
Gdy zajrzysz w prawdopodobną przyszłość, znajdziesz się wśród wprawiającej w zmieszanie symboliki pomieszanej z prawdziwymi wydarzeniami. Ten symbolizm jest spowodowany wierzeniami religijnymi wiernych co większych religii. Miliony ludzi na świecie wierzyły przez wiele lat w jakieś proroctwo, czy to proroctwa biblijne, czy przepowiednie Nostradamusa. Te starożytne proroctwa są bogato przyodziane w symbolizm, który wpływa na to, jak ludzie myślą o przyszłości i jak o niej śnią.

WYMIAR MENTALNY
To niezwykły wymiar! Rzeki dźwięków i tęcze pulsujących świateł. Myśli ukazują się jako kalejdoskopowe sekwencje obrazu i dźwięku. Idziesz po łąkach idei pod błyszczącym, kryształowym niebem inspiracji. Jeżeli wejdzie się w ten świat, nie próbuje się go zrozumieć lub racjonalizować, bo to grozi obłędem, gdyż wychodzi to poza ludzkie pojmowanie. Ten wymiar jest, jak sądzę, tym, co Wikingowie nazywali "Tęczowym Mostem" do Asgardu. Rzeczywiście wygląda to tak, jakby szło się po tęczy do jakiegoś cudownego świata, który z pewnością musi być zamieszkany przez jakichś bogów. . Wszystko wygląda na prawdziwe i niezmienne. Czas jest tu zaburzony bardziej niż w astralu, a rzeczywistość jest kalejdoskopowa.

WYMIAR BUDDYCZNY
To ciepły, abstrakcyjny świat wypełniony głębokim spokojem i nieskończoną miłością. Jest to wymiar czystej Bieli. Nie ma żadnych doznań dźwiękowych ani wizualnych poza doznaniem wszechogarniającej, diamentowej bieli. W tym świecie bardzo szybko wyzbywas się swoich indywidualnych myśli. Odczuwa się za to przemożną chęć pogrążenia się w spokojnej ciszy. Jest to niczym bycie zanurzonym w białej, miękkiej, czystej wełnie. W tym świcie przestaje się być jednostką i staje się CZĘŚCIĄ JEDNEGO. Przestaje się też być kobietą lub mężczyzną(otoczony i wchłonięty przez nieskończoną, pełną ciepła miłość, zrozumienie, przebaczenie i pokutę.) Czas przestaje mieć tu znaczenie.

WYMIAR ATMICZNY
Wydaje się być światem duchów. Tutaj czekają one na tych, których kochały podczas swojego pobytu na ziemi. To miejsce radosnych spotkań, gdzie ma miejsce ponowne zjednoczenie dusz. Światło w tym świecie jest koloru najczystszego srebra i jest tak jasne, że wydaje się, że nie da się na nie patrzeć; jednak jest ono jednocześnie bardzo łagodne, miękkie i uspokajające. jest to światło boskiej miłości. . Ludzie wyglądają tutaj tak, jak wyglądali w świecie materii, ale w swoich najlepszych chwilach. Są przepełnieni ekstatyczną miłością i radością. Atmosfera jest elektryzująca i pełna życia, a jednocześnie głęboko uduchowiona. W tym świecie możesz CZUĆ obecność Boga jako namacalnej, przenikającej wszystko siły. Porozumiewanie się odbywa się tutaj na wysokich poziomach telepatycznej wyobraźni, podobnej do jasnowidzenia, lecz znacznie wyraźniejszej. Mowa i myśli nie mają zastosowania. Czas stoi w miejscu. Rzeczywistość jest prawdziwsza i trwalsza od normalnej. W porównaniu z tym wymiarem świat fizyczny jest niewyraźnym snem pełnym półżywych ludzi.


