#41 2008-06-26 20:30:06

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Pytania do 100 pytań.

Tajfoon na te pytania już dawno dostałeś odpowiedź, poza tym sa one omówione na forum dość dokłandie, informowałam cię już o tym.

Co do starych dusz to nie powinieneś się za bardzo przejmować planami Nieba, to nie te plany zawodzą tylko osobowości ludzi.

Offline

 

#42 2008-07-03 13:48:22

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: Pytania do 100 pytań.

Gryf wszędzie na forum są twoje spostrzeżenia twoje słowa twoja wiedza a ja jestem zainteresowana tym, co mówi Bóg uzyskam od ciebie taką odpowiedz?


..

Offline

 

#43 2008-07-05 17:25:20

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Pytania do 100 pytań.

Gryf wszędzie na forum są twoje spostrzeżenia twoje słowa twoja wiedza a ja jestem zainteresowana tym, co mówi Bóg uzyskam od ciebie taką odpowiedz?


To co mówię jest zgodne z wolą Boga. Słowa, które ujmują zasady i prawa możesz traktować jako wiedzę od Boga.

Jeżeli nie rozumiesz moich słów nie będziesz rozumiała tego co mówi Bóg.


GRYF144.

Offline

 

#44 2008-07-08 13:36:35

gwiazda

Agat

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 188

Re: Pytania do 100 pytań.

GRYF144 napisał:

Jeżeli nie rozumiesz moich słów nie będziesz rozumiała tego co mówi Bóg.

GRYF144.

Gryf144 czytając twoje słowa nie sposób nie odczuć wyższości i pychy w tym, co mówisz. Nie pokwapisz się nawet o wyjaśnienie woli Boga w twoim rozumieniu, czy ona tobie dyktuje wypowiadać się w sposób pogardliwy dla ludzi i tego jak rozumieją to, co piszesz?

Czy ty się uważasz za osobę, która dostaje przekazy od Boga i to, co On sam by powiedział przemawia twoimi ustami?

Może pewność siebie i wrażenie jakbyś pozjadał wszystkie rozumy daje ci prawo do ośmieszania ludzi, którzy nie są nawiedzeni w podobny do ciebie sposób. Każda osoba, która pyta i jest dociekliwa na tym forum nazywana jest manipulantem. Zarzucasz komuś brak zrozumienia a sam nic nie dajesz od siebie żeby zrozumieć czyjś sposób myślenia i przemówić do niego tak, aby to zostało zrozumiane.
Jakoś twoja wiedza tego nie obejmuje, może jakbyś upuścił trochę powietrza z twojego nadmuchanego poczucia wyższości zrobiłoby sie miejsce dla zrozumienia ludzi


Na zakończenie chcę zapytać, co jest tą wolą Boga i czy ta wola jest większą wolą od twojej, z którą się musisz zgadzać oraz czy uznajesz istnienie czegoś ponad tobą ponad twoją duszą, która podlega czemuś znacznie wyższemu od niej. Nie odpowiadaj wymijająco, ponieważ z tego, co zostało przeze mnie zauważone to kreujesz się na Pana Zastępów, który jest dowódcą, ale jakoś nie ma wzmianki o tym czy jest ktoś nad tobą... Czy uznajesz czyjeś zwierzchnictwo?  Czy Bóg, którego wolę spełniasz jest tym Bogiem, któremu zależy na porządku czy posługuje się chaosem? Nie wyjaśniłeś podstaw tej woli oraz jej właściciela. Co cechuje tą wolę?.. Bo przecież każde działanie ma założenie i jego wypełnienie. Jeśli mówisz spełniam wolę to znaczy, że pochodzi ona od kogoś, kto jest nad osobą, która ją spełnia... Wola jest wolna, więc i ona może ulegać zmianie, więc nic nie jest pewne, bo skąd możesz wiedzieć wszystko skoro wiesz tylko tyle ile ci potrzeba do spełnienia twojej misji.

Pozdrawiam

Offline

 

#45 2008-07-08 14:22:45

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Pytania do 100 pytań.

gwiazda

Twoje słowa świadczą o tym że niczego nie rozumiesz z tego co ja przekazałem.
Nie sądzisz chyba że mam czas by tłumaczyć tobie coś czego i tak nie zrozumiesz {to co przekazałem jest zrozumiałe i są ludzie, którzy to rozumieją} jeżeli ci nie jest to dane nie czytaj, lecz zajmij się czymś innym i szukaj gdzie indziej wartości tobie potrzebnych; masz do tego prawo, zrozum jednak że ja mam również prawo nie powtarzać informacji bo nie mam na to czasu. Wszystkie twoje złośliwości wynikają z twoich braków.
Zwróć uwagę, że te braki są to braki wartości, które ja wskazuje a które pochodzą prosto od Boga.
I to takie wartości pozwolą człowiekowi odnaleźć informacje Boga, bez nich człowiek pląta się po tekstach Biblii, poszukuje w przekazach  i nigdy niczego nie znajdzie.

GRYF144.

Offline

 

#46 2008-07-24 21:37:18

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Pytania do 100 pytań.

Pytania K12G

"Czy wiara stoi w sprzeczności z nauką?"

Offline

 

#47 2008-08-26 11:23:11

Dona

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 3

Re: Pytania do 100 pytań.

Jak uaktywnić naturalne zdolności odczuwania radości?

Offline

 

#48 2008-08-27 16:12:49

sly6

Kryształ

4817774
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 73

Re: Pytania do 100 pytań.

Dona napisał:

Jak uaktywnić naturalne zdolności odczuwania radości?

Pare głębszych i uaktywnione, naturalnie oczywiście


//Notka
ADMINISTRACYJNA//

Kolejne posty nienawiazujące do tematu, przeniesione są tu

Kier

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ Hotels Torre Annunziata ciechocinek hotel wellness