Czym są czakry?
Czakry to niematerialne narządy, które przetwarzają surową Kundalini w bardziej subtelne i zdatniejsze do wykorzystania formy energii. Czakry same w sobie nie zawierają energii. Surowa energia jest pobierana z planety, przez małe czakry na stopach i dłoniach.
Energia Kundalini to czysta energia myślowa, która wiąże ze sobą cały wszechświat. To żywe pole energetyczne może zostać głębiej wykorzystane przez zastosowanie skoncentrowanej, twórczej woli. Może zostać wciągnięte do ciała i przetworzone, przez system czakr, w bardziej użyteczne formy energii.
Czakry są połączone z kręgosłupem i systemem nerwowym poprzez niektóre gruczoły i zwoje nerwowe. Cały układ czakr jest bardzo złożony; w ciele są 3 najważniejsze (czakra podstawy, serca i korony), 4 ważne (pozostałe wymienione) i ponad 300 mniejszych czakr. Istnieje także wiele czakr na zewnątrz ludzkiego ciała. Szczegółowe mapy rozmieszczenia czakramów na ludzkim ciele i łączących je meridianów są używane od tysięcy lat we wschodniej medycynie, przede wszystkim w akupunkturze. System czakr jest używany wraz z każdą psychiczną mocą, bez wyjątków. Jakiejkolwiek metody rozwoju mocy psychicznej i jakiejkolwiek terminologii nie użyjemy, zawsze sprowadzi się to do jednego: do stymulacji czakr.
Wielu ludzi będzie chciało temu zaprzeczyć, mówiąc, że nigdy nie pracowali z czakrami, a wyćwiczyli w sobie pewne moce. Zgoda, istnieje wiele dróg rozwoju, ale wszystkie z nich, pośrednio lub bezpośrednio, stymulują czakry.
UTKWIŁEŚ?
Niektórym ludziom zdarza się, że utkwią w części swojego ciała fizycznego. Mogą uwolnić się z ciała, ale pozostać do niego przywiązani w rejonie głowy lub żołądka.
JAK DALEKO MOŻNA ZAJŚĆ?
Nie ma granic co do odległości i szybkości. Można odwiedzić najbardziej odległą galaktykę. Prędkość myśli jest nieskończona. Jest to niczym zginanie przestrzeni i przemieszczanie się bez ruchu. Jeżeli coś się widzi, można tam być... w tej samej chwili. W porównaniu z tym prędkość światła zdaje się być ślimacza. Często wybiera się w przestrzeń kosmiczną, aby tam medytować i rozmyślać , cała sztuka polega na powrocie. Jeżeli nie ma się odpowiedniej wiedzy astronomicznej, może to być trudne


Na podstawie : TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ  ROBERT BRUCE(Tłumaczenie - Bast,przypisy i podkreślenia - Alex44)

Offline

 

#2 2008-05-05 23:51:58

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

Fragmenty

Astralne istoty i dzicz


tłumaczył Sebastian Sęczkowski


Astralny wymiar zawiera szeroki wybór tego, co można by nazwać niefizyczymi, subtelnymi formami życia; lub jak zręcznie nazywał je Carlos Castaneda nieorganicznymi istotami. Niektóre z nich posiadają pozytywną naturę (są miłe), a inne wydają się posiadać naturę negatywną. Ich poziom inteligencji znacznie się różni. Ogromna większość wydaje się kierować własnymi prawami, np. skłonnością do trzymania się razem i ogólnie brakiem sympatii dla kłopotliwych, przeszkadzających im istot. Nie licząc istot wysokiego poziomu, takich jak: półbogowie, aniołowie, duchy mistrzów, które w swym zakresie mogą być od przyjaznych i pomocnych, poprzez okazjonalnie pomocne, żartobliwe, obojętne, psotne, do złośliwych, wręcz paskudnych i złych.
Nieorganiczne istoty jawią się w szerokiej różnorodności swych iluzorycznych form. Te mniej inteligentnego rodzaju zdają się być zwierzęcymi i drapieżnymi w swej naturze, podobnie jak zwierzęta i insekty znajdujące się w przyrodzie fizycznego wymiaru. Nazywam te mniej inteligentne zwierzęce i negatywne typy po prostu astralną dziczą.
Mimo że wszystkie one wydają się pochodzić z okolic wymiaru astralnego, wiele z nich potrafi działać w strefie czasu rzeczywistego. Na nieszczęście niektóre z nich czerpią przyjemność z dręczenia dokonujących projekcji, szczególnie nowicjuszy..
W pewnym sensie wymiar astralny może być porównany do oceanu: są tam ryby, skorupiaki, ośmiornice, delfiny, wieloryby, rekiny, barakudy, morskie węże, kraby, krewetki, meduzy, żółwie, foki, pingwiny itd. Część z morskiej fauny jest przyjazna, część jest nieszkodliwa, część może być szkodliwa, tylko gdy jest niepokojona lub głodna, część jest "niechcący" szkodliwa, pozostała część jest całkowicie niebezpieczna przez cały czas. Jest tam również wielu podróżników, niektórzy z odległych krain, żeglujących, latających czy pływających po okolicy.

Właściwie każda astralna płaszczyzna i kraina posiada swych lokalnych mieszkańców. Te formy życia mieszkają w specyficznych obszarach czy krainach i często są całkowicie nieświadome, że istnieją inne rzeczywistości czy wymiary niż ich własny. Są często zdumieni spotykając astralnego podróżnika. Inne rodzaje, które napotkasz wydają się być świadome istnienia innych wymiarów, lecz większość z nich zdaje się nie zwracać uwagi na dokonujących projekcji i mają skłonność do ignorowania ich…

Bardzo rzadko dokonujący projekcji napotka zaawansowane duchowo istoty, a jeszcze rzadziej spotka aniołów. W mojej opinii aniołowie są rasą wysoko zaawansowanych duchowo istot i z całą pewnością istnieją. Widziałem aniołów wiele razy podczas OBE i w wizjach, jak również fizycznymi oczami przy kilku rzadkich i cennych okazjach.

Jest niemożliwym wyśledzić lub intencjonalnie odnaleźć anioły podczas OBE. Są wyjątkową rzadkością w strefie czasu rzeczywistego i w niskich lub środkowych wymiarach astralnych. Spotka się ich okazjonalnie, szczególnie w wysokich planach astralnych i mentalnych. Aniołowie i inne wysoko zaawansowane duchowo istoty ukazują się tylko wtedy, gdy mają do tego ważny powód. Zdecydowanie nie są typem istot, które można zatrzymać w przejściu i pogawędzić sobie z nimi.

Aniołowie i inne zaawansowane duchowo istoty, w przeciwieństwie do większości mieszkańców astralnych, nie wydają się być ograniczeni do jakiegoś szczególnego planu lub wymiaru. Wierzę, że posiadają zdolność do manifestowania się na jakimkolwiek poziomie, nawet w strefie czasu rzeczywistego lub fizycznym wymiarze. Potrafią osłonić mniej rozwinięte istoty swoją energią i czasowo przenosić je do innych wymiarów. W ten sposób są często postrzegani, jako pomagające duchom zmarłych ludzi zamanifestować się przez jakiś czas w strefie czasu rzeczywistego lub nawet pojawić się widzialnie w wymiarze fizycznym. Jest to jak krótka wizyta, za którą zawsze znajduje się ważny powód, mimo że może on nie być w danym czasie oczywisty. Dodając do powyższego: Widziałem wiele duchów manifestujących się w fizycznym wymiarze z powodu natury mojej mistycznej pracy i zdolności jasnowidzenia. Za każdym razem widziałem przynajmniej jedną zaawansowaną istotę, czasami nawet anioła, pracującego w tle. Duchy powracające w ten sposób zawsze są osłonięte w powodzi błyszczącego, srebrnego światła.

Typowa manifestacja ducha zaczyna się silnym wzrostem energii w pokoju i towarzyszącymi mu wieloma srebrnymi pyłkami oraz drobnymi iskierkami światła. Namacalna, potężna aura i jego obecność rozciąga się po całym pokoju, a atmosfera staje się naelektryzowana. Pojawia się wąski, pionowy promień srebrnego światła i szybko rozprzestrzenia się, jakby kurtyna światła została rozsunięta wystarczająco szeroko, aby osoba mogła przez nią przejść. Wylewa się przez nią ogromna fala tryskająca błyszczącym, srebrnym światłem wraz z namacalnym poczuciem mocy, ekscytacji i miłości. Odwiedzające nas duchy zmarłych po prostu przechodzą przez nią i stają wewnątrz pokoju, skąpane w obszarze światła.

Jeśli coś takiego widzisz i spojrzysz bardziej wstecz, w światło poza duchem zmarłej osoby, zwykle ujrzysz tam przynajmniej jedną zaawansowaną, duchową istotę lub nawet stojącego tam anioła, czekającego cierpliwie tuż za odwiedzającym nas duchem. Zmarły krewny lub przyjaciel odwiedzającego nas ducha jest również często widziany, stojąc tuż za nim lub po jednej z jego stron, często trzymając go za rękę lub kładąc swą dłoń na jego ramieniu.

Dzicz niższego podplanu

Najbardziej kłopotliwe typy astralnej dziczy pojawiają się notorycznie w niższych astralnych podplanach. Zawarte są tam ciemniejsze i bardziej negatywne aspekty astralnych płaszczyzn. Innym sposobem spojrzenia na to jest uważanie ich za nocną stronę astralnych planów, coś jak ciemna strona Księżyca, do której nigdy nie dociera światło Słońca.

"Fauna" dolnego planu astralnego normalnie jest w stanie operować w podobnym wymiarze lub w niższym niż własny. Jest to rozsądna sugestia oparta na fakcie posiadania przez nią ograniczeń energetycznych umieszczonych w jej naturze i poziomie wymiaru, z którego pochodzi. Niektóre z tych istot są w stanie operować w strefie czasu rzeczywistego. Mówiąc językiem wymiarów, strefę czasu rzeczywistego można uznać za całkiem neutralne terytorium.

Wszystkie niższe typy, nie zważając na ich klasyfikację i pochodzenie, jawią się w swej naturze jako samotni drapieżnicy. Wydają się również posiadać różne poziomy siły, inteligencji i zdolności. Wszystkie te negatywne istoty wydają się być zimne i posiadać naturę insekta. Dla nich wyższe uczucia, takie jak: miłość, współczucie, miłosierdzie, są totalnie obce. Jednakże nie znaczy to, że są złe w ścisłym tego słowa znaczeniu. Znaczy to, że nie posiadają w ogóle żadnych wyższych uczuć. Tak jak ogrodowy pająk nie ma wyższych uczuć, ale nie jest zły dlatego, że zabija i zjada pięknego motyla. Jest pająkiem i dlatego ten akt jest zgodny z jego naturą, a pająki potrzebują odżywiać się owadami, aby przetrwać.

Zgodnie z mym doświadczeniem, negatywne typy nie potrafią współpracować ze sobą, nie biorąc pod uwagę możliwych wspólnych miejsc pochodzenia. Zwykle wydają się przejawiać względem siebie agresję i wojowniczość, co skutkuje atakowaniem się nawzajem, gdziekolwiek znajdą się razem. Wierzę, że zbiorowości astralnej przyrody pracują razem jedynie wtedy, gdy zetkną się, robiąc coś podobnego. Ze względu na okoliczności, przez jakiś czas mogą zostać zmuszone do pracy razem, w wypadku gdy mają wspólny interes lub potrzebę. Astralna dzicz może manifestować się w ogromnej różnorodności zmiennych i złudnych form. Powszechną formą jest brzydka, szczerząca zęby małpa. Formy maszkaronów i harpii są również powszechnie występujące. Niektóre z nich wydają się preferować bardziej tradycyjny wygląd rogatego demona, podczas gdy inne wybierają wygląd bardziej nowoczesny, wzorowany prawdopodobnie na horrorach i telewizyjnych przedstawieniach, lub nawet na nowoczesnych koszmarach ludzkości. Rozmiar pojawiających się istot widzianych przez dokonującego projekcji do strefy czasu rzeczywistego czy wymiaru astralnego nie wskazuje jasno na ich faktyczną siłę czy inteligencję. Wiele małych i słabych istot wydaje się czerpać przyjemność w dużym i niebezpiecznym wyglądzie. Tak jak zwierzęta puszą swoją sierść, aby wydawać się większe podczas konfrontacji. Silniejsze i bardziej inteligentne istoty nie kłopoczą się nadmiernie udawaniem i mogą nawet wykorzystywać swą oryginalną formę, jeśli takową mają. Widziałem istotę o rozmiarze polarnego niedźwiedzia uciekającego z krzykiem, kiedy powiedziano do niego "BOO!" Widziałem również inne o wyglądzie i rozmiarach dużego szczura, z którymi, mając wybór, nie chciałbym mieć nic do czynienia.

Wiele istot wydaje się wybierać sobie formę z umysłu osoby dokonującej projekcji, jeśli tylko wykazuje pewien stopień telepatycznych zdolności. Wykorzystują to, aby wygenerować maksymalny poziom strachu. To jest bardzo dobrym powodem, aby dokonujący projekcji utrzymywali czyste umysły i maskowali swe prawdziwe uczucia, kiedy spotykają bądź są zmuszeni wejść w kontakt z astralną dziczą.

Słabsze i o wiele bardziej powszechne typy astralnej dziczy, odpowiedzialne za większość budzących lęk ataków, wydaje się mieć bardzo mało własnej siły. Są to naprawdę słabe i nieśmiałe stworzenia, a ich wygląd jest zawsze wyolbrzymioną iluzją. Zazwyczaj atakują i pośpiesznie wycofują się, kiedy tylko dokonujący projekcji przejawiają stanowczą postawę i gotowość do konfrontacji.
Większość negatywnych istot nie lubi być obiektem uwagi i aktywnie unika bycia zauważonym. Tak więc będą unikać bezpośrednich spotkań z osobami dokonującymi projekcji, woląc raczej użyć iluzji dla swych żartów. Dzieje się tak szczególnie z bardziej doświadczonymi podróżnikami astralnymi, którzy o wiele łatwiej odpierają ich ataki…

Powszechnie uważa się, że niefizyczne istoty jakiegokolwiek rodzaju są całkowicie nieszkodliwe dla dokonujących projekcji i że mogą jedynie ich przestraszyć ich. Podczas gdy generalnie jest to prawda, są pewne wyjątki omówione w Astral Dynamics. Ciała czasu rzeczywistego, astralnego i wszystkie wyższe są praktycznie nie do zranienia i z całą pewnością nie mogą być zniszczone lub zabite. Jednakże jest możliwe odniesienie uszczerbku energii, osłabienie jej, spowodowane przez intensywny lub przedłużony atak bardziej inteligentnych i silniejszych typów niefizycznych istot.

Powszechnie uważa się, że niefizyczne istoty jakiegokolwiek rodzaju są całkowicie nieszkodliwe dla dokonujących projekcji i że mogą jedynie ich przestraszyć ich. Podczas gdy generalnie jest to prawda, są pewne wyjątki omówione w Astral Dynamics. Ciała czasu rzeczywistego, astralnego i wszystkie wyższe są praktycznie nie do zranienia i z całą pewnością nie mogą być zniszczone lub zabite. Jednakże jest możliwe odniesienie uszczerbku energii, osłabienie jej, spowodowane przez intensywny lub przedłużony atak bardziej inteligentnych i silniejszych typów niefizycznych istot.

Tego typu przypadki są niezwykle rzadkie, jednak jeśli energetyczna substancja wyprojektowanego sobowtóra zostanie uszkodzona, może to odbić się na fizycznym ciele. W takim przypadku fizyczne ciało mogłoby doświadczyć niezwykłego zmęczenia. Jeszcze rzadziej mogą wystąpić opuchnięcia, wysypki i dziwne znaki na fizycznym ciele..
………

Offline

 

#3 2008-05-07 17:25:10

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

Religia po astralnemu        
Autor: Paweł Karwat   


Religia po astralnemu

Jednym z aspektów życia, jaki zostaje zgłębiony przez doświadczenia w ciele astralnym, jest religijność. Tkwi ona bardzo mocno w każdym prawie człowieku, i ma to dobre i złe strony. Dobre są takie, że utrzymuje go przy pewnych standardach etycznych, złe natomiast to złudzenia, zniekształcenia duchowości.
Religia do przekazania prawdy używa szeregu symboli, pod tym względem przypomina magię, i może być równie szkodliwa jak czarne odmiany tej drugiej. Symbol w religii jest tak wielkim sacrum, że ludzie najczęściej nie postrzegają jego medialnego charakteru, zatracają się zupełnie w bałwochwalstwie.

Inna negatywna właściwość religii to jej dogmatyka. Treść prawd religijnych narzuca się z góry. Umysł przyjmujący jakieś informacje bez oparcia w doświadczeniu staje się złudny, a nawet chory. Ciało astralne jest bardzo dynamicznym organizmem i funkcjonuje swobodnie dopóki w jego „mechanizm” nie wrzuci się piachu dogmatów, które wyobcują je z jego własnego życia, zmuszą do tworzenia alternatywnej rzeczywistości.

Teozofia używała świętej maksymy: „nie ma religii ponad prawdę”. Według mnie każdy przeciętny ezoteryk wychowany w duchu katolickim powinien codziennie kilka razy powtarzać sobie to zdanie lub w inny sposób przeniknąć jego znaczeniem; najlepiej je gdzieś na widoku napisać. Dzięki niemu życie może się zmienić, ciało astralne słysząc je poczuje się zadowolone, może nawet ocknie się z długiego snu. Zdejmijmy z siebie okowy dogmatów, stańmy się naturalni, a znajdziemy to, czego zawsze szukaliśmy w religii.

Świat astralny również jest światem materialnym, wielu ludzi wątpi w jego istnienie ale gdy tam docierają w pewnym momencie nie mogą odrzucić tej formuły, którą głosi teozofia. Odczucie prawdy absolutnej jest tak wszechogarniające, że staje się rzeczą zrozumiałą, iż Natura to Bóg, a bycie pobożnym to bycie naturalnym.

Gdy czytamy na przykład Stary Testament możemy nabawić się pewnej wizji tego, czym jest istota fundamentalnej religii, i na tej podstawie równie fundamentalnie interpretować rzeczywistość. Dlaczego jednak zapominamy, że zanim sięgnęliśmy po Biblię rzeczywistość istniała i pozwoliła nam tego dokonać, ofiarowała nam tak wiele darów zanim staliśmy się „religijni”? Skoro codzienność nam na to pozwala to musi ona być święta. Jeżeli uważamy religię za sacrum to przecież jej źródłem jest codzienność, znakiem tego to, co jest sacrum musi z sacrum wynikać. Nie bierzemy tego często pod uwagę, wszystko zawdzięczamy katechizmom, poglądom, punktom widzenia, pojęciom i dogmatom, podczas gdy kiedy ich nie było jeszcze w naszej głowie przydarzały nam się różne bardzo dobre rzeczy, rzeczywistość funkcjonowała bez modlitw i nie była tak ciasna. Czyniąc z religii podstawę swojego życia popełniamy błąd logiczny, bowiem inna podstawa już istnieje, to również podstawa tego, że jesteśmy religijni. Dobro i miłość innych ludzi, niekoniecznie religijnych, sprawiła, że mając co jeść i pić mogliśmy usiąść z Biblią na kolanach. Kiedy wycieńczony ascezą Budda napił się mleka od dojarki dopiero wtedy doznał pierwszego oświecenia wskutek przeżycia istoty współczucia.

Dlaczego przeczytawszy jakiś rozdział często patrzy się na świat pesymistycznie, przeciwstawia mu swoje życie, w oparciu o słowa ewangelii lub listów apostolskich tak łatwo krytykować, poniżać i osądzać wszystko i wszystkich, zwłaszcza najbliższych? One same wydają się mieć pewien kontekst, są zwykłymi pismami, a nie nośnikami absolutu jak zielonoświątkowcy uważają. Co złego w Naturze, która jest dla nas tak dobrą Matką, że zastępujemy ją inną, niby lepszą, religią, głosząc jej całkowitą zależność od słów, koncepcji, głosicieli, usłyszanych informacji, bez których „nie ma zbawienia”? Oszukujemy się, a świat astralny nas o tym przekona, że to, co najważniejsze nie musi być nigdzie napisane, usłyszane, że otacza nas zawsze i wszędzie, a nasz oddech to najprawdziwsza modlitwa. Szkoda, że tak wielu ludzi będzie mogła dopiero po śmierci zrozumieć tak ważną życiowo doktrynę.

Abraham, Izaak, Jakub, Mojżesz, Jozue, Izajasz, Dawid itd., wszyscy ci wielcy bohaterowie Starego Testamentu mogą spowodować, że ulegniemy iluzji „religijności”. Chrystus, ten potocznie, nieezoterycznie pojmowany to chyba największa pułapka ze wszystkich, jakie można by z Biblii wymienić. Wprowadzając do swojego życia świętoszkowate ideały będziemy doświadczać trzeciego z największych mankamentów religii – ideologii. Czytając opowieści o Mojżeszu z gorejącym od gorliwości religijnej sercem można zwariować. Obłok w dzień i słup ognia w nocy… tak, prośmy Pana Boga by nam je zesłał, bo taka jest norma naszej wiary, rzeczywistość naszego wyznania; większość społeczeństwa na taki widok dostałaby zawału serca.

Człowiek jest najczęściej istotą myślącą, i kiedy jest religijny i myślący zarazem to zastanawia się jak tu powtórzyć niezwykłe wydarzenia, obmyśla strategie, bo potwierdzeniem jego tożsamości są właśnie te starotestamentowe historie, które mogą być tylko zmyślonymi bajkami. Jego ideałem jest Mojżesz, więc będzie szukał wokół siebie ludu Izraela, który zechce wyprowadzić z ziemi egipskiej, a na okoliczne krzaki zerknie w nadziei ujrzenia ich w płomieniach. A kiedy jego idol to św. Paweł zacznie rozważać sytuację w kościołach bożych i pisać listy. Idąc zaś za Chrystusem zapragnie umrzeć na krzyżu, będzie marzył o tym, by jego życie stało się koszmarem, aby tylko nieco bardziej upodobnić się do mistrza. Biorąc pod uwagę psychokinetyczne zdolności ciała astralnego to ma to w jakiejś mierze jak w banku, że będą go wyszydzać, opluwać, nienawidzić i śmiać się z niego, a on w duchu ucieszony westchnie wtedy: „błogosławieni jesteście, bo tak samo prześladowali proroków”.

Religia pojmowana nieteozoficznie, która stawiana jest ponad prawdę, czyli to, co powszechne, co uniwersalne zawsze wprowadza jakieś demony odszczepieństwa i obłędu. Ezoteryka racjonalna jest przeciw takiej „truciźnie dusz”. Wielu mistrzów ezoterycznych potrafi lewitować, znikać i materializować się w innym miejscu itd., twierdzą oni, że robią to naturalnie a nie dzięki inklinacjom do Księgi Daniela lub Ewangelii św. Mateusza. Wyznanie po astralnemu nie opiera się na świętych pismach, imionach i modłach. Ludzie religijni w ten sposób są sztywni, czasami bezmyślni jak zwierzęta. Prawdziwy Kościół Astralny składa się z ludzi zmarłych, zmarłych nawet dla religii; tak bardzo ludzkich, tak bardzo żywych.

http://www.psychotronika.pl/index.php?o … 4&Itemid=1

Offline

 

#4 2008-09-05 00:25:25

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

Odpowiedź
Index » 100 Pytań... » Pytania do 100 pytań.-post przeniesiony

Przenoszę się do tematu  ezoteryka(astral), ponieważ wypowiedzi HJK_V01 wyglądają na formę wiary w Gryf144 i dało mi to do myślenia zwłaszcza, kiedy znalazł się link do wypowiedzi HJK_V01 z forum, w którym chce poddać Gryfa144 weryfikacji. Forum jak i wypowiedź są związane z astralem, więc idealnie będzie pasował nowy post. Czy hjk zweryfikował już Gryfa, udając się w astral czy ktoś to za niego zrobił?

Offline

 

#5 2008-09-05 00:26:26

Przybysz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 50

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

HJK_V01 napisał :

http://www.oobe.pl/park/index.php?showt … entry46021

Cyt”P. Z. posiada ponoć zdolność podróżowania całą duszą aż do swojej/naszej ojczyzny. Ale znowu nie można niczego przyjmować za prawdę bez weryfikacji. a ja po prostu nie mam kwalifikacji na takie przedsięwzięcie.”
Cyt” '..wiesz Zbychu, ja nie mam żadnego doświadczenia w podróżach astralnych, póki co nie mam szansy zweryfikować niczego co jest opowiadane przez was, a tym bardziej przez Gryfa, ale wielu "wtajemniczonych" potwierdza stan rzeczy, dla tego ciągle słucham i czekam aż w końcu mi się nadarzy okazja weryfikacji."

Offline

 

#6 2008-09-05 03:57:10

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

Skoro zadałeś sobie tyle trudu żeby umieścić to spostrzeżenia aż dwukrotnie, to zadam sobie należyty trud aby odpowiedzieć ci, tak że dwukrotnie:

Tu masz link do oryginału żebyś nie musiał szukać: http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?pid=4537#p4537

A tutaj masz kopię mojej odpowiedzi:

Sprawdź datę kiedy pisałem ostatnio na tamtym forum. Z TAMTEGOforum trafiłem TUTAJ w ciągu 2 DNI. 1-go przeczytałem trochę 100 pytań które mi się nie spodobały. Drugiego dnia przeczytałem je uważniej i spodobał mi się, znalazłem link do tego forum i zacząłem szukać dalej tutaj , a forum oobe porzuciłem tak więc moja twórczośćna tamtym forum zajęła moze ze 2, 3 dni, tutaj jestm już miesiąc i wierz mi, wszystko się zmieniło, czyżbyś zaprzeczał zmianie poglądów? Kształceniu się? Podtrzymuję swoją prośbę abyś wniósł coś konstruktywnego na forum a nie wstawiał bezpodstawne prowokacje na podwyżsenie ciśnienia we krwi.

Ale dam Ci trochę satysfakcji i odpowiem na pytanie czy ktoś zweryfikował Gryfa144 :

Tak nie jednokrotnie. W astralu...? Nie, nie bądź śmieszny, chyba nie podtrzymujesz tych samych opini dzisiaj które miałeś w przedszkolu...? To chyba pozostawię jako pytanie retoryczne...

Jak już mówiłem, znalazłem się tutaj, bo pewnego dnia pomyślałem o oobe znowu, wszedłem na forum, i znalazłem post Asefa Tak więc uzywałem logiki znanej mi na tamten czas, jako narzędzia do zrozumienia, póki nie ulepszyłem jej i zyskałem nowej, jak chcesz możesz przeszukać nawet i t oforum i znaleźć moje wzmianki na temat weryfikacji, tak jak każdy tutaj. W pewnym momęcie znalałem weryfikację.  Może czas na twoją? Tylko żebyś nie zaczynał ze złego miejsca, astral nie jest planem z którego można cokolwiek weryfikować, a w tamtym czasie tak mi się wydawało bo jest to plan "po za ciałem" więc niby powinien dawać dostęp do "kosmosu" tudzueż odpowiedzi na wszelkie pytania.. nie przykro mi, Dzięki Xarze poznałem prawdę co do natury tego planu imoje nadzieje się rozwiały. Przez chwilę oscylowałem myśląc że nie ma więc jak dojść do prawdy, która trwała krótko bo za chwilę pojawiło się nowe narzędzie, a raczej dwa - może wykaż się znajomojścią tematu i powiedz czym one są, a jeżeli nie masz nic do powiedzenia na ten temat... to nie wiem co tu jeszcze robisz, bo twoje teksty nie służą ani mi, ani temu forum ani nawet tobie.

Nie wstydzę się drogi którą przeszedłem.. przeciwnie jestem z niej dumny i cieszę się że taką właśnie obrałem, i na pewno nie zmienił bym jej, bo nie ma w niej nic do zmiany.

Przeczytaj może mój podpis, Przybyszu, mam nadzieję że uda ci sięzweryfikować dzięki niemu swoją własną drogę. Tylko najpierw musisz sobie zadać jeszcze jedno pytanie: czy moje odpowiedzi (na twoje pytania) są mądre.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#7 2008-09-05 15:49:16

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: TRAKTAT O PROJEKCJI ASTRALNEJ

Do HJK_V01

Przybysz, jak również gwiazda, tudzież motylek czyli 3 w jednym, stosuje ciągle tę samą taktykę. Otóż wyciąga informacje z innych for, które to niby mają pognębić danego forumowicza. Nie wie jednak, że tylko krowa nie zmienia zdania i fakt, że ludzie, którzy byli przeciwko Gryfowi, potem nagle dostają tzw. "olśnienia" jest tylko i wyłącznie świadczący na korzyść Gryfa i tych ludzi.


Do Przybysz - mówię teraz do ciebie jako moderator, nie forumowicz  - nie Ty jesteś od przenoszenia tematów.

Informuję Cię, że kolejna taka zagrywka ( czyli dwa identyczne posty w dwóch różnych tematach) będzie karana ostrzeżeniem, a następnie banem.

Co nie jest nowością dla Ciebie.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tło foto insertowanie Kotły Ogrzewanie elektryczne najlepsze reklamy Piła Sasino pensjonaty